Gönderen Konu: Antepte saldırı..ve Hakkari..  (Okunma sayısı 5299 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
Antepte saldırı..ve Hakkari..
« : 20 Ağustos 2012, 22:23:35 »

http://www.haberturk.com/gundem/haber/770131-semdinlide-catisma-4-sehit
http://haber.mynet.com/gaziantepte-bombali-saldiri-8-olu-646944-guncel/

Beni biliyonuz..ben bişey demiyom..Siz anlarsınız dediklerimi...Şamil tayyare diye bi vekaleten iş yapan alçak vekilin şu sözlerinide bilin:hataya sığınmacılarla birlikte pkk lılarda girmiş ve kontrol edemiyomuşuz..Körfez şavasında da aynı oldu ve 93-95  dönemi en çok şehit verdiğimiz dönemdi.
Burada tekraren hatırlamakta fayda var.Angut denilen mübarek kuşun özelliklerini herkes bilsede,ne hikmetse o isim son dönemde bi hakaret kelimesi haline geldi.O zaman bizde çoğunluğa uyalım dedik:Angutların başını çekenlerden bi b..'an da 2-3 gün önce 2-3 memet için meclismi toplanır dedi.
Dışişlerine bakacağını sanıpta trene bakmakta üstüne olmayan malum b..'AN da hatay da sığınmacı 100 bin olursa tampon bölge oluşturabilir müdahale vs demeye başladı.malum sözle tekraren:Angut b..ÂN,tampon bölgeyi sen mi? natomu? oluşturacak bi açıklasan diyor milletin delileri..

Ben buraya yazıyımda okuyan müneccim,kahin vs gibi tabirler kullanmasın.(Elhamdulillah inancımız sağlam)sadece görünen köy klavuz istemez atasözü mucibince değerlendirilsin...
Libyada,Mısırda,suriyede ne yapılmak isteniyo,Türkiyede de yapılmak istenen ve yapılmaya başlanan şey aynı..geriye dönün ve hatırlayın lütfen;Suriye sınırımızda önemli bi alan mayınlı araziydi ve 44 yıllığına yahudi menşeili bi kurum mayın temizleme işini yaptıktan sonra bu toprakları kullanma hakkına sahip olacaktı..Tabana taban zıt olduğum bi liderin uyanıklığıyla Türk milleti bu badireden bilmeden kurtulmuştu..Anlıyacağınız üzere:adamlar o günden o topraklardan Suriyeye girmeyi düşünmüş,malum eş BOŞKAN ada gerekli emirleri vermiş...
vs vs...
Allah o günleri göstermesin,isteyeninde gözü çıksın..Ama o savaş bu topraklara sıçrayacak ve bunu yapanları,alt yapıyı hazırlayanlarıda herkes biliyo adını demeye gerek yok..Ben onları desteklemeyen yüzde 13 lük dilimdeydim..Destekleyen 50 lilik kısımıda savunmak zorunda kalacağım ya o zoruma gidecek vesselam..
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2012, 20:48:36 Gönderen: İlyas ISI »
ER MEYDANINDA,KILIÇ ARKADAN SALLANILMAZ
İlyas ISI Kırıkkale -keskin
Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur ; Farklı olan yürek ve niyettir...
0545 768 64 63

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Antepte saldırı..
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2012, 22:39:41 »
Lütfen..Ama lütfen..Düşünelim..Adamlar istersek her yerde kan dökeriz diyolar..Devletin çadırlarda pkk lıları affeden yetkilileri dağdan gelen sürülerle kucaklaşan şehirli sürülere işlem bile yapmıyorken,SAHİPSİZLİĞİMİZİN farkına varalım...olayın seyri iç savaşa gidiyor..siyaset falan malzemesi değil bu işler...siyaset üstü önemli bi emniyet sıkıntısı yaşıyOr, halkımız.güvenlik yok...her yerde buna benzer olaylar olabilir...herkes kendi çapına göre tepkisini ortaya koymalı artık...

