Gönderen Konu: Maksat Paylasim Olsun 2 !  (Okunma sayısı 37514 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Fatih S.M.YAPAR

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Maksat Paylasim Olsun 2 !
« Yanıtla #25 : 28 Haziran 2016, 00:26:04 »
Eren yanlış yazmışım kardeşim biliyorum yazacaktım klavyenin önermesine kuban gittim,özür dilerim :)

reeder_P9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Benelli Bellmonte 1 12 çap 71 cm namlu
  • Mossberg 500A pompalı 12 çap 71 namlu
  • Kral Cara Cara süperpoze 12 çap 71 cm namlu
  • Özhuğlu Alesta çifte 36 çap 71 namlu
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #26 : 28 Haziran 2016, 00:28:24 »
Teşekkürler murat kardeşim,ben diyorum ki av köpeğinde drahthaar dan önce ve sonra var,tabi ırkın iyi bir bireyine denk gelmek şartıyla ;)

• İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

Çevrimdışı Eren BURKUCU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 28 Haziran 2016, 02:08:09 »
Eren yanlış yazmışım kardeşim biliyorum yazacaktım klavyenin önermesine kuban gittim,özür dilerim :)

Estağfirullah abi ne özürü. Gönül koymadıysan mesele yok :)

LG G3 Tapatalk
1991/BOLU

• Armsan a612w
  • Huğlu SP
  • D.Drahthaar / D.Kurzhaar / Pointer
1991 BOLU
Bozkurtlar ulusun,Tanrı TÜRK'ü korusun !

The following users thanked this post: Fatih S.M.YAPAR

Çevrimdışı Uğur CAMUZCU

• Müdavim Üyemiz
    • http://www.loftyberg.com
« Yanıtla #28 : 28 Haziran 2016, 13:25:37 »
Gecen sezondan bi kac fotograf ve video yükleyeyim dedim. Drahthaar sayfasi öksüz kalmasin coğu abimiz malesef paylasimi ve forumu biraktigi icin biz bari biraz paylasim yapalim belki geri dönmelerine vesile oluruz yada paylasim var mi diye sayfaya girenler iyi kötü fotograf ve video görür. Fethiyeden selamlar. 

Gökhan kardeşim çok haklısın kimse paylaşım yapmıyor,
insanlarımız öğrenmeyi sevmiyor sadece polemik yaratacak konu olursa müdahil oluyor.
yada her paylaşıma ''maşallah, tüyü kadar avı olsun '' gibi sadece bir birini pohpohlamadan başka işe yaramayan yorumlar yapılıyor.
bu tarz forum sayfaları eğitici öğretici olmak zorunda.
ama maalesef hiçbir şekilde istenilen seviyeye çıkamıyor. kolay kolayda çıkacağını sanmıyorum.
biz millet olarak eleştiriye asla açık değiliz, paylaşıma iyi yazarsan sorun yok ama biraz sorgularsan hemen tukaka oluyorsun.
hal böyle oluncada paylaşım yapmanın yada yorum yapmanın bir anlamı kalmıyor.
kendi adıma söyleyeyim, bugüne kadar olan paylaşımlarımı sildim ve bir dahada asla paylaşım yapmayıda düşünmüyorum.
her zaman söylüyorum bu ırk o kadar basite alınıpta beslenecek bir ırk değil, sahiplenmeden önce ciddi şekilde bir bilgi birikimine ihtiyaç var bence.
son olarak herkese elindeki av arkadaşlarıyla kazasız belasız avlanmayı diliyorum. 
Uğur CAMUZCU
1970  BURSA

The following users thanked this post: Fatih S.M.YAPAR, Mustafa AYDIN 54

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #29 : 28 Haziran 2016, 13:38:07 »
Estağfirullah abi ne özürü. Gönül koymadıysan mesele yok :)

LG G3 Tapatalk
1991/BOLU

eren kardeşim gönül koymak diye bir şey söz konusu dahi olamaz,mesajı düzelttim zaten. cep telefonuyla mesaj yazmanın semptomları bunlar herzaman pc başında olamıyorsun,telefonun klavyesi önceki yazdığın kelimeleri öneriyor ya bazen dikkatinden kaçıyor böyle :)
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

The following users thanked this post: Enes KOÇAK

Çevrimdışı Eren BURKUCU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 28 Haziran 2016, 13:40:05 »
Ozaman o telefonu 35 metreye dikip , tüfeklerin grupmanına,penatrasyonuna bakalım :)

