Gönderen Konu: MERHABALAR ARKADAŞLAR Bİ KONUDA YARDIMINIZI RİCA EDİYORUM  (Okunma sayısı 7955 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan ŞEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: MERHABALAR ARKADAŞLAR Bİ KONUDA YARDIMINIZI RİCA EDİYORUM
« Yanıtla #25 : 04 Ekim 2015, 23:49:48 »
Hatsan fena firma değil en azından fabrika hunter modeli uygun fiyata satılıyor. Her isini iyi kotu görür. Yok kursun atışi icin. Slug namlu istiyorsan bozkurt avda uygun fiyata otomatik hatsanlar var. Üzümlü tufeklerinde tanidigin yoksa size özel tufek toplamayacaklarsa pek yanaşma, lazer iyi firma sayılır. Ama kinetik modeli ilk tufek alacaklara pek tavsiye etmek uygun olmuyor. Diğer modellerine delme namlu olduguna inan miyorum. Delme namlulu tufegin fabrik çıkışı enaz 350 yi buluyor.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim Erol bey sürekli araştırıyor siz değerli arkadaşlarında tavsiyelerini göz önünde bulunduruyorum pompalıda düşünmüyor değilim alışınca zevkli olucağı kanaatindeyim bakalım sonunda bi karar vericez inşallah :)
1990 edirne

Çevrimdışı Hakan ŞEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: MERHABALAR ARKADAŞLAR Bİ KONUDA YARDIMINIZI RİCA EDİYORUM
« Yanıtla #26 : 04 Ekim 2015, 23:52:18 »
Herkesin görüş ve düşüncesi farklıdır elbet ama domuz,tavşan ucar avları dahil her avı yapıyorum dersen 66 namlu armsan,hatsan,akkar gibi firmaların yarı otomatikleri işini gayet güzel görür.5 no şok takarsın rahatlık ile tek kurşunda atarsın tüfeğin bakımınıda yaptığın zaman hiçbir sorun cıkmaz.

Henüz yapamıyorum ağırlık domuzdada olsa tabi kimi zamanda diğer avları yapabilmek istiyorum dediğiniz gibi namlu boyu için 66 da kararlıyım
1990 edirne