Gönderen Konu: AKDAŞ 312 SE MODEL POZE HAKKINDA  (Okunma sayısı 53263 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
Ynt: AKDAŞ 312 SE MODEL POZE HAKKINDA PART2
« Yanıtla #175 : 07 Mayıs 2016, 12:52:36 »
Firma kullanici kusuru bulmus bakimini yapmamissiniz paslanmis ne yapsin size tufegi sifirlayip ucretsiz geri mi yollasin.. :)

Bi laf vardir bakarsan bağ olur bakmazsan dağ... Anlayana burda bircok kisi akdas kullaniyor ve kimse boyle bir sorunla karsilasmadi ..

Tuketici haklarina bir basvurun bence
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2016, 12:59:58 Gönderen: Samet BİRİCİK »
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #176 : 07 Mayıs 2016, 13:00:47 »
Samet bey kaç senedir akdaş kullanıyorsunuz? Ben ilklerdendirim merak etmeyin. senin akdaş firması dereyi geçene kadar eşşege dayı diyor anlayın artik benim düştüğüm duruma düşmeyin ben illa tufegimi yapsinlar diye can atmiyorum vurup yere parça parça yapar gider başka  marka alırım almasam da iki tane tufegim var zaten  binlerce dansöz  var
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Ergin ŞİMŞEK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #177 : 07 Mayıs 2016, 13:06:25 »
mustafa bey tüfeğin resimlerini tekrar yüklermisiniz
1984 SAMSUN/BAFRA  *****HAYALİN KADAR YAŞAR CESARETİN KADAR BÜYÜR ADAMLIĞIN KADAR ANILIRSIN*****

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #178 : 07 Mayıs 2016, 13:06:38 »
Samet bey kaç senedir akdaş kullanıyorsunuz? Ben ilklerdendirim merak etmeyin. senin akdaş firması dereyi geçene kadar eşşege dayı diyor anlayın artik benim düştüğüm duruma düşmeyin ben illa tufegimi yapsinlar diye can atmiyorum vurup yere parça parça yapar gider başka  marka alırım almasam da iki tane tufegim var zaten  binlerce dansöz  var

Mustafa bey akdas benim degil firma ile alakam tufeklerini kullanmamdir 2 sezon gecti ve bakimini duzenli yapip kullandim ve hicbir problem cikarmadi tufegi alip kilifina koyup yagsiz veya bakimsiz birakmadim...sozlerinize dikkat edin  ayrica lutfen mahalle ağızı ile konusmazsaniz sizi burdaki arkadaslar dikkate alirlar  keske buraya yazmadan tuketici haklarina basvurup sonucu direk yazsaydiniz o zaman firma ile alakali bir durum oldugu ortaya cikardi ...
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2016, 13:07:56 Gönderen: Samet BİRİCİK »
  • Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #179 : 07 Mayıs 2016, 13:11:39 »
Allah yardimciniz olsun insallah probleminiz cozulur..
  • Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #180 : 07 Mayıs 2016, 13:15:12 »
Kendiniz benzetme yapıyorsunuz. Aynı şekilde karşılık verince bizmi suçlu oluyoruz.ayrica mahalle agzida bi sive dir küçümsemeyin isterseniz  diğer arkadaşların dikkate alıp almiyacagini siz bilemezsiniz. Sunda anlasalim ben illa benim tüfeği mi yapın demiyorum. beni ikna edip tüfeği isteyip forma yumuşatıcı yorum yapmamı isteyip olanları anlatiyorum bunların bilinmesi belki başka arkadaşlara yardımcı olur
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #181 : 07 Mayıs 2016, 13:18:47 »
http://avlakforum.com/frm/index.php?topic=181426.0
Mustafa Bey, önceki konunun burada. 7 Sayfa yazılmış çizilmiş. Akdaş alacak olanlar oradan takip edebilir. Dilerseniz siz de oraya yazabilirsiniz.