LG G3 Tapatalk
1991/BOLU

• Armsan a612w
  • Huğlu SP
1991 BOLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #31 : 28 Haziran 2016, 13:43:55 »
insanlarımız öğrenmeyi sevmiyor sadece polemik yaratacak konu olursa müdahil oluyor.
yada her paylaşıma ''maşallah, tüyü kadar avı olsun '' gibi sadece bir birini pohpohlamadan başka işe yaramayan yorumlar yapılıyor.
ama maalesef hiçbir şekilde istenilen seviyeye çıkamıyor. kolay kolayda çıkacağını sanmıyorum.
biz millet olarak eleştiriye asla açık değiliz, paylaşıma iyi yazarsan sorun yok ama biraz sorgularsan hemen tukaka oluyorsun.
kendi adıma söyleyeyim, bugüne kadar olan paylaşımlarımı sildim ve bir dahada asla paylaşım yapmayıda düşünmüyorum.
her zaman söylüyorum bu ırk o kadar basite alınıpta beslenecek bir ırk değil, sahiplenmeden önce ciddi şekilde bir bilgi birikimine ihtiyaç var bence.
son olarak herkese elindeki av arkadaşlarıyla kazasız belasız avlanmayı diliyorum. 

uğur bey av arkadaşımla beraber bugüne kadarki köpeklerimize çok ciddi eğitim uyguladık ve hep başarılı olduk. fakat inanırmısınız civan kadar çabuk kavrayan bir köpeğe daha raslamadık,iz sürme eğitimini bir kere yaptık mesela,daha önce drahthaar beslememiştik,bizdeki bireymi ekstra çıktı yoksa genelimi böyle diye düşündüğüm oldu ama kimle konuşsam benzer şeyleri söylüyor.
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #32 : 28 Haziran 2016, 13:47:54 »
bizdeki dikkat eksikliğinden olabilir androidin kabahati yok eren :)
taksidi bitmedi daha grupman denemesi imkansız :))
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

Çevrimdışı Uğur CAMUZCU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #33 : 28 Haziran 2016, 13:52:33 »
uğur bey av arkadaşımla beraber bugüne kadarki köpeklerimize çok ciddi eğitim uyguladık ve hep başarılı olduk. fakat inanırmısınız civan kadar çabuk kavrayan bir köpeğe daha raslamadık,iz sürme eğitimini bir kere yaptık mesela,daha önce drahthaar beslememiştik,bizdeki bireymi ekstra çıktı yoksa genelimi böyle diye düşündüğüm oldu ama kimle konuşsam benzer şeyleri söylüyor.

sizin adınıza sevindim,
köpeğinizin herşeyi yapabilir olması çok güzel,
anlattıklarınıza göre çevrenizdeki drahthaar besleyenlerde sizin gibi şanslı çıkmış.
herkes sizin kadar şanslı olamıyor maalesef kıymetini bilin bence.

Uğur CAMUZCU
1970  BURSA

The following users thanked this post: Fatih S.M.YAPAR

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #34 : 28 Haziran 2016, 14:04:41 »
Doğru söze nedenilir ki.
Abi şu kadar söyleyeyim geçen gün başka bi(2013 yılında üye olduğum, ileti yazmadığım) forumda kalça röntgeni ile ilgi yapılmadığını nasıl üretim izni verildiğini vs vs yazılıyordu. Gayri ihtiyari bana ne ise yazdım bakın drahthaar derneği yapıyor bunu  Bursa veterinerlik fakültesinde o köpeklerden de iki tanesi üretim izni aldı vsbildiğim kadarıyla yazdım. Sonra noldu dersin, Türkiyede yasak denildi. Baştan yapılmasını savundukları görüşe ters çıktılar. Sonra baktım üyeliğimi ve yazılarımı silmişler, doğruyu söyleyenin yeri yok yani :D
Ben burda paylaşımlarımı yapıyorum, sağolsun arkadaşlar güzel dileklerini, temennilerini iletiyorlar, insanın gerçekten gururunu okşuyor hoşuna gidiyor. Ama o benim drahthaarı öğrendiğim abilerin dönemi bir başkaydı. Ama küsmemek lazım bu ırkı tanıtmak olması gerektiği gibi tanıtmak gerektiğini düşünüyorum.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Uğur CAMUZCU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #35 : 28 Haziran 2016, 14:15:57 »
Doğru söze nedenilir ki.
Abi şu kadar söyleyeyim geçen gün başka bi(2013 yılında üye olduğum, ileti yazmadığım) forumda kalça röntgeni ile ilgi yapılmadığını nasıl üretim izni verildiğini vs vs yazılıyordu. Gayri ihtiyari bana ne ise yazdım bakın drahthaar derneği yapıyor bunu  Bursa veterinerlik fakültesinde o köpeklerden de iki tanesi üretim izni aldı vsbildiğim kadarıyla yazdım. Sonra noldu dersin, Türkiyede yasak denildi. Baştan yapılmasını savundukları görüşe ters çıktılar. Sonra baktım üyeliğimi ve yazılarımı silmişler, doğruyu söyleyenin yeri yok yani :D
Ben burda paylaşımlarımı yapıyorum, sağolsun arkadaşlar güzel dileklerini, temennilerini iletiyorlar, insanın gerçekten gururunu okşuyor hoşuna gidiyor. Ama o benim drahthaarı öğrendiğim abilerin dönemi bir başkaydı. Ama küsmemek lazım bu ırkı tanıtmak olması gerektiği gibi tanıtmak gerektiğini düşünüyorum.

