Gönderen Konu: Merkel Custom Made Sidelock Ejector  (Okunma sayısı 66564 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tuncay KAHRAMAN

• Expert Üye
Ynt: Merkel Custom Made Sidelock Ejector
« Yanıtla #50 : 28 Nisan 2016, 19:16:22 »
Osman abi,
Dün ilanda bahsi geçen tüfek 692 Trap idi..İkinci el olduğunu duyunca heyecanlandı..Ayrıca 687 bahside geçti..Av için alacak birtane İbrahim hocam yada ömür boyu ona içinde hala av kalmış naif mera arayacağız..:)..:)
Tuncay KAHRAMAN
1976 TAVŞANLI

The following users thanked this post: Osman DÖŞLER, İbrahim AYSU

Çevrimdışı Osman DÖŞLER

• Expert Üye
  • osman döşler. 1968-istanbul
« Yanıtla #51 : 28 Nisan 2016, 19:21:09 »
Herhalde ölene kadar başına kakarım bu durumu. :)
Osman DÖŞLER
1968 İSTANBUL

The following users thanked this post: Tuncay KAHRAMAN, İbrahim AYSU

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #52 : 28 Nisan 2016, 19:32:28 »
Arkadaşlar çok teşekkürler, Allah hepinizden razı olsun.

Allah herkese gönlündekini nasip etsin inşallah.

Sn AYSU hayırlı olsun.Allah c.c iyi günlerde kazasız belasız bir ömür boyu keyifle kullanmayı nasip eylesin.

Resimlerini paylaşmış olduğunuz  bu  safkan Alman

Heidi Klum, Claudia Schiffer dan sonra gördüğüm en güzel Almanlardan .😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

Umarım size av meralarında uzun yıllar keyifli avlar yaptıracak ve hafızalarınıza kazınacak avlar yaptırır.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.....

Aman Allah'ım !!!
Hocam gözünüz aydın, sonunda kavuştunuz. Tam bir sanat eseri. İnşallah sezonda gelin, dedesinin yanında biraz antrenman yapsın

Şaka bir yana iyi günlerde kullanın.

Bu arada es geçilmemesi gereken en önemli detay. Silah sayın AYSU patentli bir custom model. Yani varın gerisini siz düşünün.

Hayırlı olsun.

İbrahim hocam
kazasız belasız hayırlısı ile
Hayırını görerek kullanmak nasip olsun

Toros daglarının Yaylalarında ki eşsiz manzaralara
ayrı bir güzellik katar  bu tüfek  ^-^

hayırlı uğurlu olsun ibrahim bey , güzel ve özel günlerde güle güle kullanınız inşallah . tek kelime ile , herşeyiyle avcıya hitap eden , gerçekten usta zanaatkarların ellerinden çıkmış sanat eseri bir çifte .  . .

h@h , purdey , verney carron ve merkel gibi sanat eseri tüfek  üreten firmaların videolarını , aklıma geldikçe  you tube dan izliyorum . hepsi el emeği göz nuru . hele o gravürlerin , çeliğe , birer hattat gibi nakkaş gibi ,   el işi ile işlenip kazınırken , bir tane bile ,  teknik bir hata ile yapılmadan işlenmesine hala akıl sır erdiremedim . hepsi kusursuz , sıfır hata .  işte  , sanat ve sanat eseri  dedikleri ,  bu olsa  gerek diye düşünmeye başladım artık . .

çıtayı o kadar yükselttinizki , bünye fizyolojik ve psikolojik olarak uyum sağlamakta güçlük çekiyor . .

taramalılar ve pozalar  :D  illakide tüfektir . ama tam çakmaklı , pimli çifteler aşktır . aşkın ta kendisidir  .  başka hiç bir aşka benzemez . nerede tam çakmak bir çifte veya poze görsem , hala  içim bir hoş oluyor  , heyecanlanıyorum  :D .

her avcının evinde böyle bir çifte olmalı . tabii imkanlar dahilinde . çiftelerin verdiği tadı diğerleri veremiyor maalesef  . onların , bana göre yerleri bambaşka . . .

allah tekrardan gönül pekliği ile kullanmayı nasip etsin ,  kem gözlerden esirgesin . . .

