Gönderen Konu: SORUMUN CEVABINI DAHA BULAMADIM AVLAĞA GİRİŞ SAYISI  (Okunma sayısı 8927 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şevki MİRZA

• Müdavim Üyemiz
  • PARTRİDGE HUNTER
SORUMUN CEVABINI DAHA BULAMADIM AVLAĞA GİRİŞ SAYISI
« : 30 Ağustos 2016, 17:13:21 »
DAHA ÖNCE AÇMIŞ OLDUĞUM BİR KONUYU TEKRAR AÇIYORUM BİRİ BU KONUYU AYDINLATIRMI LÜTFEN !!!!!
  X . AVLAKTA RANDEVU SAYISI  10 ADET GÖRÜNÜYOR.

BEN BU AVLAKTAN 3 KEZ RANDEVU ALDIM BILDIRCIN VE ÜVEYİK ...

AVLAK TA 10 ADET DAHA RANDEVU ALABİLİRİM GÖRÜNÜYOR.

GİRİŞ SAYISI 3 KALAN RANDEVU SAYIM 10

HERHANGİ BİR ŞEKİLDE 10 ADET  OLAN AVLAĞA GİRİŞ SAYIM DÜŞMÜYOR.....

BEN BUNU AVDA MİLLİ PARKLAR MEMURUNA SORDUM FARKLI YERLERDE 3  TANE MEMURA

İŞİN GÜZEL TARAFI ONLARDA BİRŞEY BİLMİYOR :D  :D
ONLARIN İŞİ TAKOZ SORMAK HEMEN TAKOZA BAKTILAR :D

ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM  :o  ;D ;D  NEVRİM DÖNDÜ
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2016, 17:15:45 Gönderen: Şevki MİRZA »
  • Huğlu 103 Ce Süper poze
  • Huğlu Renova
  • Canik 55 shark fc
  • Huğlu 200AC
1985 - Ankara

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
Ynt: SORUMUN CEVABINI DAHA BULAMADIM AVLAĞA GİRİŞ SAYISI
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2016, 17:30:53 »
Şevki Bey, bildiğim kadarıyla, göçmen kuşlar için aldığınız izinlerde, avlağa toplam giriş izin sayınızdan düşme olmuyor. Yani, göçmen kuşlar için avlaklara giriş izin (randevu) sayınız sınırsız.
  • Merkel Custom Made Sidelock Ejector SxS
  • Blaser F3 Game Competition O/U
  • Pieper Bayard Belgium SxS
  • Browning Maxus Carbon Fiber SemiAuto
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Şevki MİRZA

Çevrimiçi Yağız KAYA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2016, 18:01:58 »
avlaga giris sayisi nereden bakiliyor ? iphone kullaniyorum, hic bi yerde goremedim? sadece androide mi ozel acaba?
  • stoeger m3000
1979 ANKARA

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #3 : 30 Ağustos 2016, 18:31:47 »
Avlağa giriş sayısı,

Bilgisayardan (desktop ya da laptop) girdiğinizde görülebiliyor.

iPhone ya da Android uygulamadan (Ava Avcı uygulamasından) girdiğinizde görünmüyor. (en azından şimdilik, uygulamayı geliştireceklerdir, sürekli güncelleme geliyor)

avlaga giris sayisi nereden bakiliyor ? iphone kullaniyorum, hic bi yerde goremedim? sadece androide mi ozel acaba?

1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ, Şevki MİRZA

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #4 : 30 Ağustos 2016, 18:44:56 »
Avlağa giriş sayısı android programlardan görünüyor ancak İbrahim hocamın dediği gibi geliştirmeye ihtiyaç var çünkü bazen hata verebiliyor.
Randevu alınacak avlağın yanındaki info işaretine tıklayarak toplam giriş hakkınızı ve giriş sayınızı görebilirsiniz.
Göçmen kuşlarda avlak için kota yok ve avlağa giriş hakkınız düşmüyor. Mesela benim Terme genel avlağı için halen 45 giriş hakkım var. Ama şehir dışı için de aynısı geçerli mi bilmiyorum.

• Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

The following users thanked this post: İbrahim AYSU, Şevki MİRZA

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #5 : 30 Ağustos 2016, 19:18:19 »
Şevki Bey, bildiğim kadarıyla, göçmen kuşlar için aldığınız izinlerde, avlağa toplam giriş izin sayınızdan düşme olmuyor. Yani, göçmen kuşlar için avlaklara giriş izin (randevu) sayınız sınırsız.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #6 : 30 Ağustos 2016, 19:34:21 »
Ben o "i" harflerinin altındaki bilgi detayını daha önce görmemiştim, bilmiyordum. Yeni bir şey öğrenmiş oldum, teşekkür ederim Emrah Bey :)

Evet, Android / iOS uygulamasında da yani Ava Avcı uygulmasında da, avlak giriş sayısı görülebiliyormuş.

Avlağa giriş sayısı android programlardan görünüyor ancak İbrahim hocamın dediği gibi geliştirmeye ihtiyaç var çünkü bazen hata verebiliyor.
Randevu alınacak avlağın yanındaki info işaretine tıklayarak toplam giriş hakkınızı ve giriş sayınızı görebilirsiniz.
Göçmen kuşlarda avlak için kota yok ve avlağa giriş hakkınız düşmüyor. Mesela benim Terme genel avlağı için halen 45 giriş hakkım var. Ama şehir dışı için de aynısı geçerli mi bilmiyorum.

1978 - Istanbul

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #7 : 30 Ağustos 2016, 19:50:37 »
Ben o "i" harflerinin altındaki bilgi detayını daha önce görmemiştim, bilmiyordum. Yeni bir şey öğrenmiş oldum, teşekkür ederim Emrah Bey :)

Evet, Android / iOS uygulamasında da yani Ava Avcı uygulmasında da, avlak giriş sayısı görülebiliyormuş.
Estağfurullah teşekkür edecek bir şey değil :) Birkaç şey daha ekleyeyim.. Haritada her avlak için yer işaretleri var yeşil renk onlara tıklayınca avlağın haritası gözüküyor ve altta sarı renk info simgesi çıkıyor orada avlağın giriş çıkış saatleri sıcaklık ve nem gibi bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Yine av seçerken mesela bıldırcın üveyik yazılarının karşısında yine info simgeleri çıkıyor ordan da avın başlangıç bitiş tarihleri ayrılan kota avlanılan sayı ve günlük limit gibi bilgiler mevcut. Bunları programı kurcalarken bulmuştum :D Program tüm özellikleri itibariyle güzel ve epey kullanışlı olmuş..
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2016, 19:52:41 Gönderen: Emrah AKDENİZ »
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

The following users thanked this post: İbrahim AYSU, Şevki MİRZA

Çevrimdışı M.Kemal ATEŞSAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 30 Ağustos 2016, 20:43:54 »
Emrah Kardeşim çok teşekkürler, sayende eksikleri tamamladık sağol varol, yalnız bu 45 giriş sayısını anlayamadım, Ankara avcısıyım hiç bir avlakta 20 den fazla giriş hakkı göremiyorum, bu konuda da yardımını bekliyoruz, selam ve sevgilerimle.
  • Beretta urika 2 71 namlu
  • Franci Oto 67 namlu
M.K. ATEŞSAL   1951 ANKARA
0 RH (+)

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #9 : 30 Ağustos 2016, 20:49:12 »
Emrah Kardeşim çok teşekkürler, sayende eksikleri tamamladık sağol varol, yalnız bu 45 giriş sayısını anlayamadım, Ankara avcısıyım hiç bir avlakta 20 den fazla giriş hakkı göremiyorum, bu konuda da yardımını bekliyoruz, selam ve sevgilerimle.
Siz sağolun. Kendi ilimizdeki genel avlaklar için 45 devlet avlakları için 20 giriş hakkımız var. İl dışındaki devlet ve genel avlaklarına da 10 ar giriş hakkı vermişler..
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

Çevrimdışı Zülküf ÖZDUMAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 30 Ağustos 2016, 21:32:18 »
Emrah Bey, açıklamalarınız için teşekkürler,  "avlağın giriş çıkış saatleri" olayını biraz daha açarmısınız. Avlara göre giriş-çıkış saati mi var?
  • Robust 222
  • Benelli Super 90
  • Sarsılmaz Concorde
Zülküf ÖZDUMAN
1962/Diyarbakır

