Gönderen Konu: Bedava Yavruya İhtiyacı Olanlar Buraya...  (Okunma sayısı 132609 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kubilay ACAR

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Bedava Yavruya İhtiyacı Olanlar Buraya...
« Yanıtla #75 : 07 Mart 2012, 18:05:53 »
kardeş ağzına yüreğine sağlık çok güzel yazmışsın. fakat herşey senin dediğin gibi olmuyor. para vermem değil para veremiyorum ise ne olacak. istenen meblalar öyle fişek parası sigara parası değil dikkat ediyorsan en düşük yavru 500 tl den başlıyor oda yavru aşısı falan yapılmamış hali. asgari ücretle çalışan kişi zorda olsa vergi yatır, pul al. ee nasıl verecek 500 lirayı? benim yavrum öldü eşimle ikimiz resmen yas tuttuk. hastalığından kurtulması için boğazımdan kestim, sigara almadım ilaç aldım. saat kurup uyandım iğnelerini yaptım ilaçlarını verdim ama olmadı öldü. veteriner paylaşımında var. onuda bana hediye ettiler aman tohumuna paramı verdim denmiyor kusura bakma insanın canı gidiyor. avda en samimi arkadaşınmı yanında olsun istersin yoksa eğitimli köpeğinmi olsun istersin şöyle birdüşün istersen.
Kubilay ACAR
1980-Zonguldak

Çevrimdışı Ramazan AKMAN 67

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #76 : 07 Mart 2012, 20:06:53 »
merhaba murat abi benim ihtiyacım var ve yeni heves ettim avcılığa bende tam bir tutku haline geldi.
Görüşebilirmiyiz.
Ramazan AKMAN
Kdz.Ereğli
Kral Süper Poze
Sarsılmaz Magic
Kurzhaar

Çevrimdışı Togay YURTSEVER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #77 : 08 Mart 2012, 10:37:46 »
Elbette sizde haklısınız.Sözleriniz çok doğru.
Ama tekrar vurgulamak istiyorum benim amacım köpeklerin ne kadara satıldığı değil.ne kadar sahiplenildiği keşke herkes sizin kadar sevse korusa ve değer verse.bizim burda cook avcıyim diye geçinen adam köpeği aport yapmıyor diye vurmuş...birde bunu dükkana gelip anlatıyorlar.(bir av dükkanında çalışıyordum.)Öylesi kişilere benim sözüm.
Bende seçim yapmam gerekirse elbette isterim yanımda, köpek yerine iyi bir dostum ya da sizin gibi duyarlı ve hayvansever birinin olmasını...
Saygılar...
Togay YURTSEVER
1981 Mersin

"Sıkmasını bileceksin,vurmayan tüfek olmaz,vurmasını bileceksin;düşmeyen kuş olmaz"

Çevrimdışı Kubilay ACAR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #78 : 08 Mart 2012, 12:19:50 »
sözleriniz için teşekkür ederim. ben kendimi bildim bileli av içindeyim dayım almanyalı ve her sene almanyadan sırf av için geliyor. onun sayesinde bende kendimi çok geliştirdim ve duyarlı bir avcı olmaya çalıştım. av spor veya heves değil hastalık haline geldi bende. resmen tutku diyebilirim. avcının en iyi arkadaşı en iyi dostu köpeğidir. sahibinden sadece ilgi ve sevgi ister. asla nankörlük etmez, sahibinin mutlu olması için elinden geleni yapar. bukadar iyi bir dost olması tamamen sahibinin elinde, aport eğitimim vermezsen yapmaz tabiki. keşke yavrum ölmeseydi av yapmasaydı ama ölmeseydi, kapımın önünde oturup gözlerimin içine baksaydı yeterdi ama olmadı öldü çok çaba sarfettim ama kurtaramadım. bu benim ilk köpeğim değildi bundan öncekiler hep yaşlılıktan öldü. elbet yeni bir arkadaş bulurum kendime ama onun sevgiside diğerlerinden farklı olmaz çünkü o bir hayvan ve köpek değil ailemin bir ferdi olacak.
Kubilay ACAR
1980-Zonguldak

Çevrimdışı Togay YURTSEVER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #79 : 14 Mart 2012, 09:28:47 »
Kubilay ben çok üzüldüm köpeğinize.Umarım en yakın zamanda  daha çok seveceğiniz bir av arkadaşınız olur.
Kendinize iyi bakınız.sağlıcakla kalın.rastgele
Togay YURTSEVER
1981 Mersin

"Sıkmasını bileceksin,vurmayan tüfek olmaz,vurmasını bileceksin;düşmeyen kuş olmaz"

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #80 : 24 Mart 2012, 14:21:19 »
ramazan kardeş senden haber bekliyorum ekle beni dedin ekledim görüşemiyoruz elimde 1tane yavru var
istek gelmedi erkkmi ?
dişi
elimde dişi var ramazan kardeş
Fyat.

