Gönderen Konu: Üzgünüm Ama Huğlu'ya Yakıştıramadım  (Okunma sayısı 5517 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fazlı MORAL

• AvlakForum Üye
  • *
Üzgünüm Ama Huğlu'ya Yakıştıramadım
« : 08 Aralık 2017, 22:06:04 »
iki gündür kooperatifi arıyorum. dün yani perşembe 07/12/2017 aradım, ulaşamadım. waatsaap tan mesaj attım okuyan dönen olmadı. Cuma günü tekrar aradım. bir iki sefer sonuna kadar bekledim. operatöre aktardılar. operatör servise yönlendirdi, servis cevap vermedi.  santraldaki bayan ile görüştük derdimi anlatmaya çalışırken bayanın sesi değişmeye başladı. ben müşteriyim işin halladilmediği için benim sesim yükselecek iken siz sesinizi yükseltiyorsunuz. Benim sizinle konuşacak bir şeyim yok dedim telefonu kapattım.
  • huğlu 401A
  • huğlu renova kinetik sistem
  • sarsılmaz concort sport 66 namlu
  • kurzaar
Fazlı MORAL
1973  terme samsun ikamet menemen izmir
Cümleler doğrudur sen doğru isen
Doğruluk bulunmaz sen eğri isen.

The following users thanked this post: Suat ÇALIŞKAN, Yavuz ACAR

Çevrimdışı Fazlı MORAL

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Üzgünüm Ama Huğlu'ya Yakıştıramadım
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2017, 22:11:47 »
Bu memlekette ticaretle üretimle uğraşan insanlar ne zaman müşteri veli nimetimizdir anlayışını hayata geçirecekler. Ne zaman ağızla söylediklerini yüreklerinde hissedecekler bilmiyorum. Ne zaman milletini, devletini düşünen, yerli üreticiyi düşünen destekçilerine teveccüh gösterecekler. Üzüldüm, hem de çok üzüldüm. Kırıldım, Huğlu'ya yakıştıramadım...
  • huğlu 401A
  • kurzaar
Fazlı MORAL

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2017, 22:48:14 »
Fazlı Bey  öncelikle geçmiş olsun.
Telefonumuza bakmayıp,sorularımıza cevap vermeyeceklerse ve bizimle ilgilenmeyeceklerse yerli tüfek almak için bir sebeb kalmamıştır.
Huğlu yerli firmaların lokomatifi.Hiç yakışmamış.

• HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Fazlı MORAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 09 Aralık 2017, 22:12:46 »
Yirmi beş yıldır Huğlu nun tüfeklerini kullanıyorum. Başka tüfeklerle kendimi rahat hissetmiyorum. Biz böyle bağlanırken bu muameleyi hak etmedigimizi düşünüyorum. Sonuçta biz camia olarak teveccüh gösteriyoruz, ve gördüğümüz değer. Kardeşim anlattı. Arkadasi, yanılmıyorsam robust, Avrupa bir tüfek alıyor
 Tofegin bir gözü namlu çatlak fabrikaya mesajla ulaşıyor. Fabrika silahı istiyor namluyu yenileyip gönderiyor ve hata avcıdan olmasına rağmen özür diliyorlar. Aradaki fark. Tabi ben bütün bunlara rağmen illede yerli diyorum. Ne yapalım, bize bunlar lazım. Artık başka yerli firmalara yonelecegiz.
  • huğlu 401A
  • kurzaar
Fazlı MORAL

