Gönderen Konu: HERKES DUYSUN DİYE BURAYA YAZIYORUM!....BERETTA ELİMDE İKİ PARÇA OLDU...  (Okunma sayısı 73068 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Aynen katılıyorum

Ayrıca stoeger firmasının eline düşenin vay haline siz kırmıssınız derseler hiç sinir yapmayın iletişime gecmeden önce bence sinirlerinizi aldırın   yoksa duyacaklarınız sonrasında cılgına dönebilirsiniz stoeger o aaa : >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

Bu arada bu probleminizi yüksek sesle bildirdiğiniz için tebrik ve teşekkür ederim. .
1962 model ilk üretimlerden A300 var bir dostta..İlk sahibi dede vefat etti baba avcılık tan emekli oldu..Tüfek hala saat gibi hiç hatasız çalışıyor. .
Beretta yı Beretta yapanlar O tüfeklerdir..Bunlar değil..
Taner MEMET
Bursa-1988

The following users thanked this post: Tuncay KAHRAMAN

Çevrimdışı Abdullah ŞAHİN 07

• Müdavim Üyemiz
Bu arada bu probleminizi yüksek sesle bildirdiğiniz için tebrik ve teşekkür ederim. .
1962 model ilk üretimlerden A300 var bir dostta..İlk sahibi dede vefat etti baba avcılık tan emekli oldu..Tüfek hala saat gibi hiç hatasız çalışıyor. .
Beretta yı Beretta yapanlar O tüfeklerdir..Bunlar değil..

Tuncay hocam tebrikler çok doğru söylediniz bizde her fırsatta eski berettaların gerek malzeme gerekse işçilik olarak şimdikilerden çok daha kaliteli olduğunu belirtiyoruz ama bazı arkadaşlar yeni teknoloji ile yapılan yeni nesil tüfeklerin kaliteli olduğunu söylüyor ve hatta otomotiv sektöründen örnek veriyorlar şunu unutmamak gerekir yılda 10.000 tüfek üretmekle 100.000 tüfek üretmek işçilik ve kaliteyi yeninin aleyhine değiştirir.

• Pietro Beretta S 687 SP O/U
  • Benelli Raffaello Special Lusso
Abdullah ŞAHİN
1972  ANTALYA

The following users thanked this post: Tuncay KAHRAMAN

Çevrimdışı Hakan UYAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
  Büyük geçmiş olsun..Dört sezondur 89 yatak A 400 Xplor kullanıyorum ve gerçekten çok keyif aldığım ve beğendiğim bir tüfek..Uluslararası sitelerde yorumlarını incelediğimde genel olarak memnuniyet söz konusu.Ağır magnum dolularda bazı sıkıştırma harici eleştiri neredeyse yok son yıllarda.Ancak elinizdeki A 400 Action modelindeki bu arıza, hata çok korkunç bir olay..Ben bu seri tüfeklerde ilk kez şahit oluyorum.Beretta'nın en üst kademesine kadar iletilmesi lazım..
  • Beretta A400 Xplor Unico
  • Franchi Affinity Wood
1974 ÇANAKKALE

The following users thanked this post: Gökmen TAŞAR

Çevrimdışı Emin VURAL

• Onursal Üyemiz
Kardeşim geçmiş olsun
hep diyoruz yeni tufeklerden uzak durmalı
Beretta anti sempatizanlarina gün dogdu...
  • Le Fusil Darne Saint-Etienne V 19 Paris France

The following users thanked this post: Kamil ÜNLÜTÜRK, Atagan YILDIZ

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
Hooooooooollllllddd

:D
  • Merkel Custom Made Sidelock Ejector SxS
  • Blaser F3 Game Competition O/U
  • Pieper Bayard Belgium SxS
  • Browning Maxus Carbon Fiber SemiAuto
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Kamil ÜNLÜTÜRK, A.Emrah TOPRAK

