Gönderen Konu: rezil olmak istemiyorsanız UcuzlukSepeti adlı siteden alışveriş yapmayın  (Okunma sayısı 1387 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tolga ÖZAHMETEFENDİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Yılın son avı için hazırlanıyoruz. 2 günlük ördek kampı. Av için yıpranan ayakkabı içini yeniledim. 10 Lira ucuz diye uzucluksepeti.com adlı bir siteden alışveriş yaptım. Yapmaz olaydım. Telefon açtım. elinizde var mı dedim. kontrol eder gibi yaptı. Evet elimizde ürün dedi. En geç yarın kargoda dedi. Aldım! 2 gün geçti aradım noldu dedim. Kargoya verildi kargoda demesini beklerken öğrendim ki daha gönderememişler neymiş? "bir sorun olmuş" "kusura bakmamam gerekiyormuş" istersem ürünü iptal edip başka siteden alabilirmişim. Telefonu yüzüne kapattım ama tüm sitelerden alışveriş hakkını kaybetmiştim. Zaman yetmiyor artık gelip varmasına.
Dikkat edin. 10 TL ucuz diye aldanmayın bu siteler ucuzluk adıyla elinizdekini alıp iş de yapmıyorlar. bundan alıp ona vererek arada komsiyonculuk yaparak geçiniyorlar. ASLA onlarda alışveriş yapmayacağım.
  • Remington 11-87
  • Stoeger P350
  • Stoeger M2000
1991 İzmir

The following users thanked this post: Yaşar KÖKÇEN

Çevrimdışı Ziyaettin AYHAN

• AvlakForum Üye
  • *
geçmiş olun.
1970
Kartepe/KOCAELİ
0531 257 3434
Dost, zor zamanında bulur seni.

• AvlakForum Üye
  • *
Teşekkür ederim ancak herkesin de bilmesini isterim. Bu tip firmalar inanları uyutmak dışında yaptıkları bişey yok...
  • Remington 11-87
  • Stoeger P350
  • Stoeger M2000
1991 İzmir

Çevrimdışı Berat ŞAHİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Tolga bey çok geçmiş olsun sanal ortamda bilindik kurumsal şirketlerden alışveriş yapmalı söylediğiniz siteyi ilk kez duydum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • REMİNGTON 11-87
  • CESA 1800 FAVORİT
  • BERETTA MOD70 7.65MM
  • DUETSCH DRATHAAR (TİNA VE ÇİKO )
"DERDİ DÜNYA OLANIN DÜNYA KADAR DERDİ OLUR"

TRABZON - SAMSUN - 1986

• AvlakForum Üye
  • *
Evet kesinlikle Berat bey. Diğer firmalarda 2-3 gün hazırlama süresi veriyordu burayı aradım ertesi gün çıkartacaklarını söylediler fiyatı da daha uygundu. aldandık. Neyse arkadaşta varmış sağolsun verdi işim çözülecek gibi duruyor ama insan bunlara güvenince ortada kalıverir...
  • Remington 11-87
  • Stoeger P350
  • Stoeger M2000
1991 İzmir

Çevrimdışı Aydın NALIN

• AvlakForum Üye
  • *
Paranızı iade alma hakkınız var
1980-Antalya