tanıtma işini yapmaya çalıştık ama,
dediğim gibi polemik yaratacak konular olmadığı için kimsenin ilgisini çekmedi,
çünkü doğrular insanların işine gelmiyor.
herkes elindekiyle mutluysa en güzeli boş vereceksin.
gerçek bilgiyi arayanlar, araştırıyor ve ulaşıyor.

Uğur CAMUZCU
1970  BURSA

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #36 : 28 Haziran 2016, 14:33:40 »
tanıtma işini yapmaya çalıştık ama,
dediğim gibi polemik yaratacak konular olmadığı için kimsenin ilgisini çekmedi,
çünkü doğrular insanların işine gelmiyor.
herkes elindekiyle mutluysa en güzeli boş vereceksin.
gerçek bilgiyi arayanlar, araştırıyor ve ulaşıyor.
Sende haklısın abi söyleyecek fazlada bişey yok aslında ben en azında yılda bi kez paylaşıp üzerime düşeni yapmaya çalışıyorum.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Uğur CAMUZCU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #37 : 28 Haziran 2016, 14:47:25 »
Sende haklısın abi söyleyecek fazlada bişey yok aslında ben en azında yılda bi kez paylaşıp üzerime düşeni yapmaya çalışıyorum.

sanmıyorum ama inşallah bu tarz paylaşımlarla daha iyi yerlere gelir,
sen ve senin gibi düşünen arkadaşların gayretleriyle gerçek yerine oturur Drahthaar ırkı.
Uğur CAMUZCU
1970  BURSA

The following users thanked this post: Emre HİKMETOĞLU

Çevrimdışı Eren BURKUCU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #38 : 28 Haziran 2016, 15:01:11 »
bizdeki dikkat eksikliğinden olabilir androidin kabahati yok eren :)
taksidi bitmedi daha grupman denemesi imkansız :))
Taksiti bitince haber ver abi :))

LG G3 Tapatalk
1991/BOLU

• Armsan a612w
  • Huğlu SP
1991 BOLU

Çevrimdışı Emre HİKMETOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #39 : 28 Haziran 2016, 15:06:10 »

Uğur Bey,

Türkiye'de bu ırkın en iyi temsilcilerindensiniz.
Düşüncelerinizin olumsuz olması üzücü.
Yani tanıtım işi için daha fazla emek vermek lazım.
Eğitim şart.
Güneş balçıkla sıvanmaz.
Başkalarının olumsuz görüş ve düşünceleri sizi yıldırmasın.
Aksine daha mücadeleci kılsın.
Drahthaar ırkı hakettiği yere gelmeli.

sen ve senin gibi düşünen arkadaşların gayretleriyle gerçek yerine oturur Drahthaar ırkı.
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2016, 15:07:13 Gönderen: Emre HİKMETOĞLU »
1983-İZMİR - AYDIN

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #40 : 28 Haziran 2016, 15:22:34 »
Abi benim paylasımlar sadece av yada görsel işin ilmini siz biliyorsunuz, bizim bildiklerimiz anca bilgi kırıntıları bu ırka meraklı arkadaşlara anca yüzeysel bilgi verebiliriz. Üstadların burada bildiklerini anlatmadıktan sonra malesef fazlada ileri gitmez.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Uğur CAMUZCU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #41 : 28 Haziran 2016, 15:33:23 »