Çevrimiçi Atagan YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AV DOĞA YAŞAM..
Kardeşim geçmiş olsun
hep diyoruz yeni tufeklerden uzak durmalı
Beretta anti sempatizanlarina gün dogdu...
+1
Bir Browning sever olarak çok büyük hevesle aldığım Phoenix Topcodeyi ve sonrasında yaşadığım hüsranlar aklıma geliyor...
Mesele Beretta meselesi değil.Mesele gelişen dünyada rekabet gücünü arttırıp maliyeti düşürmek amaçlı piyasaya sürülen kalitesiz tüfekler...
  • -Česka Zbrojovka CZ 550 Lüx .308 Win
  • -Smıth&Wesson 5906 9x19 Parabellum
  • -Fabrıque Nationale Herstal Belgıque Browning HP 9x19 Parabellum
  • -Baikal NK 43 E S&S
  • -Churchıll 206 Silver O&U
  • -Winchester 1300 Defender Pump Action

***Kastamonu Avcılar Ve Atıcılar Spor Klubü***

The following users thanked this post: Tamer YİĞİT, Tuncay KAHRAMAN, Hüseyin ÜSTÜN

Çevrimdışı Alper ALTUNCUOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
ÇOK ŞÜKÜR BİZDE Bİ SORUN YOK... KUNDAK İLE KASAYI BİRBİRİNE BAĞLAYAN VİDA KIRILDI.. ZATEN O VİDANIN İÇİ BOŞ İMİŞ VE İÇİNDE RESİMDE GÖRÜLEN BİRTANE DAHA DEMİR VAR YİVSİZ....
.   
Geçmiş olsun,bu demir kick off3

Aslında normal şartlarda kuyruk mili'nin bu şekilde kırılması imkansız gibi ama olmuş,tüfeği yenilerler diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Cüneyt ESMER

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Tüh yazıklar olsun... O kadar para işçiliğe bak...

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Yan-yana Patlar
  • Alt-üst Patlar
  • Sıralı Patlar

Çevrimdışı Ali DELİOĞULLARI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
ŞİMDİ YAZACAKLARIMA İNANMAYACAKSINIZ; STOEGERİ ARADIM ÜMİT BEYE DURUMU BİLDİRDİM, AYNEN ŞÖYLE KONUŞTU; - TÜFEĞE AYAR APARATI MI TAKTINIZ? EVET DEDİM. -AYAR APARATINI TAKARKEN ÇOK SIKMIŞINIZDIR O YÜZDEN ÇATLAMIŞTIR, İLK DARBEDE DE KIRILMIŞTIR, DEDİ. DEDİM Kİ AYAR APARATINI TÜFEĞİ ALMIŞ OLDUĞUM AV BAYİYE TAKTIRDIM SONUÇTA İLK DEFA AYAR APARATI TAKMIYOR, ÇOK SIKMAZ İSEKTE BU KEZ AZ SIKMIŞINIZ SALLANTIDAN KIRILDI DERSİNİZ, DEDİM.. -ŞUAN ELİMDE BİRTANE ÇOK SIKARKEN KIRILAN A400 VAR DEDİ...
GARANTİ KAPSAMINDA MI? DEDİM... - KULLANICI HATASI DEDİ!!!...  >:D >:D >:DNEYSEKİ TANER KARDEŞİMİZİN TAVSİYESİ ÜZERİNE SİNİRLERİMİ ALDIRMIŞTIM, BEY EFENDİLİĞİMİ BOZMADAN, ELİNİZDE BU PARÇADAN BULUNUR MU DEDİM.. -BAKMAM LAZIM ÇIKMA PARÇA OLUR MU ,DEDİ... SAKİN BİR ŞEKİLDE OLUR >:D >:D DEDİM...-PERŞEMBEYE KADAR ÇOK YOĞUNUM, ANCAK PERŞEMBE GÜNÜ DEPOYA İNİP BAKABİLİRİM DEDİ... ;D ;D ;D BENDE HAYIRLISI OLSUN DEDİM SAKİNCE TELEFONU KAPATTIM... >:D >:D >:D
  • Beretta S56E
  • Beretta Ultralight DELÜX
  • Benelli Raffaello Standart
  • Franchi Black Magic
  • Retay Masai Mara
  • Franchi black magic
1985 KONYA