İbrahim bey gözünüz aydın,hayırlı uğurlu olsun,gülegüle kullanın,Allah kaza bela vermesin.

Buarada bu güzellik İstanbul PROHUNT fuarında camekan içinde falan sergilenecekmi ? Şahsen ben yazıcılar`ın yerinde olsam,böyle bir şart koşardım  :)

Kazasız belasız güle güle kullanın (kesinlikle kullanın) İbrahim bey. Tabii ki test videoları, resimleri ve sonuçları da bekliyoruz.

Abi, hayırlı uğurlu olsun yeni tüfeğinle keyifli sağlıklı avlar dilerim maşşallah, özendim bende bi satılık ilanı vermemek için zor tutuyorum kendimi😀

Abi valla ben tanıtım videosu sandım baştan yazıyı görene kadar meğer efsane gelmiş :) Maşallah yani diyecek laf yok özellikleriyle güzellikleriyle harika ötesi. Gelde naif mera arama şimdi yani :) Allah kazasız belasız güle güle kullanmak nasip etsin inşallah. Yakkını nasıdır abi bunun yakkını yıkkını hakkında yazı filan koymuşlarmı :) :) :) Dikkat :  ( Saçmanın düştüğü yerde ot bile bitmez. ) ( Yazın kullanmayın yangın çıkabilir )  filan :) :) :) :):)
Harbiden yanlız avını herkes merak eder şimdi abi ya bu güzelliğin.

İbrahim Bey..
Size de bu yakışırdı..
Güzel ve özel bir çifte ..
Hatta bir sanat eseri ..
Herşeyi ile harika olmuş ...
Güzel günlerde kullanın ...

Hayırlı uğurlu olur inşallah

sanat ötesi hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın İbrahim Bey

şimdi bu güzelliği  görünce üzerindeki ince detaylı işçliği bizim 103 FE nin üzerindeki civatalara kafayı taktım :D :D

Merkelin mühendislerine sormuşlar Tüfekler neden hep aynı tip ve düz kesim diye cevap : Biz Çeliğe anca bu kadar şekil verebiliyoruz demisler...

Hayirlisi olsun abi kazasiz belasiz bol üveyikli sezon geçirmen dileğiyle..

hayırlı olsun ibrahim bey allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.inş

Hayırlı olsun İbrâhim Bey.
Yalnız kayıp da bununla ava gidilmez.  Yanına bir de av tüfeği alsaydınız iyi olurdu. 😁😀😁😀

ibrahim bey hayırlı olsun vatana millete bu güzellik. beklediğinize değmiş , alaman bu, yapar vallah :D. bişey merak ediyorum o namlulara ne oldu ıskartaya çıkardıkları. atıyorlarsa ben talibim israf olmasın :D. 51crv4 alman çeliği nasıl olur bi görürdüm.

Hayırlı olsun güle güle kullanın İbrahim Bey.Çok güzel görünüyor.Evde bu silahı açıp dokunmak karşısına geçip seyretmek ayrı bir keyif verecektir..
  Kullanmış olduğunuz müzik çok hoş.Ama saf kan bir Alman'a saf kan bir Alman Besteci de iyi uyar diyorum.İçinde Germenik,Nors tüm mitolojik öğeleri barındıran Bu tüfeğin Ruhuna hitap eden Wagner ''VALKYRIES'' hiç fena olmaz..

Mükemmel ötesi...Güzel günlerde kullanmanızı temenni ediyorum.Allah kaza bela göstermesin.

İbrahim bey nur topu gibi maşallah.. ;D Allah size bağışlasın.

Kimse soramamış sanırım nezaketten, nezaketsiz davranmış gibi olmayım ama ne kadar bu alet abi 3 yıl bekleyiş karşılığı nedir fiyatını çok merak ettim.

