Gönderen Konu: BROWNING CYNERGY  (Okunma sayısı 46233 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hüsrev KAHRAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • avlar her zaman benim attığım yerden geçmiyor...
Ynt: BROWNING CYNERGY
« Yanıtla #25 : 20 Eylül 2009, 21:26:58 »
Beyler tartışmaya son,bu güne kadar almadıysanız bundan sonra biraz zor bu sanat eserine sahip olursunuz.Sayın İ.Şeremet beyde stoklar .../la finito/.Yenı yapılan siparişler de birokrasi engeline takıldılar,duyümlara göre.Perazzi bir hayal,ruya bir profesiyonel atıcı için/özel sıpariş ve en az 10000"€ nakıt para gerekiyor/.DT-10 piyasada pek çok var,ikinci el hesaplı bulunur.CYNERGY hiç bir modelle kıyaslanamaz,o bir uzay nesnesi gibi,sahip olun ve denge,zarafet ve çok yumuşak tetik düşüşü göreceksiniz.Özellikle trap modelleri,mükemmel  bir curupmanları var çok seri duble atış gerçekleşiyor.Saygılar.

Hüsrev KAHRAMAN
1964- Bursa-İnegöl

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #26 : 20 Eylül 2009, 22:28:16 »
7.000 TL. İyi para ;)
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Tuncay KAHRAMAN

• Expert Üye
« Yanıtla #27 : 23 Eylül 2009, 12:37:18 »
Perazzi atıcılık tüfeğinin doruğudur ..Cynergy nin Amerika haricinde esamesi okunmuyor dünyada..İyi bir tüfek olabilir ama Perazzi veya Beretta spor tüfekleri konusunda daha iyiler...
Tuncay KAHRAMAN
1976 TAVŞANLI

Çevrimdışı Hüsrev KAHRAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • avlar her zaman benim attığım yerden geçmiyor...
« Yanıtla #28 : 23 Eylül 2009, 19:52:14 »
Perazzi atıcılık tüfeğinin doruğudur ..Cynergy nin Amerika haricinde esamesi okunmuyor dünyada..İyi bir tüfek olabilir ama Perazzi veya Beretta spor tüfekleri konusunda daha iyiler...
Tuncay evet douğurudur,iki firmanın ürettikleri silahlar tartışılmaz.Alp ve Dilara KIZILSU,O.Tüzün perezzi'ile boy göşteriyorlar atış poligonunda.Tüzün dünya üçüncüsü oldu Sloveniyada.Perazzi bir çok atıcıya sponsor oldu,Cynergy oyle bir reklama gerek düymiyor.Saygılar.
Hüsrev KAHRAMAN
1964- Bursa-İnegöl

Çevrimdışı Numan SEVER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #29 : 23 Eylül 2009, 20:38:46 »
Öncelikle insanlar mutlu olduğu sürece sorun yoktur benim felsefemde.  Avcılık çok farklı bir spor birbirini tamamlayan bir sürü unsuru bir araya getirmelisiniz. Bunların içinde olmazsa olmazlardan biri tüfek tabiki köpek, kıyafet ava gideceğin araç atacağın fişek burda yazmakla bitmez benim için birinci sırada köpek var. Örneğin köpek için harcadığım para herhalde üç tane brownıng alırdı en üst sınıfından yada baretta ama 4 köpeğim var birini almanyadan( ingiliz pointer) ispanyadan (ingiliz pointer) ve birde meşhur maksvar birde seter . Ama tüfek olarak sorarsanız benı mutlu eden düzce  fias fabrıkasında özel yaptırdığim parası komık bır rakam olan tüfeğim..birde domuza gittiğim beratta 391 tüfeğim var ama mutluluğum fias yaptırdığım pozede buldum. yazımın başında dediğim gibi önemli olan mutluluk esen kalın.
Numan SEVER
1970 Gebze KOCAELİ

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #30 : 25 Ekim 2009, 13:13:56 »
on paralık tüfek yüzparalık köpek....iyi köpege herkes hayranlık duyar iyi tüfegek bazıları için hiçbirşey ifade etmeyebilir...tşk
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Durhasan GÖNEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Aşk'ı Hak'ka oLmayanın LaçkaLaşır AkLı
« Yanıtla #31 : 28 Ekim 2009, 21:46:05 »
Öncelikle insanlar mutlu olduğu sürece sorun yoktur benim felsefemde.  Avcılık çok farklı bir spor birbirini tamamlayan bir sürü unsuru bir araya getirmelisiniz. Bunların içinde olmazsa olmazlardan biri tüfek tabiki köpek, kıyafet ava gideceğin araç atacağın fişek burda yazmakla bitmez benim için birinci sırada köpek var. Örneğin köpek için harcadığım para herhalde üç tane brownıng alırdı en üst sınıfından yada baretta ama 4 köpeğim var birini almanyadan( ingiliz pointer) ispanyadan (ingiliz pointer) ve birde meşhur maksvar birde seter . Ama tüfek olarak sorarsanız benı mutlu eden düzce  fias fabrıkasında özel yaptırdığim parası komık bır rakam olan tüfeğim..birde domuza gittiğim beratta 391 tüfeğim var ama mutluluğum fias yaptırdığım pozede buldum. yazımın başında dediğim gibi önemli olan mutluluk esen kalın.