The following users thanked this post: Volkan KÖYDEMİR, Hüseyin ÜSTÜN, Yaşar KÖKÇEN, A.Emrah TOPRAK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
ŞUAN SİNİRDEN NE YAZDIĞIMI BİLMİYORUM ARKADAŞLAR ... ALLAH STOEGERE KİMSEYİ DÜŞÜRMESİN... Bİ DAHA ÜLKEYE STOEGERİN SOKTUĞU TÜFEKLERDEN ALIRSAM NE OLAYIM...
  • Beretta S56E
  • Franchi Black Magic
  • Retay Masai Mara
  • Franchi black magic
1985 KONYA

The following users thanked this post: Hüseyin ÜSTÜN, A.Emrah TOPRAK

Çevrimdışı Hakan UYAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
  İbrahim Bey hala beklemedesiniz.. :) Umarım yazmaya başlayınca bizler İskoç dansı yapmak zorunda kalmayız :)
  • Beretta A400 Xplor Unico
  • Franchi Affinity Wood
1974 ÇANAKKALE

The following users thanked this post: İbrahim AYSU

Çevrimdışı Erdem BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Kardeş, Allah kolaylık versin.Tüfeğin üreticisine Almanca olarak durumu özetleyip mail atabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2016, 20:03:50 Gönderen: Erdem BOZKURT »
1982-İstanbul

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ali Bey tüfeğiniz kaç günlük.?
Taner MEMET
Bursa-1988

Çevrimdışı Yaşar KÖKÇEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
İmkan varsa fotoğraflarla birlikte ingilizce email gönderin, bu fazla sıkma bahanesini de yazın.
1980-Antalya

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
TÜFEK 3 HAFTALIK TANER BEY...
NEREYE MAİL ATABİLİRİM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ BULAMADIM...
  • Beretta S56E
  • Franchi Black Magic
  • Retay Masai Mara
  • Franchi black magic
1985 KONYA

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ali bey fatura tarihi nedir tam olarak ona göre tavsiyede bulunucam?
Taner MEMET
Bursa-1988

Çevrimdışı Kadri AĞRALI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Ali bey konuyu ilk gördüğümde,aklıma gelen ilk şey;açı ayar apartını takıp somunu fazla sıkmışlar düşüncesiydi.Başka türlü kırılmasına imkan yok diye düşünmüştüm.Moraliniz bozuk olduğundan yazmak istememiştim.Yukarda yetkili Ümit bey ile yaptığınız görüşmeyi okudum.Büyük bir ihtimalle kullanıcı hatası diye ısrar edeceklerdir.
Kadri AĞRALI
1974 - Balıkesir

Çevrimdışı Erol SÜMER

• Müdavim Üyemiz
geçmiş olsun ali bey
Erol SÜMER
1974 ANKARA ETİMESGUT

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
06 01 2016 TARİHİNDE KESİLDİ FATURA...
  • Beretta S56E
  • Franchi Black Magic
  • Retay Masai Mara
  • Franchi black magic
1985 KONYA

Çevrimdışı Alper ALTUNCUOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
Açı ayarı yaptıktan sonra dipçiği fazla sıkma ile de bu şekilde olmaz,diş sıyırır veya ağaç çatlar vs.