Çevrimdışı Akur BOZKURT

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #4 : 09 Aralık 2017, 22:46:51 »
Yirmi beş yıldır Huğlu nun tüfeklerini kullanıyorum. Başka tüfeklerle kendimi rahat hissetmiyorum. Biz böyle bağlanırken bu muameleyi hak etmedigimizi düşünüyorum. Sonuçta biz camia olarak teveccüh gösteriyoruz, ve gördüğümüz değer. Kardeşim anlattı. Arkadasi, yanılmıyorsam robust, Avrupa bir tüfek alıyor
 Tofegin bir gözü namlu çatlak fabrikaya mesajla ulaşıyor. Fabrika silahı istiyor namluyu yenileyip gönderiyor ve hata avcıdan olmasına rağmen özür diliyorlar. Aradaki fark. Tabi ben bütün bunlara rağmen illede yerli diyorum. Ne yapalım, bize bunlar lazım. Artık başka yerli firmalara yonelecegiz.
Fazlı bey yaşadığınız durum gerçekten moral bozucu çevremde bi çok kişiye huğlu pozelerini aldırmışımdır ve almak isteyen arkadaşlarımda mevcut bi kaç gün önce yeni çıkan ovis ile ilgili bilgi almak için whatsapp aracılığı ile huğluya ulaştım ancak komiktir dönüş yapılmadı halbuki 201 a çiftem ile ilgili tüm bilgileri samimi olarak konuşmuştuk ayrıca yarı otomatik bir av tüfeği arayışı içerisindeyken renovaya karar kılmıştım ancak kararımdan vazgeçtim firmalar veya kişiler bi mertebeye ulaşabilir ancak hakkını vermektir muhim olan

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1989 Fatsa ORDU

The following users thanked this post: Fazlı MORAL

Çevrimdışı Ercüment YILDIRIM

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 12 Aralık 2017, 11:45:46 »
Fazlı bey size genç hugluyu tavsiye edebilirim.Genc huglu bölümünün en basindaki silah benim.Kendi isteğinize özel çok guzel silah yapıyorlar.Adamlarla cep telefonondan sürekli iletisim halindesin.istedigin şekilde muhattap oluyorsun.Derdini anlatabiliyorsun.Ustalari zırt pirt aramadigin sürece sıkıntı yok.Yinede işin arkasini bırakmadan sikistirmak gerekiyor tabi.Avrupayi satış ve pazarlama hayallerini kapilmadan isteklerimize cevap verebilecek düzeyde bir firma.Tavsiye ederim saygılar.
1983 MERSİN

Çevrimdışı Fazlı MORAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 13 Aralık 2017, 20:42:06 »
Teşekkürler tavsiyeleriniz ve iyi dilekleriniz için. Bence kooperatif olduğu için böyle. Tabii içlerinde çok samimi işini aşkla yapanlarin olduğuna inancım tamdır. Ancak bazen böyle sorumsuz insanlara denk geliyoruz. Her sıkıntıda tümden silip atmak olmaz... Yirmi beş yıllık dostluğu bir kalemde silemem. Ugrasacagiz biraz
  • huğlu 401A
  • kurzaar
Fazlı MORAL

Çevrimdışı Uygar TANDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 13 Aralık 2017, 22:25:35 »
pire için yorgan yakmayın bence.huğlu bugünlere geldiyse malının arkasındaa durduğu içindir.bulunur bir çaresi,canınızı sıkmayın.
  • HUĞLU RENOVA SENTETİK 66CM
  • VURSAN 92A EUROPE 66cm
  • HUĞLU GX 812 TACTICAL
Uygar TANDOĞAN
1977 MUĞLA

The following users thanked this post: Osman LİMAN, Ziyaettin AYHAN

Çevrimdışı Ayberk ARABACI

• AvlakForum Üye
  • *
  • Doğa Bekçiyle Değil, Sevgiyle Korunur
« Yanıtla #8 : 14 Aralık 2017, 00:05:19 »
Fazlı Bey  öncelikle geçmiş olsun.
Telefonumuza bakmayıp,sorularımıza cevap vermeyeceklerse ve bizimle ilgilenmeyeceklerse yerli tüfek almak için bir sebeb kalmamıştır.
Huğlu yerli firmaların lokomatifi.Hiç yakışmamış.
huğluyla hiç işim olmadı fakat kral arms a iki kez havalı tüfeğimi gönderdim arızanın biri kullanım hatası olmasına rağmen garanti kapsamında gayet hızlı onardılar ne zaman arasam bir muhattap buluyorum gerek teknik destek olsun gerek onarım olsun. Daha dün sitesinden problemimi belirttim bu gün dönüş yaptılar problem yaşadığınız ürünü karşı ödemeli olarak gönderin gereğini yapalım diye. Destek konusunda benden tam not aldılar
  • İngiliz Setter
  • Arthemis ES226
1995 - Merkez/Bartın

