Gönderen Konu: DIKKAT !!! Adana Osmaniye Kahramanmaras bölgesi avcıları  (Okunma sayısı 1764 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail KUNDAKCI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Arkadaslar 25 ocakta Adana Osmaniye kadirli de olucam 1 hafta 10 gün kadar tatil yapmayı planlıyorum aynı zamanda senelik 10 gün olan av etkinliğimi yapmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar ne yapmam gerekiyor. 2 gün Ördek avı 2 gün keklik avı 2 gün cirrik avı  1 gün tavşan avı olabilir . Yardımlarınızı bekliyorum
Sarsılmaz magic 66 slug - 71 şeritli
Antalya Tüfek Sanayi  28'li kırma

1986 - İstanbul

Çevrimdışı Talat YILMAZ 46

• AvlakForum Üye
  • *
  • çifte hastası
Ynt: DIKKAT !!! Adana Osmaniye Kahramanmaras bölgesi avcıları
« Yanıtla #1 : 01 Ocak 2017, 22:24:54 »
Arkadaslar 25 ocakta Adana Osmaniye kadirli de olucam 1 hafta 10 gün kadar tatil yapmayı planlıyorum aynı zamanda senelik 10 gün olan av etkinliğimi yapmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar ne yapmam gerekiyor. 2 gün Ördek avı 2 gün keklik avı 2 gün cirrik avı  1 gün tavşan avı olabilir . Yardımlarınızı bekliyorum

Cırrık avımı dedim abi hastasına denk geldin  andırınlıyım ama kadirlide oturuyorum işlerim olmasaydı yaylaya ava  gide bilirdik  dikkat et abi limit 3 tane  limiti aşarsan cezası çok diyeyim    Ördek ve keklik avı içinde  av tvde proğramı olan Ahmet kolağsıoğlu abi ile görüşün yardımcı olabilir
  • Huğlu 202B 12 cal 71&76 1-3 fix
Talat YILMAZ 
 K.maraş   1991

The following users thanked this post: İsmail KUNDAKCI

Çevrimdışı İsmail KUNDAKCI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2017, 22:33:43 »
Limiti aşmayız yaa kurallar ne işe odur. Bende kadirliliyim istanbulda yasiyorum ama yurt disindayim suan. Dedigim givi zamanım kısıtlı bu kısıtlı zamanda en iyi şekilde sonuç almam lazım o yüzden buraya yazdım yardimci olabilecek kimseler çıkarmı diye 
Sarsılmaz magic 66 slug - 71 şeritli
Antalya Tüfek Sanayi  28'li kırma

1986 - İstanbul

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2017, 09:02:37 »
Keklik avı tavşan avı O tarihlerde kapanmış oluyor sadece ördek avı yapabilirsiniz bilginize
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

The following users thanked this post: Tuncay KAHRAMAN, İsmail KUNDAKCI