Gönderen Konu: Köpeklerin Yer Kokusunu Son  (Okunma sayısı 2743 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hüsameddin TEKİN

• Müdavim Üyemiz
Köpeklerin Yer Kokusunu Son
« : 19 Nisan 2012, 10:25:00 »
2 adet köpeğim var.koku yüzünden birini satacaktım. Bu detarjanı kullanıp koku olayı ortadan kalkınca satmaktan vazgeçtim.
Aşağıdaki kimyasal detarjanı tavsiye üzerine aldım. Son derece etkili kimyasal bir detarjan koku falan bırakmıyor. kokudan rahasız olanlara tavsiye edebilirim.

Detarjanı aldığım kişi Sn: Kıvanç Bey ; 553 254 09 41  Bidon Fiyatı 75 TL.

free image hosting
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2012, 10:27:43 Gönderen: Hüsameddin TEKİN »
Hüsameddin TEKİN
1977 B RH -  Ümraniye / İSTANBUL

Çevrimdışı Sebahattin ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Köpeklerin Yer Kokusunu Son
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2012, 11:08:31 »
Hüsamettin kardeş bizlere bu deterjan hakkında isim marka,acaba yan etkisi var yok daha açık bilgi verirseniz memnun oluruz. teşekkürler
Sebahattin ÖZTÜRK
1955  ANKARA

Çevrimdışı Hüsameddin TEKİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2012, 12:23:25 »
Hüsamettin kardeş bizlere bu deterjan hakkında isim marka,acaba yan etkisi var yok daha açık bilgi verirseniz memnun oluruz. teşekkürler

slm sebahattin abi ;

valla bende 10 gündür kullanıyorum. yan etkisi konusunda şuana kadar bir sıkıntı olmadı. marka olarak marka yazmıyor. üretim yeri adapazarı satış yeri istanbuldaymış. bende ismini verdiğim kıvanç beyden aldım ürünü. daha detaylı bilgiyi ondan alabilirsiniz.
saygılar
Hüsameddin TEKİN
1977 B RH -  Ümraniye / İSTANBUL

Çevrimdışı Kıvanç AHLATLI

• AvlakForum Üye
  • *
  • Herşeyim sendin HERŞEYİMİ ALDINDA GİTTİN
« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2012, 23:18:37 »
Merhaba arkadaşlar hüsamettin tekin kardeşim sağolsun boyle bir konu acıp memnuniyetini belirtmiş,kendisine teşekkür ederim.Acıklama isteyen arkadaşlar olmuş bu deterjanı ben son 3 seneden beri kullanıyorum ve cok memnun kaldım.Ben 30 seneden beri bir fiil ava giden bir insanın bugüne kadar gerek dedemin gerek babamın gerekse benim bir cok kopeğimiz olmuştur ve her zaman bu KOKU olayından dolayı sorun yaşadık bu ürün (ÖZELLİKLE AV KÖPEKLERİNDE ) her hangi bir yan etkisi YOKTUR KOKU DUYULARINA HERHANGİ BİR ZARARI YOKTUR araştırdım oyle aldım üretildiği yeri ziyaret ettim kimya mühendisi arkadaşla konuştum ve herhangi bir yan etkisinin olmadığını aksine köpeklerin yaydığı kokuyu içine hapsettiğini sadece bü tür şikayetlerden dolayı bole bir  geliştirdiklerini anlattılar. Bende kopeğimi evimin balkonunda besliyor bakıyorum balkonu bu ürünle temizliyorum ben bir sıkıntı yaşamadım hatta 29 nisanda köpeğim adapazarında yarışmaya girecek yarışma alanında bu ürünle ilgili standımız acık olacak ve gelecek arkadaşlara orada numune dağıtımı yapacağız.Kafasında soru işareti kalan arkadaşların sorularını ister burdan ister yarışma günü cevaplamaya hazırız.Tel no: 0 216 594 6990 Cep no: 0 553 254 09 41    Kıvanç AHLATLI
Kıvanç AHLATLI
1972 SAKARYA/İSTANBUL                                               0505 2773030    0 534 651 03 72
     I LOVE SETERS