Söylemezsen de alınmam.  ;D ;D

İbrahim Bey uzun bir bekleyişe fazlasıyla deymiş gözüküyor :)
Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Özelliklerinde soğuk dövme namlu yazmışsınız bu yöntemi yivli namlularında var biliyordum yivsiz için de uygulanıyormuş demekki. Delme namlu ile soğuk dövme arasındaki farkı kısaca anlatsanız ? Daha mı dayanıklı oluyor veya başka bilmediğimiz özellikleri neler?

Söylenecek tek kelime,mükemmel
Hayirli olsun,güle güle kullanın

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İbrahim bey hayırlı olsun, güle güle kullanın muhteşem gerçekten.
Videoda çok güzel yalnız italyan müziği olmasaymış iyiymiş bir wolfgang amedeus mozart giderdi,veya şopen ve hatta çaykovskinin bahar senfonisi mevsimede uygun,şaka şaka on numara beş yıldız :)
Yalnız bir şeyi özellikle belirtmek istiyorum. Siz bu tüfek konusunda bu ülkenin Atatürküsünüz benim gözümde,sizde bir devrim yapın tüfek konusunda ve bu  kalitesizliği bitirin...burdan akusa akdaşa sesleniyorum İbrahim beyi değerlendirin Allah aşkına en azından argede kullanın.
Tekrar karşınızda saygıyla eğiliyor düğmemi ilikliyorum,reverans :)
Not: ben bi kaç gündür browningimin dipçik pediyle uğraşıyorum,dipçiği biraz kesip kalın ve esnek bir ped yaptım karşıma koyup seyrediyorum elim yatımlıdır. Sizi düşünemiyorum ben olsam biran bile gözümü bundan ayırmam hatta dışardayken bile özlerim. Bir camekan yaptırım salona koyun derim,bir tüfekten fazlası bu biblo aksesuar...

reeder_P9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İbrahim bey hayırlı olsun
İyi günlerde kullanın rabbim hata kaza vermesin.Rastgele

Hayırlı olsun İbrahim abi. Allah uzun ömür versin. Merkelle  güzel avlar yapmayı nasip etsin  :)

İbrahim bey bu arada özelliklerinin Türkçe açıklamasınıda yazarsan
Daha anlamlı olur diye düşünüyorum. Selamlar

İbrahim Üstad,Tüfeklerin MONA LISA'sı. :) :) :)
Hayırlı Uğurlu olsun, Kazasız Belasız Güzel Günlerde Güle güle kullanınız.
Kullanmaya kıyabilirseniz naif meralar ve oralarda kalmış av bulup kullanmanızı dilerim.

Hayırlı uğurlu olsun ibrahim abi.sanada bu yakışırdı :)

Abi hayırlı uğurlu olsun😊
İnsan bakmaya kıyamıyor😊
Çantadaki baş harfler hoş ve karizmatik olmuş😀
Benim Baikal'in basit bir teneke olduğunu anladım😊

+1
Bu güzel görüntüler içimdeki sönmeyen çifte aşkını iyice alevlendirdi. :)

İbrahim abi Merkelin hayırlı uğurlu olsun. Gözümüz yollarda kalmıştı.   ;) :)
  • Merkel Custom Made Sidelock Ejector SxS
  • Blaser F3 Game Competition O/U
  • Pieper Bayard Belgium SxS
  • Browning Maxus Carbon Fiber SemiAuto
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Atagan YILDIZ

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #53 : 28 Nisan 2016, 19:42:54 »
Allah razı olsun Ziya Abi. Eksik olma :)

Çok uğraştım ve bir çok şeyden fedakarlıkta bulundum Ziya Abi, yani aslında ekonomik olarak benim çapımı çok aşan bir şeydi ve akıllıca bir hareket değildi ama işte delilik, tutku... Artık ne denirse adına...