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #11 : 30 Ağustos 2016, 21:47:49 »
Emrah Bey, açıklamalarınız için teşekkürler,  "avlağın giriş çıkış saatleri" olayını biraz daha açarmısınız. Avlara göre giriş-çıkış saati mi var?t
Zülküf Bey avlağın giriş çıkış saatleri dediği aslında gün doğumu ve gün batımı saatleri. Mesela ankarada güneş samsundan ortalama 15 dk daha geç doğar ve batar. Samsundaki x avlağına giriş ve çıkış sabah 6 akşam 19 ise ankaradaki y avlağı için sabah 6:15 akşam 19:15 olarak geçiyor. Av saatleri güneş doğmadan 1 saat önce başlar ve battıktan 1 saat sonra biter diye biliyordum. Ama şimdi her yer avlak olunca güneşin doğuş ve batış saatlerini baz almışlar. Ben şimdi kışın sabah erkenden ördek bekine gideceğim diyelim. Sabah ezanı genelde güneşin doğumuna yaklaşık 1 saat kala okunur. Ezandan sonra ava gitsem güneş doğmadığı için avlağa giriş saati öncesi oluyor. Tahtalı bile bazen güneş doğmadan 15 dk önce geçişe başlıyor en az yarım saat öncesinden merada hazır oluyoruz.. bu saat uygulaması bence biraz yersiz olmuş..
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2016, 21:50:02 Gönderen: Emrah AKDENİZ »
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

The following users thanked this post: Zülküf ÖZDUMAN

Çevrimiçi Yağız KAYA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 30 Ağustos 2016, 22:20:25 »
sayin Aysu ve sayin Akdeniz;
verilen bilgiler icin tesekkur ederim..
  • stoeger m3000
1979 ANKARA

The following users thanked this post: İbrahim AYSU, Emrah AKDENİZ, Şevki MİRZA

Çevrimdışı Şenay YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 30 Ağustos 2016, 22:55:38 »
Merhaba ben de henūz izin alamadım avbid ten..
  • huğlu kop g601 yoto 71 namlu
  • huğlu kop 104 A 76 mamlu
  • Sarsılmaz Leopard y oto 71 namlu
istanbul  Çatalca 1971                                                                         5354139014l

Çevrimdışı Mustafa GÖNEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #14 : 31 Ağustos 2016, 00:17:19 »
Şevki Bey benzer bir şeyi ben de sormuştum başka bir konu başlığında ama cevap bulamamıştım.

Mesajı aşağıya tekrar kopyalıyorum ama sanırım bu sezon deneyerek öğrenilecek bazı şeyler.

"Göçmen kuşlar için izin aldığımızda avlak giriş sayımızda eksilme olmuyordu sanırım?

Bende şöyle bir durum oluştu. Ben Çanakkale'de ikamet ediyorum ama av belgemi memleketim Fethiye'den aldım, oradaki kulübe üye olduğum için her sene pulumu da oradan alıyorum.

Dolayısıyla, bildiğiniz üzere bana Muğla'daki avlaklara 20; Çanakkale'dekilere ise 10 defa giriş hakkı veriliyor. Bunu hesap edemediğim için bu sezon biraz sıkıntılı geçecek sanırım.

Bundan ziyade sormak istediğim, sezon açıldığında Fethiye'deydim, orada bıldırcın ve üveyik için aldığım izinler avlak giriş sayımı eksiltmemiş, hala 20'ye 0 görünüyor. Ancak şu an Çanakkale'deyim, aynı kuşlara buradan da izin aldım fakat buradaki avlak giriş sayım eksilmiş, 10'a 3 görünüyor. Rakamlarla neyi kastettiğimi anlamışsınızdır. Acaba il dışı olduğu için mi böyle yoksa belli bir süre sonra güncellenip sıfırlanır mı?

Bilgisi olan var mı acaba?"

Bu arada Şevki Bey, ben 3 defa izin aldığınız avlakta 10 adet daha randevu alabileceğinizi sanmıyorum.

Benim anladığım 10 sayısı toplam giriş sayısı, o rakamdan düşme olmuyor. Yani 9,8,7... diye saymıyor. Aksine giriş sayınız yükseliyor ve şu an 3 olan giriş sayınız 10 olunca sanırım o avlaktan bir daha izin alamayacaksınız. Yani sizin o avlakta 7 izniniz kalmış diye anlıyorum ben.

Burada garip olan ve benim de öğrenmek istediğim o ki göçmen kuşlarda giriş sayısı sayılmıyor diye biliyorduk (en azından ben bunu yukarıda da anlattığım gibi başka bir avlakta tecrübe ettim, forumda da yazanlar oldu, randevu almama rağmen hala giriş sayım 0 görünüyor diye) e peki bu avlaklarda niye sayılıyor?

