Gönderen Konu: Istanbul civarında köpek arıyorum veya emanet bakabilirim bende kullanma sarti i  (Okunma sayısı 2064 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sezgin ÖCAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Istanbul civarı  4 ve 8 aylik arasında pointer köpek arıyorum  bakacak yerim var bakacak yeri olmayan avci dostlarimin en fazla 3 adet olmak üzere bende kullanmak satti ele kopege bakabilirim yerim Başakşehir de tum avci dostlar a selam olsun
1990 Başakşehir

Çevrimdışı Gürsel KARABAY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
11 aylık Erkek Kurzhaar köpeğim var bu sene yeni av görüyor aslında bakacak yerimde var ama yanında arkadaşı yok bir iki köpek daha yanında olursa hem beraber av yapabiliriz hemdeköpekler birbirinden bir şeyler öğrenebilir.
  • Ata Neo 12
  • Akdaş 412 L
  • Pointer , 13 adet Setter Della Bassana
1971 istanbul

Çevrimdışı Sezgin ÖCAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Memnun olurum görüşürelim ama bende su anda hic köpek yok bende bir köpek arıyorum  bulabilirsem bakmak istiyorum
1990 Başakşehir

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Numaram 0 (532) 374 81 10 yarın uygun olursa öğleden sonra haberleşelim hem yerinize bakalım hemde tanışmış oluruz.
  • Ata Neo 12
  • Akdaş 412 L
1971 istanbul

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
Yardımlaşmak çok iyi birşey,
bende aynı mekanda ortak köpek birkaç defa baktım fakat bir süre sonra olmuyor sorunlar çıkıyor, sonuçta köpek bir kişiye hitap etmeli, sahibi dışında başka kimseden ilgi ve av görmemesi gerekir, avda dahi başka arkadaşların köpeğe müdahalesi olmaması gerekir yanına gelse dahi azarlar nitelikte göndermesi gerekir, ortak bakılacaksa çok iyi anlaşmanız gerekiyor, kendi fikrimi ve yaşadıklarımı anlatmaya çalıştım dikkat edin, sonuçta dünya malı kırgınlık olmasın.
1981 / Samsun / Malatya

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Yardımlaşmak çok iyi birşey,
bende aynı mekanda ortak köpek birkaç defa baktım fakat bir süre sonra olmuyor sorunlar çıkıyor, sonuçta köpek bir kişiye hitap etmeli, sahibi dışında başka kimseden ilgi ve av görmemesi gerekir, avda dahi başka arkadaşların köpeğe müdahalesi olmaması gerekir yanına gelse dahi azarlar nitelikte göndermesi gerekir, ortak bakılacaksa çok iyi anlaşmanız gerekiyor, kendi fikrimi ve yaşadıklarımı anlatmaya çalıştım dikkat edin, sonuçta dünya malı kırgınlık olmasın.
Hocam Benekli tank gibi maşallah meraya girdimi bicerdover gibi gider çalı mali hiç anlamaz içine atlar birde yavru pointer im var çulluk avi için yetistiricem eve yakın bölgede çulluk avi oluyor ama trakyada   hertürlü av oluyor o yüzden arkadasin yeri hayvanim içinde mantıklı geldi. 

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Ata Neo 12
  • Akdaş 412 L
1971 istanbul

Çevrimdışı Sezgin ÖCAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Merhaba Gürsel abi k bakma sayfayı pek fazla bilmiyorum bildirimi yeni gördüm telefon numaram 0537 423 14 78 görüşürüz
1990 Başakşehir