Gönderen Konu: Yıldız Silah Yarı Otomatik Professional A71 veya A71 special  (Okunma sayısı 69215 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre HİKMETOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Merhabalar.

Değerli Avlak Forum Üyeleri :

Aranızda yukarıda başlıkta adı geçen aşağıda görünen ürünleri kullanan, kullananı gören, duyan, bilen veya herhangi bir şekilde ürünlerle münasabeti olan kişilerin, bu münasebet sonucunda edindikleri duygu ve düşünceleri, kaynağını belirtmek kaydıyla görüş ve önerilerini öğrenmeyi talep ediyorum.

Acaba bu ürünler sizin gözünüzde 10 puan üzerinden kaç puana layıktırlar ve kaç tl ederleri vardır (yani siz kaç tl olursa alır kullanırsınız) son olarak yerli silahlar arasında sıralaması ne olur ?

Konuyla ilgili paylaşımda bulunanlara şimdiden TEŞEKKÜRLER.

resim

bmp resim yükle
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2014, 04:17:52 Gönderen: Emre HİKMETOĞLU »
1983-İZMİR - AYDIN

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Yıldız Silah Yarı Otomatik Professional A71 veya A71 special
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2014, 04:49:07 »
alttaki tüfekle yıldız.arkadasım 40 m yakın şok 3 numara 5no fişekle tek seferde  tiliki yi öldürdü
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2014, 04:50:18 Gönderen: Veli TOKCAN »
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Kadir TANYILDIZI

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2014, 05:04:42 »
Emre bey bildiğim kadarıyla Yıldız firması yarı otomatik tüfeklerde tek gaz tahliye deliği yapıyor ve bu sayede daha hızlı çıkış hızı yakalıyor ayrıca tüfek daha az kirleniyor,kundak olarak numaralı ceviz kullanıyor.Şahsen fiyat olarak biraz pahalı buluyorum tercih size kalmış.Saygılar.
1993 ERZİNCAN

Çevrimdışı Cüneyt ÖZDEMİR 06

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2014, 09:35:17 »
bence yıldız almayın ben çiftesinden memnun kalmadım tüfeğime ekpertiz yaptırdım bunun neticesi namlusunun değişmesi gerekiyordu gönderdiğimde 65 ülkeye ihraçtan tutunda torun huğlu gibi firmaların onları karalamasına varana kadar anlattılar hep bir manzeret neticede değişmeden sorunsuz diye elime geçti tüfek verdiğim kargo paraları da cabası yıkıcılığının olmamasından dolayı kaçırdığım yada eziyet ettiğim hayvanları saymıyorum bile benim başımdan bunlar geçti yıldızı övenleri anlamıyorum ben genede siz bilirsiniz
  • Breda süper poze
  • Wizard otomatik
  • Deutsch drahthaar Darko
Cüneyt ÖZDEMİR
1985 AFYON-ANKARA

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2014, 12:00:45 »

Çevrimiçi Halil KARA
Avlak Üye
*
Profili Görüntüle  E-Posta  Kişisel İleti Gönder (Çevrimiçi)

Ynt: NEDİR BU YILDIZIN ÖZENSİZ ŞOKLARINDAN ve KALİTESİZ NAMLU BOYASINDAN ÇEKTİĞİM
« Yanıtla #21 : 23 Temmuz 2014, 11:58:33 »
Alıntı
Merhaba arkadaşlar.

Ersin Bey' in tüfeğinin arızasını daha dün buradan öğrendim. Kendisi tüfeği ilk aldığında namlu ucundaki krom hatasından dolayı ürünü tarafımıza gönderdi, ürünü ücretsiz olarak tekrar krom yapılıp tarafına gönderildi ve ürünü tarafına ulaştığında bizzat kendim telefon açıp başka bir problem olup olmadığını da sordum. Kendisi de ilgimize teşekkür etti, konu kapandı.

Diğer hususlar, krom kusması yada namlunun deliciliği ile ilgili firmamıza yada bana herhangi bir şikayeti bugüne kadar hiç olmadı. Eğer şikayetlerini belirtseydi, tekrar test atışları yapılıp, krom sertliği ölçülüp, kendisinin söylediği gibi bir arıza varsa namlu değişimi yada değişmesi gereken her ne varsa hepsi de ücretsiz olarak değişirdi. Fakat söylediğim gibi firmamıza herhangi bir şikayeti olmadı.