Eğerki siz mili sökmeye kalkmadıysanız,''bu mil vidalanırken güçlü bir sabitleyici ilaç ile vidalanır''resmini attığım kısımdaki anahtar izlerinden bu anlaşılır.Yani dememoki bu kısımda bir anahtar yaralaması veya zorlama izi yoksa,buranında resmini çekip BERETTA'ya mail falan atıp konuyu oraya gösterin.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2016, 20:37:02 Gönderen: Alper ALTUNCUOĞLU »

The following users thanked this post: A.Emrah TOPRAK

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Kadir bey benim benelli min bu sene namlu ucundan boyası attı tüfeğimi gönderdim olu dediler biz boyayalım o zaman dedim ben neden crio namluya 1000 tl fark ödedim neden 6000 tl yerliden fazla para ödedim madem sen benelliden iyisini yapıyosun neden benelli aldım dedim o zaman italyaya yollayalım dedi iyi dedim 8 ay 1 yılı bulur dedi gidip gelmesi tehtit vari o zaman yenisi ver 1 yıl ben tüfek bekleyeyemem seninde kanunen böyle bir hakkın yok ondan sora siz bu tüfeği kullanmışsınız dediler bende tablo almadım ki duvara asayım

Anlatmat istediğim stoegerin hep bir bahanesi var bahaneyide geçtik adamı aptal yerine koyup ayakta uyutmaya calışma taktiği yok mu insanı deli eder sanki biz salağız 7 500 tele para ödedim onun üzerine birde aptal aptal sözler kandırılmaya uğraştım

NE Mİ OLDU SIFIR SİLAHIMI ALDIM !!!! SEN BU MALI İTHAL ETTİYSEN ÇÖZÜM YERİ İTALYA DEMİYECEKSİN HELE Kİ BENELLİ SİLAHLARI SIKINTILI BEN YAPAYIM '= YIL GARANTİ VERİRİM HİÇ DEMİCEKSİN BU SÖZÜ BENELLİNİN TÜRKİYEDE Kİ TEK DİSPİRİTÖRÜ OLAN FİRMA SÖYLÜYOR

YAZIKLAR OLSUN STOEGER ALTIN KAPLAMA OLSA BENİM GÖZÜMDE BEŞ PARA ETMEZ ÇÜNKÜ BİR KİŞİ SİZİ KANDIRMAYA ÇALIŞIYOSA BUNDAN DAHA BÜYÜK REZİLLİK YOKTUR DEĞİŞİK DEĞİŞİK ADAMLAR ÇIKARIP TELEFONA HER SEFERİNDE YENİ BASTAN LAF ANLATTIRIRDILAR TEK TEK SIRF YILDIRMAK İÇİN BEN DE 45 GÜN DURMADAN YILMADAN HAKKIMI SOVUNDUM AMA ALDIM

SEVGİLİ ALİ BEY AGER AÇI AYAR PULUNU FAZLA SIKMAK TÜFEĞİN İKİYE BÖLÜNMESİNE SEBEBİYET VERİYOSA BU KUSUR TÜKETİCİNİN DEĞİL ÜRETİCİNİNDİR O KUTU ÜZERİNE SARI RANKLİ YAPIŞTIRMA İLE EŞEK KADAR YAZACAKSIN YAPISTIRACAKSIN ACI AYAR PULUNU FAZLA SIKMAYINIZ DİE GEREKİRSE NE KADAR SIKILMASI İÇİN ÖZEL BASINCA DUYARLI ANAHTAR GÖNDERECEKSİN Kİ MÜSTERİ NE KADAR SIKMASI GEREKTİĞİNİ BİLSİN SİZE AZ OLAN BANA COKTUR BU ATELİ SİLAH SİZİN VEYA BİR BASKASININ ÖLÜMÜNE SEBEBİYET VERİR BİR KİŞİYİ ÖLDÜRÜP KATİL OLABİLİRSİNİZ  EGER Kİ BU PARÇA ÇOK SIKMAYLA KIRILIYOSA ÜZERİNE BASA BASA YAZACAKSIN YAZMIYOSA KULLANICI HATASI DEĞİLDİR CÜNKÜ O PARCA ORAYA SÖKÜLÜP TAKILMAK İÇİN YAPILMISTIR YANİŞ İŞLEYİŞ DAHİLİNDEDİR

