Gönderen Konu: Dogo argentino domuz avi  (Okunma sayısı 1005 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cahit KALKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Dogo argentino domuz avi
« : 16 Eylül 2018, 20:38:39 »
Arkadaşlar merhaba
Yavru dogo oldum.
Domuz avı için nasıl eğitim verebilirim.
  • Bora BR20 20 Cal.
  • ARMSAN PHENOMA CARBO CANTILEVER SLUG YARI OTOMATİK
  • ARMSAN RSX3 12.CAL. POMPALI 9+1
1967 - İstanbul/Pendik

Çevrimdışı Kenan ÇAVDAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Ynt: Dogo argentino domuz avi
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2018, 22:31:32 »
En başta kendi köpeğinizin  sağlıği için bu işe kalkışmayınız. ne kadar eğitirseniz eğitin yaban domuzu erkekaziliya rastlarsanız o köpek yaralanır.
hayvan kendini korumak zorunda.

köpeğiniz diğer kobay yada başka tür sürek köpekleri gibi peşinden koşup can can can sararak sadece tacizde bulunup kaçmaz.

direk ölümüne saldırır. ya domuza ya ona verecek şekilde olur.

birebir gözlerimle şahit oldum.

bu köpekleri kimse durduramaz dediğim köpekler 4 adet 4 ü de 1 domuz tarafindan feci şekilde yaralandi. 2 si 1 hafta içinde öldü diğer biri sakat en sonuncu da. artik kokrak bir köpek olarak  kaldı.

inanin bu köpekler öyle çelimsiz ws değil hepsi belgeli kalıplı kasli cüseli. googlede aratiğiniz köpeklerden bile fene durumdalar.

domuz köpeklerle çok sık bir dere yatağında karşilaşti. kapişmalari 30 dk dan fazla sürdü kimse müdahale edemedi. çünkü hiçbirşey görülemedi o kadar sik bir alan ki dikenden 1 metre ilerleyemezsiniz en az 5 dönüm alan. içerde tek erkek domuz 4 köpeği araziyi de kulanarak haşat etti. bellerini kirmiş azileri ile yaralamiş birde ısırmiş.

iternete izlediğiniz domuz avlari ile kıyaslamayin. dişleri alınmiş düz bir alanda arkasinda atli yada aktif tüfekle köpeklere destek verilen. yada küçük dişi domuz avlariba benzemiyor.

köpeğinizin sağlığı için bu işten vazgeçin.
  • Huğlu SR112KE
1986 - Bartın

The following users thanked this post: Yaşar KÖKÇEN, Fahrettin SARIOĞLU