YAPILANIN ADI DEVLETE MEYDAN OKUMADIR...
0545 768 64 63

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2012, 22:46:41 »
Sivil halka yapılan bu saldıryla sindirme politikası,korkutma politikası izliyorlar.Allah vermesin şırnakta da yapabilirler,istanbuldada olabilir.mardinde ağrıdada yaparlarsa,kırıkkale de de yaparlar..Kürt,çerkez,tatar,yörük meselesi değil....İnsan meselesi...can meselesi...masum insanlar bebeler öldürülürse,hain bi bombayla bitlis te.. hepiniz yanacaz, hepimiz üzülecez...kan verecez ama buna gerek kalmasın..vatandaş tepkisini ortaya koysun artık..
0545 768 64 63

Çevrimdışı Erol SARI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2012, 00:39:40 »
Ölen insanlarımıza Allah'dan rahmet,yaralılarımıza acil şifalar,yakınlarına da sabır diliyorum.
Bu yaşanılanlardan halkımızın Türküde Kürtü de bıkmıştır. Kısa zamanda da artık çözüme kavuşacaktır.Bu olayları çıkaranları ve bu olaylardan bir medet umanların YÜCE RABBİM belasını verecektir.
Çok şanslısınız. Doğruları görebilen bir yüzde 50'lik milletin üyesisiniz.
Bu hakaret ettiğiniz insanlar da siz kendi kendinize m......n yaparken Irak'ın ve Suriye'nin kuzeyeni Misakı Milli sınırları içerisine katarlarsa sizi de kovmayacaklar.

« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2012, 09:43:24 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Erol SARI
1976 KONYA

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2012, 00:47:58 »
Ölen insanlarımıza ALLAH CC rahmet eylesin,yaralılara acil şifalar versin,yakınlarınada sabır versin..

Mübarek bayram günü amaçları birliğimizi,beraberliğimizi bozmak..Ama unuttukları bir şey var bu memleketin her karış toprağında sehitlerimizin kanı var.Binlerce yıllık tarihimiz ecdadımız var..Kendileri gibi 3 5 günlük devşirme değiliz..Atamız aslımız neslimiz belli...

Rabbim düşmanın bile mert olanını nasip etsin..Bunların DİRİSİ KALLEŞ,ÖLÜSÜ LEŞ.....

Rabbim huzurumuzu bozmak isteyenlere,kardeşliğimize gölge düşürmek isteyen bu hainlere fırsat vermesin...
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 21 Ağustos 2012, 08:32:21 »
Ölen insanlarımıza Allah'dan rahmet,yaralılarımıza acil şifalar,yakınlarına da sabır diliyorum.
Bu yaşanılanlardan halkımızın Türküde Kürtü de bıkmıştır. Kısa zamanda da artık çözüme kavuşacaktır.Bu olayları çıkaranları ve bu olaylardan bir medet umanların YÜCE RABBİM belasını verecektir.
Çok şanslısınız. Doğruları görebilen bir yüzde 50'lik milletin üyesisiniz.
Bu hakaret ettiğiniz insanlar da siz kendi kendinize m........n yaparken Irak'ın ve Suriye'nin kuzeyeni Misakı Milli sınırları içerisine katarlarsa sizi de kovmayacaklar.

