Gönderen Konu: GİRSAN MC 312 AV PERFONMASI NI ANLATACAK AVCI ARANIYOR  (Okunma sayısı 5890 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sabahattin KARAHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 Arkadaşlar Girsan MC 312 Amerikada bayağı tutuluyormuş şahsen benim çok ilgimi çekiyor almayı düşünüyorum fakat av perfonmasını duymadan görmeden de almak istemiyorum tecrübe eden kişiler varsa paylaşmalarını bekliyorum :)
  • YILDIZ A71 YEDEK NAMLULU
  • YILDIZ SPZ ME 66
Sabahattin KARAHAN 1974 VAN
İnsanları tanışırken değil,tartışırken tanırsınız.
Çünkü, öfke saklanan kişiliği ortaya çıkarır.

Çevrimdışı Veysel ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: GİRSAN MC 312 AV PERFONMASI NI ANLATACAK AVCI ARANIYOR
« Yanıtla #1 : 01 Ocak 2015, 01:51:24 »
Yarim sezondur kullanıyorum yaralı giden av olmadı gibi ,cok av mi vurdum hayir 2 tavsan 12-13 keklik bir kacta kargaya deneme yapildi sonuc güzel 30 35 metreden 5 no sacmayla bp 32 gram  tavsan 2-3 dakkada öldü
 asıl testi ordek avinda olacak lakin ordek calismiyor bizim buralarda
Çalışma da ilk baslarda sikinti oldu fabrikaya gitti geldi 1 haftada sorunlar cozuldu . su an calismada sorun yok 150-200 fisek atildi . silah hafif denebilecek seviyede agirlik merkezi dipcige yakin, tetik mesafesi 1.80 boy 95 kilo benim gibi biri icin ideale yakin yalniz aci ayar pulu ve kisaltma uzatma dipcik pedleri yok aklimda kalanlar bunlar
Silah   benelli m2 nin kopyası sistem inertia driven denilen patenti benelliye ait bi sistem patent suresi doldugundan sıkıntı yok "kinetik sistem " inertia driven"
  • franchi affinity 71
  • hatsan dynamic 66
  • dual pointer tina

Çevrimdışı Sabahattin KARAHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2015, 15:25:19 »
Yarim sezondur kullanıyorum yaralı giden av olmadı gibi ,cok av mi vurdum hayir 2 tavsan 12-13 keklik bir kacta kargaya deneme yapildi sonuc güzel 30 35 metreden 5 no sacmayla bp 32 gram  tavsan 2-3 dakkada öldü
 asıl testi ordek avinda olacak lakin ordek calismiyor bizim buralarda
Çalışma da ilk baslarda sikinti oldu fabrikaya gitti geldi 1 haftada sorunlar cozuldu . su an calismada sorun yok 150-200 fisek atildi . silah hafif denebilecek seviyede agirlik merkezi dipcige yakin, tetik mesafesi 1.80 boy 95 kilo benim gibi biri icin ideale yakin yalniz aci ayar pulu ve kisaltma uzatma dipcik pedleri yok aklimda kalanlar bunlar
Silah   benelli m2 nin kopyası sistem inertia driven denilen patenti benelliye ait bi sistem patent suresi doldugundan sıkıntı yok "kinetik sistem " inertia driven"

Teşekürler Veysel bey doğrusu tasarımı çok güzel kaliteli olduğuna da inanıyorum ayrıca ahşap modelleri üç kilonun altındaymış hafiflik benim için önemli keklikler burda bayağı bizi peşinden sürüklüyor bundan dolayı kinetik olması da cabası Allah nasip ederse önümüzdeki sezona kadar almayı düşünüyoruma açı ayar pullarının olmaması biraz sıkıntı ama bakacaz fabrikaya gönderme sebebi neydi acaba
  • YILDIZ A71 YEDEK NAMLULU
  • YILDIZ SPZ ME 66
Sabahattin KARAHAN 1974 VAN
İnsanları tanışırken değil,tartışırken tanırsınız.
Çünkü, öfke saklanan kişiliği ortaya çıkarır.

Çevrimdışı Veysel ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2015, 22:07:17 »
patlatmama sorunu vardı iğne biraz kısa gibi değiştirmelerini istemiştim tetik grubunda düzeltme yaptıklarını söylediler .
  • franchi affinity 71
  • hatsan dynamic 66
  • dual pointer tina

Çevrimdışı Emrah YUNGUCU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 09 Mart 2015, 12:40:25 »
yalaşık bir sezon kullandım, ve şu an fabrikaya gidiyor, yıkıcılığına gelince yakın mesafede delip geçen keklik 600 metre sonra ölüyor uzak mesafede çok etkili hemen öldürüyor, hala çakma problemleriyle uğreşıyorum fabrikaya bu hafta göndereceğim, iki sıkıntım var çakma problemi ve yakın mesafe yıkıcılığı, onun dışında artıları çok estetik ve nişangah çok hızlı göze geliyor süpürme hareketini çok hızlı yapbiliyorsunuz..fabrika ilgili sorunlarımı dinlediler eğer bur seferde çakma problemi yaşarsam, sanırım silahı göle atacağım bunun yanında aynıo zamanda stoger m 3000  aldım stoger çok başarılı, yıkıcılığı mükemmel size fotolarını yayınlıyorum..
not : uzak mesafede kesinlikle girsnın yıkıcılığı harika ( yiğidi öldür hakkını ver)
girssan mc 312

buda videosu sezon açılışından tarih videoda yanlış

buda stoger m3000 in marifetleri

« Son Düzenleme: 09 Mart 2015, 12:44:44 Gönderen: Emrah YUNGUCU »
Emrah YUNGUCU
1979 Fethiye-Muğla

Çevrimdışı Veysel ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 10 Mart 2015, 22:28:27 »
Emrah bey girsanda memnun kaldığınız fişek hangisi gram ve saçma no
ben 6 no bp 34 gram la keklikte sıkıntı yaşadım (grupman dar gibi geldi hedef kağılarında denedim )
  • franchi affinity 71
  • hatsan dynamic 66
  • dual pointer tina

Çevrimdışı Emrah YUNGUCU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 13 Mart 2015, 13:25:01 »
memnun kaldığım fişek saga 30 yaf premium serisi  jk 6 saga 30 7 öbürküsü 6 no
« Son Düzenleme: 13 Mart 2015, 13:27:08 Gönderen: Emrah YUNGUCU »
Emrah YUNGUCU
1979 Fethiye-Muğla

Çevrimdışı Resul KAMCI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 18 Mart 2015, 21:54:26 »
Arkadaslar ben girsan la 3 numara sok ile sorun yasadim. 4 ve 5 numara sok ile 6 - 7 numara sacma ile keklik culluk ve diger butun avlarda iyi sonuclar aldim. Fisekten ziyade soklari denemenizi tavsiye ederim. Bahsettigim sok larla yakin uzak yikiciligi mukemmel, diger kullandigim tufeklerime gore özellikle uzak mesafe harukulade.
1977 BURSA

Çevrimdışı Ersun ERDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 19 Mart 2015, 12:17:30 »
71 namlu senteteik modeli benimde çok ilgimi çekti venza,stoger ve şu an girsan mc 312 de incelemeye başladım sadece ördek avında kullanmayı düşünüyorum.bakalım hayırlısı.
Ersun ERDOĞAN
1979 malatya