Konu mükerrer açıldığı için silinmek üzere kilitlenmiştir.
Lütfen yazışmalarımızda birbirimize karşı saygılı olalım.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Ynt: AKDAŞ 312 SE MODEL POZE HAKKINDA
« Yanıtla #182 : 07 Mayıs 2016, 20:47:24 »
İki konu birleştirilmiştir.
Lütfen saygı çerçevesinde devam edelim
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

The following users thanked this post: İbrahim AYSU, Erol ÖZTÜRK

Çevrimdışı Mehmet VOLKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #183 : 09 Mayıs 2016, 13:34:36 »
akdaş 412 l model süperpoze tüfeğim bir sezon kullanımdan sonra namlunun bazı yeri emniyet mandalı açma mandalı v.s boyası silinmeye başlamıtı  sadık bey kullanıcı hatası demişti ama birşekilde lafı uzatmayayım yapıldı geldi şuanda silerken yağlı bezle penye bezle v.s ile siyah kromun siyahı bulaşıyor beze her defasında böyle olurmu? acaba yeni boyalı tüfeklerin boyası belirli süre böyle yağlarken çıkarmı dersiniz boşunamı kuruntu yapıyorum fabrikayı aradım ilk başlarda olabilir doğaldır ilk boyanıp geldiğinde ellerimiz simsiyah olur v.s dedi bu boya çıkması nezamana kadar gider kullandığım yap bayilerde satılıan yıllardır tüfeklerimizde kullandığımız yağlar kafam karıştı yine
1981 - Gaziantep

Çevrimdışı Gürsel KARABAY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #184 : 09 Mayıs 2016, 13:51:21 »
Mehmet bey aynı sıkıntılar bendede oldu ve fabrikaya gönderdim hallettiler. Fakat sanırım bizler biraz isme aldanıyoruz.Aradım bu yıl koca firma fuara bile katılmıycakmış. Çulluk tüfeği alıcaktım vaz geçtim Komando avın standında görebilirmişiz ürünlerini.
  • Ata Neo 12
  • Akdaş 412 L
  • Pointer , 13 adet Setter Della Bassana
1971 istanbul

Çevrimdışı Mehmet VOLKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #185 : 09 Mayıs 2016, 15:32:17 »
ben fabrikayı aradım poze bölümündeki arkadaş bana fuara gidileceğini söylemişti ama biyerde yanlış var ama anlamadım sizde boyada ne sıkıntısı olmuştu sizde size ne dediler peki,boyadan geldikten sonra renk verme gibi sıkıntı oluştumu veya bu bir sıkıntı değil belirli süre sonra boya atma düzeliyormu
1981 - Gaziantep

Çevrimdışı Gürsel KARABAY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #186 : 09 Mayıs 2016, 18:41:12 »
Kromlarda bozulma oldu ilk yılda ayrıca 36 gr üzeri çift patlatma yaptı.Fuara Komando Av'ın standında sergi açmaya gidecekler. Komando Av iyi bir firma ama Komando Avdan Fuarda tüfek bakıcaksam bu Akdaş'ın ayıbıdır.
  • Ata Neo 12
  • Akdaş 412 L
  • Pointer , 13 adet Setter Della Bassana
1971 istanbul

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #187 : 09 Mayıs 2016, 20:12:01 »
Bir silah firmasından edindiğim bilgiye göre fuar maliyetinin yüksek olduğu,distribütör firma çatısı altında fuara katılmanın daha mantıklı olduğu belirtildi..yanılmıyorsam geçtiğimiz yıl armsan da özler av ile beraber katılmıştı..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #188 : 09 Mayıs 2016, 20:31:14 »

evet avcı arkadaşlar tüfek geidi .ben bu tüfegi hor kullansam kundak dipcik namlu bu kadar temiz olurmu?ordaki yirmi lira da akdaş silah in kullanıcılarını ne kadar düşündüğünün paha biçilemez anlamını ifade ediyor.varın siz anlayın ne derece kurumsallar.üç beş kuruş para koparmak için kalıptan kalıba giriyorlar..not:o parayı kargo yapıp yarın kendilerine iletecegim.bir akdaş kullanıcısı olarak en içten en samimi duygularımla söylüyorum alacak arkadaşlara kesinlikle taysiye etmem
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #189 : 09 Mayıs 2016, 20:34:49 »
Mehmet bey Gürsel bey sizin başınıza gelen durum saçma bir durum degil mi sizce her sene boyaya mı göndereceksiniz tüfekleri.bir kaç sene sonra sizden de ücret talep edecekler emin olun.
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Mehmet VOLKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #190 : 09 Mayıs 2016, 21:42:41 »
Evet durum saçma ama bir sezonda krom kaplamayı benim kullanici hatamdan dolayi bir sezonda kaldirdigim soylendi ve garanti kapsaminda degil denildi ve sadik beyin kardesi selim bey ile görüşünce yardimci olacağini ve sıkıntı yapmamami söylefi ve hallettirdi sağolsun.beni arayan kisiye tüfegin bukadar temiz bakma ile ne tür bir kullanici hatasi ile olabilecegini sorduğumda haklisiniz biz çalisaniz bisey diyemiyorum demisti .neyseki sorun düzeldi ama zora sürülmese memnuniyetle yapilsa daha iyi olacakti elbette
1981 - Gaziantep

