Gönderen Konu: BEST ARMS  (Okunma sayısı 3750 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre ERİZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
BEST ARMS
« : 13 Aralık 2016, 13:52:50 »
Best arms yarı otomatik kullanan var mı acaba yorumlarınızı bekliyorum çok acil şimdiden herkese teşekkürler
  • Armsan Phenoma Camo Max 5 71cm
  • Armsan Phenoma W 66cm
  • Huğlu 401a 71cm
1997 - Tekirdağ

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
Ynt: BEST ARMS
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2016, 23:04:24 »
Hafif kibar gorunumune aldanma kardesim. Sakin uzak dur 4 tane silahtan hepsi ayni sezon icinde sıkıştirmaya başladi ilk başlar bisey yok 5 -6 kutu fisekten sonra problem başliyor. Aralarinda birtanesi harika av yapti geri kalani fiseğini bulamadilar. Aman derim baska silah bul kendine
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

The following users thanked this post: Emre ERİZ

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2016, 00:27:06 »
Arkadaşıma aldık gecen sene hatta beraber gittik bayiiye cok beyenmiş tüfeği illa alıcam bunu dedi 850 lira civarıydı ozaman,best arms daha önce hiç duymadığım bilmediğim bi marka olduğu icin Huğlu,Hatsan gibi markalara bak dedim önyargılı yaklaştım pek aklıma yatmamıştı.Sonra kasaba cıkışında 28,32,36 gram karışık 50 ye yakın fişek attık herhangi bi sıkıntısı olmadı,En son konuştuk avdada gayet memnun oldunu söyledi :)
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

The following users thanked this post: Emre ERİZ

Çevrimdışı Emre ERİZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2016, 00:52:27 »
Hafif kibar gorunumune aldanma kardesim. Sakin uzak dur 4 tane silahtan hepsi ayni sezon icinde sıkıştirmaya başladi ilk başlar bisey yok 5 -6 kutu fisekten sonra problem başliyor. Aralarinda birtanesi harika av yapti geri kalani fiseğini bulamadilar. Aman derim baska silah bul kendine
Bende öyle düşünüyorum abi şimdi bende poze var onu verip kamuflajlı bi otomatik alıcam stoeger armsan arasında kaldım sende de stoeger var heralde sen memnun musun silahından abi
  • Armsan Phenoma Camo Max 5 71cm
  • Armsan Phenoma W 66cm
  • Huğlu 401a 71cm
1997 - Tekirdağ

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2016, 00:31:36 »
Bende öyle düşünüyorum abi şimdi bende poze var onu verip kamuflajlı bi otomatik alıcam stoeger armsan arasında kaldım sende de stoeger var heralde sen memnun musun silahından abi
Ben en cok stoeger namlulu armsan isterim bilmem anlatabildim mi 😊 gecit avlarinda özellikle kullanacaksan stoeger al kopekli fermali avlarda kullanacaksan yakim mesafeli atislarda gezme avinda armsanida tercih edebilirsin. Ama stoeger avda farkini gösterir tabi iyi bir örnegine denk gelirsen. Özellikle m2000 her avda heryede kullanilir. Sitede satilik iki adet m2000 var onlarida degerlendir derim
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)