KONU BAŞLIĞI:

Bedava Yavruya İhtiyacı Olanlar Buraya...

LÜTFEN KONUYU AMACI DIŞINDA KULLANMAYINIZ.
AKSİ HALDE SİTE KURALLARI UYGULANACAKTIR.
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Berk YENİGEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #81 : 27 Mart 2012, 19:57:07 »
Bugün derste hep neşeli olan bir olan öğrencimin üzgünlüğünü farkettim. ders bitiminde hayırdır bu ne hal dediğimde köpeği ölmüş ona ağlamış ve ağlamaklı halde idi.  Lise 2. sınıf öğrencisinin bu hali içime dokunda . Vermek isteyen değerli avcı arkadaşlarımız varsa telefondan irtibata geçerse memnun olurum. tel:5067293829 yer konya ılgın şimdiden teşekkürler
Berk YENİGEN
1980 istanbul

Çevrimdışı Abdullah ELİPEK

• AvlakForum Üye
  • *
  • s
« Yanıtla #82 : 29 Mart 2012, 01:47:17 »
elimde 1tane yavru kaldı biraz diyerlerinden ufak diye alan olmadı dişi isteyen olursa 100 tly verebilirim
Abdullah ELİPEK
1981 SAKARYA
0535 217 92 69

Çevrimdışı Faruk SAÇLI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #83 : 31 Mayıs 2012, 18:19:09 »
Merhaba Arkadaşlar, Mersin de dişi bir İngiliz setter veya çatalburun yavru vermek isteyen olursa ben talibim. Köpeği verecek kişiye isterse daha sonra doğacak yavrularını verebilirim. Saygı ve sevgiler,
Faruk SAÇLI
1961/MERSİN

Çevrimdışı Ahmet ARI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #84 : 31 Mayıs 2012, 22:52:53 »
Bende bir adet yavru drahthaar arıyorum ama bedava değil kesinlikle emek var sonuçta 300 liraya kadar verebilirim iyi bir yavruya düşünen olursa antalya civarından numaram05435044304
Ahmet ARI
1983 antalya

Çevrimdışı Sedat KAHRAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #85 : 07 Ağustos 2012, 10:32:21 »
köpeğini çifleştirenlerin %90 nı para elde etmek için yapıyor.yukarıdaki yorumlara katılıyorum 1 paket mama veya fişek mantıklı ama  uçuk fiatlar isteyenler var ben 3 yaşında erkek kurzhaar köpeğe sahibim bu sene çifleşmesinden doğan 8 yavrunun tamamını bedava dağıttık. sizde öyle yapın ve bu faiş fiatla köpek satan fırsatçılara meydan vermeyin.yok secereliymiş yok öyle yok böyle deyip stıyorlar sonra köpek ya tüfek sesinden korkar ya ferma yapmaz ya aport yapmaz .vs. ozaman parayı geri versiler bakalım vereceklermi .
Sedat KAHRAMAN
1978 MANİSA

Çevrimdışı Metin BAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #86 : 25 Eylül 2012, 07:43:52 »
köpeğini çifleştirenlerin %90 nı para elde etmek için yapıyor.yukarıdaki yorumlara katılıyorum 1 paket mama veya fişek mantıklı ama  uçuk fiatlar isteyenler var ben 3 yaşında erkek kurzhaar köpeğe sahibim bu sene çifleşmesinden doğan 8 yavrunun tamamını bedava dağıttık. sizde öyle yapın ve bu faiş fiatla köpek satan fırsatçılara meydan vermeyin.yok secereliymiş yok öyle yok böyle deyip stıyorlar sonra köpek ya tüfek sesinden korkar ya ferma yapmaz ya aport yapmaz .vs. ozaman parayı geri versiler bakalım vereceklermi .
tamam sedat be sizin dediğinizede katılıyorum bende köpek eşledim ve parayla sattım bedavaya versen adam köpekten sıkılınca salıveriyo para verip aldığında kıymetli oluyo kendinde bakma zorunluluğu hissediyo.Hem hepimiz avcıyız köpekten bi beklentimiz var ben dişimi eşledikten sonra yavrular anne karnında iyi olsun diye  bi dünya mama verdim ilaç parası ödedim  yavrulara yine aynı şekilde .ben bir öğrenciyim şimdi buyrun söyleyin ben nasıl bu köpekleri bedavaya verim....
Metin BAL
1990 SİNOP