Çevrimdışı İsmail CEYLAN 16

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #191 : 09 Mayıs 2016, 22:14:05 »
abi ve kardeslerim ben subat ayinda konyada arkadasimi ziyaret amacli gittigimde suoerpozemide goturdum benimde pozemin uzerinde kromunu cok az solma oldu oda tahminim av yelegimin fisekligine fisek metal kapciginin tufege surtmesiyle meydana geldigini dusunuyorum kubuzun baglanti metal tapa kisminda vardi sadece kubuzun en tepe noktasi o oldugu icin orada vardi ben kesinlikle ne akdas ailesiyle akrabaligim nede arkadasligim vardir bu sitede sadik ustayi cok ovdukleri icin gozumu kararttim ve aldim daha oncesi sadik ustayi asagidan yukaridan tanimam onceleri akus ortakligi vardi ama benim tufegi alacagimda kendi firmasini kurdugu icin akdasi tercih etmistim ve iyiki etmisim oncesinde telefonda ismail beyle gorustum dediki gonderin halledelim tetiktede solma vardi o terden kaynaklaniyor onun argesini yaptik dediler gonderin halledelim dediler velasil kelam ben konyaya gittim bi sabah 130 km beysehire ordan 25 km huglu kasabasina gittim ve hugluda ilk giristeki fabrika akdasin gittim ve sadik beye ziyaret etmek istedigimi ilettik sadik bey bizi kapida karsiladi ve odasina gittik cay kahve sohbet ettik tam iki saat hal hatir soruldu tufek isi kolay bize samimi sekilde davrandi ve geldik tufege cagirdi usta basini benim bilmedigim cok seyi bunlarinda bakimini yap kromu giden yerleri degistir arkadasin aklinda ne varsa yap temizligini yap ve enjektorunden tufek bosluguna namlu icine kadar sifir tufek gibi yaglanmis bisekilde getirildi ve kutuya koyuldu ve sonra buyrun fabrikamizi gezdireyim imalattaki her evreyi cnc makinalarini tek tek gezdik ve en son toplanan yere atis yapilan yere kadar gezdik gizli sakli yok dedi gunlerden cuma olmasi nedeniyle biz dedik kacalim konyaya cumaya yetisecez dediki yetisemessiniz buyrun yemege gecelim beraber namaza geceriz dedi israrla yemege davet etti lakin biz durmadik ben sadik ustanin kisiligi ve musteri ye karsi tutumunu takdir ettim ve fuar meselesine gelelim fuara gitmemelerinin sebebi ni anlatti 30 bin lira para istediklerini ve istenilen karsiligi alamadiklarini vazgectiklerini ve fuar yerinin yuzde elli indirim yapip gelin dediklerini ama kendilerinin gitmedigini bunu avci bayramlarinda odul tufekleri verilerek ve o avci senliklerine katilarak daha cok avciya kulak verip tanitcaklarini belirttiler ben saygi duydum bencede dogru bir adim fuarlar yaban tvnin etkisi altinda kaldikca bi cacik olmaz bursali avcilari resmen yerden yere vurup kactilar fuardan sebebi ise o zamanlar yerel bi av kanalinin stand acmasi rahatsiz etmesi ve onlar varsa biz gideriz Bursali avcilar destek vermedi daha cok protesto edince solugu istanbulda aldilar konu bundan ibaret on yargili davranmayin
  • Akdas 712 elit superpoze 66cm
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
  • Sarsilmaz concorde x 68 cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

