Gönderen Konu: YILDIZ SİLAH 'IN müşteri memnuniyeti  (Okunma sayısı 2422 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adem KARACAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
YILDIZ SİLAH 'IN müşteri memnuniyeti
« : 07 Ekim 2015, 17:07:58 »
Bu yıl başında Fransada yaşayan dayimin oğlunun bana gönderdiği mossy oak duck bilind kaplama malzemesi  ile otomatik tüfeği mi kaplayinca mekanizma ve kaşık siritmaya başladı. Halil beyi aradım. Bana siyah krom mekanizma ve kaşık gönderebilir misiniz diye sorunca sen bize gönder ne istiyorsan .yapalım deme atış larını yapalım. Para falanda talep etmiyoruz. Deyince yolladım. Silahim da gaz odasından gaz kacisini önlemek için bulunan contayi  ben zedelemistim gaz kaciriyordu. Takoz um kaybolmustu. Bütün bu eksiklerimi ben söylemeden 1 hafta gibi kısa sürede az bi kargo ücreti karsiligi yenilenmiş ve cok güzel yapılmış buldum. Bu işlemler keyfi islemlerdi. Ve tufegim cizilmeden parçaları zarar görmeden , başka bir silahın çıkma parçaları takılmadan tertemiz geldi. Burdan emeği geçen herkese vede en çok halil beye teşekkür ederim. Tüfek alınca musteri hizmetleri ve hızlı servisin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladım.

• Huğlu 104 A 76 namlu 1/3
Adem KARACAN
1982 Cihanbeyli   LİMİT VİCDANDIR.  AVCI VİCDANSIZ OLAMAZ.

The following users thanked this post: Ergin KORKUT

Çevrimdışı Adem KARACAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: YILDIZ SİLAH 'IN müşteri memnuniyeti
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2015, 17:12:43 »
Daha önce garanti kapsamında değişen bir namlu mu başka bir firma başka tüfekten çıkma namluyla halletti. Namlu da sorun yok grupman da iyi ama yapılan hoş değil. Bi abimizde değişen bazı namlulari yine kullanildigini söylemişti. Bir çoğumuz birsey anlamamistir. Ama ben bunuda yaşadım.
Adem KARACAN

Çevrimdışı Feyyaz ÇETİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2015, 17:19:22 »
Adem Bey;
İlk Mesajda iyi yorumlar yazmışsınız bende bir yıldız kullanıcısı olarak sizin adınıza sevindim bende dipçik kısa geliyor diye halil beye mail attım gönderin dedi halleder bakımlarını yapar göndeririz dedi aynı size dediği gibi. İkinci mesajı okuyunca dedim çıkma namlumu taktılar falan diye düşündüm tekrar bidaha okudum başka bir firma olduğunu anladım.
1983 Mudurnu/BOLU

Çevrimdışı Adem KARACAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2015, 17:40:21 »
Evet başka bir firma ile yaşadık. Yıldız öyle zihniyette olsa bu durumda olmazdı. Halil Bey çok sabırlı karsisindakini dinleyen çözüm arayan bi kişi tüfeği mi almadan önce çok konuştuk. Bu adamlarla muhatap olunur. Dedim iyiki almışım. Geçen sene benim arkadaşım bi başka firmanın tufegini aldı. Iyi de para verdi. Bu yıl daha senesi dolmadan Korozyon pas vs dökülüyor. Şimdi satmaya çalışıyor. Benim bu tufegim her hafta plak av  şişe teneke hep ateş ederim. 5 yıldır çiçek gibi.
Adem KARACAN

Çevrimdışı Adem KARACAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2015, 19:44:04 »
Hafta sonu ömer yavsan ın kendi doldurduğu 1.70 tepeli d 20 barut 3 numara 36 gr fiseklerini denedikten sonra birde mirage 2  numara 50 gr attıktan sonrası bide ömer abi kovan demirlerini iskencede sikmadgindan  olacak tırnak boş fişeği çıkarırken zorlandı. Sonrası yerinden çıktı . Bulamadım. Yıldız pazarlamadan Halil beyi aradım. Toplantidaymis beni aradı gayet kibar benimle ilgilendi. Gönder yapalım başka bir isteğin varmı ? Halil bey ben kendim takabilirmiyim? Diye sordum. Beni teknik destek servisinden Nazmi beyle gorusturdu.  Nasıl yapacağımı izah etti. Olmaz direk sormadan yolla dediler. Helal olsun ben ararken utanıyorum.  Silah 5 yıl oldu alalı ne para istediler. Nede bi geçiştirme bide iğne istedim. Olur dediler. Abilerimiz silah alacağın firma önemli derlerdi .Anlamazdik.
Adem KARACAN