Çevrimdışı Fazlı MORAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 14 Aralık 2017, 19:57:40 »
Bizim de istediğimiz birazcık tatlı dil. "Söz ola kese savaşı/Söz ola kestire başı/ Söz ola ağulu aşı/ Yağ ile bal ede bir söz...
  • huğlu 401A
  • kurzaar
Fazlı MORAL

Çevrimdışı Ercan TURYAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • CANSA CAN, KANSA KAN, YETER Kİ SEN DALGALAN.
« Yanıtla #10 : 18 Aralık 2017, 18:45:20 »
Bu sorunu tek siz yaşamadınız huğlunun her zamanki hali :) yorumlarda daha öncede okuduk malesef

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Armsan Phenoma Bronz Otomatik
  • Akus Hunter Lux Süperpoze
1988 - Bursa

Çevrimdışı Cevdet TAŞDEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 24 Aralık 2017, 01:35:14 »
güzel kardeşim bu  konular firmaları rahatsız eden konular  benim önerim hatsanla çalış yolda bırakmaz
Cevdet TAŞDEMİR 
AB Rh + 1967  Ahlat BİTLİS PATNOSTA ESNAFIM

Çevrimdışı Soydan TÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 24 Aralık 2017, 17:45:56 »
arkadaşıma beretta benellı ortak yapımı belmonte modeli av tüfegi aldıydık 2 sene evvel komonda av getirmis biz tüfegi adana dan metin ercoban hilal av dan aldıydık tüfek te namlunun dısında paslanmalar oluşmustu aradık hılal avı bizi stoger firmasına yönlendirdi aradıgımız firma yetkılısı bu tufek lerin kendılerinin getirmediginı sımdı kendilerinin getirdigini ama buna karsın tufegin sikayetlerini bir kagıda yazıp buraya dikkat lütfen  '' KARGO ÜCRETİNİ STOGER ÖDEMELİ OLARAK GÖNDERMEMİ HATANIN BİZDE KULLANICI HATASI OLSADA GEREKİRSE İTALYAYLA GÖRÜŞÜP NE YAPILMASI GEREKİYORSA YAPACAKLARINI NAMLU DA DEGİŞME GEREKİYORSA DEĞİŞTİRECEKLERİNİ VE BİZE KESİNLİKLE ÜCRET TALEP ETMEYECEKLERİNİ VE TEKRAR ÜRÜNÜN GARANTİ SÜRESİNİN DOLDUGUNU VEDE KENDİLERİNİN BU TÜFEĞİ İTHAL ETMEDİKLERİNİ AMA YİNEDE MÜSTERİ MEMNUNİYETİ HERŞEYİN ÜZERİNDE OLDUGUNU '' söyleyerek tüfegi göndermemızı ıstediler bizde kargo ücreti olarak hiçbir ücret ödemedik 15 gün sonra tüfegimizin namlusu kumlanmıs temizlenmis boyanmış vede kargo ücreti STOGER tarafından ödenmiş olarak gönderildi vede müşteri hizmetlerinden bizi arayarak tüfekten memnun olup olmadıgımızı sordular tüfegi gönderdik 1 kurus cebimizden para çıkmadı ve bizi 4 veya 5 sefer aradılar bir malın arkasında bu kadar durulur BIRDAHA TÜFEK ALACAK OLURSAM STOGER MARKA TÜFEKTEN BAŞKA MARAKA ALMAYACAGIM MUAZZAM BİR MÜSTERİ DESTEGİ VAR BİLGİNİZE
  • BAİKAL MP 153 YARI OTOMATIK 12/89
  • BAİKAL 27 EM-1C TEK TETİK SUPERPOZE
  • GAZELLE SUPERPOZE
Soydan TÜRK
1979 bursa

