Gönderen Konu: Wolf Fişekleri  (Okunma sayısı 4076 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Enes AHMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Wolf Fişekleri
« : 29 Aralık 2014, 16:06:41 »

resim gönder

resim yükleme servisi
Merhabalar.

Bu fişeklerle tanışalı 1 yıl oluyor. Fakat bir yıl içinde hem kendimde hemde etrafımda yapılan avlarda hiç yüzümüz kara çıkmıyor. Bilmiyorum birçok reklamla şişirilmiş markaları denedim yok olmuyor birçok avı yolladık. Ta ki bu marka ile tanışana kadar.

Drama'da üretiliyor ve bildiğim kadarıyla sadece Yunanistan genelinde mevcut bu mütevazi marka. Fakat kullanan herkes memnun. Özellikle bu modeli 36gr 8 numara çok sıklık yerlerde çulluk için birebir geliyor. Dün isim vermeyeceğim malum çulluk avına çok methedilen o malum marka ortasında boşluk bıraktığı için bazı kuşları kaçırdım. Fakat bu wolf f104 dispersante yüzümü kara çıkarmadı ve avları torbaya indirdik. 5 numarası ile yanımda yapılan büyük boyutta avların düşüşü öyle uzun mesafelerden beni bile şaşırttı hep.

İddia etmiyorum fakat kendim kullandığım ve memnun kaldığım birşeyi Elbette tavsiye edeceğim. Eğer imkanınız olursa Yunanistana gelirseniz veya bi yakınınızla getirtme imkanı bulursanız size uyan modelini denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Farkı sizde benim gibi farkedeceksiniz :)

Buda firmanın sitesi:
www.wolfstore.gr/

« Son Düzenleme: 29 Aralık 2014, 16:08:01 Gönderen: Enes AHMET »
1993 Gümülcine
"Hiçbir taklidin şaheser olma şansı yoktur."

resim yüke

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Wolf Fişekleri
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2014, 16:44:57 »
iyide türkiyede olmayan bir fişek bize hitap etmiyor :) yinede açıklaman için teşekkürler...her fişeğin avda ve silahta yeri vardır...bulmasını kullanmasını bilene...selamlarımla rasgele..
  • Browning Maxus
  • B.C.Miroku 800 SW Grade 4
  • B.C.Miroku 600
Polat OLUR
1976 İzmir/Bergama

Çevrimdışı Zafer ÖZHAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2014, 17:45:53 »
Enes Bey;
Bilgilendirme için teşekkürler. Artık bayiler bu uyarıları dikkate alarak, farklı ülkelerin başarılı markalarını getirmeyi öğrenmeli. Pazara rekabet girmeden hiç bir ürün kalitesini istenilen seviyeye çıkaramaz. Bir para kalite ile beş para kazanmak ticaret olmuyor maalesef. Kaliteyi arttıran her daim kazanıyor, bulunuyor, aranıyor...
Ben özellikle Sterling fişeklerinden çok memnunum. Kendi fişeğini yapan biri olarak yabancı marka fişekler dışında Sterling ve Meca tercihimdir.
Rast Gele
  • Saint Ettienne Bergeron 65 mm 70 cm
1949 İZMİR

Çevrimdışı Mahmut ÖZTÜZÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
    • http://img199.imageshack.us/img199/690/6094299.jpg
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2014, 17:57:16 »
o fiyatlara adı çıkmış daha kaliteli fişekler alabilrsiniz
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA
Avcilik  bir yaşam tarzidir babadan oğula kalan mirastır

Çevrimdışı Enes AHMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2014, 20:15:04 »
iyide türkiyede olmayan bir fişek bize hitap etmiyor :) yinede açıklaman için teşekkürler...her fişeğin avda ve silahta yeri vardır...bulmasını kullanmasını bilene...selamlarımla rasgele..

Polat abi zaten Turkiyede bulunmadigini bende biliyorum. Imkani olan alip denesin dedim sadece :) Ama boyle birsey soz konusu olursa kesinlikle Turkiye piyasasina girer bu fisek bundan adim gibi eminim :)

1993 Gümülcine

resim yüke

Çevrimdışı Enes AHMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2014, 20:17:20 »
Enes Bey;
Bilgilendirme için teşekkürler. Artık bayiler bu uyarıları dikkate alarak, farklı ülkelerin başarılı markalarını getirmeyi öğrenmeli. Pazara rekabet girmeden hiç bir ürün kalitesini istenilen seviyeye çıkaramaz. Bir para kalite ile beş para kazanmak ticaret olmuyor maalesef. Kaliteyi arttıran her daim kazanıyor, bulunuyor, aranıyor...
Ben özellikle Sterling fişeklerinden çok memnunum. Kendi fişeğini yapan biri olarak yabancı marka fişekler dışında Sterling ve Meca tercihimdir.
Rast Gele

Katiliyorum abi ! Aynen dedigin gibi. Fakat bunu yapmak icin once bi adim atmali yani en azindan boyle adi duyulmali bi markanin.. Mesela bahsekonu fisegin hicbi reklami yok hicbi yerde adi gecmiyor fakat yerli avcilarin vazgecemedigi markalardan biri bu wolf... Sterling burda yok denemedim fakat kendi fisegini doldurmak dunyanin en iyi markasindan daha kaliteli birseyi elde ettirir sana :) Rastgele abi
1993 Gümülcine

resim yüke

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 30 Aralık 2014, 09:42:30 »
Ben ithalatçilerin pek geirtecekleriini düşünmüyorum...fabrika kapasite ve çeşit olarak yetersiz gibi..güzel fişektir ayrı konu..sonuçta oda dolduran firma malzeme üreticisi değil..
  • Browning Maxus
  • B.C.Miroku 800 SW Grade 4
  • B.C.Miroku 600
Polat OLUR
1976 İzmir/Bergama

Çevrimdışı Enes AHMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 30 Aralık 2014, 10:14:41 »
Ben ithalatçilerin pek geirtecekleriini düşünmüyorum...fabrika kapasite ve çeşit olarak yetersiz gibi..güzel fişektir ayrı konu..sonuçta oda dolduran firma malzeme üreticisi değil..

Firma zaten o kadar fazla büyük kapasiteli değil. Firma sahibi Grigoris Bafas'da bu işe ufak tefek dolumlarla başladığını belirtiyor özgeçmişinde. Kastettiğim kendi dolum fişeklerinizin tadında bi kalitedeler zaten o yüzden burada çok tutuluyor :)
1993 Gümülcine

resim yüke

Çevrimdışı Ayşe ALTINTREN

• Bayan Üye
  • **
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #8 : 25 Ocak 2018, 16:17:08 »
Ben ve eşim bu fışekten çok kullandık vede halen kullanıyoruz  biras sert patlar sacmasi yumusaktir ama temini zordur   size tavsiyemiz boşa kullanmayın vede ördek avında da güzel randiman sağlar 😉
  • beretta stonecoat al391
  • beretta s55
  • beretta303
  • beretta al390
  • Beretta a300
  • simson
1981 Edirne

Çevrimdışı Ayşe ALTINTREN

• Bayan Üye
  • **
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU