Gönderen Konu: AKKAR CHURCHİLL SÜPER POZE ????  (Okunma sayısı 33065 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet APÇİN

• AvlakForum Üye
  • *
AKKAR CHURCHİLL SÜPER POZE ????
« : 26 Ekim 2011, 21:41:55 »
sayın değerli avcı abilerim ve kardeşlerim hepinize selamlar...AKKAR CHURCHİLL SÜPER POZE hakkında bilgisi olan varmı aramızda..bu gün büyük bir av bayisine gittim bana bu tüfeği önerdiler..hatta tüfeği öneren yetkili kendisinin ve diğer calışanlarında aynı tüfeği kullandığını söyledi..inanmasan bak dedi ve çantasında tüfeğinin ruhsatını çıkarıp gösterdi..tüfek nakkitte 1150 tl..agırlık olarakta  3.200gr geçmez dedi..namlusunun çeliğininde yabancı olduğunu söyledi..tüfeğin görüntüsüde çok hoştu..elime aldım baktım yalnız namlu bantının ortasına doğru küçük bir yer biraz sağa doğru yamuk gibi geldi bana..bir kaç yorumdada biraz olumsuz eleştiri okudum,  namlu bantının yamukluğu ordada söz konusu olmuş..ilk tüfeğim olacağı için iyice kararsız kaldım..bu tüfek hakkında bilgisi olan bana yardımcı olursa çok sevinirim..herkese saygılar selamlar rastgele
Ahmet APÇİN
1988 ANTALYA

Çevrimdışı Selim KUNDAK

• Müdavim Üyemiz
Ynt: AKKAR CHURCHİLL SÜPER POZE ????
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2011, 21:53:54 »
Merhaba ben bizzat fabrikasina gittim cok ilgilendiler tufeklerin bana gore tek tusuru bu alirken bir kactane incele iclerinde vardir duz olani ve biraz agir olmasi ama alirsan yanilmassin ben akkar in namlusunu yaptigi wincestir lardan kullaniyorum cok memnunum bir kere tik demedi dogru tercih
Selim KUNDAK
1976 İSTANBUL
0 553 777 23 77

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2011, 00:02:58 »
Namlusunun ithal olacağını sanmam. Akkar firması Selim Bey'in bahsettiği Winch. pozelere namlu yapmışsa kendi modeline neden ithal etsin değil mi! Ağırlığı konusunda ise 71 namlu av modeli için 3,3 kg civarında olduğunu sanıyorum. Fabrikadan Ersin Bey de böyle bir ağırlık söylemişti. Namlu kısalırsa hafifler, ahşap yoğunluğu ile de biraz oynar. Gerçi Ersin Bey hepsi aynı ağırlıkta olur falan demişti ama sanmıyorum. Tüfeği dükkanda bakınca o anın heyecanıyla hafif gibi gelir. Gerçekten uzun yürüyüş için düşünüyorsanız yanınızda bir el baskülü ile gidin :) Yarı şaka yarı ciddi.

Nasıl bir tüfek konusunda çok kesin konuşamam ama fabrika oldukça alakadar. Her ne kadar en son bir fiyat sormak için 2 sefer mail atmama rağmen ve epey de zaman geçtiği halde cevap vermemelerine rağmen ilgililer diyebilirim.

Ek: Bu pozelerin üzerlerinde model falan yazdığını görmedim. Hepsi birbirine benziyor ama bazısı av için bazısı sporting veya tarp ve skeet için. Haliyle ağırlıkları da değişik. Bu konu bu model için kötü bir şey bence. Forumlarda kimi hafif, kimi ağır diyor ama zannedersem modelini bilmedikleri için farklı ağırlıkta tüfeklerden bahsediliyor. Oysa modelin özelliği tüfeğe yazılsa veya belli bir farklı görüntüsü olsa alan da satan da ne olduğunu bilir.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2011, 00:09:14 Gönderen: Volkan KÖYDEMİR »
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Ahmet APÇİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2011, 01:25:26 »
Volkan abi bende  başka bir tüfek için gitmiştim av bayisine, kafam karışınca başka bir yere sormadan doğru eve geldim :)..sorduğum yer büyük bir av bayisiydi ..yerli marka olarak huğulu ve sadece akkarın churchill modeli vardı..Remington , beratta ,benelli ,browning ,webley scott gibi hep avrupa tüfekler satan bir bayi..bayideki kişi kendinin ve diğer çalışanlardan bir kaç kişininde bu tüfeği kullandığını söyledi..o kadar avrupa tüfeklerin arasında kendileri neden bu tüfeği kullanıyorlar diye açıkcası soru işareti oluştu kafamda ???....hatta kestiğimiz 200 faturanın 150 kadarı bu tüfekten dedi bende şaşırdım kaldım..her hangi bir sorundada arkasında duraracağının garantisini verdi...nasıl bir iş anlamadım yada beni acemi görüncemi böyle dediler diye düşünüyorum doğrusu :))))
Ahmet APÇİN
1988 ANTALYA