Çevrimdışı Can EMiR

• AvlakForum Üye
  • *
  • Kırmızı ve Beyaz
« Yanıtla #87 : 19 Ekim 2012, 23:18:27 »
Merhabalar;

Saf kan Drahthar yavru var ise talibim.

0542 560 3647

Saygılarımla
Avcılık Merhamet ve Vicdan Gerektiren Bir Sorumluluktur. İkisini Bir Arada Taşımayana Avcı Değil, İNSAN Bile Denemez. EMİR

https://www.facebook.com/kirmizivebeyaz
0542 560 EMiR

Çevrimdışı M.Kemal KESKİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #88 : 19 Ekim 2012, 23:27:25 »
Arkadaşlar ben mersedese binmek istiyorum ama onu alacak param yok. Çok ayıp araba parayla satılırmı? Bana birisi mersedes hediye etsin yahu. ;) ;) ;)

Mustafa Kemal KESKİN
1957-İskenderun
0505 4577838

Çevrimdışı Fatih ÇAYIR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #89 : 03 Kasım 2012, 01:17:43 »
çok güzel bi başlık eğer elinde imkan olupta bu av merak ı na gönül veren arkadaşlara abilere kardeşlerimize yardım eden oluyorsa ne mutlu bize
umuyorum bende bahçe li bi eve taşınırsam bu başlık ta yavru aradığımı yazıp birilerinden yardım bekleyebilirm !
ama tabiki bunun da cüzzi bi miktar karşılığı olarak bedava değil.
herkeze kazasız belasız av lar diliyorum:)
Fatih ÇAYIR
1983 sakarya

Çevrimdışı Dinçer ULUBAY

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #90 : 04 Kasım 2012, 22:23:56 »
tüm yorumlara saygı duyuyorum.yalnız fiyat belirlenen köpeğin değeri belirlenmiştir zamanla üçaşağı beşyukarı değişir.amahediye edilen yavru gerçek bir avcıya ,köpek sever avcıyahediye edilmişse oköpeğin değeri parayla belirlenemez.13 yaşında bir köpeğim var 40 günlükken hiç tanımadığım bir kardeşimden arkadaş vasıtasıla hediye geldi düzceden sarsılmaz fabrıkasından buyıl sanırım avda zorlanacak,yeminederim değeri sonsuzdur maadi yadolarakölçülemezsizlerden istirhamım elizdeki yetişkin veya yavru köpeğinizi herne şekilde olursa olsun araştırıp öğle sahiplendirin,saygılar.tanışamadığım düzceli kardeşime sonsuz teşekkürler,
1950-Elazığ

Çevrimdışı Necati ALTIPARMAK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #91 : 07 Kasım 2012, 23:09:31 »
kurzahaar veya bir pointer vermek ısteyen varsa bana ulaşsın maddi imkansızlıklardan dolayı alamıyorum bir adet kopay ım var bır tanede kuş köpegımın olmasını ıstıyorum. bakma konusunda sıkıntı olmaz gozum gibi bakarım keklık culluk bıldırcın yanı az da olsa egtımlı olursa ıyı olur saygılarımla rastgele butun arkadaşlarıma konya/taşkent tel:0544 648 82 15
Necati ALTIPARMAK
1983 KONYA/TAŞKENT

Çevrimdışı Kadir TOPÇU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #92 : 09 Kasım 2012, 21:53:46 »
yavru veya yetişkin domuzcu köpek aramaktayım .  541 896 52 92 numaram
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2012, 21:55:47 Gönderen: Kadir TOPÇU »
Kadir TOPÇU
1984-ADANAlıyık

Çevrimdışı Cengiz DİLER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #93 : 15 Kasım 2012, 12:44:01 »
selamlar balıkesir havrandan yazıyorum 4-5 yıldır bende bir av hastalığı başladı ama anlatamam nasıl bir hastalıksa ava gitmeden duramıyorum. bir tek köpeğim eksik burada soruyorum çok büyük paralar istiyorlar tamam belki yapar ama benim o parayı verecek imkanım yok eğer köpek hediye etmek isteyen arkadaşlar varsa köpeklerine çok iyi bakacağımdan emin olabilirler saygılar köpek vermek isteyen arkadaşlar olursa 5324968306 telefon numarasından ulaşabilirler
Cengiz DİLER
1979 balıkesir

