Gönderen Konu: HUĞLU 401 KİNETİC  (Okunma sayısı 36259 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Ynt: HUĞLU 401 KİNETİC
« Yanıtla #25 : 22 Temmuz 2014, 14:58:00 »
Sayın Alkan YOKSUL. Öncelikle iyi dilekleriniz den dolayı kendi adıma size teşekkür ederim. Biliyorsunuz'ki benim daha önceki yazılarımda şahız ismi verilmemiştir. burada şuanda HUĞLU AV TÜFEKLERİ KOOPERATİFİNİN İSTANBUL BÖLGE ve OUTDOOR SATIŞ SORUMLUSU OLARAK bulunmaktayım. formunuzda Kooperatifimiz adına yapılan ithamlar karşısında sizinde yönetici olarak burada gereken uyarıyı duyarlılığı ve  hatta TC KİMLİK NO isteme talebinizi rica ederiz. ayrıca burada site üyelerinin bizim satış sorumlularımız ile yapmış oldukları görüşme sonucunda çalışanlarımızın CEP TELEFON NUMARALARININ AÇIK BİR ŞEKİLDE İZİNSİZ OLARAK SAYFANIZDA verilmesini sizin sayfa yöneticisi olarak müdahale etmenizi gereken uyarıyı üyelerinize yapmanızı isteriz. Saygılarımızla...
Kartal Bey; rahatsız olduğunuz konu ve/veya mesajları Moderatöre Bildir kısmından Rapor ederseniz memnun oluruz...

http://avlakforum.com/forum/yonetim-ve-duyurulari/forum-kurallari/
3. Yöneticiler her yazılan mesaji yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 22 Temmuz 2014, 14:58:27 »
Sayın Mustafa MESTA . Tüfeğiniz kooperatifimize geldiği taktirde siz veya bir başka kullanıcımızın olsun sorunu çözülmeden tüfeği geri gönderilmez. bugün burada paylaşmış olduğumuz tüfeğinize ait olan video daki test atışlarını izlediniz . inşallah başka sorun yaşamazsınız. Saygılarımızla.

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 22 Temmuz 2014, 15:04:31 »
Alkan abi
Kusura bakmayın abi diyorum samimi bulduğum için...ben tüfeğin videosunu izledim ve gönderin deneyelim yazdım....
Ama sizde yukaruda görüyorsunuz ki hala sorunu müşteride arıyorlar sadece.
Siz daha iyi bilirsiniz ki kişi tüfeğinden soğursa onunla av yapamaz...ama sa olsunlar soğutmak için herşeyi yapıyorlar..
..inanın çok yoruldum abi...şu ramazan günü kafa beyin kalmadı..
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2014, 15:10:32 Gönderen: Mustafa MESTA »
1990 istanbul

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #28 : 22 Temmuz 2014, 15:04:38 »
Mustafa MESTA Kardeşim, senden de yazışmalarında büyük harf kullanmamanı rica ediyorum.

http://avlakforum.com/forum/yonetim-ve-duyurulari/forum-kurallari/

4. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anla mına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 22 Temmuz 2014, 15:05:42 »
İNŞALLAH SAYIN KARTAL KAFADAR VE HUĞLU FİRMASI..
1990 istanbul

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 22 Temmuz 2014, 15:08:47 »
Tamam Alkan abi daha iyi okunsun diye öyle yazmıştım..Bundan sonra yazacak olursam o şekilde yazarım..