Çevrimdışı Murat DİKMETAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #13 : 24 Aralık 2017, 21:49:06 »
Bir huğlu kullanıcısı olarak gerçekten üzüldüm yazılanlara . Lakin bende kısa bir kelam edeyim Huğlu  kooperatif hakkında . Arkadaşım daha yeni renova aldı ,aksilik ya olacak işte ; ava giderken tüfeğini o gün heyacanla sabah arabanın üstünde unutuyor ve o şekilde basıp gidiyor . Yolda giderken sabah cisesinin etkisi ve kılıfının dıştan suni deri olması sebebi ile yavaş giderken düşmüyor ve hızlandığında tüfek düşüyor . Meraya vardığında fark ediyor tüfeğin düştüğünü . Neyse geri geliyor bakıyor sağa sola tüfek yok . Eğli namus bir dolmuşçu abimize denk geliyor ve durağa aynen aldığı gibi bırakıyor . Tüfeği aldığı gibi durumu anlatan bir kağıt yazıp tüfeği huğluya gönderdi . Hasvel kader bir hafta sonra bir baktık tüfek gelmiş . Düşmenin etkisiyle kasa alinmünyum olduğu için baya darbe almıştı ve berbat haldeydi . Namlu da boya atması vardı idi . Evet huğlu kasayı ve namluyu değiştirip arkadaşımdan beş kuruş para almadı . Kendi hatasından dolayı olduğunu yazdığı kağıda ısrarla belirtmesine rağmen  . Diyeceğim o ki sizin yaklaşımınız ve tavrınız olumlu ise yerli firmalarımız elinden geleni yapıyor . Arkadaşım şimdi akus poze yaptırmayı düşünüyordu . Huğlu böyle bir jest yaptığı için 103 fe yaptırcak sabit şoklu .

Herkese rast gele . Kazasız belasız avlar dilerim .
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2017, 21:53:07 Gönderen: Murat DİKMETAŞ »
  • Huğlu 202B
  • Winchester SXP
1983 - Fatsa

The following users thanked this post: Ziyaettin AYHAN

Çevrimdışı M.Burak METİLLİ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #14 : 04 Ocak 2018, 15:20:38 »
Yazilanlara uzuldum huglu gibi koklu bir firmaya yakismamis fakat kendi adima hugludan cok memnunum garanti surem gecmis olmasina ragmen Sp ve Cn servisinde bulunan Kadir bey gerekli islemleri fazlasiyla yapti bir daha cifte yaptirmayi dusunuyorum yine bu tavirdan dolayi hugluya yaptiricam.
Mehmet Burak METİLLİ
1985 / SERİK / KOCAELİ

Çevrimdışı Fazlı MORAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #15 : 04 Ocak 2018, 22:56:57 »
Ben de Şevki kardeşimin aracılığı ile bir abimizle taniştim. Yıllarca severek 401A otomatik kullanmama rağmen (23 yıl) tam huğludan vaz geçmişken tatlı dilin hatırına Renova sipariş ettim. Ama fabrikayı aramadım konuşmadım. Ustama inancım ve güvenim tam. Bekliyorum. Tufeği sonuçları, forum arkadaşlarım paylaşacğım elbette.
  • huğlu 401A
  • kurzaar
Fazlı MORAL