Tüfeğin bana maliyetini , anlayışına ve hoşgörüne sığınarak burada paylaşmasam abi, anlayışını istirham ediyorum :( İzmir'e geliyorum artık sık sık... Bir gün bir araya gelelim inşallah belki bir av organizasyonunda nasip olursa :) tüm detayları anlatırım abi...

Ziya abi, biraz aceleye geldi, haklısın, Türkçelerini de yazacağım inşallah ama bazılarının Türkçesi yok :( Türkçeye çevirmeye çalışınca anlamsız olabiliyor ve ben de hızlıca tüfeğin dosyasından copy-paste ile aldım yapıştırdım. Ancak, teknik terim karşılığı olmasa da, ne işe yaradıklarını açıklamalarıyla birlikte bir ara yazarım abi.

Hayırlı olsun kazasız belasız bereketli avlarda kullan İbrahim Kardeşim.
Hayyy Maşallah Barekallah tüfek değil bi seyir bi ömür   :)
Böyle bir tüfekle avlamak herkese nasip olmaz.
Sarsılmaz Boeing namlusuna tıkadığın alman malı macun çıkmayınca neyseki ucuz bir tüfek dediğini şimdi daha iyi anladım.
Allah Merkeli sana bağışlasın :)
Şahsım adına ciğerci kedisi gibi yalanır dururum ancak.
Es kaza muttan çok para gelirse böyle bir tüfeğe belki sahip olurum.
Ancak kıyıp da ava götürebilir miyim şu an tahmin dahi edemiyorum.
Ehhh napalım elimizdeki ucuz tüfeklerle yetineceğiz artık  :)
Mahsuru yoksa net olarak kaç Türk Lirasına maloldu öğrenebilir miyim?

Bu arada Emin Tertibim de söylemiş Türkçe açıklama iyi olur. Yabancı dilimiz sizin kadar iyi değil.
Gerçi google translate kopyalayıp Türkçeye çevirtiriz ama anlam genelde bozuluyor.

Tekrar Hayırlı Uğurlu olsun Maşallah diyorum başka bişey demiyorum.
Böyle bir tüfeği şapkamı çıkarıp ayakta alkışlıyorum. O0

« Son Düzenleme: 28 Nisan 2016, 19:47:50 Gönderen: İbrahim AYSU »
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Ziya ÇOBANOĞULLARI

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #54 : 28 Nisan 2016, 19:44:15 »
Ne dedim o 692 için ? :D Çok net , üç dört kelimelik bir cümle kullandım, onu yazarsan hocam, herkes bilsin :D

Heyecanlanmışım :D

Osman abi,
Dün ilanda bahsi geçen tüfek 692 Trap idi..İkinci el olduğunu duyunca heyecanlandı..Ayrıca 687 bahside geçti..Av için alacak birtane İbrahim hocam yada ömür boyu ona içinde hala av kalmış naif mera arayacağız..:)..:)
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Tuncay KAHRAMAN

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #55 : 28 Nisan 2016, 19:45:52 »
Yok Suat Bey,

Alman kaba oluyor, estetik mi? Asla... :D "Güzel" kelimesi altıyüzseksenbilmemkaçlar için "registered trade mark" olmuş :D Onlardan başkası için kullanılamaz :D

Sn AYSU hayırlı olsun.Allah c.c iyi günlerde kazasız belasız bir ömür boyu keyifle kullanmayı nasip eylesin.

Resimlerini paylaşmış olduğunuz  bu  safkan Alman

Heidi Klum, Claudia Schiffer dan sonra gördüğüm en güzel Almanlardan .😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

Umarım size av meralarında uzun yıllar keyifli avlar yaptıracak ve hafızalarınıza kazınacak avlar yaptırır.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.....

1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Suat ÇALIŞKAN

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #56 : 28 Nisan 2016, 19:49:27 »
Vallahi Mustafa Bey,

Dedesinin yanına gelip hasret giderebilmek için sizden haber bekliyor... :D

Naif meralarda bir araya getirmek lazım... :D

Aman Allah'ım !!!
Hocam gözünüz aydın, sonunda kavuştunuz. Tam bir sanat eseri. İnşallah sezonda gelin, dedesinin yanında biraz antrenman yapsın

Şaka bir yana iyi günlerde kullanın.

