Gönderen Konu: Özkanlar FX015 Performans, Saçma Dağılımı, Penetrasyon Atış Testleri  (Okunma sayısı 15994 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cemal SOYDEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Hakan bey öncelikle sizin kadar bizde üzüldük , fabrikadan bu şekilde çıkması imkansız ,şöyle olmuştur böyle olmuştur gibi bir izahı yok ,tartışmanın bir faydasıda olmaz , bu güne kadar  gelen kargolarda ambalaj hatası yüzünden kundak şarjör borısu kırılan kasaları çizilen tüfeklerle karşılaştık kasanızdaki çizik hariç  sizin durum böyle birşey de değil fotoğrafını attığınız parçalar elaksol boyasız olmaz olamaz bunlar nasıl oldu bilemem siz tüfeği dikkat kırılır etiketi uyarısı yapıştırarak  aras kargo ile yollayın kasadaki çizik harici diğer tüm fotoğrafını attığınız parçaları değiştirelim mobil şoklarınıda yenileri ile değiştirelim bizzat ben takip ediceğim içiresine not düşünüz..
Selamlar.
  • ÖZKANLAR Fx12 / Pointer
1978 Antalya

Çevrimdışı Elver ENGİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Amaç spor
Hakan bey öncelikle sizin kadar bizde üzüldük , fabrikadan bu şekilde çıkması imkansız ,şöyle olmuştur böyle olmuştur gibi bir izahı yok ,tartışmanın bir faydasıda olmaz , bu güne kadar  gelen kargolarda ambalaj hatası yüzünden kundak şarjör borısu kırılan kasaları çizilen tüfeklerle karşılaştık kasanızdaki çizik hariç  sizin durum böyle birşey de değil fotoğrafını attığınız parçalar elaksol boyasız olmaz olamaz bunlar nasıl oldu bilemem siz tüfeği dikkat kırılır etiketi uyarısı yapıştırarak  aras kargo ile yollayın kasadaki çizik harici diğer tüm fotoğrafını attığınız parçaları değiştirelim mobil şoklarınıda yenileri ile değiştirelim bizzat ben takip ediceğim içiresine not düşünüz..
Selamlar.
Ben sonucu bekliyorum
Ayrıca şu atış videolarını av videolarınıda bekliyorum

KARŞIYAKA İZMİR
[email protected]

• YILDIZ SPZ-ME
  • ÖZKANLAR FX17
1976 İZMİR KARŞIYAKA ÖRNEK AVCILAR DERNEĞİ

Çevrimdışı Orhan KÖSEOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
   ben de özkanlar f17 ye karar verdim. çevremde epey kişide rastlamaya başladım. kullananlar fx15'ten memnunlar.
  • vursan 92a
  • phenoma
  • fx017
1974 samsun çarşamba
insan söylediği sözün kefili, söylemediği sözün esiridir.

Çevrimdışı Elver ENGİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Amaç spor
   ben de özkanlar f17 ye karar verdim. çevremde epey kişide rastlamaya başladım. kullananlar fx15'ten memnunlar.
Selamlar benim 61 namlu 2+1 FX017 Hazırmış inşallah bu hafta teslim alacağım

KARŞIYAKA İZMİR
[email protected]

• YILDIZ SPZ-ME
  • ÖZKANLAR FX17
1976 İZMİR KARŞIYAKA ÖRNEK AVCILAR DERNEĞİ