Dün, burada yazıyı okuduktan sonra Ersin Bey' in bilgilerini şirketten bulup, kendisini telefonla aradım. Seri üretimde ciddi adetlerde ürün ihraç ediyoruz ve zaman zaman her işletmede olabileceği gibi problemler çıkabileceğini ve bu problemlerden dolayı da ürünü ücretsiz olarak yapılabileceğini, ürünü tarafımıza göndermesini rica edip görüşmemizi sonlandırdık.

Burada herkes ürünlerimizi eleştirebilir, her fikre her düşünceye saygımız vardır. Kimisi ürünlerimizi çok beğenir, kimisi beğenmez. Herkesin kişisel beğenileri ve bütçesi ile ilgili bir durumdur. Mükemmel olduğumuzu hiç bir zaman iddia etmedik, ki mükemmelliğin sonu olmadığını da biliyoruz. Her geçen gün daha iyisini yapmak için uğraşıyoruz.

Ersin Bey'in yada eğer varsa firmamızın ürünleriyle ilgili sıkıntı yaşayan herkes benimle yada teknik servisle iletişime geçebilir, firmamızdan kaynaklı tüm sorunlar ücretsiz olarak giderilebilir.

Saygılarımla...
Moderatöre rapor et     Kayıtlı
Halil KARA
1987 BURDUR
Yıldız Silah Paz.
www.yildizsilahpazarlama.com
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Adnan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2014, 12:18:31 »
Olay budur arkadaşlar  firma malının arkasında duruyor ve tabikide hatalı veya çeşitli nedenlarden dolayı sorunlu ürünlar olabilir sonuçta kul yapısı.Dünya çapındaki firmalarda bile  bu tür olaylar kesinlikle oluyo görüyoruz ve duyuyoruz.Sonuçta  önemli olan hatayı yada  yanlışlıgı gidermektir. Buradaki açıklamada bunu görüyoruz zaten  Yıldız malının arkasında ben sahsen takdir ettim  yıldıza başarılar..
BoDrUm    1976

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2014, 14:05:42 »
Merhabalar.

Değerli Avlak Forum Üyeleri :

Aranızda yukarıda başlıkta adı geçen aşağıda görünen ürünleri kullanan, kullananı gören, duyan, bilen veya herhangi bir şekilde ürünlerle münasabeti olan kişilerin, bu münasebet sonucunda edindikleri duygu ve düşünceleri, kaynağını belirtmek kaydıyla görüş ve önerilerini öğrenmeyi talep ediyorum.

Acaba bu ürünler sizin gözünüzde 10 puan üzerinden kaç puana layıktırlar ve kaç tl ederleri vardır (yani siz kaç tl olursa alır kullanırsınız) son olarak yerli silahlar arasında sıralaması ne olur ?

Konuyla ilgili paylaşımda bulunanlara şimdiden TEŞEKKÜRLER.

resim

bmp resim yükle
SN.HİKMETOĞLU
resimlerden gördüğüm silahlar benim nazarımda
ÜZÜMLÜ ÜRETİMİ
LAZER,,KRAL,,TORUN gibi silahlar ile aynı değer ve kalitede silahlardandır
ve değerleride 500-750 tl aralığında olması gerekir gerisi benim için LAFI GÜZAFTAN İBARETTİR....

HATTA ÜLKEMİZDE hiçbir yarı oto silahın 1000 tl üzerinde bir değere sahip olduğunuda düşünmüyorum.....
Hakan AKMAN
1970 ANKARA / AFYONKARAHİSARC:\Users\2012\Pictures\photog254iw0.jpg

Çevrimdışı Mahmut ÇETİN

• Müdavim Üyemiz
  • Böyle Bir Kara Sevda...
« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2014, 19:48:30 »
Yerli av tüfegi fiyatlarının uctuguna bende katılıyorum. Ama yıldızın kötü olduguna katılmıyorum.
1981 Burdur
EY RABBIM
IMAN ILE ÖZÜMÜZÜ, HAYAT ILE YÜZÜMÜZÜ 
EDEP ILE SÖZÜMÜZÜ, KUR'AN ILE ÖMRÜMÜZÜ HAYIRLI EYLE

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 24 Temmuz 2014, 19:47:11 »
valla bence yıldızdan uzak durun sözde firma arkasında duruyor işte yalanının ispatı ilk geldiğinde tüfek bu haldeydi tesviye hatası diye tatava okudular  hani değiştiriyordunuz tüfeği halil kara bey

image url upload

yükle resim
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Adem KARACAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 24 Temmuz 2014, 23:31:59 »
Bu acilan konu iyi niyetli degil ben kullaniyorum on uzerinden 8 veriyorum niyemi avrupadada 84 puan almis aaaa. Pardon o silah 36 kalibre idi saygi deger abilerim ayni fabrika uretmedimi 2010 dunya sampiyonu silah rasgele bir bayiden alindi kotu tecrube yasayan arkadaslari anliyorum. Silahi eline almamis insanlari anlamam mumkun degil bir silah vede hersey anlatilmaz yasanir
  • Huğlu 104 A 76 namlu 1/3
Adem KARACAN
1982 Cihanbeyli   LİMİT VİCDANDIR.  AVCI VİCDANSIZ OLAMAZ.