Uğur Bey,

Türkiye'de bu ırkın en iyi temsilcilerindensiniz.
Düşüncelerinizin olumsuz olması üzücü.
Yani tanıtım işi için daha fazla emek vermek lazım.
Eğitim şart.
Güneş balçıkla sıvanmaz.
Başkalarının olumsuz görüş ve düşünceleri sizi yıldırmasın.
Aksine daha mücadeleci kılsın.
Drahthaar ırkı hakettiği yere gelmeli.

yanlış anladınız ben ırkı bırakmadım.
aksine öğrenmek isteyen arkadaşlara isterlerse teorik isterlerse pratik bilgi veriyorum ve vermeyede devam edicem, bilgim çerçevesinde.
buradan yardımla bir noktaya varamayacağımı anladım o kadar.
Uğur CAMUZCU
1970  BURSA

The following users thanked this post: Emre HİKMETOĞLU

Çevrimdışı Uğur CAMUZCU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #42 : 28 Haziran 2016, 15:34:45 »
Abi benim paylasımlar sadece av yada görsel işin ilmini siz biliyorsunuz, bizim bildiklerimiz anca bilgi kırıntıları bu ırka meraklı arkadaşlara anca yüzeysel bilgi verebiliriz. Üstadların burada bildiklerini anlatmadıktan sonra malesef fazlada ileri gitmez.

maalesef yapacak bişey yok Gökhan, buraya kimsenin döneceğini sanmıyorum.
Uğur CAMUZCU
1970  BURSA

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #43 : 28 Haziran 2016, 16:15:52 »
maalesef yapacak bişey yok Gökhan, buraya kimsenin döneceğini sanmıyorum.
Umarım yanılırız.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #44 : 29 Haziran 2016, 23:27:17 »
Gökhancım merhaba, köpeğin süper olmuş maaşallah eline sağlık. Bende uzun zamandır siteye giremiyordum, eşimin ciddi rahatsızlığı nedeniyle, bu gün şöyle bir bakıyım dedim bizim Drahthaarcılardan ne haber diye eski dostlarla karşılaştım mutlu oldum. Sen hakikatlisin sağol herzaman ararsın, ama bu aralar görüşemedik, muhakkak yoğunsun sende benim gibi ama sağlıkla görüşmeyi nasip etsin Allah, Anadolu tabiriyle yoksa it, köpek bahane.
   Yanlız doğruyu söyleyince dokuz köydende kovuluyorsun bu alemde, dostluklarını bir köpeğe değişenlerde var. emekli olunca D.Drahthaarı değerli avcı dostlarla kucaklıyalım, bir ucundanda tutalım, çıtayı binebze yükseltmeye katkımız olursa ne mutlu dedim ama, elimizde patladı. Sadece benim değil bu işe gönül vermiş çoğu D.D. severin elinde patladı. Ama bu D.D. sayfasında ahkam kesmekle olmuyor bu işler, bir batındaki yavruların çoğu, aynı babanın yurt dışında doğan farklı anneden olan yavrusuda genetik probleminden dolayı üretim izni alamadı, bu yaşlı babaların artık iyi genlerini aktaramamasından kaynaklanıyor, avcılıkları süper lafımız yok ama amaç doğru eşleşmelerden olan, iyi genlere sahip, sağlıklı av kanı yüksek nesilleri üretmek. Aynı hataları tekrarlayarak başarı elde etmek mümkün değil. İnşallah ben yanılırımda bu seferki yavrular genetik problemsiz olurda sınavda başarılı şekilde üretim iznini alırlar, benim ve bazı arkadaşlarımız gibi elimizde patlamaz KIF kaydı bile yok, oysa ne sözler verilmişti. Ondanda vaz geçtim, selam bile vermeyi kesti dost, arkadaş dediğimiz , sevdiğimiz arkadaşımız. Ben bu ırkın Almanya şartlarında ülkemizdede üretilmesini isteyen, cani gönülden destekleyen ve arkasında duran biriyim, ama şu aralar bilen biliyor eşimin tedavisi nedeniyle uzak kaldım ama doğruları söylemeye devam edeceğim, her sözümünde arkasındayım, insanların beklentilerini boşa çıkarmaya kimsenin hakkı yok, bunada zaten müsaade etmeyeceğim.
    İlim, bilim araştırmalar " Aynı şeyi tekrar ederek farklı sonuç beklemenin adına APTALLIK" diyor. Vallahi ben demiyom, Bilim adamları diyor. Gökhancım seni öpüyorum, hayırlı bayramlar diliyorum, köpeğinle yeni sezonda bol avlar ve güzel paylaşımlar yapmanı cani gönülden istiyorum, sağlıkla ve sevgiyle kal. D.D. bahane Dostluk şahane.
1958-Ankara