KOCA ARABA FABRİKALARI GÜZELİM ANKESTRE MİLYARLIK ARAC TAVANSARINA SARI RENK İLE SÜS OLSUN DİE RESİMLİ SEKİLDE BURAYA BEBEK KOYMAYINIZ EMNİYET EMERİ TAKINIZ DİE YAZIYOR CÜNKÜ ONU YAZMAZ İSE ACILAN AİRBAG ÖLÜME SEBEBİYET VERDİĞİNDE  BUNU YAPAN FİRMA SUÇLUDUR KULLANICI DEĞİL AMA ORADA YAZINCA ARAÇ FİRMASI DERKİ BEN YAZDIM NASIL KULLANILACAĞINI O UYGULAMAMIŞ SORUMLULUK KULLANICININ
Ali bey konuyu ilk gördüğümde,aklıma gelen ilk şey;açı ayar apartını takıp somunu fazla sıkmışlar düşüncesiydi.Başka türlü kırılmasına imkan yok diye düşünmüştüm.Moraliniz bozuk olduğundan yazmak istememiştim.Yukarda yetkili Ümit bey ile yaptığınız görüşmeyi okudum.Büyük bir ihtimalle kullanıcı hatası diye ısrar edeceklerdir.
Taner MEMET
Bursa-1988

Çevrimdışı A.Emrah TOPRAK

• Free Üye
  • *
  • AVLAK TEAM
    • ZORKUN SİGORTA OSMANİYE
Taner beye katılıyorum
+5
  • ARMSAN PHENOMA REALTREE MAX 5 ACCURACY
  • www.zorkun.com.tr
  • ÇUKUROVA BRETON
  • epagneul breton
07/07/1987 OSMANİYE

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
Ümit bey i biliyorum Ali bey,serinkanlı ve sabırlı olmayı başarabilirseniz inanıyorum ki sorununuzu çözecektir...
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
ALİ BEY BİR AY SÜRE İÇERİSİNDEN HİÇ ZAMAN KAYBETMEYİN ALDIĞINIZ YERE VE STOEGER NOTERDEN DEĞİŞİM VEYA PARA İADESİ TALEBİ İLE İHTARNAME ÇEKİN TÜKETİ HAKLARINA BAŞ VURUN DAVALARIN %99 TÜKETİCİ LEHİNE SONUÇLANIYOR BEN BASIMA GELENLERDEN DOLAYI COK ARASTIRDIM BİR HUKUK DANIŞMANINDAN YARDIM ALIN FİKİR SORUN AMA BİR AYI ASLA GECİRMEYİN BIRAKIN SONRASINI ONLAR DÜŞÜNSÜN.HAKKINIZ ARAMAKTAN ASLA VAZGECMEYİN ELİMDEN GELDİĞİNCE BENDE YARDIMCI OLMAYA CALISIRIM BU FİRMA İNSANLARI KERİZ YERİNE KOYUYOR O TÜFEK ASKERİ ÜCRETLE NEREDEYSE YEMEDEN İÇMEDEN NESEF BİLE ALMADAN 1 YILLIK EMEK  ANCAK ALINABİLİYOR BU KADAR KOLAY OLMAMALI Kİ DEĞİLDE BİR ÇOK HAKKIMIZ VAR AMA BİR AYLIK SÜRE BURADAKİ EN MÜHİM KONU KESİNLİKLE GEÇİRMEYİN SONRA GEREKİRSE BERETTA İLE İRTİBATA GECİN AYRICA AMA MUHAKKAK İHTARNAME CEKİP TÜKETİCİ HAKLARINA BASVURUN 7 GÜN İÇİNDE ÇÖZÜM SUNMAK ZORUNDALAR BİLİR KİŞİYE EGER SUNAMAZ İSELER AVUKAT 7 GÜNÜN SONUNDA DİREK HACİZE GİDİYOR
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2016, 22:28:37 Gönderen: Taner MEMET »
Taner MEMET
Bursa-1988

The following users thanked this post: Hüseyin ÜSTÜN, Gökmen TAŞAR

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ali bey geçmiş olsun
Allah tekrarını yaşatmasın
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980