Çevrimdışı İsmail CANDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2011, 17:05:41 »
ahmet kardeşim alttaki imzadaki tüfek akkar churcıll bende 71 namlusuda var bu 66 namlu ıkısındede sıkıntı yok evet bence normale gore iyi ağırlıkta  ben memnunum bu konuda soracağın ne konu varsa telim 5362686510 ararsın

Çevrimdışı Ali ÖZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 24 Aralık 2011, 22:36:58 »
Ankarada kullanan arkadaşım var cok memnun .
Ali TEKİRDAĞ Şalgamlı (POMAK)
15.01.1978

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2011, 22:59:42 »
mercan yokuşunda üç yıl önce bakmıştım aklımda kalan agırlıgı oldu 3.400 kadar vardı.....agırlık sorun degil diyenler için adres huglu derim.....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Ümit TUNÇ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2012, 17:49:25 »
Fuarda slug namlu v gezli bir pozesini inceledim, Verney Carron'un taklidini yapmışlar bence çok iyi olmuş, çok ince çelik kasa ve namlu yapmişlar, ancak namlularda verney carron'un kadar ince acaba yeteri kadar sağlam mıdır? diye soru işareti oluştu
Bu modeli kullanan arkadaşlar varsa tecrubelerini paylaşırsa memnun olurum.
Ümit TUNÇ
1977 TEKİRDAĞ

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 11 Nisan 2012, 18:04:37 »
mercan yokuşunda üç yıl önce bakmıştım aklımda kalan agırlıgı oldu 3.400 kadar vardı.....agırlık sorun degil diyenler için adres huglu derim.....
BİROL ABİ bence o kadar ağır tüfekler değil 66cm namlulusu 3150-3200gr 71cm namlulusuda 3250-3300gr gelir bu ağırlıklarda çok sayılmaz bence AKKAR firması hiçte yabana atılacak bir firma değil ,, ürün çeşitliliği çok fazla olmadığı için çok ürün çeşiti ile çalışan firmalara nazaran daha kaliteli ve daha sorunsuz silahlar ürettiklerini düşünüyorum...yıllardır bu piyasadalar ve çizgilerini hiç bozmadılar,,standardizasyon olarak huğludan çok çok daha iyi olduklarıda kesin....
Hakan AKMAN
1970 ANKARA / AFYONKARAHİSARC:\Users\2012\Pictures\photog254iw0.jpg

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 11 Nisan 2012, 18:22:41 »
BİROL ABİ bence o kadar ağır tüfekler değil 66cm namlulusu 3150-3200gr 71cm namlulusuda 3250-3300gr gelir bu ağırlıklarda çok sayılmaz bence AKKAR firması hiçte yabana atılacak bir firma değil ,, ürün çeşitliliği çok fazla olmadığı için çok ürün çeşiti ile çalışan firmalara nazaran daha kaliteli ve daha sorunsuz silahlar ürettiklerini düşünüyorum...yıllardır bu piyasadalar ve çizgilerini hiç bozmadılar,,standardizasyon olarak huğludan çok çok daha iyi olduklarıda kesin....
kesinlikle yabana atılacak bir tüfek değil.darbeli kurma sistemine sahip bildiğim kadarıyla.sitemiz üyesi olan ve iyi görüştüğüm AHMET ÖZTÜRK abimizin elinde  vardı gayet  güzel bir tüfek.huğlu nun tüfeklerinden yukarı  değilse aşağı hiç değildir.kendimde bu gün  bir akkar otomatik tüfek alacağım.googlede araştırdım kullananlara sordum hiç şikayet e raslamadım.müşteri memnuniyeti ise herkes fazlasıyla memnun.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 11 Nisan 2012, 18:49:28 »
kesinlikle yabana atılacak bir tüfek değil.darbeli kurma sistemine sahip bildiğim kadarıyla.sitemiz üyesi olan ve iyi görüştüğüm AHMET ÖZTÜRK abimizin elinde  vardı gayet  güzel bir tüfek.huğlu nun tüfeklerinden yukarı  değilse aşağı hiç değildir.kendimde bu gün  bir akkar otomatik tüfek alacağım.googlede araştırdım kullananlara sordum hiç şikayet e raslamadım.müşteri memnuniyeti ise herkes fazlasıyla memnun.
sevgili SUAT hayırlı olsun 20 no 66cm namlu mobil şok bir akkar yarı oto bende düşünüyorum....
Hakan AKMAN

