Gönderen Konu: Mecbur kalırsak tek kurşun ayıya tesir edermi?  (Okunma sayısı 36812 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alper ÖZDEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Ynt: Mecbur kalırsak tek kurşun ayıya tesir edermi?
« Yanıtla #75 : 28 Eylül 2017, 22:39:28 »
Slug mermide sadece BP blackshot kullanıyorum o devirir , devirmezse 15 tanede 9mm var oda yetmezse kadermiş demek lazım :) , şöylede bir şey var 1 kere gördüm ayı uzaktan bakıp bakıp homurdandı gitti saldırmazsa sıkmaya gerek yok .
  • HUSAN METAL FORCE
  • ATA SP SPORTER
1978 - İstanbul

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #76 : 29 Eylül 2017, 08:52:52 »
atmasını bildikten sonra  bence öldürülebilir, ancak tek kurşunla sık sık antrenman yapmak gerekir. alışkın olmayan adam için isabeti kolay değil, hele ki ayıyla karşılaşma anında.
1978-İZNİK

Ahmet ŞANVER

• Ziyaretçi
« Yanıtla #77 : 29 Eylül 2017, 09:34:07 »
karşılaşmamaya özen gösterin bölgesini biliyorsanız girmemeye özen gösterin ölü taklidi yapın diyen arkadaşlara itibar etmeyin dişlerini sırtınaza geçirmiş bir vaziyetteyken sizi saga sola sallarken hangi dublör ölü taklidi yapa bilecek çokta merak ediyorum allah ne onu bize nede bizi ona göstersin.

The following users thanked this post: Onur TAVACI, Yavuz YILDIZ

Çevrimdışı Erkan ÜNAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #78 : 08 Şubat 2018, 23:03:58 »
Yaralı değilse çok yakın ve yanında yavruları yoksa seni önceden hissedip sana sezdirmeden uzaklaşır.... ama bu durumlardan biri söz konusu ise tabiatı gereği savaşacaktır.... Vurmayı gözün kesiyorsa ve meşru müdafa hali varsa sadece kafasına at derim.... İnşallah bu durumda kalmazsın... selamlar
  • Alt Üst Çifte 71
  • Slug 61 Y.oto
  • 66 namlu Y.oto
  • 71 namlu Y.oto
  • Alt Üst Çifte 76
Erkan ÜNAL
1969 Orhangazi/BURSA
İkamet- TEKİRDAĞ Merkez