Çevrimdışı Habib KELEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #94 : 29 Kasım 2012, 14:45:34 »
illa  bedava ya  olcak  diye  bişi  yok arkadslar gonlımuzden  ne  koparsa  veririz yani .bna  erkek  yavru  barak  lazım  arkadslar  domuz  avı  için eger varsa  sevinirim  numaram 543  873  20  87
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2012, 11:11:49 Gönderen: Habib KELEŞ »
1991-AYDIN

Çevrimdışı Yusuf COŞKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #95 : 30 Kasım 2012, 18:18:02 »
Merhaba arkadaslar ben ispartaliyim bi pointer veya kurzhara ihtiyacim var bedava degilde emegi karsilik bi miktar veririm satacak varsa telim asagida herkese bol avlar.     05433558217
Yusuf COŞKUN
1985 ısparta 05433558217

windows 7 screen shot

Çevrimdışı Osman KALAY

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #96 : 04 Aralık 2012, 10:32:43 »
allah ın selamı tüm avcı dostların üzerine olsun ben ava yeni başladım kuşcu bir köpeğe ihtiyacım var ankara civarı ustalar dan hediye edecek olan varsa tel 5424889200
Osman KALAY
1981 ANKARA

Çevrimdışı Mustafa ÇİMEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #97 : 11 Aralık 2012, 14:10:01 »
MERHABALAR ONCELIKLE BU KONUYU ELE ALDIGINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.MADDİ SIKINTILARDAN DOLAYI KÖPEĞİ OLMAYAN KÖPEKSİZ AVA GİDEN BİR ÇOK AVCI ARKADIŞIMIZ BULUNMAKTADIR. KÖPEKSİZ AVA GİTMEK DENİZDE İĞNE ARAMAK GİBİ BİŞEYDİR. MALESEF BENDE BU KATOGORI ICINDE YER ALMAKTAYIM. KÖPEĞİ FAZLA OLAN VEYA HEDIYE VERMEK ISTEYEN AVCI ARKAŞLARIMIZDAN RICA EDIYORUM BENIMDE BIR AV KÖPEĞİNE İHTİYACIM VAR. İLGİLENEN ARKADAŞLAR LÜTFEN MESAJ ATSIN GÖRÜŞELİM. HERKESE RASTGELE.....
1988-KONYA

Çevrimdışı Özgür KAYA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #98 : 14 Aralık 2012, 23:44:09 »
Avcı abilerim kardeşlerim öncelikle herkesa selamlar kazasız belasız avlar diliyorum... Herkes kendince haklı eğer köpek üretip yavru satışından ticaret yapmak isteyenler için bedava olmaz diyolar.Ekonomık durumu olmayan arkadaşlarda tabiki istenen yüksek meblayı verme şansı yok.istenen meblalar biraz makul olsa herkes köpek sahibi olabilir ayrıca yavru sayısı fazla olduğu zaman bakımı zor olduğu için hediye etmeyi tercih eden arkadaşlar da çok güzel bir davranış gösteriyo bence  yüksek meblalar isteyenler zaten bu işi spor, zevk işinden çıkartıyo zengin sporuna döndürüyo naçizane fikrim... dişi köpeğim olsa yavrulatsam belki mama parası isteyebilirim oda verme imkanı olan arkadaşlardan yoksa hediye ederdim...
Özgür KAYA
1977-Memleket KAYSERİ-İkamet KARS

Çevrimdışı İbrahim EMİRE

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #99 : 24 Aralık 2012, 08:17:33 »
SLM AVCI ABİLERİM DOSTLARIM BENİMDE BİR AV DOSTUNA İHTİYACIM VAR ÖZELLİKLE KOPAYA AMA KUŞÇU DA OLABİLİR AMA BEDAVA DEMEYELİM 2 3 KUTU FİŞEK VEYA 50 100 SÜT PARASI VEREBİLİRİM ZONGULDAK CİVARI OLURSA ULAŞIM SORUNU OLMAZ PARAYLA ALMAYA KALKITIM BU İŞ TİCARETE DÖNÜŞMÜŞ FİYATLAR TAVAN YAPMIŞ
İbrahim EMİRE
1984 ZONGULDAK