Bu arada es geçilmemesi gereken en önemli detay. Silah sayın AYSU patentli bir custom model. Yani varın gerisini siz düşünün.

Hayırlı olsun.
1978 - Istanbul

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #57 : 28 Nisan 2016, 19:54:56 »
Hüseyin Hocam,

Toros dağlarını özledim, rahmetli babamın ve amcalarımın yanında meralara ilk çıktığım yöreler, Toros'lar ve Çukurova... Av için bir kaç yılda bir Adana civarına gelebiliyorum ama çok seyrek. Ancak, şöyle naif meralar olur da davet ederseniz , büyük bir mutlulukla katılmak isterim :D

İbrahim hocam
kazasız belasız hayırlısı ile
Hayırını görerek kullanmak nasip olsun

Toros daglarının Yaylalarında ki eşsiz manzaralara
ayrı bir güzellik katar  bu tüfek  ^-^
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Hüseyin ÜSTÜN

Çevrimdışı Mustafa KARAGÖZ

• Avlak Yönetici
  • VATAN SEVDALISI,DOĞA DOSTU,UÇAR AVCISI
« Yanıtla #58 : 28 Nisan 2016, 19:57:24 »
Vallahi Mustafa Bey,

Dedesinin yanına gelip hasret giderebilmek için sizden haber bekliyor... :D

Naif meralarda bir araya getirmek lazım... :D
Naif olmayan bir meraya bu harikulade çifte nasıl sokulur. Sayılı gün çabuk geçer, İnşallah naif bıldırcın meramda açarız sezonu, sonra naif keklik meralarında devam ederiz. Bakalım yakkını yıkkını nasıl Allah can sağlığı ve uzun ömür versin. Böyle bir güzelliği getirdiniz ya. Şöyle bir acı kahve içerken bu sanat eserini karşımıza koyup, sanatçının çalışmasında ki detayları dinlemek için sabırsızlanıyorum.

Mutluluğunuzu en kalbi duygularla tekrar paylaşıyorum. Çünkü nasıl bir tutkunuz olduğunu biliyorum.
  • Merkel Custom Made Boxlock Ejector S×S 20 ga
  • Robust 222 S×S 16 ga
  • MKE Kırıkkale 1963 S×S 12 ga
  • Derya-Lion mc391 Yarıoto
YA SEV YA TERK ET, YA TABİ OL YA DEFOL
1982/ELAZIĞ - İkamet: Malatya

The following users thanked this post: İbrahim AYSU

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #59 : 28 Nisan 2016, 20:02:57 »
Allah razı olsun Mustafa Bey... Tutku işte... Mantık sınırlarında hareket etmeyi imkansız kılabiliyor.

Yakkın konusunun üzerinde özellikle durduk üretim sürecinde :D Merkel fabrika çalışanları tüfeğin yakkını için oldukça uğraştılar :D

Naif olmayan bir meraya bu harikulade çifte nasıl sokulur. Sayılı gün çabuk geçer, İnşallah naif bıldırcın meramda açarız sezonu, sonra naif keklik meralarında devam ederiz. Bakalım yakkını yıkkını nasıl Allah can sağlığı ve uzun ömür versin. Böyle bir güzelliği getirdiniz ya. Şöyle bir acı kahve içerken bu sanat eserini karşımıza koyup, sanatçının çalışmasında ki detayları dinlemek için sabırsızlanıyorum.

