Gönderen Konu: AKKAR CHURCHİLL SÜPER POZE ????  (Okunma sayısı 33070 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Musa GÜNDÜZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: AKKAR CHURCHİLL SÜPER POZE ????
« Yanıtla #25 : 23 Eylül 2013, 00:15:26 »
Samet bey çok tşk ederim vakit ayorıp okudunuz için tam bende onu yazacaktım baretta en düşüğü 3-4 bin tlden başlıyor çok para akkarıda aradım onlarda müşteriye göre üretim yapıypruz dediler bende 850 tlye arthemis inox aşdım sizlerkadar pro deyilim zaten avcı belgeside almıcam amacım hersene köye gidiyorum orada dağ taşa sıkmak tufeği beyendim guzel ni tufek saygılar..arthemis inox zam gelmiş 1150 tl olmuş sayın alparslan mahmut saoldun tam fiyt guncellemesi yaparken aradın dedi sana eski fiyattan veiririm dedi bende okadar tufek kullanıyorum ve tufek işi şans işi dedi onun fikirleri dorutulsunda aldım ve hiçte pişman olmadım çok beyendim...
1984 istanbul sultangazi

Çevrimdışı Samet YILMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #26 : 24 Eylül 2013, 15:40:21 »
Hayırlısı olsun musa bey, kazasız belasız kullanın inş.
1987-Edirne
bmp resim yükle

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #27 : 24 Eylül 2013, 21:20:26 »
Sağ gösterip sol vurmuşsunuz Musa Bey :) Hayırlı olsun Arthemis. İleride bunla düşüncelerinizi de bekleriz.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Musa GÜNDÜZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 25 Eylül 2013, 10:34:37 »
Volkan abi dediğim gibi sizin gibi pro avcı deyilim sadece giresunda dağ taşa sıkarım ha bide akrabalar domuza gidiyo oraya giderim :)ama bu hafta poligona gidicem artık bakalım nasip sizin gibi olmadığımdan hani tutuşu guzel atışı rahat 50 metreden bilmem kaçtane saçma vs gibi yorumlardan anlamam ama bi poligona gidim izlediğim videolardakı denemeleri yaparım :))
1984 istanbul sultangazi

Çevrimdışı Musa GÜNDÜZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 25 Eylül 2013, 10:36:28 »
Hayırlısı olsun musa bey, kazasız belasız kullanın inş.

teşekkurler samet bey allh kimseye kaza vermesin..
1984 istanbul sultangazi

Çevrimdışı Özer SELÇUK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 01 Aralık 2013, 20:19:43 »
cuma günü süperpoze kullanma imkanım oldu.çok hoş bir silah 34 gram 3 numara mermiyle bir kutu atış denemeleri yaptım ben c 10 üzerinden 10 verilecek

1985 ANKARA--Akkar Churchill

Çevrimdışı Murat YILMAZ 61

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 01 Ocak 2014, 21:36:41 »
Arkadaşlar bugünden beri bu pozeyi araştırıyorum . İlk önce araştırmamın nedeni resimlerden ve videolardan gördüğüm kadarıyla silahta kullanılan çeliğin görünümü ve işçiliği çok güzel görünmesi ayrıca silahında genel olarak güzel görünmesi. İkinci olarak yurtiçinde fazla yaygın olmamasına rağmen yurt dışında fazlaca ilgi var anladığım kadarıyla akkar pozelere karşı..Hatta üç namlulu pozeside baya olay olmuş dışarıda...Akkarın kendi sitesine girdim pozeleri birkaç başlık altında sınıflandırmışlar  trap, hunt ,sporter diye sporter model çok hoşuma gitti .Şoklarının bir bölümü dışarıda kalıyor ve adı üstünde baya bir sport görünüm sergiliyor av maksatlıda bir sorun olmaz sanırım sport model ...Arkadaşlar bire bir tecrübesi olanlar varsa aktarırsa iyi olur. Saygılar.
1983   ist -  Trabzon

Çevrimdışı Özer SELÇUK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #32 : 01 Ocak 2014, 22:47:01 »
Arkadaşlar bugünden beri bu pozeyi araştırıyorum . İlk önce araştırmamın nedeni resimlerden ve videolardan gördüğüm kadarıyla silahta kullanılan çeliğin görünümü ve işçiliği çok güzel görünmesi ayrıca silahında genel olarak güzel görünmesi. İkinci olarak yurtiçinde fazla yaygın olmamasına rağmen yurt dışında fazlaca ilgi var anladığım kadarıyla akkar pozelere karşı..Hatta üç namlulu pozeside baya olay olmuş dışarıda...Akkarın kendi sitesine girdim pozeleri birkaç başlık altında sınıflandırmışlar  trap, hunt ,sporter diye sporter model çok hoşuma gitti .Şoklarının bir bölümü dışarıda kalıyor ve adı üstünde baya bir sport görünüm sergiliyor av maksatlıda bir sorun olmaz sanırım sport model ...Arkadaşlar bire bir tecrübesi olanlar varsa aktarırsa iyi olur. Saygılar.

Slm abi burada anlatması uzun sürer benim sayfamda resim ve bir sürü poze hakkında bilgi var bakabilirsiniz .ben memnunun

Çevrimdışı Murat YILMAZ 61

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #33 : 02 Ocak 2014, 00:13:30 »

Slm abi burada anlatması uzun sürer benim sayfamda resim ve bir sürü poze hakkında bilgi var bakabilirsiniz .ben memnunun
Tabi bakarım ama sayfanıza nası giriş yapıcam .
1983   ist -  Trabzon

Çevrimdışı Özer SELÇUK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #34 : 02 Ocak 2014, 18:00:46 »
http://avlakforum.com/forum/akkar-av-tufekleri/akkar-churchill-s-poze-aldim/?topicseen
Tabi bakarım ama sayfanıza nası giriş yapıcam .

Abi link üstte başkalarının koyduğu fotolarda var.
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2014, 18:01:50 Gönderen: Özer SELÇUK »

Çevrimdışı Mustafa YAVUZ 42

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 27 Temmuz 2018, 11:47:46 »
Sayın Apçin ve süperpoze alacak bütün avcı dostlara HUĞLU VVENTUS versiyonun tavsiye ederim.
2 kilo 900 gr ağırlığında tek tetik ve ejektörlü.
Harika bir silah.
1982 KONYA

Çevrimdışı Şükrü DOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCl FORUMU
« Yanıtla #36 : 11 Kasım 2019, 13:44:17 »
Konu açılalı bayağı uzun bir zaman olmuş. Benimde churchill süperpoze sporting uzun namlu akkar 206 trap tüfeğim var. Akkarın en üst modeli amiral gemisi diyebilirim. Bir hevesle satın aldım, hiç kullanmadım öylece duruyor, internette satış için ilan vermek üzere baktığımda yasal bir site bulamadım, ikinci elde nasıl değerlendirebilirim?

Silahı satın aldığım dönemde uzun bir araştırma yapmıştım, diğer markaların ismini vermek pek doğru olmaz ama, bir kalite kıyası yapmak gerekirse, akkar farklı olarak, ürettiği namluları analize tabi tutarken, namlunun çıkış ağzından, ters bar basıncı uygulayarak dayanımı kanıtlamak ister, dolayısı ile gϋvenliğiniz için bu kıstas önemli bir nitelik taşımaktadır, şimdilerde üretim kalitesi nasıldır, aynen devam ediyorlar mı bilmiyorum.