:) buna sadece gülünür...Fakat akıl akıldan üstündür dedikleri şey tamda dedikleriniz gibi bişey olsa gerek..Mesela ırakın kuzeyinde biz sonu istanla biten federe bi yapı var sanıyorduk..halbuki siz, ordaki peşmerge reisi kurduğu o federe yapıyı bize devredecek diyosunuz.Sonra Suriyeninde kuzeyini alırsak diyorsunuz,işte biz bunu hiç akıl edememiştik..Suriyenin sınırında çekilen ve pkk yı temsil eden bez parçasını biz paranoya olarak değerlendirmeliymişiz.Adamlar oraya pikniğe gelmiş mesela...veya şöylede denilebilir mi?Mevcut sistemde görevli bi zaat dönemin dışişleri b..anıydı.Kerkükte,süleymaniyede musulda,türkmenler pustulurken oraya kürt nüfus yerleştiriliyor,tapu daireleri basılıp ,yakılıp,resmi kayıtlar imha ediliyordu.O zaatta herşey kontrol altında diyordu...O zaman onları ve suriyenin sınırına yerleşen pkklıları devletimiz bi politika gereğince yerleştiriyor mantığı çıkabilir...Çünkü biz bunu muhalefet edek diye söyleüyoruz..ama 50 lilik dilim bunun farkında :) sonra pkk ya hadi işiniz bitti çekilin denilecek...HOOPP kuzey ırak,suriyenin kuzeyi bizim  :)
Siz bunun olacağını iddia ediyonuz madem...öyle olursa bizi kovmuyacakmışsınız :) ben emin değilim ama 50 lilik dilimin genelide sizin gibi düşünen bi akıl yapısına sahipse,kovmanıza gerek yok,biz kendimiz gideriz...bu kadar akıllnın yanında bize zaten yer kalmaz...
M.......n demişsiniz ya,demeyecektim ama deyim cevap veremedi denmesin...Aile büyüğünüz o dediğinizi yapmayarak varlığınıza ne kadar pişman olmuştur sormanızda fayda var..
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2012, 09:44:45 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
0545 768 64 63

Çevrimdışı İsmail ÖZDEMİR

• Müdavim Üyemiz
  • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%
    • http://www.facebook.com/pages/Kurzhaar-VOM-BAFRA-%C3%96zdemir/325654497557412
« Yanıtla #6 : 21 Ağustos 2012, 09:30:08 »
Ölen insanlarımıza ALLAH CC rahmet eylesin,yaralılara acil şifalar versin,yakınlarınada sabır versin..
başka bişey diyemiorum .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Çevrimdışı Emrah TATAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 21 Ağustos 2012, 11:15:13 »
İlyas kardeşim bu tür konulardaki duyarlılığın için teşekkürler,yorum yapıp yapmamak konusunda,çok tereddüt etsekte,malesef duygularımızı bastıramıyoruz.Bu nasıl büyük bir bağlılıktır ki,nasıl ortak bir paydadır ki,binlerce yıldır dışardan,içerden yıkılamayan,bu milleti 10 yılda birbirinden nefret eder hale getirip,bölünmeye sürükleyenler hala alkışlarla anlamsız cümlelerle savunulmaya çalışılıyor.Çok ta uzatmayacağım,Şehitlerimize Allah tan rahmet,ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.Bizim anlayamadığımız daha çokkkk şey var aslında,biz abd nin de bir kısmını çoktan aldık,oraya halifemizi bile yerleştirdik...zaten ondan abd nin,israilin yandaşı gibi çalışıyoruz;inşallah oraya da alırlar bizi,yoksa yandık >:(
   Artık bu ülkede kimse siyaset konuşmasın kardeş  zaman tek vücut olma,vatanı kurtarma zamanıdır,zaman bu hainlerden  kurtulmak için,yeni bir kurtuluş savaşı vermek zamanıdır.Biz kurtuluş savaşı verirken gavurla savaşırken,din elden gidiyor diye,arkamızdan vuran,bağımsızlık ilan etmeye kalkanların torunlarınada yetecek yiğit ve mermi hala var.Onlarda biran önce saflarını yiğitce seçmeli,kalleşler gibi arkadan vurmamalı... haa şunuda tereddüt edenler iyi öğrensin bu millette bu Allah ve bayrak sevgisi oldukça,din hiç bir zaman elden gitmez,üç beş hainin tekelinede kalmaz.Herkese saygılar
Emrah TATAR
1973 - MANİSA