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 11 Nisan 2012, 18:52:25 »
ya nasip hakan abi bende12 no 66 namlusunu düşünüyorum.hayırlısı.

BİGA/1979

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 11 Nisan 2012, 18:59:16 »
Neden AKKAR?..Tüfekte her zaman sağlamlık ararım..Olacaksa taş gibi sağlam olsun tüfeğim..İnertia sistemi kim uygularsa onunladır işim..aliminyum mobil şok yapan,darbeli kurmalı sistemi beceremeyen,en hafifinden en ağır silahına kadar ejektör,sellektör,otomatik emniyet koyamayan,daha ilk aldığında artık fabrikaya gidene kadar hala çift göz patlatmakta ısrar eden s.poze üreten hiç bir firma ile işim olmaz..tüfek hata yapar mı?Yapar..sonuçta kul yapısıdır..Yarış atı bile bir kez tökezlemeyle vurulmaz..ben oğlak burcuyum,ince nokta ve ayrıntı takıntım vardır..selamlar     (not:otomatik emniyet isteğe bağlıdır,Akkarda yapılır)
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 11 Nisan 2012, 19:01:57 »
Hakan bey merhaba..20 kalibresini alırsanız hedef denemelerinizi 72 adımda yapın..selamlar
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 11 Nisan 2012, 19:03:18 »
yaşaaaaa be ahmet abi.bende nerelerde bu diyordum.uygun olunca görüşelim.selamlar.

BİGA/1979

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #15 : 11 Nisan 2012, 19:23:26 »
Hakan bey merhaba..20 kalibresini alırsanız hedef denemelerinizi 72 adımda yapın..selamlar
SN.ÖZTÜRK neden 72 adım mutlaka bir mistik durumu var kanımca yoksa sizdemi 20 no kullanıcısınız tecrübelerinizi paylaşırmısınız.. SELAMLAR....
Hakan AKMAN

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #16 : 11 Nisan 2012, 19:46:06 »
Hakan bey Akkar bir tek tank yapmadı ..eh oda yapılırsa neden olmasın..şaka bir yana 20 kal. amcama aldım akkarın..malum yaşlılık..kağıda ve kutuya denemelerde 25 ve 50 adım yetmedi 72 adımda amcamı ben durdurdum..biz marmara denizinin anadolu tarafıyız karşı kıyıda Tekirdağ var..amcam orayı gözüne kesmeye başladı :)   
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #17 : 11 Nisan 2012, 19:52:30 »
Hakan bey Akkar bir tek tank yapmadı ..eh oda yapılırsa neden olmasın..şaka bir yana 20 kal. amcama aldım akkarın..malum yaşlılık..kağıda ve kutuya denemelerde 25 ve 50 adım yetmedi 72 adımda amcamı ben durdurdum..biz marmara denizinin anadolu tarafıyız karşı kıyıda Tekirdağ var..amcam orayı gözüne kesmeye başladı :)   
SN.ÖZTÜRK işin şakası bir yana demekki 20 no ilede güzel atışlar yapılabiliyormuş ,, amcanıza almış olduğunuz 20 no akkar ile ilgili başka tecrübeleriniz var ise onlarıda paylaşırsanız sevinirim....
Hakan AKMAN

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #18 : 11 Nisan 2012, 20:01:18 »
61 ve 71 namlu çift namlulu 20 kal. tüfeğimiz..yarı otomatik..akkarda mobil şoklar 1 den 6 ya kadar dır..Akkarın facebook sayfasını ziyaret ederseniz yabancıların Akkar denemelerine katılımını görebilirsiniz..Satış bölümünden Şevket beyi arayınız,tatlı diliyle yardımcı olacaktır..selamlar
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK

Çevrimdışı Emrah YUNGUCU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #19 : 12 Eylül 2012, 13:50:00 »
buda yabancı bir atış hocasının  silaha bakış tarzı

TURKISH DELIGHT
A good looking gun for the price
Since I tarted running Corporate Days at my club it’s been necessary to rely on borrowing guns and using my own good gun for these events. The need for some knock about guns was further increased when the decision was made to open the ground on Wednesdays. Part of the plan in relation to the Wednesday opening is to attract casual first time shooters to come and try our sport and for coaching to be available mid-week. For this to work it would seem advisable to have some ordinary guns on hand.