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 25 Temmuz 2014, 00:00:06 »
Bu acilan konu iyi niyetli degil ben kullaniyorum on uzerinden 8 veriyorum niyemi avrupadada 84 puan almis aaaa. Pardon o silah 36 kalibre idi saygi deger abilerim ayni fabrika uretmedimi 2010 dunya sampiyonu silah rasgele bir bayiden alindi kotu tecrube yasayan arkadaslari anliyorum. Silahi eline almamis insanlari anlamam mumkun degil bir silah vede hersey anlatilmaz yasanir
sn.karacan
BENDE SİZİN NİYETİNİZDEN ŞÜPHE DUYDUM....
Hakan AKMAN
1970 ANKARA / AFYONKARAHİSARC:\Users\2012\Pictures\photog254iw0.jpg

Çevrimdışı Serkan ÇİMEN

• Müdavim Üyemiz
  • Bazıları sürat sever....
    • izmirchoketube
« Yanıtla #11 : 25 Temmuz 2014, 08:21:28 »
sn.karacan
BENDE SÝZÝN NÝYETÝNÝZDEN ÞÜPHE DUYDUM....
+1
Sarsılmaz SAR-9 9x19
Sarsılmaz K2-45 45 Acp
Ata Turqua 308 win
Browning A500
Breton Çakır

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 25 Temmuz 2014, 19:19:49 »
sayın adem karacan  abim düşüncenize saygım var inanmayabilirsiniz  ama ben halil kara beyin attıgı maili gösterdim hala silahım değişmedi  silahın ucundaki hatayıda görüyorsunu benm paylaşım yaptığım videoları seyredin ve görün  silah arıza yapabilir ama sıfır silahta böle bariz hatalar olmaz silah resmen defolu

« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2014, 19:26:59 Gönderen: Ersin MUTLU »
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 27 Temmuz 2014, 21:24:06 »
 halil kara beyle konuştum videoları görün dedim  ... bir satış elemanına yakışmayan uslubda konuşmalar yaptı .... yok lafı uzatmayalım ..yok gönder ürüne bakalım ... yok efendim tüketici haklarını sizden iyi biliyorum ben işi zorlaştırsam silahınızı değiştirmem ...yok işte formda çok kişiye yardımcı oldum .... sen beni formda kötüledin yalancı dedin ... böyle yazılar yazmaya devam et ...  namlu boyası atıyor diye namlu değişmez .. yok bir yıldır aklın nerdeydi ... benm bütün emeklerime ve çabalarıma haksızlık ediyon ....yaaa arkadaş müşteriysem ben daima haklıyımdır  bana 1 yıldır aklın nerdeydi diyor  diyorum ki abi ben öğrenci olduğum için tüfeği kullanmadım ava götürmedim diyorum  yok efendim o beni ilgilendirmez falan filan .....  yani ben burda yıldızı övsem herkese tavsiye etsem  benden iyisi olmaz  ama bir kusurunu söyledik diye  suçlu resmen ben oldum  burdan  eleştiri yapılmasını istemiyorsan adam gibi tüfek yapın ve defolu ürün göndermeyin ..... hani değiştirecektiniz silahı mailde öyle yazdınız dedim yok efendim 2012 modeli kalmamış ellerinde .. yav arkadaş malı satarlen iyide bir kusurunu söledik diye adamın bir sövmediği kaldı ... sadece ben değilim ki herkes yıldızın şokundaki görüntüden memnun değil   ..  kötü ürün bana geldiyse ve bende ürünün kusurlarını söylediysem benm ne suçum var  ... ister değiştirsinler ister değiştirmesinler yıldız silah şu saatten sonra benm için bitmiştir ..
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #14 : 30 Temmuz 2014, 09:19:00 »

