Gönderen Konu: Geçmiş Olsun ANKARA.  (Okunma sayısı 3998 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Geçmiş Olsun ANKARA.
« : 17 Şubat 2016, 19:22:42 »
Ankara'da askeri servis aracı geçişi sırasında bombalı saldırı yapıldı. İlk belirlemelere göre 11 ölü Çok sayıda yaralı var! Ölen vatandaşlarımıza allahtan rahmet diliyoruz.
Ülkemizin başısağolsun!

« Son Düzenleme: 17 Şubat 2016, 19:28:11 Gönderen: Berkay TOPUZ »
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

The following users thanked this post: Volkan KÖYDEMİR, Savaş KAYGISIZ

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Geçmiş Olsun ANKARA.
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2016, 20:23:24 »
    Maalesef elim bir olay, kimliği ne olursa olsun terörü naletliyoruz. ülkemizin şerefli vede başarılı güvenlik güçlerimizin son zamanlarda gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında  terör örgütlerine yönelik gerçekleştirdiği  operasyonlar sonunda dağılan, çok sayıda şerefsiz militanını, katillerini kaybeden ve sonu gelen terör örgütlerinin son çırpınışlarıdır. Allahın izniyle hepsi yok olup gidecektir. Hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı, yaralılarımızada acil şifalar diliyorum.
1958-Ankara

The following users thanked this post: Volkan KÖYDEMİR, Sabahattin KARAHAN

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2016, 21:11:40 »
Teroru lanetliyor,Vefat etmis olan kaharamanlarımıza Allahtan rahmet diliyor,Turkiyemizin bası sagolsun diyorum.Kalleslere,yureksiz odleklere lanet yagdırıyorum,er veya gec hesabının sorulacagını,canlarının cehenneme tıkanacagının bilinmesini istiyorum.
Kallesleri birkez daha lanetliyorum.
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN

The following users thanked this post: Volkan KÖYDEMİR

Çevrimdışı Cemal MADEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2016, 21:45:52 »
Olayın olduğu patlamada bende olay yerindeydim.Servislerimizi patlattılar.Bu kansız ve şerefsiz it sürülerini destekleyen,göz yuman kim varsa Allah kahretsin.Ufacık bebeklerin bile olduğu masum canlara kıydılar.Ama ne olursa olsun dimdik ayaktayız.Şerefsizlere inat atalarımız gibi vatanımıza milletimize sahip çıkıp,yılmayacağız.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
  • Hatsan Supreme Combo 61/71
1972 ANKARA (SİNOP)

The following users thanked this post: Volkan KÖYDEMİR, Serkan TİKVEŞLİ, Savaş KAYGISIZ, Emrah AKDENİZ

Çevrimdışı Cihan TURGAY

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2016, 22:08:01 »
bu namertlerden birgün bunun hesabı sorulur, allah rahmet eylesin şehitlerimize.
Cihan TURGAY
1973 balıkesir

Çevrimdışı Serkan TİKVEŞLİ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2016, 22:36:29 »
Bu vatan üzerinde halkının üzerinde oyun oynayanlarınm Allah belasını versin Allah onları muvaffak etmesin

Olayın olduğu patlamada bende olay yerindeydim.Servislerimizi patlattılar.Bu kansız ve ş..... it sürülerini destekleyen,göz yuman kim varsa Allah kahretsin.Ufacık bebeklerin bile olduğu masum canlara kıydılar.Ama ne olursa olsun dimdik ayaktayız.Şerefsizlere inat atalarımız gibi vatanımıza milletimize sahip çıkıp,yılmayacağız.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Serkantkv
1975 istanbul

Çevrimdışı Gürsel KARABAY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 17 Şubat 2016, 22:40:47 »
Koltuk sevdasına kapılanlar bomba kapılarında patlayana kadar politika yapacaklar Allah gerçek zulmü yaşayan bu yüce milletimize sabır versin. Ölenere Allahtan rahmet kederli ailelerine başsağlığı diliyorum.
  • Ata Neo 12
  • Akdaş 412 L
  • Pointer , 13 adet Setter Della Bassana
1971 istanbul

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 17 Şubat 2016, 23:10:15 »
Teroru lanetliyor,Vefat etmis olan kaharamanlarımıza Allahtan rahmet diliyor,Turkiyemizin bası sagolsun diyorum.Kalleslere,yureksiz odleklere lanet yagdırıyorum,er veya gec hesabının sorulacagını,canlarının cehenneme tıkanacagının bilinmesini istiyorum.
Kallesleri birkez daha lanetliyorum.
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

Çevrimdışı Sabahattin KARAHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 17 Şubat 2016, 23:11:45 »
    Maalesef elim bir olay, kimliği ne olursa olsun terörü naletliyoruz. ülkemizin şerefli vede başarılı güvenlik güçlerimizin son zamanlarda gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında  terör örgütlerine yönelik gerçekleştirdiği  operasyonlar sonunda dağılan, çok sayıda ş..... militanını, katillerini kaybeden ve sonu gelen terör örgütlerinin son çırpınışlarıdır. Allahın izniyle hepsi yok olup gidecektir. Hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı, yaralılarımızada acil şifalar diliyorum.
  • YILDIZ A71 YEDEK NAMLULU
  • YILDIZ SPZ ME 66
Sabahattin KARAHAN 1974 VAN
İnsanları tanışırken değil,tartışırken tanırsınız.
Çünkü, öfke saklanan kişiliği ortaya çıkarır.