So the search began to find something suitable. After some product  research I settled on the Akkar Churchill as the gun that would fill this void. It seemed to tick the boxes as far as I could work out what the boxes were. First and foremost it was relatively inexpensive. At just under $900 it seemed to represent good value. But what about the quality?

Well the talk on the web was of a robust bit of kit that shooters were happy with so I took the plunge and purchased three from Fisher Firearms a gun shop in Adelaide that had supported the development of .

My experience with the guns so far has been very positive. I have been shooting practise with and using it in coaching sessions. At this point I’d have to say that I’m very happy with my purchase.

The guns have an inertia trigger, which surprised me in a gun of this price, and are well weighted although a bit front heavy; but not so much as to feel unbalanced. It has a solid feel with a  walnut stock and fore end. While the recoil pad is more suited to trap shooting, it is effective in damping recoil but when shooting from a gun down position a little extra care is needed to avoid snagging the stock on your shooting vest.

The barrels are chrome lined and should resist corrosion well. The exterior metal work is also well finished with an attractive chrome lustre and should also resist corrosion. With a cheap gun the temptation may be to not lavish the same amount of care on it when it comes to after shoot maintenance. While that is not to be recommended these guns should cope with less than optimum treatment quite well.

While the external finish is good the metal work inside is rather agricultural as is the trigger pull. But hey, this gun is around $900 remember!. While talking about the trigger it rather reminded me of the SMLE I was taught to shoot with; with two pressures on the trigger. Take up the first pressure and then squeeze to fire.

The only minor disappointment I have had is that the ejectors are really quite stiff. This detracts somewhat from the enjoyment of shooting. It is something that you probably get used to but as all my shot gun shooting has been done on  Berettas I am used to the gun opening easily. This is of particular interest to me as the guns will mainly be used by people doing corporate days and casual shooting, people who are not used to opening a shot gun. This can be a bit intimidating for the inexperienced. Looking at the construction of the ejectors I think this stiffness is a function of the design rather than newness.

The shooting experience is good. The gun comes up just fine and I get the sort of sight picture I want along the rib which has just the one bead at the muzzle. I could hit targets right away and the recoil is moderate.

I would recommend this gun to someone who is just starting out or who was looking for a field gun. This gun is what it is; its cheap; it shoots OK; it looks OK; and should give years of solid service. I was pleasantly surprised with the package as there is plenty of bang for the bucks.

Oh! and one other thing, you will need to buy as gun case if you want to carry it broken down as the standard gun case is a cardboard box. Hey what  do you want for $900!

türkçesi
Fiyat için iyi bir seyir silah
Benim kulüpte Kurumsal gün çalışan Tarted yana borçlanma silah ve bu olaylar için kendi iyi silah kullanan güvenmek için gerekli olmuştur. Kararın çarşamba günleri zemin açmak için yapıldığında silahlar hakkında bazı knock için ihtiyaç daha da artmıştır. Çarşamba günkü açılışında ilişkin planının bir kısmı gelip deneyin bizim spor ve koçluk için hafta ortası kullanılabilir olması için rahat ilk kez atıcılar çekmektir. Bunun çalışması için o taraftan bazı sıradan silah olması önerilir görünüyor.

Yani arama uygun bir şeyler bulmaya başladılar. Bazı ürün araştırma yaptıktan sonra bu boşluğu doldurmak istiyorsunuz silah olarak Akkar Churchill yerleşti. Ben kutuların ne işe yarayabilir kadarıyla kutuları kene gibi görünüyordu. Öncelikle nispeten ucuz. Hemen altında $ 900 iyi değeri temsil görünüyordu. Ama kalitesi hakkında ne?