Sayın KARACAN

Lütfen ÖKÜZ ALTINDA BUZAĞI ARAMAKTAN VAZGEÇİN, niyetleri sorgulamayın, bırakın isteyen istediğini yazsın, memnuniyetinide memnuniyetsizliğinide, kimsenin sizin elinizdeki ürüne bir şey dediği yok herkes sorunlu ürünlerden şikayetçi sizdeki sorunsuz olabilir fakat şu resimlerdeki ürünlere iyi bakın sizin elinizdeki ürünle aynı adı taşıyan problemli ürünler, bizim elimizdeki ürünlerle ödül alabilmek mümkün değil. Ayrıca kimsenin karalama kampanyası başlattığı yok olanlar ve olması gerekenler paylaşılıyor burada. Bizim yaşadıklamızla sizin gibi düşünmemizi beklemeyin. Ne diyelim elimizdeki Yıldız marka silah paramparça oldu, helal olsun firmaya bu kalitede ürünü bize sattığı, bize bu sıkıntıları yaşattığı için mi diyelim. Bu yüzden herkesin fikrine saygı duyun...
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2014, 09:21:01 Gönderen: Emre HİKMETOĞLU »
1983-İZMİR - AYDIN

Çevrimdışı Gökhan AKSOY

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #15 : 30 Temmuz 2014, 09:50:22 »
Merhaba arkadaşlar bende de yıldız spz me var çok memnunum hatri sayılır mesafelerden avlar vurdum çok şaşırdım bunları okuyunca hatta dayım da aya marka çifte var o yıldız almayi düşünüyor ama fişek seçiyor
Gökhan AKSOY
1986 KIRSEHİR

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 30 Temmuz 2014, 16:50:59 »
sayın adem karacan herşey ortada sizin elinizdeki silah iyidir benimki kötü çıktı  şimdi ben bunu avcı abilerimle paylaştım diye amacım neden kötü olsun  videoda çekip yayınladım  ayrıyetten  satış elemanına yakışmayan uslubda konuşmalar oldu ...  sen yazı yazmaya bana yalancı demeye devam et diyor yaa arkadaş ben iftira atmıyorum halil beyin attığı mail orda  ben kafamdan atmıyorum  hepsi belgeli  beyfendi girip sölesin ben böle mail atmadım yalan desin .... ama diyemez çünkü hepsi belgeli resimli
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Çaglar HAYTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #17 : 23 Ağustos 2014, 21:48:13 »
Kardeşim arıza var arıza var.
Elinizi vicdanınıza koyun bu ne böyle.
Yıldız ın bende 3 adet tüfeği var.
2007 yılında aldığım pozemin namlusunu ben çarpıp eğdim 2012 yılında alındıktan 5 yıl sonra Yıldız ÜCRETSİZ değiştirdi.
Yanlış anlamayın yıldızdan kimseyi tanımam bilmem.
Ben yıldız kullanmaya başladığımda daha böyle Halil Karalar falan yoktu ortalıkta.
Ama biraz vicdan.

Bu platformları böyle topluiğne başı kadar meseleleri deve yapıp onlarca emeği çöp etmek için kullanmayın.
Ben size servisi bile olmadan satılan beretta browning lerin çıkan kusurları üzümlüde 5. Sınıf atölyelerde nasıl yaptırılıyor sizede italya ya gitti ...... Neyse
Yapmayın günah.
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2014, 21:55:00 Gönderen: Çaglar HAYTA »
1981 ADANA

Çevrimdışı Alper KAYAR

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #18 : 24 Ağustos 2014, 00:23:21 »
firma haksızdır.
yerli malı deli cesareti olanlar içindir bana göre ayrıca bir mal ıcın mail atılmış resmen resmiyete gırmış yazışma hatayı kabul edıp değiştirelim demişsin.gerisi boş.
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2014, 00:24:32 Gönderen: Alper KAYAR »
  • Fabarm xlr5
  • Beretta s-55
evdekı huzur zengınlık budur.

1985-SAKARYA

The following users thanked this post: Murat SAYKI

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #19 : 26 Ağustos 2014, 12:43:34 »
2007 yılında aldığım pozemin namlusunu ben çarpıp eğdim 2012 yılında alındıktan 5 yıl sonra Yıldız ÜCRETSİZ değiştirdi.
Ben yıldız kullanmaya başladığımda daha böyle Halil Karalar falan yoktu ortalıkta.
Ama biraz vicdan.