The following users thanked this post: Ahmet ÖZTÜRK

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #192 : 09 Mayıs 2016, 22:18:52 »
Evet aynı olayı bende yaşadım çalışanlar bizleri aliyolar ama ellerinden bişey gelmiyor. Mehmet bey olay söyle bana denildiki tufeginizi gonderin firma tarafından yapılıp gönderilecek ilk etapta gondermedim ben kendi imkanlarımla yaptiracagim dedim uzatmayalim gönderdim. Bu olaylar gelisirken benim akdaş la görüştüğüm kişi işten ayrılmış firma sahibinin oğlu diyorki ben hatırlamıyorum babamda hatirlamiyor şu olaya bak gulermisin aglarmisin
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı İsmail CEYLAN 16

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #193 : 09 Mayıs 2016, 22:26:58 »
hakkinda hayirlisi olsun kardesim ben direk yerinde konuya muaatap oldugum icin aciklama geregini duydum saygilarimla
  • Akdas 712 elit superpoze 66cm
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
  • Sarsilmaz concorde x 68 cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #194 : 09 Mayıs 2016, 22:27:35 »
İsmail bey sizde haklisiniz ben bu tüfekdeki ilk sıkıntıyı gördüğümde gonderdim biraz kullanın devam ederse krom kapliyanim dediler. İlerlemesi üzerine gönderdim yapmadilar buraya yazdim ya niye bukadar buyuttunuz dediler gonderin yapalım gönderdik biz öyle bişey hatirlamiyoruz dediler. Yetmezmiş gibi sadık akdaşin oğlu buraya yazdi sen bu tüfeği ikinci el aldın Ahırda samanlikta muhafaza ettin bu yüzden bu hale geldi akla mantığa sigacak şeyler değil
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
  • Yeminli Mütercim Tercüman AKDAŞ SİLAH
    • Akdaş Silah
« Yanıtla #195 : 11 Mayıs 2016, 08:51:39 »
Mustafa Bey,

Lafı uzatmaya, oraya buraya çekmeye gerek yok. Size samimiyetli yaklaşıldı (daha önce tüfeği gönderdiğinizde), iyi niyetle bu tamiratların yarı fiyatına yapılacağı söylendi, ama size 2012 model tüfeğinizin illa ki “Bedava” tamir edileceğini haykırdınız, biz de hayır “Ücret” talep edeceğiz, "Bedava" olmaz dedik.

Kısır döngüler aşılamayacak anlaşılan.

Ben firmamızda garanti/tamirat süreçlerinde çizgilerin müşteri lehine aşıldığını defalarca gördüm, ama sizin için bu böyle olmayacak.

Lütfen ithamlarda bulunurken makul olun.

Öncelikle markanın sahibi olan Yazıcılar Av ile iletişime geçin.

Çözüm yok ise Tüketici Hakem Heyetlerine başvurun. Her tüketici gibi sizin de yasal haklarınız var elbette. Biz her şeye açığız.

Saygılarımla…

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #196 : 11 Mayıs 2016, 11:00:47 »
Peki öyle de neden tüfeği geri istediniz halde  ipe un seriyosunuz. Be yapın diye ölmüyorum .gönderdim başka yerde daha fazla para vererek yaptiriyorum.bi insan neyse o olacak para verip yaptirdigimiz zaman kimsenin aklına yazıcılar av gelmiyor kabul ediyosunuz da iş sıkıntılı boyuta gecince mi aklınıza yazıcılar av geliyor? 
Not=tufek av bayi den 2014 yılı sonuna doğru alındı.ben sizin fabrika çıkış tarihinizi bilmen 
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Mustafa POLAT

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #197 : 11 Mayıs 2016, 11:19:52 »
Bide şunu ifade ediyim buraya yazmada ki amaç sizden yardım bekledigim anlamına gelmiyor. Tüfeği almakla hata ettim sorunu sizinle çözmeye çalışıp zaman harciyarak ikinci bi hata.
  • Sarsılmaz apollo
  • Ata otomatik
  • Akdaş superpoze
  • Setter
1989 - Tokat

Çevrimdışı Tuncay KAHRAMAN

• Expert Üye
« Yanıtla #198 : 11 Mayıs 2016, 12:16:45 »
Mustafa Bey,
Firma temsilcisi Ömer bey Akdaş firması adına son sözü söylemiş, Kanuni hakkınız saklı bulunmakla birlikte polemiğin uzayıp kimsenin kırılmaması için konuyu kilitliyorum..
Tarafların söyleyecek farklı şeyleri var ise özelden irtibata geçebilirler..
Selam Ve Saygılarımla
Tuncay KAHRAMAN
1976 TAVŞANLI