Gönderen Konu: Bursa avcı sı  (Okunma sayısı 1743 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat AVCI 16

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Bursa avcı sı
« : 01 Ekim 2018, 23:19:01 »
Bütün avcı lara öncelikle sevgiler ve saygılar. Sitemizi nerdeyse yedi gün 24 saat takip ediyorum.Bursa dan nerde hiç paylaşım yok. Bursa da avcı mi yok yoksa sitemize Bursa dan üyemiz mi az . Avcı lıga hevesli birisiyim . Avcı kursuna gitdim belgeyi aldım ama derneğe kayıt olmadım avcı belgesini de almadım. Elimden geldiği kadar sitede bütün konuları okuyorum çevremde avcı da yok yardımcı olacak avcı biri olsa çok iyi olacak . Bursa da hangi avlar yapılır. Hangi derneğe uye olayım.
  • Aya pieper 16 cal. Aselkon Inter arms
1990 - Bursa

Çevrimdışı İsmail CEYLAN 16

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Bursa avcı sı
« Yanıtla #1 : 02 Ekim 2018, 08:11:36 »
Bütün avcı lara öncelikle sevgiler ve saygılar. Sitemizi nerdeyse yedi gün 24 saat takip ediyorum.Bursa dan nerde hiç paylaşım yok. Bursa da avcı mi yok yoksa sitemize Bursa dan üyemiz mi az . Avcı lıga hevesli birisiyim . Avcı kursuna gitdim belgeyi aldım ama derneğe kayıt olmadım avcı belgesini de almadım. Elimden geldiği kadar sitede bütün konuları okuyorum çevremde avcı da yok yardımcı olacak avcı biri olsa çok iyi olacak . Bursa da hangi avlar yapılır. Hangi derneğe uye olayım.

Öncelikle aramıza hoşgeldin murat kardeşim sana nasıl yardımcı olabilirim Bursa'da bıldırcın üveyik yelve tavşan tahtalı ördek avı yapabilirsin Bursa'da sadece keklik avı yapamazsın yanlış hatırlamıyorsam karatavukta yasak belge olmadan avlanamassin ve klube üye olmadan belge sana nerdeyse iki katı fiyatına mal olur nerde ikamet ediyorsaniz oraya yakın bir kulübü tercih etmen senin için iyi olur çünkü işlerini daha kolay takip edebilirsiniz eğer isterseniz teli yazayım bişey ihtiyaç olursa arayabilirsiniz
  • Akdas 712 elit superpoze 66cm
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
  • Sarsilmaz concorde x 68 cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

Çevrimdışı Murat AVCI 16

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2018, 17:07:06 »
Öncelikle aramıza hoşgeldin murat kardeşim sana nasıl yardımcı olabilirim Bursa'da bıldırcın üveyik yelve tavşan tahtalı ördek avı yapabilirsin Bursa'da sadece keklik avı yapamazsın yanlış hatırlamıyorsam karatavukta yasak belge olmadan avlanamassin ve klube üye olmadan belge sana nerdeyse iki katı fiyatına mal olur nerde ikamet ediyorsaniz oraya yakın bir kulübü tercih etmen senin için iyi olur çünkü işlerini daha kolay takip edebilirsiniz eğer isterseniz teli yazayım bişey ihtiyaç olursa arayabilirsiniz
Hoşbulduk İsmail abi.Numuran var abi daha önceden tanismıştık forumda rehber de kayıtlısın. Yenibağlarda oturuyorum. Bu av sezonu da böyle geçecek hastayım raporluyum çalışmıyorum . İnşallah sene ye iyi leşirsem kesin   yapacam belge işini çünkü kendi mi tutamıyorum . Avlakforum da kesmiyor bu aralar . Herşey için teşekkürler İsmail abi.
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2018, 17:08:56 Gönderen: Murat AVCI 16 »
1990 - Bursa

Çevrimdışı İsmail CEYLAN 16

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 02 Ekim 2018, 23:58:34 »
Rabbim şifa versin hersey olur yeterli sağlık olsun kardesim
  • Akdas 712 elit superpoze 66cm
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
  • Sarsilmaz concorde x 68 cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

Çevrimdışı Murat AVCI 16

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2018, 01:44:09 »
Rabbim şifa versin hersey olur yeterli sağlık olsun kardesim
Amin Allah razı olsun abi. Genç huğlu ciften den memnun musun .
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2018, 01:45:45 Gönderen: Murat AVCI 16 »
1990 - Bursa