Çevrimdışı Halil ARIK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 21 Ağustos 2012, 17:13:29 »
Abi Şehidlerimize kelle terörist başı olacak p..e sayın diyen bir başbakan ülkeyi yönetiyor. paşalarımızı terör örgütüne üye olmaktan içeri sokan pkklıları ayaklarına mahkeme kurup affeden bir adeletimiz var daha neyi savunuyorlar anlayamıyorum. ne hale geldi koskoca devlet ırağın kuzeyine operasyon düzenlemekten aciz suriyenin iç işlerine amerikanın baskısıyla Mehmedi sokacak bir yönetimimiz var.
başbakan kendi ağzıyla demiyormu büyük ortadoğu projesinin eş başkanıyım diye.
halil arık
1984 afyonkarahisar
5464458072
Türk`ü,Türklüğü,Vatanı sevmek faşistlikse, Hitler yanımızda komünist kalır..

Çevrimdışı Ramazan HAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 21 Ağustos 2012, 17:51:59 »

söylenecek çok şey var ama ne diyelim,,,dağdaki çakal sürüsü işte

itten post olmaz ,çakaldan dost olmaz..ölüsü leş ,dirisi kalleş,,
Ramazan HAK  1971  ARH+  Muğla

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 21 Ağustos 2012, 20:47:48 »
İlyas kardeşim bu tür konulardaki duyarlılığın için teşekkürler,yorum yapıp yapmamak konusunda,çok tereddüt etsekte,malesef duygularımızı bastıramıyoruz.Bu nasıl büyük bir bağlılıktır ki,nasıl ortak bir paydadır ki,binlerce yıldır dışardan,içerden yıkılamayan,bu milleti 10 yılda birbirinden nefret eder hale getirip,bölünmeye sürükleyenler hala alkışlarla anlamsız cümlelerle savunulmaya çalışılıyor.Çok ta uzatmayacağım,Şehitlerimize Allah tan rahmet,ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.Bizim anlayamadığımız daha çokkkk şey var aslında,biz abd nin de bir kısmını çoktan aldık,oraya halifemizi bile yerleştirdik...zaten ondan abd nin,israilin yandaşı gibi çalışıyoruz;inşallah oraya da alırlar bizi,yoksa yandık >:(
   Artık bu ülkede kimse siyaset konuşmasın kardeş  zaman tek vücut olma,vatanı kurtarma zamanıdır,zaman bu hainlerden  kurtulmak için,yeni bir kurtuluş savaşı vermek zamanıdır.Biz kurtuluş savaşı verirken gavurla savaşırken,din elden gidiyor diye,arkamızdan vuran,bağımsızlık ilan etmeye kalkanların torunlarınada yetecek yiğit ve mermi hala var.Onlarda biran önce saflarını yiğitce seçmeli,kalleşler gibi arkadan vurmamalı... haa şunuda tereddüt edenler iyi öğrensin bu millette bu Allah ve bayrak sevgisi oldukça,din hiç bir zaman elden gitmez,üç beş hainin tekelinede kalmaz.Herkese saygılar
Amacımız kimseyi kırmak veya gücendirmek değil..Sadece gerçeklerin görünebilmesini sağlamak..Adam görmüyosa illa görmem diyosa,zaten yapacak bişey yok.Ben şunu yaparım,şöyle savaşırım vs de demiyorum.Ama o gün gelecekse;bizi o savaşa sürükleyen zevatıda herkes artık görsün bilsin.Bilmeden görmeden kimse löm löm atmasın.
yazık bu milletin analarına,bacılarına,gardaşlarına...Bilmiyoruz ama,belkide orada öldürülen insanlardan biri burada muhabbet ettiğimiz,resimlerine yorum attığımız bi arkadaşımızdır.belkide yarın o bombanın patladığı yerde ben olacam ve löm löm atanlara cevap yazamıycam..
Artık şu görülsün...memlekette bi yangın var.Yalaka medyanın pembe dizileri,bilmem ne yarışmaları devam ediyo..
UYUŞTURULUYOR,TEPKİSİZLEŞTİRİLİYORUZ...
kEŞKE Herşey güllük gülistanlık olsada bizde avımızı yapıp keyfimize baksak...ama lanet olsun o şerefsizin bebelerineki hepimizi sinir delisi ediyolar..Ama Allah var gayle yok...topunu sokarız gerekirse yerin dibine...
Hocam,yazalım,yazmamazlık etmeyelim..birini uyandırırsak bile kafi...saygılarımla..
0545 768 64 63

