Gönderen Konu: AKDAŞ SİLAH SANAYİ'NE YAPTIĞIM ZİYARET VE İZLENİMLERİM  (Okunma sayısı 16089 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: AKDAŞ SİLAH SANAYİ'NE YAPTIĞIM ZİYARET VE İZLENİMLERİM
« Yanıtla #25 : 09 Ağustos 2016, 09:12:13 »
Akdaş silahın üretmiş olduğu bir pozeye sahibim ve hiç memnun değilim almayı düşünen arkadaşlara tavsiye etmem paranizla rezil olmayin başınıza belâ almayın.çok kargo parası öder yalan yanlış şeyler için boşa zaman harcarsınız.
kardeşim hayırdır ne oldu sıkıntılar nedir ..... bende yeni yakında bir akdaş aldım 312 se modeli üst namlu sol üst vuruyordu tl actım karşı ödemeli kargoya ver dediler 3 gün içinde düzeltmişler geri geldi
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Mennan CANSEVER

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 09 Ağustos 2016, 15:17:42 »
 ¹
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2018, 00:29:30 Gönderen: Mennan CANSEVER »
  • AKDAŞ 312-SE
  • AKKAR ALTAY CAMO
1995 - Konya

The following users thanked this post: Basri TÜRKER

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 12 Ağustos 2016, 18:18:26 »
Mennan kardeşim bilmem sen konuyu biliyormusun 8 sayfa olacak şekilde bu konuyu tartıştık hatta fırsatım olmadı fuara bizzat götürüp bende bi tanıtım yapacaktim ama bu sene inşallah ben fabrikanın sahibin den tutun caycısına varana kadar herkesle görüştüm ama ne yazık ki kimsenin birbirinden haberi yok öyle kurumsal bi firma
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 12 Ağustos 2016, 18:20:57 »
Bu benim şahsi görüşüm siz yeni edinmiş siniz bu tüfeği ben yıllardır kullanıyorum.
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 12 Ağustos 2016, 18:30:16 »
Ersin kardeşim tüfeği aldığım ilk ay ava dahi gitmeden kasası inanılmaz şekilde paslandi gönderdim bakımı yaptık devam ederse gönderin krom kapliyalim dediler o ğün bu gündür silah gidip geliyo hâlâ kapliyacaklar.söylenen yalanları duysaniz bir film e senaryo çıkar
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 12 Ağustos 2016, 18:32:51 »
Amaan !!!!dikkat edin ahırda samanlik da muhafaza etmeyin hee bide alırken dikkat edin ikinci el olabilir
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #31 : 12 Ağustos 2016, 20:06:39 »
MUSTAFA ABİ TEKNİK SORUNLARININ NELER OLDUĞUNU BİLMİYORUM AMA ŞAYET BİR SORUN VARSA BİLE AKDAŞ FİRMASI BÜTÜN ÇALIŞANLARIYLA BU SORUNUN GİDERİLMESİ ADINA ELİNDEN GELENİ YAPACAKTIR.. SORUN HER MARKA TÜFEKTE OLABİLİR ÖNEMLİ OLAN BU SORUNUN GİDERİLİP GİDERİLMEMESİDİR. BUGÜN AKDAŞ FİRMASI ŞAHSIM ADINA TÜRKİYE'DE EN İYİ SİLAH MARKALARI ARASINDA YERİNİ ALMIŞTIR VE ALMAYA DA DEVAM EDECEKTİR. SİZDEN RİCAM; BİR ELEŞTİRİ YAPACAKSANIZ BUNUN YAPICI YÖNDE OLMASINI SAĞLAYIN VE ÖYLE RASTGELE BU MARKA ÇOK KÖTÜ SAKIN ALMAYIN GİBİ YORUMLAR YAPIP BU YAZILARI OKUYANLARIN TÜFEK ALMAYI DÜŞÜNEN KİŞİLERİN KAFASINI KARIŞTIRMAYIN LÜTFEN. SAYGILAR
Her üyemiz istediği yorumu yapabilir.
Hakaret olmadığı saygı kuralları içerisinde tabiki.
Mennan bey sizden de ricamız büyük harfle yazmamanız.
Forum kuralları gereği bu şekilde yazamıyoruz.
Firmanın ürünlerinden memnun olan kadar olmayanlarda olacaktır.Bu kaçınılmaz bir durumdur.
Ve memnun olmayanlarda en doğal şekilde şikayetlerini söyleme hakkına sahiptir.
Herkes de yapıcı eleştiri yapmak zorunda değil.İlk önce yerli firmalar biz yerli müşterilerini adam  yerine koyup düzgün ve sorunsuz ürün yapacaklar mallarına  da sahip çıkacaklar ki bizde onlara sahip çıkalım.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