Çevrimdışı Uğur CAMUZCU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #45 : 30 Haziran 2016, 00:48:01 »
Gökhancım merhaba, köpeğin süper olmuş maaşallah eline sağlık. Bende uzun zamandır siteye giremiyordum, eşimin ciddi rahatsızlığı nedeniyle, bu gün şöyle bir bakıyım dedim bizim Drahthaarcılardan ne haber diye eski dostlarla karşılaştım mutlu oldum. Sen hakikatlisin sağol herzaman ararsın, ama bu aralar görüşemedik, muhakkak yoğunsun sende benim gibi ama sağlıkla görüşmeyi nasip etsin Allah, Anadolu tabiriyle yoksa it, köpek bahane.
   Yanlız doğruyu söyleyince dokuz köydende kovuluyorsun bu alemde, dostluklarını bir köpeğe değişenlerde var. emekli olunca D.Drahthaarı değerli avcı dostlarla kucaklıyalım, bir ucundanda tutalım, çıtayı binebze yükseltmeye katkımız olursa ne mutlu dedim ama, elimizde patladı. Sadece benim değil bu işe gönül vermiş çoğu D.D. severin elinde patladı. Ama bu D.D. sayfasında ahkam kesmekle olmuyor bu işler, bir batındaki yavruların çoğu, aynı babanın yurt dışında doğan farklı anneden olan yavrusuda genetik probleminden dolayı üretim izni alamadı, bu yaşlı babaların artık iyi genlerini aktaramamasından kaynaklanıyor, avcılıkları süper lafımız yok ama amaç doğru eşleşmelerden olan, iyi genlere sahip, sağlıklı av kanı yüksek nesilleri üretmek. Aynı hataları tekrarlayarak başarı elde etmek mümkün değil. İnşallah ben yanılırımda bu seferki yavrular genetik problemsiz olurda sınavda başarılı şekilde üretim iznini alırlar, benim ve bazı arkadaşlarımız gibi elimizde patlamaz KIF kaydı bile yok, oysa ne sözler verilmişti. Ondanda vaz geçtim, selam bile vermeyi kesti dost, arkadaş dediğimiz , sevdiğimiz arkadaşımız. Ben bu ırkın Almanya şartlarında ülkemizdede üretilmesini isteyen, cani gönülden destekleyen ve arkasında duran biriyim, ama şu aralar bilen biliyor eşimin tedavisi nedeniyle uzak kaldım ama doğruları söylemeye devam edeceğim, her sözümünde arkasındayım, insanların beklentilerini boşa çıkarmaya kimsenin hakkı yok, bunada zaten müsaade etmeyeceğim.
    İlim, bilim araştırmalar " Aynı şeyi tekrar ederek farklı sonuç beklemenin adına APTALLIK" diyor. Vallahi ben demiyom, Bilim adamları diyor. Gökhancım seni öpüyorum, hayırlı bayramlar diliyorum, köpeğinle yeni sezonda bol avlar ve güzel paylaşımlar yapmanı cani gönülden istiyorum, sağlıkla ve sevgiyle kal. D.D. bahane Dostluk şahane.

