Gönderen Konu: XANTHOS KULLANAN ARKADAŞLARDAN YORUM BEKLİYORUM  (Okunma sayısı 4469 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer KARABÖRK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
XANTHOS KULLANAN ARKADAŞLARDAN YORUM BEKLİYORUM
« : 23 Şubat 2015, 15:00:05 »
DEĞERLİ AVCI ARKADAŞLAR BREDALAR  3B LERİN YERİNE ALINABİLECEK VE EN AZ ONLAR KADAR KALİTELİ TÜFEKLERDİR MALUMUNUZ.ANCAK SİTEDE BREDA HAKKINDA PEK NİTEL VE NİCEL BİLGİ BULUNMUYOR.XANTHOS , CHİRON MODELLERİ YADA ECHO MODELİNİ KULLANAN ARKADAŞLARIMIZ DAN RİCAM PATERN TESTLERİNİ YAPIP YAYINLAMALARI..AV DENEYİMLERİNİ VE TÜFEĞİN GENEL PERFORMANSINI DEĞERLENDİRMELERİ FAYDALI OLACAKTIR..SAYGILAR
  • Franchi first class
  • Benelli montefeltro
1986- AFŞİN

Çevrimdışı Cengiz DEMİRBAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: XANTHOS KULLANAN ARKADAŞLARDAN YORUM BEKLİYORUM
« Yanıtla #1 : 09 Mart 2017, 16:47:49 »
Güzel tüfekler ben kullandım bir sezon chiron modelini gayet tatminkar 3b ler kadar marka değeri yüksek olmasada aşağı kalır yönü yok hatta üstünde olabilir isçilik te
  • Huglu cifte
1983 Fransa

Çevrimdışı Cem BRAVO

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2017, 00:13:12 »
breda xhantos grey modeli tüfeğim yeni elime ulaştı tabiyki ilk işim tüfeği parçalarına ayırmak ve incelemek oldu,öncelikli olarak tüfeği yakından ilk gördüğünüzde silahın modeli zarefet ve inceliği sizi kendisine aşık ediyor kalite herşeyiyle kendini gösteriyor silahın namlusu benim eski tüfeğim brownıng 525 namlusuyla görüntü olarak aynı sanırım silah ışık görünce masmavi pırıltı ve ışıltı içinde kalıyor kasası tamamen çelik ,zaten silah baştan aşağı çelik aksam ile üretilmiş şuan piyasada tüm parçaları çelik üretilen tek silah diye biliyorum silahın el kundağı okadar iyi yapılmışki ileriki dönemde kundağın sallanma sorunu olacağını sanmıyorum namluya tam yapışıyor ve namluyu tam kavrıyor.
silah otomatik fişek doldurma sistemine sahip defalarca denedim herseferinde kusursuz çalışıyor silahın mekanizması standart otomatik silahlarınkinden çok farklı estetik olarakta çok güzel yapmışlar kurma kolu sert değil çektiğinizde rahat bir şekilde geri çekiliyor mekanizmayı nekadar kısa mesafeden kapatırsanız kapatın mekanizma yerine herseferinde tam oturuyor mekanizma kapandığında çıkan çeliğin sesini duymanızı isterim kalite silahın heryerine yansımış işçilik çok ince yapılmış kasanın içi teflon kaplı sanırım silahı yağlamasanız dahi mekanizma çok rahat çalışıyor silahla sezon kapalı olduğu için avlanma imkanım olmadı ancak atış ve saçma dağılımı testi yapma imkan buldum kesinlikle fişek seçmiyor 24 gram fişekle dahi sorunsuz bir şekilde çalıştı silahı omuza dayamadanda attığınızda rahatlıkla boş fişekleri atıyor arkadaşımın benelli montefeltrosuyla silahı karşılaştırdık bundan sonra bu silahı benelliyle kıyas bile etmem benelli bu silahın yanında sınıfta kalır namlusundan kasasına tetik tertibatından iç dizaynına kadar breda xhantos çok önde bir silah silahın ağırlığı dengesi ayrıca delme gücü.       Bu silahın hala türkiye piyasasında hak ettiği yeri almadığını düşünüyorum .
Cem BRAVO
1980 İSTANBUL

The following users thanked this post: Tuncay KAHRAMAN, Özgür UYAR, Serkan TİKVEŞLİ, Ekrem USTA

Çevrimdışı Cem BRAVO

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2017, 00:22:11 »
Cem BRAVO
1980 İSTANBUL

The following users thanked this post: Tuncay KAHRAMAN, Serkan TİKVEŞLİ, Ekrem USTA

Çevrimdışı Osman LİMAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2017, 14:05:00 »
Cem bey hayırlı ugurlu bol avlı olsun. Ağırlık namlu uzunluğu ve fiyat hakkında bilgi verebilirmisiniz.
  • Huğlu 401 b
  • Sarsılmaz charles daly
  • Vursan 92a
  • Drahtar (dişi),pointer(erkek)
Osman LİMAN
1980 Karaman
Artık ANAMUR...

The following users thanked this post: Serkan TİKVEŞLİ

Çevrimdışı Serkan TİKVEŞLİ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2017, 14:29:40 »
Hayırlı uğurlu olsun Cem bey
Serkantkv
1975 istanbul

Çevrimdışı Cem BRAVO

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2017, 17:28:33 »
71 cm namlu uzunluğu ağırlık 3 kg ben pek kullanılmamış ikinci el aldığım için uygun fiyata aldım piyasada 8250 tl liste fiyatı ile beraber 7500 tl ye bırakıyorlar
Cem BRAVO
1980 İSTANBUL

The following users thanked this post: Serkan TİKVEŞLİ

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2017, 19:43:24 »
Bukadar detaylı olmasada genel olarak incelemiştim bu modeli.
Hangi iş olursa olsun detaylara nekadar önem verilirse ortaya çıkan şey de okadar güzel oluyor.
Cem Bey, güzel bir seçim yapmışsınız hayırlı olsun. Nice güzel avlarda güle güle kullanın.
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

Çevrimdışı Cem BRAVO

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 11 Mayıs 2017, 23:30:11 »
herkeze çok teşekkür ederim allah kazasız belalar avlar nasip etsin inşallah