Mutluluğunuzu en kalbi duygularla tekrar paylaşıyorum. Çünkü nasıl bir tutkunuz olduğunu biliyorum.
1978 - Istanbul

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #60 : 28 Nisan 2016, 20:04:16 »
Yusuf Bey, vallahi aynen öyle,

Klasik çifte tutkusu , aşk gibi bir şey... :) Başka bir şeyle ikame edilemiyor :)

hayırlı uğurlu olsun ibrahim bey , güzel ve özel günlerde güle güle kullanınız inşallah . tek kelime ile , herşeyiyle avcıya hitap eden , gerçekten usta zanaatkarların ellerinden çıkmış sanat eseri bir çifte .  . .

h@h , purdey , verney carron ve merkel gibi sanat eseri tüfek  üreten firmaların videolarını , aklıma geldikçe  you tube dan izliyorum . hepsi el emeği göz nuru . hele o gravürlerin , çeliğe , birer hattat gibi nakkaş gibi ,   el işi ile işlenip kazınırken , bir tane bile ,  teknik bir hata ile yapılmadan işlenmesine hala akıl sır erdiremedim . hepsi kusursuz , sıfır hata .  işte  , sanat ve sanat eseri  dedikleri ,  bu olsa  gerek diye düşünmeye başladım artık . .

çıtayı o kadar yükselttinizki , bünye fizyolojik ve psikolojik olarak uyum sağlamakta güçlük çekiyor . .

taramalılar ve pozalar  :D  illakide tüfektir . ama tam çakmaklı , pimli çifteler aşktır . aşkın ta kendisidir  .  başka hiç bir aşka benzemez . nerede tam çakmak bir çifte veya poze görsem , hala  içim bir hoş oluyor  , heyecanlanıyorum  :D .

her avcının evinde böyle bir çifte olmalı . tabii imkanlar dahilinde . çiftelerin verdiği tadı diğerleri veremiyor maalesef  . onların , bana göre yerleri bambaşka . . .

allah tekrardan gönül pekliği ile kullanmayı nasip etsin ,  kem gözlerden esirgesin . . .
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Yusuf SAĞLAM, Cengiz DEMİRBAŞ

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #61 : 28 Nisan 2016, 20:07:11 »
Vallahi Erol Bey, siz biliyorsunuz nasıl beklediğimi :D Yıllar geçti üzerinden... :D

İbrahim bey gözünüz aydın,hayırlı uğurlu olsun,gülegüle kullanın,Allah kaza bela vermesin.

Buarada bu güzellik İstanbul PROHUNT fuarında camekan içinde falan sergilenecekmi ? Şahsen ben yazıcılar`ın yerinde olsam,böyle bir şart koşardım  :)
1978 - Istanbul

Çevrimdışı Cengiz DEMİRBAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #62 : 28 Nisan 2016, 20:08:35 »
Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun güle güle kullanın
  • Huglu cifte
1983 Fransa

Çevrimdışı Bülent GÖÇER

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #63 : 28 Nisan 2016, 20:08:59 »
hayırlı olsun rastgele
Bülent GÖÇER
1968 AKÇAY
10390

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #64 : 28 Nisan 2016, 20:09:11 »
Sağ olasın... İnşallah Samet, bol üveyikli olsun... Tahtalı da bol olsun :D

Hayirlisi olsun abi kazasiz belasiz bol üveyikli sezon geçirmen dileğiyle..
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Samet ERÇEL

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #65 : 28 Nisan 2016, 20:09:59 »
Amin, Allah razı olsun Cengiz Bey, Bülent Bey...

Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun güle güle kullanın

hayırlı olsun rastgele

1978 - Istanbul

Çevrimdışı Ziya ÇOBANOĞULLARI

• Müdavim Üyemiz
  • Avın başı rasgele sonu nasiptir.
« Yanıtla #66 : 28 Nisan 2016, 20:20:09 »
Allah razı olsun Ziya Abi. Eksik olma :)

Çok uğraştım ve bir çok şeyden fedakarlıkta bulundum Ziya Abi, yani aslında ekonomik olarak benim çapımı çok aşan bir şeydi ve akıllıca bir hareket değildi ama işte delilik, tutku... Artık ne denirse adına...

