Gönderen Konu: Çalgaracı Avcı !  (Okunma sayısı 8531 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hulisi TAŞKIRAN

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Çalgaracı Avcı !
« Yanıtla #25 : 11 Ağustos 2016, 17:05:20 »
Azına sağlık Bülent abi anlatımından avı sen yapmadın ben yaptım bilgisayar başında. O mankelerden sonra şapkayı çıkarıpta elini yüzünü bi silseydin benim gibi
Hulusi TAŞKIRAN
0 Rh - 1983 Alanya ANTALYA

The following users thanked this post: Bülent ERDEM

Çevrimdışı Hakan KILIÇ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 21 Kasım 2016, 01:25:12 »
İki kişi 8 fişek aynı alaya oysa kara avcılığı yasası yıllardır 2 kişi için maksimum 6 fişek  diyor . Yine aynı mevzu takozsuz otomatik ler  bol fişek ya düşerse mantığı
😣😣😣😣😣😣
1964 ankara

Çevrimdışı Mustafa AYDIN 54

• Müdavim Üyemiz
  • avcılık özgürlüktür.
« Yanıtla #27 : 22 Kasım 2016, 14:17:36 »
Güzel bir anı Bülent bey, paylaşım için teşekkürler. İki keklik vurup şuraya fotoğrafını atsaydın bu kadar keyif almazdık, adeta olayı canlı gibi yaşadık. Paylaşım için teşekkürler.
  • Franchi Affinity y.oto. 71
  • carizma y.oto. 61-71
  • D. D. Panda
Mustafa AYDIN  1973 SAKARYA

Çevrimdışı Bülent ERDEM

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #28 : 15 Nisan 2017, 10:27:19 »
İki kişi 8 fişek aynı alaya oysa kara avcılığı yasası yıllardır 2 kişi için maksimum 6 fişek  diyor . Yine aynı mevzu takozsuz otomatik ler  bol fişek ya düşerse mantığı
😣😣😣😣😣😣

sn Kılıç , uzun süredir foruma girme şansım olmuyordu . o yüzden eleştirinizi yeni fark ettim . hassasiyetinizi , özellikle hepimizin ortak sevdası, milli kuşumuz  kınalı kuşa olan kaygılarınızı son derece anlıyor ve saygı duyuyorum .
lakin , siteminizi hak etmediğimi düşünüyorum . sizden ricam tekrar konuyu bir gözden geçirmeniz .

dip not ; ruhsatıma kayıtlı iki tüfeğim mevcut . 16 ve 12 kalibre olmak üzere, 71 namlu, fix şoklu dünyada keklik avında en çok kabul gören özelliklere sahip 2 adet süper poze.
Bülent ERDEM
1977 Alanya

Çevrimdışı İbrahim YILDIRIM

• AvlakForum Üye
  • *
  • Avcılık Bir Spor değil, Atıcılık Bir Spordur ...
« Yanıtla #29 : 15 Nisan 2017, 10:46:54 »
Bülent bey benzer bir durumuda ördek avında yaşayan birisiyim hala mermilerin nereye gittiğini çözmüş değiliz :)
İnsan burda tekrar anlıyorki av nasip işidir ve ayrıca sabır işidir nasipte var ise tek atışta 3-5 düşer nasip yok ise üzerine bazsan kalkmaz onlarca mermi yaksak vurulmaz
Anılar paylaşıldıkça güzelleşir sağolun
  • SİYAH İNCİ- 4+1 71 cm SABİT FULL ŞOK
  • KRUPP SAUER AYA 71 cm ÇİFT KIRMA 3/1
1986 "SÜRDÜRÜLEBİLİR TAVŞAN VE KEKLİK AVI İÇİN AVA AVCI GİTSİN KÖPEĞE HAYIR"

Çevrimdışı Bülent ERDEM

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #30 : 15 Nisan 2017, 11:03:52 »
Güzel bir anı Bülent bey, paylaşım için teşekkürler. İki keklik vurup şuraya fotoğrafını atsaydın bu kadar keyif almazdık, adeta olayı canlı gibi yaşadık. Paylaşım için teşekkürler.
Bülent bey benzer bir durumuda ördek avında yaşayan birisiyim hala mermilerin nereye gittiğini çözmüş değiliz :)
İnsan burda tekrar anlıyorki av nasip işidir ve ayrıca sabır işidir nasipte var ise tek atışta 3-5 düşer nasip yok ise üzerine bazsan kalkmaz onlarca mermi yaksak vurulmaz
Anılar paylaşıldıkça güzelleşir sağolun

sn Aydın  sn Yıldırım  kıymetli gönül dostlarım , beğeni ve değerli yorumlarınıza çok teşekkür ederim .

saygı ve muhabbetlerimle
Bülent ERDEM
1977 Alanya