Ne güzel söylemişsin usta..Klavyene sağlık..
        Selamlar
Durhasan GÖNEN
1977 Silifke/MERSİN                                                           
0 rh-
[email protected]

ferhatatasoy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 25 Haziran 2010, 21:09:01 »
abi tek hayalim browning çok güzel yaaa yorumlar hikayee hep bence tek kelime browning

Çevrimdışı A.Selçuk KARAKÖY

• AvlakForum Üye
  • *
    • REMINGTON
« Yanıtla #33 : 25 Haziran 2010, 22:28:35 »
:)
Ansam Selçuk KARAKÖY
B Rh + 1976 ÇORLU
0535 347 99 99
[email protected]
 ''İyi düzenlenmiş bir Milis, özgür bir Devlet’in güvenliği için şart olduğundan, halkın silah bulundurma ve taşıma hakkı ihlâl edilemez.” Amerikan Anayasası

Çevrimiçi Erkan POLAT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #34 : 04 Aralık 2010, 19:48:17 »
bu tüfekler türkiyeye geldimi yahu
Epagneul Breton

Browning B725 71 cm
Beretta silver pigeon sporting 76 cm
Franchi Affinity 3 67 cm

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #35 : 04 Aralık 2010, 20:18:35 »
Turkiye'de kullananlari daha once gordum ancak nereden satin aldiklarini bilmiyorum. Turkiye distributoru Balikesir Komando Av, yeni ve en son partinin gumrukte bekledigini, diger model Browning'lerle Winchester tufeklerinin de Ocak 2011 gibi satisina baslayabileceklerini soyluyor. Cok fazla arayan oldugunu belirtip, isim ve bilgilerinizi aliyorlar, urunler geldiginde haber verecegiz diyorlar. Urunler gumrukte muhtemelen mevzuata (belki TSE ile olan teferruatlardan) takilan bazi yasal engellerden dolayi bekliyor olabilir. Ancak bu sorunun uzun zamandir var oldugunu da soyleyenler var.

Selamlar...

bu tüfekler türkiyeye geldimi yahu

• Merkel Custom Made Sidelock Ejector SxS
  • Blaser F3 Game Competition O/U
  • Pieper Bayard Belgium SxS
  • Browning Maxus Carbon Fiber SemiAuto
1978 - Istanbul

Çevrimdışı Zafer TOPÇU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #36 : 04 Mayıs 2011, 17:05:00 »
Bir süredir bu sıteye kayıt olmama ragmen sadece okuyucu olarak bılgılenmek maıyetınde konulara bakıyordum ama bu baslıgı gorunce yazmadan duramadım..
genç bır avcı olarak hayallerımı susleyen bır tufek dıyebılırım ısın kotusu bır memur maasıyla sadece hayallerımde kalacak :) :(
  • Akkar Churchill 512 Çifte
  • Huğsan 191 a Otomatik
  • Huğlu Renova Otomatik
  • Tanga Del Dnd Serbia - Epagnuel Breton
  • Nitro Breton'el - Epagnuel Breton
Zafer TOPÇU
1984 EDİRNE

Çevrimdışı Ersin DEMİRKOL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #37 : 08 Ağustos 2011, 10:41:34 »
Browning cynergy Trap kullanıyorum. Daha öce Beretta 682 X Trap kullandım. Cynergy bu kıyaslamada mükemmel bir silah. Cynergy'i kullandıktan sonra, Beretta'yı elemi aldığımda sanki elimde bir sopa var.
Ersin DEMİRKOL
1972-Sakarya

Çevrimdışı Zafer YILDIRIM

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #38 : 15 Eylül 2012, 21:29:43 »
bence harika bir poze görünüs olarak,zevk meslesi tabiki...
Zafer YILDIRIM / 1985 / SAMSUN/TERME

tolgaozhan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 15 Eylül 2012, 22:11:42 »
En alttan ikinci foto tam kafama göre ah bir de çift tetik sabit şok olsa tadından yenmezdi :)
Ama ne bende o para var ne de o para olsa tarlada, merada koruyacak dikkat :) :) :)
Mola verdim mi ava; atar gibi koyarım tüfeği kenara. Yok her av sonrası temizle yok cevizi çizilmiş mi bak !!!!
Çelik ile ceviz değil mi? Dayanacak arkadaş!!!!!  İşte takoz gibi yerli tüfek ister fırlat koy kenara ister çizilsin, ister yansın...
Benimle mi yaşayacak yahu ?????
Çok sıfır araba çıkardım Direksiyon Öğretmenliği yaparken. Daha 100 km yi doldurmadan da çok ava gittim. Av dönüşü araba 500- 1000 km de leş gibi köpek kokar, adaylar burnunu tıkayarak biner arabaya :) :)
Benimle mi yaşayacak sanki :)
Param mı çok?
HAYIR !!!!!
Zevkim çok arkadaş zevkim :)
Hiçbir araç benim sağlığımdan değerli olamaz !!!!
Yıllarca kuş serisi (Tofaş)  arabalara bindim, çektim krediyi aldım bir sıfır Toyota Yaris,ve bindim pust serisi bir arabaya. Onunla da 5. gün ava gittim :)
Kerata dayanıklı da bana :) :) :) :)
Sonra kıyamadım eşim kullanacak diye yine kredi!!!!! aldım bir 95 Şahin :( :(
Girmediği tarla, çıkmadığı dağ, yüzmediği tatlı/tuzlu su kalmadı. Yolda da bırakmadı kerata :) Bakımını da kendim yaptım her daim :)

Uzun sözün kısası;
Tabağınızda ne varsa; Kaşığınıza o çıkar :)
RAST GELSİN TÜM DÜRTÜDAŞLARIMA

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #40 : 15 Eylül 2012, 23:34:05 »
Bir gün gelecek kredi çekip bende Browning dünyasına katılacağım :) belki yarın belki yarındanda yakın..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976