Tüfeğin bana maliyetini , anlayışına ve hoşgörüne sığınarak burada paylaşmasam abi, anlayışını istirham ediyorum :( İzmir'e geliyorum artık sık sık... Bir gün bir araya gelelim inşallah belki bir av organizasyonunda nasip olursa :) tüm detayları anlatırım abi...

Ziya abi, biraz aceleye geldi, haklısın, Türkçelerini de yazacağım inşallah ama bazılarının Türkçesi yok :( Türkçeye çevirmeye çalışınca anlamsız olabiliyor ve ben de hızlıca tüfeğin dosyasından copy-paste ile aldım yapıştırdım. Ancak, teknik terim karşılığı olmasa da, ne işe yaradıklarını açıklamalarıyla birlikte bir ara yazarım abi.

ABİ diyen dilini Yaradan Allah'a(c.c) kurban olurum.
Kardeşim 💖
Bir kez daha gönlümü fethettin Allah(c.c) senden razı olsun inşallah.
Rabbim Sana ve Bizlere; her zaman olduğu gibi bundan sonrada kendimiz olarak davranmayı nasip etsin inşallah.
Neysek o her daim inşallah.
Rabbim Hak Yolda Haklının safında olmayı cümlemize nasibi müyesser eylesin.
İzmir'e sık geliyorum diyorsun Çandarlı'da bi ocağın tütüyor bilesin.
Yanlış bilmiyorsam İstanbul'da ikamet ediyorsun.
İzmir'e karayoluyla Bursa Balıkesir Akhisar Soma Bergama güzergahından gelirsen önümden geçersin.
İzmir'e başka şekilde gelirsen İzmir'e gelip seni alabilirim.
Bir gün değil müsait oldukça görüşelim ben de İstanbul'a gelirim inşallah.
Av sezonunda organize de oluruz inşallah.
Tuncay Kahraman Kardeşim ve Sen yüz yüze tanışmak istediğim kişiler içinde başta geliyorsunuz.

Selam ve Duâ ile Allah'a(c.c) emanet ol.

• Belçika Piper Çakmaklı Çifte(Constantinople-Lazaro Gabay)
  • Çifsan Çsp 555 Süperpoze
  • Sarsılmaz Concorde Yarı otomatik
  • Luigi Franchi Black Magic Yarı otomatik
  • Pietro Beretta S56E
  • Savaşcı Pointer's Altar
Ziya ÇOBANOĞULLARI      A rh +
02.06.1972 Bergama/İZMİR
İkamet : Çandarlı

The following users thanked this post: İbrahim AYSU, Yusuf SAĞLAM

Çevrimiçi Tamer YİĞİT

• Müdavim Üyemiz
  • ''AVCI AVINI ALIR''
« Yanıtla #67 : 28 Nisan 2016, 20:20:47 »
Hayirli ugurlu olsun,Allah kazasiz belasiz bol ve mutlu avlarda kullanmak nasip etsin.
Tamer YİĞİT /1968 Eğirdir/ Arh+/Benelli Ethos /Beretta S56 /Armsan A612
 İkamet ANTALYA

Çevrimdışı Zülküf ÖZDUMAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #68 : 28 Nisan 2016, 20:23:14 »
 Suhl ustalarının işçiliği ile I.A nın (yıllara yayılan) kontrol mühendisliği birleşince, sınıfın standartları üzerinde bir sanat eseri ortaya çıkmış. Aynı kategorideki merkel standartlarının üstünde olduğu ve kontrol için defalarca gidip geldiğinizden bence de maliyeti tam olarak belirtilemez. Arzu ettiğiniz şekilde tamamlanmasına sevindik. Nice av sezonlarında sağlıkla kullanmanız dileğiyle.. 
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2016, 20:45:48 Gönderen: Zülküf ÖZDUMAN »
  • Robust 222
  • Benelli Super 90
  • Sarsılmaz Concorde
Zülküf ÖZDUMAN
1962/Diyarbakır

