Gönderen Konu: En kaliteli bir Mamanın bile veremediklerini Blood Bosta da fazlasıyla Buldum  (Okunma sayısı 3622 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bülent DOĞAN

• Free Üye
  • *
MERHABA SEVGİLİ VONKUJO DOSTLARI
Sizlere buradan kendime ait yavru ve yetişkin köpeklerde kullandığım ve sonucunda mükemmel sonuç aldığım bir gıda takviyesi olan ürün hakkında kısaca söz etmek istiyorum.
Blood Boosta isimli ürünle ortalam 5 ay önce tanıştım ilk başlarda çok dikkat etmediğim bu ürünü gelişimi çok ağır ve olumsuz seyreden bir yavru köpekte deneyerek kullanmaya karar verdim.Ürünün 15 gün gibi kısa bir sürede inanılması gerçekten güç olan mükemmel bir sonuç ile karşılaştığımı belirtmek istiyorum.
  Blood Boosta Vitamin Mineral ve amino asitlerle zenginleştirilmiş bir macundur.Yetişkin bir köpeğe nohut tanesi büyüklüğünde kullanmam dahilinde köpeğin itaatkarlığında ,kilo alışında ve enerjisinde büyük değişmeler gözlemledim.
Şahsım olarak Türkiyede üretilen tüm mama türlerini kullandığımı ve hiç birisinden istenilen sonuçları göremediğimi rahatlıkla söyleyebilirim.Sebeplerinden en büyüğünün ise kullanılan hammaddelerinin kalitesinin düşük olmsına bağlayabiliriz.Yerli üretilen mama sonucunda toplamda 35 adet yavru köpeğimizin öldüğüde kayıtlarımızdadır.
Üretilen mamaların rasyonları tek olduğundan her köpeğe uygun amam üretilemeyeceğinide göz önünden bulundurursak köpelerimizin ihtiyacı olan bir çok değerlerden mahrum kaldığıda açıktır.Ben bu ürünün köpeklerimizde eksik kalan değerleri fazlasıyla karşıladığı için mükemmel sonuçlar gördüğümü düşünüyorum.
75 tl değere sahip ve ortalam 8 ay gibi bir süre yeterli olan  ürünün üstelik mücize düzeyinde olan bir ürün için sonderece uygun olmasıda kullanılmasını ayrıca ihtiyaç haline getirmektedir.Köpeklerimize düzensiz beslenme ve düşük immo sisteminden kaynaklı hastalıklara harcadığımız veterinerlik hizmetlerinide hesaplarsak bedava bir ürün.

İtaat için neden Blood Boosta
Blood Boosta da bulunan B grubu vitaminler  (B2,B6,B12,FOLİK ASİT,D-PANTHENOL,NICOTINAMIDE) vücutta sinir hücrelerinde sinirsel iletimde rol alan çok önemli enzimlerin sentezi ve ara metbolizmalarında rol alır.Ayrıca B12 direk olarak sinir hücrelerinin miyelin sentezinde olmassa olmazdır.Bu nedenlerden ötürü hemen hemen tüm canlılara olduğu gibi köpeklerde bilhassa sinir uyarımı,uyarıma cevap,zeka ve anlama kabiliyetleri üzerine olumlu etkleri birçok bilimsel çalışmalarda anlaşılmıştır.Sinirsel iletimde nöronlar arası nöro-transmitter maddeler çok önemlidir.İşte blood boosta içeriindeki yoğun 6 B grup vitamin,5 önemli amino asit ve demir-bakır-cobalt sayesinde sizin onlarca ilaç ve besin maddelerinden elde edebilecğinizi tek başına sağlar.
Kısaca blood boosta bu güne kadar köpekler için üretilmiş en iyi gıda takviyesidir.

BLOOD BOOSTA SİPRİŞİ VERMEK İÇİN:0530 875 90 96 nolu telefona bildirebilirsiniz.

« Son Düzenleme: 14 Ocak 2013, 19:13:47 Gönderen: Bülent DOĞAN »

Çevrimdışı Bülent DOĞAN

• Free Üye
  • *
Blood Boosta satış anlaşması tamamlanmıştır sabitlenen tek fiyat 65 tl dir.İlgilenen arkadaşların ister bizden ister ithalatçı firmadan temin edebilirler.

Çevrimdışı İsmail ÖZDEMİR

• Müdavim Üyemiz
  • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%
    • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%C3%96zdemir/325654497557412
hayırlı ugurlu olsun bülent
ilyas abi bir kullansın    bakalım
selamlarımla

Çevrimiçi Abdullah GÜLTEPE

• Müdavim Üyemiz
sinerjivet isimli bir sitede bu macunun atlar için kullanıldığı yazıyo acaba köpekler için üretilen ayrı bir kompozisyonu varmı.
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212
Abdullah GÜLTEPE 1984 KARABÜK-İSKENDERUN/HATAY
 Tel: 05354083156

Çevrimdışı Bülent DOĞAN

• Free Üye
  • *
sinerjivet isimli bir sitede bu macunun atlar için kullanıldığı yazıyo acaba köpekler için üretilen ayrı bir kompozisyonu varmı.

At ve köpek metabolizması aynı seyretmektedir.Üretici firma köpek için kullanımı onayladığı için bizler kullanıyoruz ve şuanda bizden talep eden kişi sayısı hergün artıyor.talebinizi www.vonkujo.net sitesinden yapabilirsiniz.

Çevrimdışı Önder YAĞCIOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
BEN KULLANIYORUM YAKLAŞIK BİR AYDIR GERCEKTEN HARİKA
ÖNDER YAGCIOGLU  1974 DENİZLİ/ÇİVRİL
[email protected]
05337416938