Saygılarımla
1990 istanbul

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #31 : 22 Temmuz 2014, 15:17:05 »
Alkan abi
Kusura bakmayın abi diyorum samimi bulduğum için...ben tüfeğin videosunu izledim ve gönderin deneyelim yazdım....
Ama sizde yukaruda görüyorsunuz ki hala sorunu müşteride arıyorlar sadece.
Siz daha iyi bilirsiniz ki kişi tüfeğinden soğursa onunla av yapamaz...ama sa olsunlar soğutmak için herşeyi yapıyorlar..
..inanın çok yoruldum abi...şu ramazan günü kafa beyin kalmadı..
Mustafa kardeşim;
Tüfeğinin videosunu ben de izledim, gayet güzel çalışıyor. Zamanla yayları alışınca daha da güzel çalışacaktır.
34 gramla 1 sefer takıldı ki bana göre normal. İlk aldığım zaman benim Ata Neo da 34 gramla takılmıştı.
Madem ki abi demişsin ve beni abin olarak görmüşsün, benden sana bir abi tavsiyesi; tüfeğini geri iste ve tekrar dene. Hatta değişik fişeklerle de dene. Çünkü, kinetik tüfeklerde bazen fişek kaynaklı sorunlar da yaşanabiliyor. Yine sorun yaşarsan ve içine sinmezse, Huğlu firması tarafından sorununa çözüm bulunmazsa siteye yazarsın, çözüm yolu aranır...
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2014, 15:55:39 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 22 Temmuz 2014, 15:27:24 »
Sayın Alkan YOKSUL . Şuanda tüfek de sorun gözükmüyor video' da gördüğünüz gibi. her hangi bir sorun yaşanırsa bizimle huğlu av tüfekleri kooperatifi otomatik tamir servisimiz ile irtibata geçilmelidir. sizin sayfanız ile değil. burada sayfanızda bu konu açıldığı için Sayın Mustafa MESTA tüfeğinin sorunu çözüldü anlamına gelmiyor. bize ait kooperatifimize gönderilen kullanıcılarımızın tüfekleri çözümlenmeden geri iade edilmez. siz bir yönetici olarak mesajınızda daha dikkatli açıklama yapın lütfen. Saygılarımızla.

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #33 : 22 Temmuz 2014, 15:33:04 »
Sayın Alkan YOKSUL . Şuanda tüfek de sorun gözükmüyor video' da gördüğünüz gibi. her hangi bir sorun yaşanırsa bizimle huğlu av tüfekleri kooperatifi otomatik tamir servisimiz ile irtibata geçilmelidir. sizin sayfanız ile değil. burada sayfanızda bu konu açıldığı için Sayın Mustafa MESTA tüfeğinin sorunu çözüldü anlamına gelmiyor. bize ait kooperatifimize gönderilen kullanıcılarımızın tüfekleri çözümlenmeden geri iade edilmez. siz bir yönetici olarak mesajınızda daha dikkatli açıklama yapın lütfen. Saygılarımızla.
Sayın Kartal KAFADAR mesajlarımı gayet dikkatli yazarım, göndermeden önce de önizlemede de tekrar tekrar okurum. Size de aynısını tavsiye ederim. Böylece karşılıklı saygımız, sadece kelimelerde kalmaz.. .
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : 22 Temmuz 2014, 15:35:54 »
Gereken bildirim yapılmıştır . SAYGILARIMIZLA .

Çevrimdışı Coşkun ÇAKIR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 22 Temmuz 2014, 15:38:06 »
Mustafa kardeşim niye iyice araştırmadan tüfek alırsın,neyse şanssızlık diyelim.
Kartal bey bu arada hata bizde demek bu kadar zor olmamalı. Kardeşimiz sorunlarını açıklayıp çözüm bulunamadığından bahsetmiş sizde her defasında cevap vermişsiniz kendinizce. Ayrıca yaklaşık bi ay önce yine huğluyla şikayeti olanlara cevaplar vermiş ve orada huglu firmasıyla bi bağlantınız olmadığını söylemiştiniz.
Şimdi ise İstnbul satış sorumlusu diye karşımıza çıktınız, ben bu ironiyi çözemedim ! Amacım kimseyi kırmak,yermek
değildir lütfen yanlış anlaşılmasın sadece düşüncelerimi yazıyorum Selamlar
1988 BALIKESİR

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #36 : 22 Temmuz 2014, 15:50:29 »
Alkan abi aynen söylediğiniz gibi tüği gönderecekler son bakımını yapıp  teknik bölümdeki Mustafa beyle görüştüm...Söylediğiniz gibi denemeleri yapacam..
1990 istanbul

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #37 : 22 Temmuz 2014, 16:04:01 »
Alkan abi aynen söylediğiniz gibi tüği gönderecekler son bakımını yapıp  teknik bölümdeki Mustafa beyle görüştüm...Söylediğiniz gibi denemeleri yapacam..
Mustafa kardeşim, tüfeğinin videosunu defalarca izledim. Herhangi bir sorun görünmüyor. İnşallah tüfeğinden memnun kalırsın...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #38 : 22 Temmuz 2014, 16:05:24 »
Sayın: Kartal KAFADAR  Bu konu dün açıldı...peki ya tüfek 18 inden buyana fabrikanızda...Yani kimse sorunun çözümünü burada aramıyor İLK OLARAK..Gerekli tekefon görüşmeleri yapılıp tüm yollar tükemdikten sonra ve Abdullah Bey ismindeki sorumlunuzun "İSTEDİĞİNİZ YERE YAZI YAZIN.BİZDE YAZACAZ" şeklindeki restinden sonra bu konu açıldı... .Burası bir kamuoyu platformu olduğu için Değerli ve tecrübeli büyüklerimle meseleyi paylaşıyorum.Bundan dolayı kimse suçlanamaz....
Temennim tüfeğimin bir anönce gelmesi.  Saygılarımla.