Peki web üzerinde tartışma atıcılar yüzden dalma aldı ve gelişimini desteklediğini Adelaide Fisher Ateşli bir silah mağazasını üç satın memnun olduğunu kiti sağlam bir bit oldu.

Silahlar Benim deneyim ile şimdiye kadar çok olumlu olmuştur. Beraber pratik çekim ve koçluk seansları bunu kullanıyorum. Bu noktada ben benim satın çok mutlu olduğumu söylemek zorundayım.

Silah bu fiyat bir gun beni şaşırttı bir atalet tetikleyici, var, ve de biraz ön ağır olsa ağırlıklandırılır; ama çok değil gibi dengesiz hissediyorum. Bir ceviz stok ve ön ucu ile sağlam bir his uyandırıyor. Geri tepme pad tuzak çekim için daha uygundur iken, sönümleme tepme etkili ama konum aşağı bir silah çekim yapıldığında küçük bir ekstra bakım çekim yelek stok takılmaya önlemek için gereklidir.

Varil krom kaplı ve iyi korozyona karşı koymak gerekir. Dış metal işleri de iyi bir çekici krom cila ile kaplanır ve aynı zamanda korozyona karşı koymak gerekir. Bu sürgün bakımdan sonra geldiğinde ucuz bir silah ile günaha üzerinde bakım değil lüks aynı miktarda olabilir. Bu tavsiye edilebilir olmasa da bu silahlar oldukça iyi optimum tedavi daha az başa gerekir.

Dış yüzey iyi olsa da tetik çekme gibi metal işleri içinde oldukça tarım olduğunu. Ama hey, bu silahı hatırlıyorum yaklaşık $ 900!. Tetik hakkında konuşurken oldukça ben ateş öğretildi SMLE hatırlattı; tetik iki basınçlar. Yangın sıkmak sonra ilk basınç götür ve.

Ben vardı sadece küçük hayal kırıklığı Ejektörler gerçekten oldukça sert olmasıdır. Bu çekim keyfi biraz uzaklaştırır. Bu muhtemelen alışmak ama benim tüm atış tüfek gibi kolayca silah açılış alışkınım Berettas üzerine yapılmış bir şeydir. Silahlar özellikle kurumsal gün ve rahat çekim yapan kişiler tarafından kullanılacak gibi bu bana özel bir ilgi alanıdır, alışkın olmayan insanlar Bir tüfek açılması. Bu deneyimsiz için biraz korkutucu olabilir. Bu sertlik yerine yenilik daha tasarım bir fonksiyonu olduğunu düşünüyorum Ejektörler yapımında baktığımızda.

Çekim deneyimi iyidir. Silah sadece iyi gelir ve ben namlu de boncuk sadece birine sahiptir kaburga boyunca istediğiniz görüş resmin tür olsun. Ben hemen hedefleri vurabilecek ve geri tepme ılımlı.

Ben sadece dışarı başlıyor ya da kim bir alan silah arıyordu birisi bu silahı tavsiye ederim. Tamam görünüyor;; Tamam vuruyor; onun ucuz, Bu silah ne olduğunu ve katı hizmet yıl vermelidir. Dolar karşılığını bang bol olduğu gibi hoş paketi ile şaşırdı.

Oh! Eğer standart silah durumda bir karton kutu gibi bozuldu taşımak istiyorsanız ve bir diğer şey, sen silah durumda olarak satın almanız gerekecektir. Eğer 900 $ ne istiyorsun Hey!

« Son Düzenleme: 12 Eylül 2012, 13:51:44 Gönderen: Emrah YUNGUCU »
Emrah YUNGUCU
1979 Fethiye-Muğla