sayın, savaş kaygısız,
siz dostum diyorsunuz, arkadaşım diyorsunuz ama buradan laf GEÇİRECEĞİNİZE beni bilmediğiniz konularda saatlerce arayıpta konuştuğunuz o telefonunuzdan, keşke burada itham eden ilk yazınızı yazmadan arasaydınızda, bende sizin dostluğunuzu arkadaşlığınızı görseydim. ortada bir sorun varsa benim her zaman gereğini yapacağımı beni tanıdığınız kadarıyla biliyor olmanız gerekirdi ama siz benimle çocuk gibi buradan tartışmayı seçiyorsunuz ve bu sizin ne yaşınıza nede aldığınız devlet terbiyesine hiç yakışmıyor bence. sizin amacınız üzüm yemek değil, derdiniz bağcıyla.  dernekteki diğer yöneticilerle gittiğiniz avlarda yada başka sohbetlerde, köpeğinizin  çok önemsediğiniz o KIF kaydınıda sorsaydınız istediğiniz zaman yaptırabileceğinizi söylerlerdi size. ayrıca sizin genetik hata diye nitelendirdiğiniz şey tamamen bakım hatasından kaynaklanan bir durum, belki siz o övünerek anlatığınız, tenis kortu tellerini ısırmasına mani olsaydınız diş sorunu  yada yine övünerek anlattığınız gibi avda sırtına heybe koyupta yük taşıttırmasaydınız  omuz sorunu yaşamazdınız bunlarda başınıza gelmezdi, kişinin kendi hatasını başkasına yüklemesi çok normaldir, hele ki sanal ortamda yüklemesi kadar kolayda bir şey yoktur.  İlim, bilim araştırmalar " Aynı şeyi tekrar ederek farklı sonuç beklemenin adına APTALLIK" diyor ya, size bu lafınıza karşı kütahyadaki sınavdan ayılırken benim arabamın camından bana ''yeni eşleşmeden benim yavrumu ayırmayı unutma'' dediğiniz konuşmayı hatırlatırım.  madem bu kadar dertlisiniz benden, sizin değiminizle anadoluda bir laf vardır ''kafana şapkadan başka bişey takma'' derler ama siz benim adımı taşıyan şapkayı takıyorsunuz. ayrıca neyin iyi neyin kötü olduğuna karar verecek donanımdayım, yaptığım şeyler iyi olursa herkese faydası olur kötü olursada zararı bana olur, hiç kimsenin benim adıma endişelenmesine gerek yok, allaha çok şükür kimsenin ne vereceği akla nede kulaktan dolma fikirlerine ihtiyacım yok.  sizden yazdığınızın arkasında durup biran evvel hayata geçirmenizi bekliyorum. biz de bu sayede doğrusu nasıl oluyor öğrenmiş oluruz.
EŞİNİZE GEÇMİŞ OLSUN, İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SAĞLIĞINA KAVUŞUR.

UNUTMAYIN SÖZ UÇAR YAZI KALIR

« Son Düzenleme: 30 Haziran 2016, 02:25:33 Gönderen: Uğur CAMUZCU »
Uğur CAMUZCU
1970  BURSA

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #46 : 30 Haziran 2016, 10:07:39 »
Gökhan kardeşim güzel köpeğinle uzun zamandır müdahil olmadığım sayfaya benide geri döndermiş oldun :)
Görsellerin gayet etkili olmuş, teşekkürler.
konu yerini biraz polemik'e bırakmış ama bu tür ortamlarda çok fazla olan şeyler bunlar,
klavyeden yazmak; insanı resmine bakıp tanımaya çalışmak gibi birşey, buda mümkün değil.
şu köpeği eğitmek insanı eğitmekten daha kolay, çünkü insanda kibir, haset, fesat, ukala, nankör ne ararsan var.
boşver kendi haline bırak.
köpeğine iyi bak, evlat gibi o.
1981 / Samsun / Malatya

The following users thanked this post: Gökhan AKDOĞAN

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #47 : 01 Temmuz 2016, 08:54:49 »
İyi dileklerin için teşekkürler abi.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #48 : 01 Temmuz 2016, 08:58:37 »
Gökhan kardeşim güzel köpeğinle uzun zamandır müdahil olmadığım sayfaya benide geri döndermiş oldun :)
Görsellerin gayet etkili olmuş, teşekkürler.
konu yerini biraz polemik'e bırakmış ama bu tür ortamlarda çok fazla olan şeyler bunlar,
klavyeden yazmak; insanı resmine bakıp tanımaya çalışmak gibi birşey, buda mümkün değil.
şu köpeği eğitmek insanı eğitmekten daha kolay, çünkü insanda kibir, haset, fesat, ukala, nankör ne ararsan var.
boşver kendi haline bırak.
köpeğine iyi bak, evlat gibi o.
Hasan bey teşekkürler, hoş geldiniz. Evet köpeklerimiz değerli, sonuçta en iyi av arkadaşlarımız.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Mustafa AYDIN 54

• Müdavim Üyemiz
  • avcılık özgürlüktür.
« Yanıtla #49 : 25 Temmuz 2016, 15:39:51 »
Paylaşımların için teşekkürler Gökhan kardeşim renk katmışsın, köpeğinde çok güzel maşallah. Uzun yıllar birlikte avlanmanızı diliyorum. Paylaşımlara devam, selamlar.
  • Franchi Affinity y.oto. 71
  • carizma y.oto. 61-71
  • D. D. Panda
Mustafa AYDIN  1973 SAKARYA