1988 - Fethiye/Muğla - Bayramiç/Çanakkale
  • Akdaş AH212 Kamuflaj 71 cm Yarı Otomatik
  • Yıldız SPZ ME Steel 71 cm Üst/Alt Çifte

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #15 : 31 Ağustos 2016, 00:45:14 »
Giriş sayınızın hem sayılıp hem de sayılmadığını tecrübe mi ettiniz Mustafa Bey ? Aynı kuş türünde mi ?  ::)

Aynı kuş türünde, hem giriş sayınızın değişmesi hem de değişmemesi durumu ilginç... Sistem çok yeni ve bilmediğimiz başka bir şeyler daha var sanırım. Ya da teknik bir sorun olabilir mi acaba ?

Benim anladığım 10 sayısı toplam giriş sayısı, o rakamdan düşme olmuyor. Yani 9,8,7... diye saymıyor. Aksine giriş sayınız yükseliyor ve şu an 3 olan giriş sayınız 10 olunca sanırım o avlaktan bir daha izin alamayacaksınız. Yani sizin o avlakta 7 izniniz kalmış diye anlıyorum ben.

Burada garip olan ve benim de öğrenmek istediğim o ki göçmen kuşlarda giriş sayısı sayılmıyor diye biliyorduk (en azından ben bunu yukarıda da anlattığım gibi başka bir avlakta tecrübe ettim, forumda da yazanlar oldu, randevu almama rağmen hala giriş sayım 0 görünüyor diye) e peki bu avlaklarda niye sayılıyor?

1978 - Istanbul

Çevrimdışı Şevki MİRZA

• Müdavim Üyemiz
  • PARTRİDGE HUNTER
« Yanıtla #16 : 31 Ağustos 2016, 01:21:36 »
Teşekkür ederim İbrahim bey  işi bilene sordum memur arkadaşlara onlarda net cevap veremediler. Büyük ihtimalle dediğimiz gibi göçmen kuşlarda randevu sayısıda düşmüyor... sistemde bu şekilde görülüyor
  • Huğlu Renova
  • Canik 55 shark fc
  • Huğlu 200AC
1985 - Ankara

Çevrimdışı Şevki MİRZA

• Müdavim Üyemiz
  • PARTRİDGE HUNTER
« Yanıtla #17 : 31 Ağustos 2016, 01:22:18 »
Şevki Bey benzer bir şeyi ben de sormuştum başka bir konu başlığında ama cevap bulamamıştım.

Mesajı aşağıya tekrar kopyalıyorum ama sanırım bu sezon deneyerek öğrenilecek bazı şeyler.

"Göçmen kuşlar için izin aldığımızda avlak giriş sayımızda eksilme olmuyordu sanırım?

Bende şöyle bir durum oluştu. Ben Çanakkale'de ikamet ediyorum ama av belgemi memleketim Fethiye'den aldım, oradaki kulübe üye olduğum için her sene pulumu da oradan alıyorum.

Dolayısıyla, bildiğiniz üzere bana Muğla'daki avlaklara 20; Çanakkale'dekilere ise 10 defa giriş hakkı veriliyor. Bunu hesap edemediğim için bu sezon biraz sıkıntılı geçecek sanırım.

Bundan ziyade sormak istediğim, sezon açıldığında Fethiye'deydim, orada bıldırcın ve üveyik için aldığım izinler avlak giriş sayımı eksiltmemiş, hala 20'ye 0 görünüyor. Ancak şu an Çanakkale'deyim, aynı kuşlara buradan da izin aldım fakat buradaki avlak giriş sayım eksilmiş, 10'a 3 görünüyor. Rakamlarla neyi kastettiğimi anlamışsınızdır. Acaba il dışı olduğu için mi böyle yoksa belli bir süre sonra güncellenip sıfırlanır mı?

Bilgisi olan var mı acaba?"

Bu arada Şevki Bey, ben 3 defa izin aldığınız avlakta 10 adet daha randevu alabileceğinizi sanmıyorum.

ben aynı avlaktan 3 kez aldım ve kalan randevu sayım halen 10 görülüyor..
  • Huğlu Renova
  • Canik 55 shark fc
  • Huğlu 200AC
1985 - Ankara

Çevrimdışı Şevki MİRZA

• Müdavim Üyemiz
  • PARTRİDGE HUNTER
« Yanıtla #18 : 31 Ağustos 2016, 01:24:36 »

benim meşhur telefon girmiyo ya laaa :D normal ınternet tarayıcısından acıp gırıyom programı kaldırmıyor galiba :D bende resim çekmeye devam ediyorum
  • Huğlu Renova
  • Canik 55 shark fc
  • Huğlu 200AC
1985 - Ankara

Çevrimdışı Mustafa GÖNEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #19 : 31 Ağustos 2016, 01:31:21 »
İbrahim Bey, pulumu aldığım Fethiye'deki Göcek-Üzümlü avlağından (sayısını hatırlamıyorum) en az üç sefer bıldırcın ve üveyik için başarılı randevular aldım ama avlak toplam giriş sayım hala 0 görünüyor.

Ama burada, Bayramiç'te, aynı kuşlara 3 kere izin aldım fakat toplam giriş sayım 0 değil 3 görünüyor. Yani bu göçmen kuştur bunu saymayalım, avlak giriş sayısı azalmasın bu arkadaşın dememişler.   Benim bu avlakta bu sezon geriye kalan üveyik, tahtalı, keklik, tavşan, çulluk, ördek, domuz avı kotam 7.
Her birine birer kez

Giriş sayınızın hem sayılıp hem de sayılmadığını tecrübe mi ettiniz Mustafa Bey ? Aynı kuş türünde mi ?  ::)

Aynı kuş türünde, hem giriş sayınızın değişmesi hem de değişmemesi durumu ilginç... Sistem çok yeni ve bilmediğimiz başka bir şeyler daha var sanırım. Ya da teknik bir sorun olabilir mi acaba ?

« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2016, 01:41:40 Gönderen: Mustafa GÖNEN »

The following users thanked this post: İbrahim AYSU

Çevrimdışı Mustafa GÖNEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #20 : 31 Ağustos 2016, 01:38:54 »
ben aynı avlaktan 3 kez aldım ve kalan randevu sayım halen 10 görülüyor..
Şevki Bey, "kalan" randevu sayısı diye bir ifade var mı? Ben Android'den giriyorum ama göremiyorum. Giriş izin sayısı ve toplam giriş sayısı diye ifadeler görüyorum. Anladığım kadarıyla sizin giriş izin sayınız 10 ve şu ana kadar girdiğiniz toplam sayı 3, yani geriye 7 izin kalıyor. İnşallah yanılıyorumdur.
Ben de aynı konudan muzdaribim.

« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2016, 01:42:34 Gönderen: Mustafa GÖNEN »

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #21 : 31 Ağustos 2016, 09:22:37 »
Şimdi Mustafa Beyin dediği de mantıklı. Biz o açıdan bakmadık 45 den 20 veya 10 dan eksilmiyor diye güveniyoruz ama 1-2-3 diye gidip avlak giriş sayısına ulaşınca giriş hakkımız bitecekse onu da bilmiyoruz ;D işin garibi yetkililer de bir şey bilmiyor  >:D
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2016, 09:31:12 Gönderen: Emrah AKDENİZ »
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

Çevrimdışı Şevki MİRZA

• Müdavim Üyemiz
  • PARTRİDGE HUNTER
« Yanıtla #22 : 31 Ağustos 2016, 10:02:50 »
Şevki Bey, "kalan" randevu sayısı diye bir ifade var mı? Ben Android'den giriyorum ama göremiyorum. Giriş izin sayısı ve toplam giriş sayısı diye ifadeler görüyorum. Anladığım kadarıyla sizin giriş izin sayınız 10 ve şu ana kadar girdiğiniz toplam sayı 3, yani geriye 7 izin kalıyor. İnşallah yanılıyorumdur.
Ben de aynı konudan muzdaribim.

Sormayın halen bir cevap bulamadım . Emrah ın dediği gibi yetkililerde bilmiyor
  • Huğlu Renova
  • Canik 55 shark fc
  • Huğlu 200AC
1985 - Ankara

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #23 : 31 Ağustos 2016, 10:13:08 »
İyi oldu güzel oldu ama bu avbis işini çok karıştırdılar  :D
Kimi o şekil ava gider kimi bu şekil ava gider herkesin avına kimse karışamaz..  ;D
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #24 : 31 Ağustos 2016, 10:50:38 »
BUGÜN İTİBARİYLE ALINAN RANDEVULAR TOPLAM AVLAĞA GİRİŞ SAYISINDAN DÜŞÜLMEYE BAŞLAMIŞ. BİLGİNİZE...

« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2016, 10:55:40 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK