Gönderen Konu: "Avfoni" ve rezalete varan müsteri ilişkileri !  (Okunma sayısı 1211 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak KAZANCI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • Tedavisi Olmayan Tek Hastalık Avcılıktır...
"Avfoni" ve rezalete varan müsteri ilişkileri !
« : 25 Temmuz 2018, 18:00:24 »
Değerli Avlak Üyelerinin Dikkatine
Bu site üzerinden Mayıs ayında çadır seti siparişi vermiştim. Aynı gün siparisi kendi isteğim üzerine iptal ettirdim. Fakat tarafıma ücret iadesi yapılmadığını yakın zamanda fark ettim. Durumu müsteri hizmetlerine bildirdiğim halde aradan 2 hafta geçti. Herhangi bir dönüş veya ücret iadesi yapılmadı. Bugün kendilerini son kez tekrar aradım . İade işleminin bugun yapılacağı söylendi. Bugun de mesai saatleri içinde herhangi bir hesap hareketi olmadı. Ben de bugun itibariyle kendilerini elimdeki belgelerle gerekli mercilere şikayet ederek hakkımı bu yolla almaya çalışacağım.İnternette yaptığım arastırmalarda bu site hakkında gerek benim yaşadığım tarzda gerekse farklı tarzda çokca şikayet yer almakta. Size önerim müşterilerini bu şekilde mağdur eden, (bi nevi dolandıran), oyalayan işletmelerden alışveriş yapmayın - yaptırmayın.
  • Üzümlü Kooperatifi Süperpoze
  • Huğlu Kooperatifi Çift Kırma
1991-SAMSUN
" Dağa doğru giden bir yolu öğrenmek isterseniz, dağdan geri gelen veya çıkmak için çaba haracayan adama sorun."

The following users thanked this post: Yaşar KÖKÇEN, Ayberk ARABACI

Çevrimdışı Murat ÇELİKBAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: "Avfoni" ve rezalete varan müsteri ilişkileri !
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2018, 22:47:00 »
Avfoni den çok fazla şikayete denk geliyorum ama millet hala alıyor burdan malzeme hayret bu millet adam olmaz.
Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA

The following users thanked this post: Yaşar KÖKÇEN

Çevrimdışı Burak KAZANCI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • Tedavisi Olmayan Tek Hastalık Avcılıktır...
Ynt: "Avfoni" ve rezalete varan müsteri ilişkileri !
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2018, 22:01:57 »
Avfoni den çok fazla şikayete denk geliyorum ama millet hala alıyor burdan malzeme hayret bu millet adam olmaz.
Bundan sonra daha tövbe :(
  • Üzümlü Kooperatifi Süperpoze
  • Huğlu Kooperatifi Çift Kırma
1991-SAMSUN
" Dağa doğru giden bir yolu öğrenmek isterseniz, dağdan geri gelen veya çıkmak için çaba haracayan adama sorun."