Gönderen Konu: torun 506 maxima otomatik av tüfeği  (Okunma sayısı 9747 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kerem ARCA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
torun 506 maxima otomatik av tüfeği
« : 18 Aralık 2012, 13:44:51 »
merhaba torun 506 maxima otomatik almaya karar verdim kullanan arkadaslar varsa yorumlarınızı alabilirmiyim. yada torun tüfekleri hakkında bilgisi olan var ise yorum yapabilirler mi. gecen sene hatsan germanica aldım bin pişmanlıkla bi kac ay sonra yarı fiyatına zor sattım yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum. tesekkürler
http://www.google.com.tr/imgres?q=torun+maxima&hl=tr&sa=X&tbo=d&rlz=1C1GGGE_enTR358TR358&biw=1024&bih=677&tbm=isch&tbnid=bKzgjSVn6L5A-M:&imgrefurl=http://www.seherav.com/%3Fgisa%3DUrunDetaylari%26uid%3D72%26reyon%3DTORUN%2520506%2520MAX%25DDMA%2520OTOMAT%25DDK&docid=2RuHzm3jdCNGFM&imgurl=http://www.seherav.com/YuklenenResimler/thumbimg%255B3%255D.jpg&w=800&h=600&ei=gVXQUKbGB-754QTlloHQCA&zoom=1&iact=rc&dur=573&sig=104909188045159647955&page=1&tbnh=146&tbnw=259&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:1,s:0,i:88&tx=107&ty=51  işte tüfeğin resmi
Kerem ARCA
1986 sakarya

Çevrimdışı İsmail ÇELİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AvCıLıK BiR YaŞaM TaRzıDıR
Ynt: torun 506 maxima otomatik av tüfeği
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2013, 00:16:17 »
bence yaramaz tüfekler kullanılan malzeme çok zayıf bizim buralarda kim aldıysa pişman yani
  • Franchi First Class 61 cm
  • Akus Hunter Delux Superpoze 71 cm
  • Sarsılmaz Vurucu Süperpoze 71 cm
  • Belçika Çifte 65 cm
İsmail ÇELİK
BURSA

Çevrimdışı Yücel SARIÇAM

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2013, 10:10:11 »
hatsandan ne probleminiz olduki?bu tüfek hatsanın kurma kolu olamaz.
Yücel SARIÇAM
1990 zonguldak

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 09 Temmuz 2013, 10:17:37 »
Geçmişi olan köklü satış sonrası sorun yaşamayacağınız markalar tercih edin.(bu tüfek hatsanın kurma kolu olamaz.)aynen katılıyorum
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 09 Temmuz 2013, 22:42:04 »
  :)
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2016, 15:43:13 Gönderen: Hüseyin ÜSTÜN »
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Kerem ARCA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 02 Ocak 2014, 17:48:11 »
Bu tufek hatsanin kurma kolu olamaz dyorsunuz bende size sunu anlatayim. Benim diger tufegim 10 seneden daha eski olan uzumlu marka gazli otomatik ve bu tufegi kundagini  icindeki icra kolu kendi orginal icra kolu degil hatta kırık pistonu orginal pistonu degil ve asiri bir duzensizlik var calismasinda bazen calisiyo bazen tutukluk yapiyor. Sonra tufegin mekanizma kilidide kirik yaa bu tufegi sokaga atsam bulan suratna bakmaz. Kundagi farkli dipcigi farkli namlu bandi kirik ama bu sekilde vuruculugu super  guzel tufek. Ama hatsancok saglam tufek fakat vurma konusunda bs para etmez 30 m de yag tenekesine 3numara 35 gr avrupa fisekle 3 tanemi sacma denk gelir bu ne allah askina rezil etti beni kackere avda.  Iyi atici oldgmdan arkadaslarm bile sasryor nasil vuramadn o avlari diye. Adamlara dil dokmekten yoruldum " yaa tufekte sorun var abi " diyorum yok inanmyolar. :)) hatsani aradgm zaman ise namlular garanti disi diyor. Ulan namlunuz yamuk be namlunuz dedim en son yine bi fayda yok. Daha hatsan mi allah korusun. Konyali dururken bidaha izmirliden tufek almak mi allah yazdysa bozsun.
Kerem ARCA
1986 sakarya

Çevrimdışı Fatih ERKAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 02 Ocak 2014, 18:07:11 »
Bu tufek hatsanin kurma kolu olamaz dyorsunuz bende size sunu anlatayim. Benim diger tufegim 10 seneden daha eski olan uzumlu marka gazli otomatik ve bu tufegi kundagini  icindeki icra kolu kendi orginal icra kolu degil hatta kırık pistonu orginal pistonu degil ve asiri bir duzensizlik var calismasinda bazen calisiyo bazen tutukluk yapiyor. Sonra tufegin mekanizma kilidide kirik yaa bu tufegi sokaga atsam bulan suratna bakmaz. Kundagi farkli dipcigi farkli namlu bandi kirik ama bu sekilde vuruculugu super  guzel tufek. Ama hatsancok saglam tufek fakat vurma konusunda bs para etmez 30 m de yag tenekesine 3numara 35 gr avrupa fisekle 3 tanemi sacma denk gelir bu ne allah askina rezil etti beni kackere avda.  Iyi atici oldgmdan arkadaslarm bile sasryor nasil vuramadn o avlari diye. Adamlara dil dokmekten yoruldum " yaa tufekte sorun var abi " diyorum yok inanmyolar. :)) hatsani aradgm zaman ise namlular garanti disi diyor. Ulan namlunuz yamuk be namlunuz dedim en son yine bi fayda yok. Daha hatsan mi allah korusun. Konyali dururken bidaha izmirliden tufek almak mi allah yazdysa bozsun.
Tüfeğin dipçik ölçüleriyle kendi ölçülerinizi karşılaştırmanızı öneririm. Tüfek baktığınız yere atmıyor olabilir. Torun konusuna gelince tüfeğin fiyatı belli, mucize beklememek lazım
1990
Elazığ - Sofya

