Gönderen Konu: Yerlimi ithal mi  (Okunma sayısı 1497 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa AKŞİT

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Yerlimi ithal mi
« : 03 Mayıs 2018, 13:20:31 »
Selamın aleyküm arkadaşlar
Uzun suredir aklımda Bi Avrupa poze var beretta s55, 56,veya 686 dusunyorum. Yalnız hepsini inceledim içime Bi türlü sinmedi merakla bide huğlu ventus a baktım acayip ısındım acaba diyorum kalite Bi nebzede Avda işimi gorur mü
Berettalar eski kozmetik olarak iyi degil değer mi 3000,5000tl vermeye veya biraz daha sabredip 686 almaya
1982-Afyon

Çevrimdışı Adem ERKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Yerlimi ithal mi
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2018, 15:06:05 »
kendi ölçülerine göre yaptırdığın taktirde yerli-ithal farketmiyor...ben huğlu 103 D yaptırdım ölçülerime göre yaptırdım muazzam bir tüfek çok memnunum...bütçeden para ayarlamaya başladım yakın zamanda birde çifte yaptıracam inşallah...demem o ki ithal tüfeğe vereceğin para ile kendine istediğin gibi bi tüfek yaptırabilirsin...rastgele
  • Huğlu 103 D
  • Huğlu 200 AC
1978 BURDUR

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2018, 16:44:44 »
Size ölçü olarak uymayan bir s56 veya 686 ile yapacağınız avlarda attığınız karavanalar sadece size zulüm eder.İmkanlar dahilinde Huğlu kasabasına giderek dipçik ölçülerinize göre bir poze yaptırdığınızda en doğru olanı yapmış olursunuz...
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

Çevrimdışı Bahri TUĞRULTEKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2018, 18:10:50 »
Aleykum selam mustafa bey bu tarz tüfekler de iki namlu olduğu için iki sorunla başbaşa kalıyorsunuz. Hatta alacağınız tüfek mobil şoklu ise ayrıca bir sorun daha ortaya çıkıyor.
Böyle tüfeklerde iki namlunun aynı yeri vurmama sorunu olabiliyor. Bu sorun iki namlunun birleştirmesi esnasında çıkıyor bunu test etmek görmek ona göre almak lazım.
Şok yatağı sorunu ise zaten başlı başına önem arzeden ve günümüz silahlarında en sık görülen sorundur.
Yine sonuç ayrı yere çıkıyor denemeden almayınız. Denediniz ve memnun olduğunuzda da son aşama olarak vücut ölçülerine göre bir dipçik yaptırmanız kalıyor.
Size dikkat ettiyseniz avrupa veya yerli diye birşey söylemedim. Çünkü ikisinde de sorunlu bir sürü tüfekle karşılasabilirsiniz.
Saygılar
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2018, 18:13:14 Gönderen: Bahri TUĞRULTEKİN »
1983 Akhisar