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #9 : 17 Şubat 2016, 23:13:50 »
Günlerdir verilen şehitlerimiz, ve bu günkü olay :( Allah geride kalan ailelerine çocuklarına sabır versin yokluklarını hissettirmesin :(
Dilerim Allah tan hak ve mazlum kısa zamanda galip gelsin....
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

The following users thanked this post: Volkan KÖYDEMİR, Erol ÖZTÜRK, Sabahattin KARAHAN, Emrah AKDENİZ

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #10 : 17 Şubat 2016, 23:29:36 »
Önce Ankaralılara, orada yaşayanlara; sonra tüm halkımıza başsağlığı diliyorum. Sonra bu işi yapan, bulaşan kimler varsa hepsini Kahhar'a havale ediyorum. Dilerim buna bulaşanlar orada ölenlerin, yakınlarının ve burada bizim gibi onları sevenlerin çektikleri acıları misliyle çekerler. Hatta inşallah bizler de onları o sırada görebiliriz. Her şey yazılmıyor. Başımız sağolsun.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

The following users thanked this post: Emin KOÇAK, Erol ÖZTÜRK, Sabahattin KARAHAN, Emrah AKDENİZ

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #11 : 18 Şubat 2016, 10:56:43 »
Günlerdir verilen şehitlerimiz, ve bu günkü olay :( Allah geride kalan ailelerine çocuklarına sabır versin yokluklarını hissettirmesin :(
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimdışı Serhan DAYDAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • HER ŞEY ARPACIĞIN UCUNDA !!!
« Yanıtla #12 : 18 Şubat 2016, 17:24:30 »
Ankaram ,başyurdum,vatanım,rabbim seni bu hale getirenleri kahhar eylesin,rabbim ölenlere rahmet geri de kalan acılı ailelerimize sabırlar ihsan eylesin,üzülüyoruz,üzülüyoruz,üzülüyoruz ,kelime yok boğazımız düğümlenmiş ,bu yapılanların hesabı elbet birgün sorulur,syg
  • P.Zanardini 12 ga o/u mod uranio
  • Brno zh 101 12 ga o/u
  • Stoeger m 3000 max 5 auto 12 ga
  • Stoeger m 3020 max 5 auto 20 ga
  • Huğlu koop 20 ga o/u
Serhan DAYDAL
1974 Balçova İZMİR

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #13 : 18 Şubat 2016, 17:25:50 »
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 18 Şubat 2016, 17:28:36 »
nebileyim ne desem, bir yandan üzülüyorum, bir yandan sinirlenip kabarıyorum, gurban olduğum Allah 'ım  kötüye fırsat verme Ya Rabbi
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Ergin KORKUT

• AvlakForum Üye
  • *
  • VATAN SEVDALISI
« Yanıtla #15 : 18 Şubat 2016, 20:08:52 »
Namus,şeref,haysiyet ...
1953 Kırklareli Lüleburgaz

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 18 Şubat 2016, 21:55:51 »
Olayın olduğu patlamada bende olay yerindeydim.Servislerimizi patlattılar.Bu kansız ve ş..... it sürülerini destekleyen,göz yuman kim varsa Allah kahretsin.Ufacık bebeklerin bile olduğu masum canlara kıydılar.Ama ne olursa olsun dimdik ayaktayız.Şerefsizlere inat atalarımız gibi vatanımıza milletimize sahip çıkıp,yılmayacağız.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
   Cemal kardeşim geçmiş olsun sanada, benim baldızımda KKVK.lığından, maalesef arkadaşlarından şehit olanlar var, dediğin gibi kreş servisinde şehit olan sübyanlar var, Adli Tıp morguda dna sından kimliğine ulaşılmaya çalışılan 47 müteveffa vatandaşımız var. Yüce Türk Milletinin başı sağolsun, Çanakkalede 250 bin vatan evladını şehit vermiş bir ecdadımız var, vatan, millet, bayrak ve ülke güvenliğimiz için gerekirse şimdi 500 bin de şehit verir yine bu şuheda topraklarını bu terör belasından temizleriz. Rusyası, Çini, vb. düşman ülkeler doğusu batısı, müslüman olanı olmayanı tüm düşmanlar iyi bellesin. Şehitler ölmez vatan aslaaaa bölünmez. Esas şimdi "Ne Mutlu Türküm Diyene"
1958-Ankara

The following users thanked this post: Volkan KÖYDEMİR, Uğur ŞENLİK