1990 istanbul

Çevrimdışı Mustafa MESTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #39 : 22 Temmuz 2014, 16:07:14 »
Alkan abi çok saolun meseleyle yakından ilgilendiğiniz için...Bende izledim İnşallah güzel olacak...
1990 istanbul

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : 22 Temmuz 2014, 16:09:29 »
Sayın Mustafa MESTA. Tüfeğinizde şuanda izlediğimiz kadarıyla bir sorun gözükmüyor. tamir süreci uzaya bilir sabırlı olduğunuz  taktirde bugün video da izlemiş olduğunuz sonuca zaten ulaşacaksınız. hayırlısı olmasını diliyorum. Saygılarımızla.

Çevrimdışı Hakan KARAŞAHİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #41 : 22 Temmuz 2014, 16:22:24 »
 Aynı sorunları bir zamanlar401 kıneticde bende yaşamıştım. Benimkini sonunda değiştirmişlerdi.(sıfır silah birçok kez servise gittiği vede avlak şefi Emin Vural abinin sayesinde değişti). Bende yeni gelen silahı sattım. .Merak etme senin sorununda çözülür.Eski huğlumu uzun süreler kullanmıştım.Benim gözümde yeniler eski huğluyu tutmuyor.Mutlaka senin sorununda çözülür. yeterki sabırlı ol...  iyi günler.
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2014, 16:44:06 Gönderen: Hakan KARAŞAHİN »
Hakan Karaşahin
1982 MUĞLA

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #42 : 22 Temmuz 2014, 16:53:02 »
benmi yanlıış görüyorum ama videoda 2.03 saniyede tüfek 34 gr yavascalar marka olarak söylenen fişekte tutukluk yapıyor

yanlış görmediniz....  ilk fişek boş kovanı atıp doluyu alıyor..... 2. fişek ya igne vurmuyor.... yada fişek kapsülünden kaynaklı bir hata olup igne vurdugu halde fişek kapsülü ateşlenmiyor....   
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

Çevrimdışı Sefa GÖKÇE

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #43 : 22 Temmuz 2014, 17:30:04 »
yanlış görmediniz....  ilk fişek boş kovanı atıp doluyu alıyor..... 2. fişek ya igne vurmuyor.... yada fişek kapsülünden kaynaklı bir hata olup igne vurdugu halde fişek kapsülü ateşlenmiyor....   
+1
1993 ANKARA

Çevrimdışı S.Emre ÇALIK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #44 : 22 Temmuz 2014, 18:28:48 »
tetik erken çekildiği için oluyor benelliside vursanı da franchiside yapar onu

Gazlıda bu olmaz))
1982 osmaniye

The following users thanked this post: Aydın TOROS

Çevrimdışı Mesut KARABEYİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #45 : 22 Temmuz 2014, 18:48:29 »
Sn. Kartal Bey hem huğlunun satış sorumlusuyum diyorsunuz hemde teknik bir konuya cevap veriyorsunuz. Sn Mustafa Mesta konuyu burada tartışmaya açmış. Huğluyu hunharca savunmanız tüfekte sorun olmadığı anlamına gelmez. Bu konuya cevap vermek sizin sorumluluk alanınız değil. 
1993 İSTANBUL
(memleket KASTAMONU)

Savaşçı ve süvari hayatımız sayesinde adı yabancıları titreten bir millet olduk.