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 21 Ağustos 2012, 22:42:02 »
Abi Şehidlerimize kelle terörist başı olacak p..e sayın diyen bir başbakan ülkeyi yönetiyor. paşalarımızı terör örgütüne üye olmaktan içeri sokan pkklıları ayaklarına mahkeme kurup affeden bir adeletimiz var daha neyi savunuyorlar anlayamıyorum. ne hale geldi koskoca devlet ırağın kuzeyine operasyon düzenlemekten aciz suriyenin iç işlerine amerikanın baskısıyla Mehmedi sokacak bir yönetimimiz var.
başbakan kendi ağzıyla demiyormu büyük ortadoğu projesinin eş başkanıyım diye.
Halilim,Milletin hamurunda su katılmamış,özünü yitirmemiş bi topluluk hep oldu ve olacaktır.(anlamak istemeyenler için,açıklama :Kurtuluş savaşında mandacılığı isteyen,bırak Mustafa kuzum üç silahsız çıplakla vatan mı kurtarılır diyen,ben olsam Türkiyeye tam da şimdi,ramazanda saldırırım diyen çölaşan zihniyeti..)Bir de duyarsız,tepkisiz,hissiz bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyen güruh var ve hep var olacak...
Onlar görmüyor diye,biz görmemezlik edemeyiz,onlar tepkisiz diye,biz etek altına girip saklanamayız.
Biz biliyoruz ki,buradaki tüm arkadaşlarımız,abilerimiz,kardeşlerimiz,Söz konusu vatan olunca,hainleri kuş diye askılığına takar..köpeğini salıp,namertleri aport ettirir...Allah büyük,Milletimiz güçlü her badirenin altından bu inanç ve şuurla kalkarız...
0545 768 64 63

Çevrimdışı Halil ARIK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 22 Ağustos 2012, 14:49:28 »
haber izlemekten tiksiniyorum artık ihanetleri gördükce gün gelir cevabını veririz Abi fazlasıyla.
halil arık
1984 afyonkarahisar
5464458072
Türk`ü,Türklüğü,Vatanı sevmek faşistlikse, Hitler yanımızda komünist kalır..

Çevrimdışı İbrahim EBİL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 22 Ağustos 2012, 18:39:23 »
ALLAH RAHMET EYLESİN YARALILARA MEVLA SAĞLIK SIHHAT VERSİN
İbrahim EBİL
1969-İstanbul

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Antepte saldırı..ve Hakkari..
« Yanıtla #14 : 22 Ağustos 2012, 20:51:54 »
Haber seyredemiyoz arkadaş...Hakkariden 4 şehit haberi daha...Lanet olsun...durmak yok yola devam türküsü çığrın adi adamlar..
0545 768 64 63

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #15 : 22 Ağustos 2012, 23:47:29 »
Az kaldi abi sabret özümüze dönücez.....Onlarin istediği bu.Amaclari bizi birbirimize düşürmek,ülkede kaos yaratmak.Bizi sokaklara dokmek istiyolar ama oyuna gelmiycez.Biz sözumuzde durucaz.İstedikleri topraklari anlasicaz.O topraklarin altini onlara vadettik.Az kaldi vericez...

Bol bol dua etmek lazim hemde cok dua.....Rabbim butun askerlerimizi kalleslerden hainlerden korusun..
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2012, 00:07:33 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Zafer YOLDAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #16 : 23 Ağustos 2012, 00:08:00 »
ŞEHİT vermekten daha büyük acı varsa oda  şehit vermeye alıştırılmış bir toplum olmaktır...(((((((((((((((((((((((((((((((  Artık tepki vermemeye başladık.... Bir subay şehit edildi diye MENEMENi yakın diyen ATAMIZI özledik...................
A Rh+ Zafer YOLDAŞ 
SARIGÖL/MANİSA

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #17 : 23 Ağustos 2012, 09:32:34 »
ŞEHİT vermekten daha büyük acı varsa oda  şehit vermeye alıştırılmış bir toplum olmaktır...(((((((((((((((((((((((((((((((  Artık tepki vermemeye başladık.... Bir subay şehit edildi diye MENEMENi yakın diyen ATAMIZI özledik...................
Doğruya doğru...Yav arkadaş nooluyo diyemiyoruz.Lan siyaset yapma! deniyor
Bu milletin değerleri diyemiyoz..Lan faşistlik yapma...! deniyor.
Şehitler ölmez diyemiyoruz..Irkçılık milliyetçik yapma deniyor..
Ey ahalinin önüne geçmiş,lider olmuş,hizmet etmeye talip zevatı diye başlıycaz,provakatörlük yapma deniyor..

Pusturulduk,tepki,his,ruh,akıl dumura uğradı...Ne kadar duyarsız hale getirildik diye şahsıma özeleştiri yapıyorum..Kimseyi tenkit etmekte değil amacımız...Alalım silahı,vuralım,kıralım,yakalım,yıkalımda değil derdimiz..Ama kardeşlik bilincini ben düşünüyorsam,kardeşlik hukukunu hiçe saymıyorsam,ekmek bölüşmüşlüğümüzün,çay içmişliğimizin,muhabbet etmişliğimizin,arkamızı kollamışlığımızın,ağıdımızın,türkümüzün,sazımızın,sözümüzün hukukunu ben sayıyorsam,sende say...Bu güzelliklerin dini,meşrebi,mezhebi olmaz...Bu insanlığın ortak değerleridir..
Bayram,düğün,çoluk,çocuk,kadın,kız,bebe,belik dinlemeden can yakmak,ocaklara ateş düşürmek,Hangi insanlık kitabının neresinde var neresinde yazıyor.
Bakın abiler,gardaşlar:Benim kimliğim şu:Türk'ü Türk yapan değerlerin aşığıyım..herkes kadar ülkücü,herkes kadar muhafazakar,herkes kadar solcu,herkes kadar milliyetçiyim...
bu dedikleriminde takdir edersiniz ki;siyasetle alakası yok.Diğerini ben gibi düşünmüyor diye ötekileştirme yok..
Bu ayağında yırtık mekap ayakbısını utancından saklamaya çalışan ŞEHİT BABASININ,
Evin tek oğlu olup anasına bakarken askere gidip ŞEHİT OLAN babayiğitin,(elektiriği kesilipte şehit olunca geri açılan aslan parçasının)
Adı 3-5 mehmet diye önemsizleştirlmeye çalışılan goçyiğitlerin,
Evladı yetim,karısı dul,anasını babasını garip bırakan gardaşlarımızın hukukunu korumak,emanetlerine,koruduğu mevzisine,indirmediği bayrağına sahip çıkmak gerek..bu bi erdemdir..bu vefadır..
Bunun adı milliyetçilikse ALLAH'A HAMDOLSUN...MİLLİYETÇİYİM..
0545 768 64 63

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #18 : 23 Ağustos 2012, 09:33:40 »
Az kaldi abi sabret özümüze dönücez.....Onlarin istediği bu.Amaclari bizi birbirimize düşürmek,ülkede kaos yaratmak.Bizi sokaklara dokmek istiyolar ama oyuna gelmiycez.Biz sözumuzde durucaz.İstedikleri topraklari anlasicaz.O topraklarin altini onlara vadettik.Az kaldi vericez...

Bol bol dua etmek lazim hemde cok dua.....Rabbim butun askerlerimizi kalleslerden hainlerden korusun..
Eyvallah Ahmet...aynen katılıyorum..
0545 768 64 63