The following users thanked this post: Ersin ŞİMŞEK

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #32 : 12 Ağustos 2016, 20:40:29 »
Ersin kardeşim tüfeği aldığım ilk ay ava dahi gitmeden kasası inanılmaz şekilde paslandi gönderdim bakımı yaptık devam ederse gönderin krom kapliyalim dediler o ğün bu gündür silah gidip geliyo hâlâ kapliyacaklar.söylenen yalanları duysaniz bir film e senaryo çıkar
anladım mustafa kardeşim geçmiş olsun ben aldım tüfeği bismillah dedik sol üst vuruyor içime sinmedi tl açtım mehmet bey ilgilendi gönder kargoyla karşı ödemeli dedi bende gönderdim .. aynı hafta içinde elime ulaştı denemesini yaptım sorun düzeltilmişti gayet de ilgililerdi.. istersen mehmet beyin telefonunu vereyim konuş ilgili bir abi ...
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

The following users thanked this post: Mennan CANSEVER

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #33 : 13 Ağustos 2016, 00:03:58 »
Ersin kardeş şöyle bir durum var çalışanlar la görüştüğümde beni gayet iyi anladıklarını fakat ellerinden bişey gelmediğini ifâde ediyorlar.bu zaten herseyi özetliyor.fabrika sahibinin oğlunu bağladılar ben kendisine süreci anlatiyorum tutmuş bana ben aslında yurtdışı satışına bakiyorum falan filan hikaye anlatiyor sen benim sorunumu çözemiyosun dünya yı al sat beni ne ilgilendirir.
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #34 : 13 Ağustos 2016, 09:53:04 »
Ersin kardeş şöyle bir durum var çalışanlar la görüştüğümde beni gayet iyi anladıklarını fakat ellerinden bişey gelmediğini ifâde ediyorlar.bu zaten herseyi özetliyor.fabrika sahibinin oğlunu bağladılar ben kendisine süreci anlatiyorum tutmuş bana ben aslında yurtdışı satışına bakiyorum falan filan hikaye anlatiyor sen benim sorunumu çözemiyosun dünya yı al sat beni ne ilgilendirir.
ayrıca senin sorunun ile ilgili durumu basından sonuna okudum ... ve benimde yıldızla yaşadığım sorunlar aklıma geldi o yüzden yerliden korkar oldum ... maddiyat elverse alırsın bi avrupa ... ama olmadı bende bir adet çifsan var 35 yıllık civarı hala taş gibi ne varsa eskilerde var eski huğlu kop  üzümlü kop  hala saat gibi çalışıyor ... kardeşim eğer ki senin tüfeğinin garantisi bitmediyse  ve senden kaynaklanmayan hata varsa düzeltmesi lazım yasal hakkını kullanabilirsin  .... bazen okuyoruz veya dinliyoruz  dağda tüfeği düşürdüm el kundağı kırıldı gönderdim fabrikaya 5 kuruş para almadı diyen arkadaşlarımız oluyor... kullanıcı hatası küçük sorunlar için fabrikaların para talep etmeden yapması gerekir diye düşünüyorum.. bizim firmalar ağızlarını açınca efenim 60 ülkeye ihracat yapıyoz fabrikadan çıkan tüfeklerin hepsi aynı diyolar ama nedense kendi öz vatanının avcılarının sorunlarını çözme konusunda hala sıkıntılar var ...ben av bayisinde oturup muhabbet ortamında bizim firmalardan dağıtım yapan  bir arkadaş avrupa bandı ile yerli bandı farklı ... avrupada en kuçuk bir sorunda gönderilen parti mal geri gelir ... avrupaya gidecek ürünlerde kalite kontrol en üst seviyede olmalı gibi cümleler kurmuştu ... e
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul