Gönderen Konu: İki poze (akkar,akus)hakkında yorumlarını bekliyorum değerli ustalarım  (Okunma sayısı 1999 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz

Bu iki poze arasından birini almayı niyetlendim  akus hunter modeli diğeri akkar 812   Deneyim yada düşüncelerinizi paylaşırsanız memnun olurum aslında retay masa mara alıcaktım otamatikten vazgeçtim 
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2020, 20:16:31 Gönderen: Özgür ATAŞ »
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

Çevrimdışı Uğur YILMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 Forumda daha evvel konu edildiği üzere incelemiştim.

SEÇKİN ARMS  S3 modelinede bir göz atmanızı öneririm. Av bayiinde inceleme fırsatı buldum. Yerli üretimlerden farklı bir his verdi bana.. 8)

http://seckinsavunma.com/seckin-norma-classic-12-superpoze-av-tufegi.html
1972 Kdz.Ereğli / ZONGULDAK

'' İnsan dilinin altında gizlidir ''

Çevrimiçi Bilal AYDIN

• Müdavim Üyemiz
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Özgür abi selamlar.Bende akkarın 812 silver modelinden var..66 namlu.Ağırlık olarak yürüme avlarında ideal bir tüfek bendeki 3.170 gr.üveyik avında genelde 24 gr attım.Kaiserin trap fişeğinden memnun kaldım.Keklikte bp 30 gr dan memnun kaldım.İşçilik anlamında gayet güzel tüfek.Fabrikayla olan iletişimi anlatmama gerek yok çok ilgililer.Tetik çekme mesafesi 36 cm.Genelde 4-3 şok kullandım nadirde olda 3-2 extented şoklarını kullandım.
1988-Denizli

The following users thanked this post: Özgür ATAŞ

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
Özgür abi selamlar.Bende akkarın 812 silver modelinden var..66 namlu.Ağırlık olarak yürüme avlarında ideal bir tüfek bendeki 3.170 gr.üveyik avında genelde 24 gr attım.Kaiserin trap fişeğinden memnun kaldım.Keklikte bp 30 gr dan memnun kaldım.İşçilik anlamında gayet güzel tüfek.Fabrikayla olan iletişimi anlatmama gerek yok çok ilgililer.Tetik çekme mesafesi 36 cm.Genelde 4-3 şok kullandım nadirde olda 3-2 extented şoklarını kullandım.
Bilal kardeşim teşekkür ederim hiç grupman testi yaptınmı birde extendet şokları fotosu varmı
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

Çevrimdışı Fatih S.M.YAPAR

• Müdavim Üyemiz
kıyas kaldırmaz bana göre, akus ve diğerleri....
  • Benelli Bellmonte 1 12 çap 71 cm namlu
  • Mossberg 500A pompalı 12 çap 71 namlu
  • Kral Cara Cara süperpoze 12 çap 71 cm namlu
  • Özhuğlu Alesta çifte 36 çap 71 namlu
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

The following users thanked this post: Özgür ATAŞ

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ozgur abim illa superpoze mi olacak .. cifte olmazmi  bence superpoze de akdas da dusunulebilir keza akus denilince akla gelen ciftedir bence ulkemizdeki acik ara farkla en kaliteli cifteleri yapan firmamizdir sana da akusdan guzel bir cifte yakisir
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

The following users thanked this post: Özgür ATAŞ, Talip YÜCEL

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
Ozgur abim illa superpoze mi olacak .. cifte olmazmi  bence superpoze de akdas da dusunulebilir keza akus denilince akla gelen ciftedir bence ulkemizdeki acik ara farkla en kaliteli cifteleri yapan firmamizdir sana da akusdan guzel bir cifte yakisir
teşekkür ederim Ersin kardeşim düşüncen için ama çifte bana göre değil kullandım
Özgür ATAŞ

Çevrimiçi Bilal AYDIN

• Müdavim Üyemiz
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Bilal kardeşim teşekkür ederim hiç grupman testi yaptınmı birde extendet şokları fotosu varmı
Özgür abi çok detaylı bir grupman testi yapmadım ama arpacığın gösterdiği yeri vurması yetti bana grupman fişek ve şoklarla elbette sağlanır.

1988-Denizli

Çevrimdışı Murat PAKEL

• AvlakForum Üye
  • *
ceo trust superpoze var istersen gel aracı olayım. onun dışında akkar inceledim güzel tüfek akus inceledim çok güzel tüfek. Ceo trust superpoze 2900 falan çelik kasa çok hafif. imkanım olsa kendime alırdım
  • Saint etienne darne çifte
  • Simson Suhl
  • Huğlu 104a/ Seçkin S3 superpoze
  • Özkanlar FX015
  • Akdaş AG 212
  • English Pointer
Murat PAKEL
1975 İZMİR