Gönderen Konu: first class mı affinity mi?  (Okunma sayısı 15631 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ulaş DURAN

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: first class mı affinity mi?
« Yanıtla #25 : 31 Ocak 2017, 23:17:27 »
Arkadaşlar bende acılı bant affinity vardı sıfır aldım ve 2 ay sonra sattım saçaması pentrasyonu süper fakat ben sattım hafif geldi . Ve gidip  yaşlı bir amcadan kutusunda sadece 1-2 fişek atılmış bir first class aldım 2 tane uzatma şoku var ve ikisini kıyaslandığında  first class ta olan işçilik ve kalite affinity de yok bu benim fikrim ve ayrıca o uzatma şoklarda benim için çok iyi kullanmıyorum bile
Ulaş DURAN
1980 Bergama İZMİR
tel:05308779177

Çevrimdışı A.İhsan BAKKAL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #26 : 06 Haziran 2017, 00:52:03 »
ilanlara bakmak herseyı anlatır kaç tane franchi bılec macig  var kaç tane fabarm elegrı var birde yeni cıkan bu markaların son modelleri var eski uretım olanların piyasadakı mevcuduna bakıldıgında yeni uretılenlerın pıyasaya dusmesi  bir fikir verebilir kanısındayım
Ali İhsan BAKKAL
1963 Gelibolu ÇANAKKALE emekli

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 06 Haziran 2017, 03:53:46 »
f. class. b. magıc (çok fişek seciyorlar)) ve f.affnıty tüfeklerini kullandım.
seri ve agırlık sevenler için f.class ve b. magıc(fişeğini bulursanız)
ama av için en ideali tüm avlarda
 tercihim. f. affnıty.
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

The following users thanked this post: Mustafa AYDIN 54

Çevrimdışı Alp BALABAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #28 : 14 Temmuz 2017, 09:03:52 »
Günaydın. Bende iki tüfeğide kullandım. Arada fazla fiyat farkı yoksa 2. el affinity alırım param yetmezse yerli alırım.. First class eski bir tüfek öyle klasik olacak  eskidikçe değer kazanacak bir tüfekte değil benim için.Ben first class ta en çok uzatma şoklarına sinir oluyordum öyle uzatma şokumu olur hiç takıp kullanmadım. o yüzden kısa namlu kullandım hep. Bazı modelleri mobil şokluymuş bu siteden öğrendim kanımca onlar daha kullanışlıdır. Bana göre first class ın hiç bir artısı yoktu tek beğendiğim şey mekanizmayı bırakınca çıkardığı çın sesi ve ucuz fiyata ithal tüfek oluşu idi o zaman için.Şimdi otomatik tüfek işi oldu derya deniz çeşit çeşit model çeşit çeşit fiyata. Rekabet  teknoloji derken güzel tüfekler çıkmaya başladı.Arada kötüleride yok değil ama sistemler gelişti.Affinity birim fiyata en iyi yabancı diye bu sitede birçok kez konuşuldu.Bazı affinitylerin çok iyi grupman yaptığı görüldü. farklı şok teminide kolay affinity e. Bende intensity var first classta kullandım bir kere keşke first class ı satmasaymışım demedim şimdi beratta aldım intensity satmaya kıyamıyorum.
Alp BALABAN
1984-Manisa

Çevrimdışı Tuncay KAHRAMAN

• Expert Üye
« Yanıtla #29 : 14 Temmuz 2017, 15:18:37 »
Her iki tüfeği kullanmış bir kişi olarak geçit avlarında First Class (Ağır oluşu, özellikle el kundağının kaba olması ve gaz operasyonlu olmasının verdiği konfordan dolayı) gezi avlarında Affinity tercihim olur...
Tuncay KAHRAMAN
1976 TAVŞANLI