The following users thanked this post: Ziya ÇOBANOĞULLARI, İbrahim AYSU

Çevrimdışı Gürsel KARABAY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #69 : 28 Nisan 2016, 22:59:04 »
Hayırlı uğurlu olsun İbrahim bey torunlarınıza miras bırakabileceğiniz nadide bir eser sahibi olmuşsunuz . Arada ava falanda çıkartında evde canı sıkılmasın :)
  • Ata Neo 12
  • Akdaş 412 L
  • Pointer , 13 adet Setter Della Bassana
1971 istanbul

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #70 : 28 Nisan 2016, 23:01:13 »
Hüseyin Hocam,

Toros dağlarını özledim, rahmetli babamın ve amcalarımın yanında meralara ilk çıktığım yöreler, Toros'lar ve Çukurova... Av için bir kaç yılda bir Adana civarına gelebiliyorum ama çok seyrek. Ancak, şöyle naif meralar olur da davet ederseniz , büyük bir mutlulukla katılmak isterim :D

İbrahim Hocam  ^-^

Davetin ucu açık. Siz ne zaman Müsaitseniz geliyorum deyin yeter
Allah ın izni ile meralar yaylalar daglar çok

Av sezono olmasa dahi
Amanos ları Toros ları gezer
biraz safkan dogal bitkiler toplarız
Sadece Toroslara özgü olup başka yerde olmayan 5000 çeşid bitki var

Herzaman beklerim hocam
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

Çevrimdışı Erdal YAĞIZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #71 : 28 Nisan 2016, 23:12:07 »
Hayirlisi olsun ibrahim bey
Gule gule kullanin insallah
Ancak bu tam bir sanat eseri bununla ava gidilmez ki ya kiyamaz insan buna 😄😄😄
  • walther target y.oto
1984 MANİSA

Çevrimdışı Murathan VAR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #72 : 29 Nisan 2016, 00:36:50 »
Hayırlı olsun İbrahim abi
Uzun bir süre zarfinda beklemissiniz. Şahsen ben o kadar sürede düşünmekten kafayı yerdim.☺
Arada fotoğrafını çekip mail attılar mı?😉

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #73 : 29 Nisan 2016, 00:48:30 »
         İbrahim Bey, tüfeğiniz  hayırlı olsun öncelikle...
Mecnun aşk ile Leyla için yanıp tutuşurken aklında  , gönlünde ve benliğinde hep o vardı.Ama ona kavuşunca o büyük aşk  ömür boyu sürer mi, yoksa zamanla eskiyip azalır mı bilinmez...
         Bu zamana kadar çok tüfek alıp kullandım, tüfeği almadan önce büyük bir aşk ve şevk ile hayranlıkla almak istediğim tüfekler , kavuşunca ve birkaç kullanımdan sonra sıradanlaşmaya, gözümden düşmeye ve  av dönüşü doğru dürüst temizlenmeden duvara dayanmaya ve en nihayet  yarı fiyatına satılmaya başlandı.
         Biri yarı fiyatına satılırken, bir diğer aşka çoktan yelken açmaya başladı hep gönül.En kaliteli tüfek olsa bile bu aşk ne kadar sürer bir muammadır aslında.Umarım hayalinizdeki tüfekle tam örtüşür bu yeni tüfeğiniz  ve mutlu olursunuz.Yada bir başka güzele  kavuşma ihtimalini seversiniz hayatın.
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

Çevrimdışı Emre HİKMETOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #74 : 29 Nisan 2016, 08:24:18 »
İbrahim Bey,

Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar.
Ne de şeytan, bir günahı.
Seni beklediğim kadar. 

IWA 2016 Merkel concept Custom Made Sidelock Ejector tüfeğinden, göze daha hoş geliyor.
Şahsınıza yakışır bir mamül olarak, beklediğinize değecek kadar güzel görünüyor.
Hatasız, kazasız ve belasız gönlünüzce kullanacağınız günler dilerim.
1983-İZMİR - AYDIN