Çevrimdışı Mahmut ÖZTÜZÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
    • http://img199.imageshack.us/img199/690/6094299.jpg
« Yanıtla #7 : 02 Ocak 2014, 18:09:56 »
otomatik de yerli sanayi bence halen kat etmesi gereken yerler var diye düşünüyorum, poze felanda düşünürsen tanınmış markalardan şaşma derim, fiyatı makul diye alacağın silahlarıda alma bence, şimdi yeni nesil çıkan yerli silahları düşün fiyatları nerdeyse 2 bin tl ye yaklaşıyor, beretta nın a300 qutlender silahı sıfırı 3 bin tl ikinci el temiz 2,500 tl ,,,, bence iyi düşün karar ver avrupa silah her zaman kazandırır daha doğrusu bizim ülkemizde böyle malesef, halen s55 ve serilerinin 3bin tl den satıldığı bir ülkedeyiz, buda bizim yerli sanayinin bir türlü yapmacık şeylerden kurtulamadığı için olmaktadır neyse kardeşim karar senin benim fikrim bunlar hayırlısı olsun
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA
Avcilik  bir yaşam tarzidir babadan oğula kalan mirastır

Çevrimdışı Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #8 : 02 Ocak 2014, 18:32:20 »

Yok artık daha neler,nedemek namlular garanti kapsamı dışında neresi garanti kapsamındaymış öyle saçmalıkmı olur.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2014, 01:38:22 »

Namlusu yamuk olan Hatsan a bende denk geldim..fabrikaya gönderdik,düzeltmişler..tüfek güzel vurmaya başladı..ancak düzeltirken şeridi çatlatmışlar,tüfeğin sahibi arkadaş buna şükür dedi çekti sineye..tüfekte 4 A derim..ARMSAN,ATA,AKKAR,AKDAŞ
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 03 Ocak 2014, 13:36:13 »
merhaba kerem kardeş torun hakkında başımızdan geçen olayı anlatacam artık gerisini sen düşün ... benim amca ağlu geçen yıl torun marka bir süperpoze aldı 550 tl ye tüfeği alırken yanında ben yoktum daha sonra tüfeği yanıma getirdi incelemeye başladık  tabi kusurları hemen göze çarptı namlu şeridi eğri arpacığı şeridin tam ortasında değil sağda duruyo ... neyse çıktık araziye  fişek denemek için bismillah dedik attık fişeği  tak üst ejektör çalışmıyo  dedik belki yeni oldugundandır  tekrar devam ettik atmaya üst ejektör yine çalışmıyo ... sinirlendik götürdük bayiye ... bayi abi tüfeği fabrikaya gönderelim dedi ve tüm hatalarını yazdık ... fabrikaya giden tüfek 20 gün içinde geri geldi   ve sonuç..... değişen hiç bişey yok  namlu şeridinde  eğrilik görememişler  arpacık ortada imiş  ejektör onlarda çalışmış sıkıntı yokmuş ....  hay ben sizin ustalarınıza .... ve yeni yeni arızalar çıkmaya başladı ... el kundagı yerinden oynuyo .. üst ejektör hala çalışmıyo  artı fişek üst namluda bazen sıkışma yapıyo bıçakla çıkarıyoruz ..... torun mu aman allah korusun ..... artık karar senin  .... illaki silah hata verir ama  silahının arkasında duran firma her zaman iyidir ....  yıldız ... akkar  gibi....
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Özgür DÜDEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 03 Ocak 2014, 13:46:56 »
Kardeş Akdaş AK-212 öneririm.Bir daha arkanada bakmassın.
Özgür DÜDEN
1980 ISPARTA

Çevrimdışı Sezer ÜZÜMLÜ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 06 Mayıs 2014, 14:09:07 »
Hocam Torun alacaksan sadece SUPERPOZE alacaksin diger urunler yaramaz.

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 06 Mayıs 2014, 15:05:22 »
Kerem bey torun hakkında pek olumlu yanıtlar olmadı otomatiklerini bilmem ama pozeleri hakkında çok olumsuz yorumlar okudum isterseniz aynı fiyat düzeyinde olan fiyat performans tüfekleri olan krala bir bakın ben kullanıyorum çokta mennunum
1985
BURSA

Çevrimdışı Oğuz YÜCE

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #14 : 06 Mayıs 2014, 15:23:39 »
ben ilk piyasaya sürelen torun brilant dan almıştım, bir kere yarı yolda bırakmadı 24grdan 36 gr attık  yaz kış demeden çalışıyor Allah nazardan korusun  ;D
Oğuz YÜCE
1992 istanbul
Sabır kurtuluşun anahtarıdır...