Gönderen Konu: E.BRETON' A DOĞRU  (Okunma sayısı 20087 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Selman TİMUR

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: E.BRETON' A DOĞRU
« Yanıtla #25 : 21 Temmuz 2015, 10:32:09 »
nuri abi sayenizde türkiye bretonla tanıştı ve hala gece gündüz durmadan yorulmadan bıkmadan en iyi kan bulma biz avcılar için uğraştığınızı bizzat gördüm siz değerli abime teşekkür eder ve birkez daha sizinle gurur duyduğumu söylemek isterim
1982-Mardin

Çevrimdışı Göker AKIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Bruno Jura
    • Bruno Jura Türkiye
« Yanıtla #26 : 21 Temmuz 2015, 11:07:03 »
Nuri bey yazdıklarınız bir çok insanın kafasındaki bazı engelleri kaldırdığını düşünüyorum. bende breton sahibiyim avlandığım yer itibariyle köpeğin bakımı zor oluyor. çok fazla pıtrak ve dikenlikler arasında tüy bakımı tam bir felaket o nedenle kısa tüylü bir köpek ile değiştirme çabasındayım  :(

birde aklımı kurcalayan bir konda bazı bretonların kafa yapıları burna dogru daha sivri gelirken benim breton gayet koca kafalı ve küt burunlu boycada biraz daha büyük. videosunu link olarak paylasıyorum. bir arkadasım bu yerli breton dedi. bu konuda yorum yaparsanız sevinirim.

saygılar..

« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2015, 11:08:04 Gönderen: Göker AKIN »
İSTANBUL - 1985

Çevrimdışı Nuri ÖNEL

• Müdavim Üyemiz
    • www.ekomakkazan.com.tr
« Yanıtla #27 : 16 Eylül 2015, 14:34:25 »
Merhaba Göker
video' nu seyrettim uzak olduğu için kesin bir şey söylememekle beraber bir sıkıntı görünmüyor, Sırp kökenli kandan geldiğini umuyorum.
eğer avı güzelse avlanmaya devam etmelisin, Pıtrak konusuna gelince sezon başında belki sıkıntı yaşabilirsin, onuda traşla halledersen problem kalmaz.
selamlar
Nuri ÖNEL
1957 NAZİLLİ

The following users thanked this post: Göker AKIN