Bu platformları böyle topluiğne başı kadar meseleleri deve yapıp onlarca emeği çöp etmek için kullanmayın.
Ben size servisi bile olmadan satılan beretta browning lerin çıkan kusurları üzümlüde 5. Sınıf atölyelerde nasıl yaptırılıyor sizede italya ya gitti ...... Neyse
Yapmayın günah.
çaglar abi sende elini vicdanına koy ve  halil karanın attığı maili gör  ... ayrıca arıza var diye değil  defolu ürünü gönderdiler diye sitem ediyorum ...
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Serkan ÇİMEN

• Müdavim Üyemiz
    • izmirchoketube
« Yanıtla #20 : 26 Ağustos 2014, 14:33:58 »
Durum çözüme kavuşmadı heralde....
Sarsılmaz SAR-9 9x19
Sarsılmaz K2-45 45 Acp
Ata Turqua 308 win
Browning A500
Breton Çakır

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #21 : 27 Ağustos 2014, 13:58:37 »
Durum çözüme kavuşmadı heralde....
yok serkan abi  kavuşmadı fabrika sahibi adem kuzu beyi aradım  ... bana sen halil karayı kızdırmışsındır  ondan öyle konuşmuştur senle ..hadi zamanımı alma gibi cümleler kullanınca  vazgeçtim abicim  tüfeği göndermekten otomatiğimle avlanıyorum .. bazı abilerimin kafasında firmayı karalama yapıyorum gibi bir izlenim oluşmuş   .. ben  sadece defolu ürün gönderildi diye sitem ediyorum  .... ama firmadan hiç kimsede çıkıp burda diyemiyor ki veya tl açıp söylüyemiyor ki sen yalan konusuyorsun diye   neyse sağlık olsun abi ... olmadı size şokun birini göndereyim abicim de  bana bir şok yapıverin  :) :) saygılarımla
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Serkan ÇİMEN

• Müdavim Üyemiz
    • izmirchoketube
« Yanıtla #22 : 27 Ağustos 2014, 22:04:58 »
Olur gonder yaparız ama araligi beklemen lazim...
Sarsılmaz SAR-9 9x19
Sarsılmaz K2-45 45 Acp
Ata Turqua 308 win
Browning A500
Breton Çakır

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #23 : 28 Ağustos 2014, 00:21:20 »
Ama biraz vicdan.

Yapmayın günah.

Sayın Çaglar HAYTA

Yukarıdaki resimlerde bulunan YILDIZ marka tüfeği kendi elinizdekilerle karıştırmayın, kusuru açık bir şekilde görünen ürün sizin elinizdekilerle aynı değildir umarım. Siz kendi hatanızla 5 yaşındaki ürünün namlusunu değiştirmeyi başarmışsınız size helal olsun. Bu toplu iğne başı kadar sorunu gidermeyi nasıl başardığınızı açıklarsanız belki Ersin kardeşimize yardım etmiş olursunuz. Böylece vicdanlar rahatlamış olur.

İyi geceler.
1983-İZMİR - AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #24 : 28 Ağustos 2014, 00:40:47 »
yok serkan abi  kavuşmadı fabrika sahibi adem kuzu beyi aradım  ... bana sen halil karayı kızdırmışsındır  ondan öyle konuşmuştur senle ..hadi zamanımı alma gibi cümleler kullanınca  vazgeçtim abicim  tüfeği göndermekten otomatiğimle avlanıyorum .. bazı abilerimin kafasında firmayı karalama yapıyorum gibi bir izlenim oluşmuş   .. ben  sadece defolu ürün gönderildi diye sitem ediyorum  .... ama firmadan hiç kimsede çıkıp burda diyemiyor ki veya tl açıp söylüyemiyor ki sen yalan konusuyorsun diye   neyse sağlık olsun abi ... olmadı size şokun birini göndereyim abicim de  bana bir şok yapıverin  :) :) saygılarımla

Ersin Kardeşim

Firma yetkilisi Forum yönetimine söz vermişti... Yine mi sözünde durmadı?

Firma yetkilisi kızarsa, sana sattığı özürlü ürünü değiştirmez. Firma yetkilisi kızarsa, sözünde durmaz.

Bu firmanın bir özelliği midir?

Kardeşim yasal hakların saklı ama uğraşmak istemiyorsun sanırım.
Neyse hayırlısı olsun. Piyasada güvenilir olarak bildiğin, tanıdığın markalara ve kişilere güvenmemen gerektiğini bu olayı yaşayarak öğrenmiş oldun. Tecrübe, hayatta yaşadıklarından çıkardığın derslerdir. Bir daha bir ürünü eline almadan iyice incelemeden satın almazsın umarım.

İyi geceler...
1983-İZMİR - AYDIN