Gönderen Konu: Avcılık bu değil gardaş  (Okunma sayısı 1125 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Avcılık bu değil gardaş
« : 05 Kasım 2018, 16:04:32 »
  Herkes dağdaki avı kıskanır olmuş,bir vuran üç vurma derdine düşmüş,hakka hukuka saygı kalmamış,dağda kalsak bir tas su veren olmazmış,avcı avcının hasmı olmuş, yok gardaş yok bu iş böyle olmaz sen, ben biz olmazsak bu işin ne tadı kalır ne tuzu.
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

Çevrimdışı İsmail DAL 01

• AvlakForum Üye
  • *
  • Av doğa demek, avcı doğayı koruyan demek
Ynt: Avcılık bu değil gardaş
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2018, 18:45:15 »
  Herkes dağdaki avı kıskanır olmuş,bir vuran üç vurma derdine düşmüş,hakka hukuka saygı kalmamış,dağda kalsak bir tas su veren olmazmış,avcı avcının hasmı olmuş, yok gardaş yok bu iş böyle olmaz sen, ben biz olmazsak bu işin ne tadı kalır ne tuzu.
Katılıyorum kıskançlık hat safha ve maalesef sosyal medya ve yayın organları hevesiyle herkez bir fazlasını vurmaya çalışıyor. Edep yahu avcılık edebi doğa edebi din iman edebi neye geliyorsanız gelin artık.  Avcı arkadaşlarada rica ediyorum kimse kimseyi düşman gibi görmesin yardımlaşıp mahabbetleşelim hayat böyle güzel.

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Remington 11 87 Premier Light Contour
  • Ata als 2100 tradition
  • kral Quen
  • Kral pompalı
  • pointer
Bismillahirrahmanirrahim
1980 Kadirli

The following users thanked this post: Murat DİNGİZ

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Avcılık bu değil gardaş
« Yanıtla #2 : 05 Kasım 2018, 20:28:06 »

senin kafanı kötü bozmuş edp bilmezler yoksa sen böyle demezsin kardeş,

maalesef insan denen varlık bencil ve ego tatmini içerisinde fazlaca kalmakta,

biz legal avcılar olarak sağıldığımız halde av günlerinde huzur bulmaya üç beş arkadaşla gezdiğimiz avlaklarda kanat göremeden evin yolunu tutar olduk adı av gelde vazgeç hadi.

sen aldırma bak kendi yoluna altının değerini sarraf bilir biz bize yeteriz cahille sohbeti kes başını ağrıtma bu benim naçizane tavsiyem,..

nice güzel dostluklarla harmanlı bol kısmetli ağıztadında sağlıkla geçen kazasız belasız avlar ve günler temenni ederim.

selam ve saygılarımla.
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

The following users thanked this post: Murat DİNGİZ