Çevrimdışı Musa GÜNDÜZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #20 : 17 Eylül 2013, 22:51:23 »
ya arkadaşlar bende gecen cumartesi fatihteki akkar silah dağıtım bayisine gittim 66.cm namlulu bir tufek istedim bana orcep kaplama bi poze çıkardı kırması filan gayet rahattı ilgilenen vatandaşın bana önerdiği almanı isterim sorun çıkarmaz dediği silah oto/emliyet selektorlu enjektorlu orcep kaplama gövdesi çelik kasa seçilmiş ceviz parlak siyah bir poze kataloğu gösterdi bana al burdanda baka bilirsin dedi oradan bana Churchill Hunting - O227082 ile herşeyi aynı sadece govdesi orcep kaplama ve 66.cm dedi bende Churchill Hunting - O227082 bi bakayım dedim o biraz zor açılıp kapanıyodu fuardan filan bahsetti bu modeli çok beyendiler dedi vatandaş benım aklımda bir soru işareti oluştu acaba bu silah fuara görücüyemi çıktı dedim kendi kendime ve ilginç olanı bana öenrdiği o poze katalogda yok acaba birisi özel sipariş verdide fabrika yanlışlıkla 2 tanemi yaptı veya siparişi veren almadımı en kundağında hafif bir darbe vardı inceledim baya ilgili arkadaş el kundağı sorundeyil alacaksan deyiştiririm dedi için rahat olsun dedi birde mangum 12 cal..1400 tl fiat çekti peşin 1200 veririm dedi benim baktığım Churchill Hunting - O227082 1450 tl fiat çekti internette aynı poze 1200 tl şimdi napim ben.... :(yardımınızı bekliyorum  içimde biri bana zorla tufek iteliyor gibi bi hisoldu çok kararsızım ilk tufeğim olacağından her ay ava gideceyimden dyil arada polugonda atarım senden seneye giresuna giderim orada arkadaşlarla dağ tepe tavşan filan artık ne çıkarsa..
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2013, 22:55:00 Gönderen: Musa GÜNDÜZ »
1984 istanbul sultangazi

Çevrimdışı Mustafa EFE

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #21 : 18 Eylül 2013, 00:53:17 »
arkadaş al beratta bak keyfine
Mustafa EFE
1982 SAMSUN

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #22 : 18 Eylül 2013, 14:51:08 »
ya arkadaşlar bende gecen cumartesi fatihteki akkar silah dağıtım bayisine gittim 66.cm namlulu bir tufek istedim bana orcep kaplama bi poze çıkardı kırması filan gayet rahattı ilgilenen vatandaşın bana önerdiği almanı isterim sorun çıkarmaz dediği silah oto/emliyet selektorlu enjektorlu orcep kaplama gövdesi çelik kasa seçilmiş ceviz parlak siyah bir poze kataloğu gösterdi bana al burdanda baka bilirsin dedi oradan bana Churchill Hunting - O227082 ile herşeyi aynı sadece govdesi orcep kaplama ve 66.cm dedi bende Churchill Hunting - O227082 bi bakayım dedim o biraz zor açılıp kapanıyodu fuardan filan bahsetti bu modeli çok beyendiler dedi vatandaş benım aklımda bir soru işareti oluştu acaba bu silah fuara görücüyemi çıktı dedim kendi kendime ve ilginç olanı bana öenrdiği o poze katalogda yok acaba birisi özel sipariş verdide fabrika yanlışlıkla 2 tanemi yaptı veya siparişi veren almadımı en kundağında hafif bir darbe vardı inceledim baya ilgili arkadaş el kundağı sorundeyil alacaksan deyiştiririm dedi için rahat olsun dedi birde mangum 12 cal..1400 tl fiat çekti peşin 1200 veririm dedi benim baktığım Churchill Hunting - O227082 1450 tl fiat çekti internette aynı poze 1200 tl şimdi napim ben.... :(yardımınızı bekliyorum  içimde biri bana zorla tufek iteliyor gibi bi hisoldu çok kararsızım ilk tufeğim olacağından her ay ava gideceyimden dyil arada polugonda atarım senden seneye giresuna giderim orada arkadaşlarla dağ tepe tavşan filan artık ne çıkarsa..

Akkar satışa uğrayın yahut telefon.. ;)
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Musa GÜNDÜZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #23 : 20 Eylül 2013, 08:20:28 »
Arıcam bugun :)
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2013, 08:23:33 Gönderen: Musa GÜNDÜZ »
1984 istanbul sultangazi

Çevrimdışı Samet YILMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #24 : 22 Eylül 2013, 17:05:58 »
Beratta al diyorsunuz'da bıraz düşünerek deyin bari herkezin durumu olmayabılır yanı . .. MUSA bey Akkar da sorun yaşamazsınız he kul yapısı yeri geliyor beratta da bile kusur oluyor yada zamanla onda da probler olusuyor. Akkar da en ufak servis garanti sıkıntısı çekmezsiniz sizin düşündüğünüz modeli tekrar arayıp bi fiyatı sorgulayınız belki bi yanlıs anlasılma olmus olabılır.
1987-Edirne
bmp resim yükle