Gönderen Konu: AYA PİPER ÇİFTE  (Okunma sayısı 5081 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdi ÖZTAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
AYA PİPER ÇİFTE
« : 14 Ocak 2014, 19:57:31 »
Öncelikle tüm avcı arkadaşlara ve forumdaki avcılarımıza bol avlar diliyorum
Benim sorunum şu dededen kalma bir çiftem var aya piper almanyadan zamanında arkadaşı getirip hediye etmiş tüfeğin herşeyi güzel saçması grupmanı herşeyi hoşuma gidiyor ve dedemden bana kaldı bu tüfek ama zamanında cok agır dolular atılmış bu tüfekte bu yuzden tüfeğin kilitleme kısmında boşluklar lıkır lıkır oynuyo hafif bunun doldurulmasını istiyorum ve dipçiğinde çatlamalar var yeni dipçik yaptırıp boyattırmak istiyorum tanıdıgınız bir usta varmı ve rica etsem ne kadara patlar acaba bu bize ? yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler :)
Erdi ÖZTAN
1988 istanbul

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Erdi ÖZTAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: AYA PİPER ÇİFTE
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2014, 23:54:23 »
cevabınız için tesekkur ederim :)
Erdi ÖZTAN
1988 istanbul

Çevrimdışı Ali UŞAKLI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Ynt: AYA PİPER ÇİFTE
« Yanıtla #3 : 06 Ekim 2018, 13:05:01 »
Öncelikle tüm avcı arkadaşlara ve forumdaki avcılarımıza bol avlar diliyorum
Benim sorunum şu dededen kalma bir çiftem var aya piper almanyadan zamanında arkadaşı getirip hediye etmiş tüfeğin herşeyi güzel saçması grupmanı herşeyi hoşuma gidiyor ve dedemden bana kaldı bu tüfek ama zamanında cok agır dolular atılmış bu tüfekte bu yuzden tüfeğin kilitleme kısmında boşluklar lıkır lıkır oynuyo hafif bunun doldurulmasını istiyorum ve dipçiğinde çatlamalar var yeni dipçik yaptırıp boyattırmak istiyorum tanıdıgınız bir usta varmı ve rica etsem ne kadara patlar acaba bu bize ? yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Aynı tüfekten bendede var. yeni yaptırdım komple ve efsane bi tüfek çıktı ortaya. Antalyadan yardımcı olabilirim istersen. numarasını vereyim

« Son Düzenleme: 06 Ekim 2018, 13:07:12 Gönderen: Ali UŞAKLI »
  • HUĞLU 200 AC ÇİFTE
KIA BALABAN OTOMOTIV

SATIŞ DANIŞMANI

1982-Antalya