Gönderen Konu: 2015-2016 MALATYA SEZONDA 6.KEKLİK AVIMIZ  (Okunma sayısı 1192 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesut KARATAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
2015-2016 MALATYA SEZONDA 6.KEKLİK AVIMIZ
« : 26 Kasım 2015, 12:36:31 »
   Sevgili dostlar... Herkese merhaba...21.11.2015 cumartesi günkü avımızı yine biribirinden kıymetli dosbtlar ile yaptık. Benim açımdan şanssız  bir gündü. Önündem kalkan kekliği ve tavşanı vuramadım. Ne oldu bana anlamadım. Ama yinede birer ikişer aldık. Doğan abinin DÜDÜKLÜ TENCERESİNİ şenlendiren kekliğimiz oldu tabiki. Erdinç beyin çocukluk arkadaşı Kadir bey bu avda bizleri şereflendirde. Her ne kadar umduğunu bulamasada kendisi açısından ve bizim açımızdan keklikli bulgur pilavı ve sohbetimiz ebedi hatıra kaldı... Herkese bol avlar..Unutmadan söyleyeyim. Mustafa hoca sabah namazı kılarken HERMES'in onun üstüne çıkması bir o kadar da komikti. Bu kareleride sizlerle paylaşmak istedim. Herkese bol ve bereketli avlar temennisi ile sağlıcakla kalın...

EN MUTLU ANIMIZ

KADİR BEY -MİSAFİRİMİZ-SAĞ KÖŞE

KEKLİKLİ BULGUR PİLAVI HAZIRLIĞI

1976-Elazığ/Palu (Malatya da ikamet eder)

Çevrimdışı Ahmet VURAL

• Müdavim Üyemiz
Ynt: 2015-2016 MALATYA SEZONDA 6.KEKLİK AVIMIZ
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2015, 13:48:24 »
   Maşallah güzel avlanmışsınız. Avınız bol, dostluk ve muhabbetiniz daim, sofranız bereketli olsun. Paylaşım için teşekkürler.Rasgele
Ahmet VURAL
1954 Ankara