Çevrimdışı Sinan TANLIKOLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #46 : 22 Temmuz 2014, 19:17:28 »
görünüş olarak çok hoşuma gitti epey inceledim söktüm taktım ve almaya karar verdim, fakat forumlarda yaptığım araştırmalar sonucu silah bir sıkıntı olduğunu öğrendim, silahı üzerime almadan önce deneme atışları yapmaya gittik, 24gr ve 30 gr fişekler götürdüm sonuç hüsran, 24 gr içerden çıkmıyor 30 gr çıkıyor ikinciyi almıyor 24 grmda bile aşırı bir tepme var, av bayi çok sevdiğim bir kişi huğluyu aradı ve kesinlikle böyle bir durum olmaz o silah hatalı olabilir dediler böyle olunca zaten ben silahtan vazgeçtim, malesef yerlide kinetik silah yok malesef kimseyede tavsiye etmiyorum
Vursan 92/A var 24den tut üst gramajlara kadar atar lütfen yerli tüfekleri kötülemeyin
1985 kütahya
0533 523 8526

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #47 : 22 Temmuz 2014, 21:54:26 »
Alkan Bey geçenlerde üyemize Huğlu çalışanı mısın diye sorarak, acımasızca itham etmiştik. Böyle demişti. Bugünse gereken açıklama yapılmıştır, gereken bilgi şurada okunmaktadır demekte. Doğru, konuyu tüm takip edenler göreceğimizi gördük, yeterince de anladık. Bundan ötesi de herkesden beklenmez. İçim rahat. Bu kadarı bana yeter.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı M.Aytaç TOK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #48 : 22 Temmuz 2014, 22:51:08 »
Alkan Bey geçenlerde üyemize Huğlu çalışanı mısın diye sorarak, acımasızca itham etmiştik. Böyle demişti. Bugünse gereken açıklama yapılmıştır, gereken bilgi şurada okunmaktadır demekte. Doğru, konuyu tüm takip edenler göreceğimizi gördük, yeterince de anladık. Bundan ötesi de herkesden beklenmez. İçim rahat. Bu kadarı bana yeter.

Öncelikle tüfeği konuşalım. Tüfekte bir arıza çıkınca değiştirelim felsefesi yanlış . Neresi hatalıysa oraya müdahele edilir . Bunda sıkıntı yok . Huğlu gerekeni yapmış . Ancak daha önce çelişkili cevap ifadeler kullananbir üyenin şu anda müşteriye saygısızca tavırlar sergilemesi de hiç hoşuma gitmedi . Kaldı ki Alkan Beyin uyarmasına rağmen özür dilemeyi de bilmeyen bir satış sorumlusu  . Kardeşim satış sorumlusunun böyle büyük bir firmada teknik servisliğe soyunması da doğru değil .Sen satışını yap    bırak satış sonrası işleri. Gelelim doğru adres olayına . Bakınız sayın huğlu yetkilisi , bu tür olaylarda doğru adres bu  formlardır. Çünkü biz avcı kardeşlerimizle sizin ticaret amaçlı açtığınız sitelerde değil buralarda  muhabbet eder fikirlerimizi paylaşırız . Mademki köklü bir firmayı temsil ediyorsunuz üslup  daha müşteriden yana ve açıklayıcı olmalı .
Mustafa Aytaç  TOK
1968 ADANA

The following users thanked this post: Kenan KOÇ 05

kartalkafadar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : 22 Temmuz 2014, 23:35:06 »
Sayın M.Aytaç TOK. Burada bizi ilgilendiren bir konu var. kusura bakmayın ama tüfek den anlamayan teknik bilgi sahibi olmayan bir kişiyi Bölge sorumlusu satış sorumlusu yapmazlar. burada kullanıcımıza ait olan tüfeğinin video görüntüsünü paylaştık. Özür dilenecek bir durum söz konusu değildir. Bizim ticari amaçla açmış olduğumuz sitelerin link burada paylaşırsanız bizde yetkili olarak hangi site de hangi yetkilimizin satış yaptığını ögrenmiş oluruz. kullanıcıların tüfeklerinde bir sorun olursa bizimle irtibata geçilmesini kast ettim . oradaki yöneticinizin yorumuna karşılık yöneticiniz de zaten yazısını düzenledi. testlerin yapılması zaman alabilir ama sorun cözülür görmüş olduğunuz gibi. bırakında yetkili olarak konu ile biz muhatap olalım . tüfeğin sorunu bu forumda bu yazıların yazılması ile çözüldüğünü düşünüyorsanız bu forumda ne üyelerin nede yöneticilerin Kooperatifimiz içinde ne söz yetkisi ne görevi nede bir vasfı vardır. tüfeğiniz kooperatifimize geldiği vakit sorunu çözümlenmeden kullanıcıya gönderilmez bu da bir kaç gün daha olmaz ise 1 ay sürebilir. yarın kullanıcımızın tüfeği kargoya verilip teslim edilecektir.site üyesi olarak kooperatifimiz adına yorum yapmayın lütfen.  Saygılarımızla.