Gönderen Konu: Merkel Av Tüfekleri Stoklara Girmiş  (Okunma sayısı 3608 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İbrahim TUTKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Dare in Brocca
Merkel Av Tüfekleri Stoklara Girmiş
« : 21 Temmuz 2017, 12:06:27 »
Reklam gibi olmaz umarım. Seher Av Merkel Av Tüfekleri stoğunu genişletmiş, sabah dikkatimi çekti.

Klasik Çift Kırmalar :  http://www.seherav.com/?g=SIFIR%20İTHAL%20TÜFEKLER-ÇİFT%20KIRMA-MERKEL&gisa=kategori2&kid=103&id=8

Üst/Alt Çift Kırmalar : http://www.seherav.com/?g=SIFIR%20İTHAL%20TÜFEKLER-SÜPERPOZE-MERKEL&gisa=kategori2&kid=523&id=7
  • Beretta 686 Silver Pigeon I O/U
1988 Bornova/İzmir / İkamet: Bartın
A rh (-)

How can you turn back when you know in your heart that there is no real turning back?

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
Ynt: Merkel Av Tüfekleri Stoklara Girmiş
« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2017, 12:28:28 »
Teşekkürler İbrahim Bey.

Yalnız bu tüfeklerin, Seher Av'ın stoğunda olduğunu sanmıyorum. İlk fark ettiğim, güncel kura göre bazılarının fiyatları ancak 3-4 yıl öncesinden ithal edilmiş ürünler için mümkün görünüyor. Ki ithalatçı, eski ürün de olsa, kur farklarını anında yansıtıyor tüfeklere normalde. (Sadece yukarı yöndeki kur farklarını tabii)

Hasılı bu tüfeklerin tamamının, Seher Av'ın stoğunda olduğunu düşünmüyorum. Teyit etmek lazım.

• Merkel Custom Made Sidelock Ejector SxS
  • Blaser F3 Game Competition O/U
  • Pieper Bayard Belgium SxS
  • Browning Maxus Carbon Fiber SemiAuto
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: İbrahim TUTKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Dare in Brocca
« Yanıtla #2 : 21 Temmuz 2017, 13:02:37 »
Doğru söylüyorsunuz İbrahim Bey, bana fotoğraflar normal çekim gibi geldiği için stoğa almış olabilir diye düşündüm. Bugün olmazsa İsmail Bey'i arayıp mümkünse güncel stok ve fiyat bilgisi yayınlamasını rica edeyim. Yine de yerli sitelerimizde böyle ürünleri görmek hoş oluyor :) Bir çok avcı ve silahsever 3B dışındaki tüfekleri ekstrem ve uzak görüyor. Silah kültürü ve kalite anlayışımıza yeni nefesler de gerek. Maalesef satan bayiiler bile silahın bir çok özelliğinden bihaber. Burada iş sizin gibi ustalarımızın engin bilgilerine düşüyor  :)

Teşekkürler İbrahim Bey.

Yalnız bu tüfeklerin, Seher Av'ın stoğunda olduğunu sanmıyorum. İlk fark ettiğim, güncel kura göre bazılarının fiyatları ancak 3-4 yıl öncesinden ithal edilmiş ürünler için mümkün görünüyor. Ki ithalatçı, eski ürün de olsa, kur farklarını anında yansıtıyor tüfeklere normalde. (Sadece yukarı yöndeki kur farklarını tabii)

Hasılı bu tüfeklerin tamamının, Seher Av'ın stoğunda olduğunu düşünmüyorum. Teyit etmek lazım.
A rh (-)

How can you turn back when you know in your heart that there is no real turning back?

• AvlakForum Üye
  • *
  • Dare in Brocca
« Yanıtla #3 : 21 Temmuz 2017, 13:07:47 »
Seher Av'la görüştüm. İsmail Bey yoktu. Telefona çıkan arkadaş ellerinde stok olduğunu, fiyatların güncel olduğunu ama kesin bilgi için saat 3ten sonra İsmail Bey'in forumumuz aracılığı işe dönüş yapabileceğini söyledi.
A rh (-)

Çevrimiçi Mustafa YAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 21 Temmuz 2017, 13:23:38 »
ah seher av ah MERKEL  mi ??? >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
  • Baikal 54 ussr
  • baikaltoz34 sscb
  • valmet finland
  • remington 11-87 premier
  • toztula 16 ussr vursan a92
  • franchi 48 al ,franchi prestij ,beretta 303
Mustafa YAKAR
1985 EDİRNE

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2017, 14:49:07 »
Ben hala bu ürünlerin kendi stoklarında olmadığına dair, 1'e 10 bahse girmeye hazırım :)

Seher Av'la görüştüm. İsmail Bey yoktu. Telefona çıkan arkadaş ellerinde stok olduğunu, fiyatların güncel olduğunu ama kesin bilgi için saat 3ten sonra İsmail Bey'in forumumuz aracılığı işe dönüş yapabileceğini söyledi.
  • Merkel Custom Made Sidelock Ejector SxS
  • Blaser F3 Game Competition O/U
  • Pieper Bayard Belgium SxS
  • Browning Maxus Carbon Fiber SemiAuto
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Ayhan TAŞDEMİR, İbrahim TUTKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Dare in Brocca
« Yanıtla #6 : 21 Temmuz 2017, 14:56:54 »
Hmmm.. Kem küm :) Valla ben de satıcının yalancısıyım İbrahim Bey. Namlu seçenekleriyle birlikte toplama vurulduğunda çok güzel bir rakam çıkıyor ortaya, bu yüzden en azından her ürünün her versiyonunun ellerinde olması bana da pek inandırıcı gelmedi ama İsmail Bey bizi aydınlatacak diye umuyorum. Türkiye distribütörü Yazıcılar Av yanılmıyorsam, onlar da bile tüm serinin olabileceğini düşünmüyorum.

Ben hala bu ürünlerin kendi stoklarında olmadığına dair, 1'e 10 bahse girmeye hazırım :)
A rh (-)

The following users thanked this post: İbrahim AYSU

Çevrimdışı Serkan TİKVEŞLİ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 21 Temmuz 2017, 15:07:45 »
Yakın zamanlarda seher av'dan 3 kere ürün sordum,sitede yazan hepsi vardı vede sorunsuz olarak kargoladılar. Forumda konu açıldıktan sonra sistemi düzeltmişlerdi ben sorun yaşamadım siparişlerde,acaba merkel'lerde durum aynımı bakalım görücez
Serkantkv
1975 istanbul

The following users thanked this post: İbrahim TUTKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Dare in Brocca
« Yanıtla #8 : 21 Temmuz 2017, 16:13:56 »
Ben de tüfek bakım ürünleri için aramıştım 1 ay kadar önce, şansıma mıdır bilmem sorduğum 3-4 ürün de yoktu :D
Ama diğer çeşitleri sayıp dökmüştü görevli, hakkını yemeyeyim. Seher Av'dan aslında beklediğin online alışveriş sistemi oluşturması ve stokları her zaman güncel tutması. İnternetteki av bayilerinin çoğundan daha fazla ürün gamı mevcut, gel gelelim illa ki telefonla arayıp o var mı bu var mı diye sormak durumunda kalıyoruz.

Yakın zamanlarda seher av'dan 3 kere ürün sordum,sitede yazan hepsi vardı vede sorunsuz olarak kargoladılar. Forumda konu açıldıktan sonra sistemi düzeltmişlerdi ben sorun yaşamadım siparişlerde,acaba merkel'lerde durum aynımı bakalım görücez
A rh (-)

The following users thanked this post: Serkan TİKVEŞLİ, Murathan VAR