Çevrimdışı Hüseyin İŞCEN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 04 Ocak 2018, 23:14:15 »
Ben de Şevki kardeşimin aracılığı ile bir abimizle taniştim. Yıllarca severek 401A otomatik kullanmama rağmen (23 yıl) tam huğludan vaz geçmişken tatlı dilin hatırına Renova sipariş ettim. Ama fabrikayı aramadım konuşmadım. Ustama inancım ve güvenim tam. Bekliyorum. Tufeği sonuçları, forum arkadaşlarım paylaşacğım elbette.
  FAZLI  abi  yapılan yanlışa rağmen  yinede inadına yerli inadına huglu dediginiz için bence onlar mahçup olmalılar inş  tam anlamıyla güzel  bir tüfek denk gelir
  • huğlu kooperatif 12 calibre 76 namlu süperpoze
  • Üzümlü kooperatif 16 calibre 71 namlu çifte
  • Akdaş ah 212 w hybrit 71namlu yarıotomatık
Gerçek avcı doğayı  koruyan nefsini dizginleyebilendir.

1986 sivas

Çevrimdışı Fazlı MORAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #17 : 05 Ocak 2018, 22:45:41 »
Ben de tam da onun icin, ülkem kazansın diye, verdiğimiz paralarla gavur gelip bize dayilanmasin diye, sanayiye bir kum tanesi kadar bile olsun katkım olsun diye, çocukluğumuz ,gençliğimizin hayali olduğu için Huğlu dedik. Dedelerinin mirasını tuketenler düşünsün diye ...
  • huğlu 401A
  • kurzaar
Fazlı MORAL

Çevrimdışı Mehmet YAYLA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #18 : 12 Şubat 2018, 19:19:32 »
Otomstik servisi 136 poze servisi 125 günde em az 200 -250 kişi ile görüşme yapılıyor geri dönüş oluyorken bi iki gün ulaşamayınca bu kadsr verilen emeğe. Mücadeleye ayıp etmiş olursunuz bence
Huğlu 103de
Huğlu 601 g
Huğlu effecto
Cz hunter
Cz 3006 lux

Çevrimdışı Osman LİMAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #19 : 12 Şubat 2018, 21:25:04 »
arkadaslar merhabalar.yerli tufek almayalim.yabanci tufek alalim.yuzdeyuz musteri memnuniyeti ve sorunsuz tufegimiz olsun! alman italyan fransiz rus amerikan falan.paramiz kursun olarak milletimize geri dönsun.
bilmeyenler icin diyorum konya ya huglu ya uzumluye bi musait olduklarinda ziyarete gitsinler.. önce selam verip çayini icip muhabbetini yapsinlar
parasina gore silahin uretildigini gorsunler .
bugun bir benelliye 10 bin tl civari para verip rahatlasinlar.ariza durumunda  bi sezon bakimda dursun.sonra musteri memnuniyeti on numara! ...
  • Huğlu 401 b
  • Sarsılmaz charles daly
  • Vursan 92a
  • Drahtar (dişi),pointer(erkek)
Osman LİMAN
1980 Karaman
Artık ANAMUR...

Çevrimdışı Osman LİMAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #20 : 12 Şubat 2018, 21:30:55 »
Huglu kooparatif bu ulkenin lokomotiflerinden biridir.sigortasidir. dunyaya tufekte TÜRKİYE min adini duyuran anadolunun evlatlarinin kurdugu Kooparatiftir.
  • Huğlu 401 b
  • Sarsılmaz charles daly
  • Vursan 92a
  • Drahtar (dişi),pointer(erkek)
Osman LİMAN
1980 Karaman
Artık ANAMUR...

Çevrimdışı Ziyaettin AYHAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #21 : 12 Şubat 2018, 22:04:45 »
bu skıntıları bende yaşadım,ama bir anda pire için yorgan yakmıyalım,sonra tel den ulaştılar bana çok yoğunluk olduğu için ilgilenememişler.işimizi görüp istediğim parçaları ücretsiz gönderdiler,sonuçta hepimiz insanız hatalarımız olcaktır tabi bir anda yerli firmamızı köreltmiyelim,inanın sizinlede yakın zamanda ilgilenecekler,beni bir hafta sonra aradılar,yinede kimseye kızmadım,sabırlı olun.
1970
Kartepe/KOCAELİ
0531 257 3434
Dost, zor zamanında bulur seni.