Gönderen Konu: TAŞINDI: NEDİR BU YILDIZIN ÖZENSİZ ŞOKLARINDAN ve KALİTESİZ NAMLU BOYASINDAN ÇEKTİĞİM  (Okunma sayısı 1544 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Bu konu Hakaret Tehdit Yasak av illegal mesajlar buraya isimli bölüme taşınmıştır.

http://avlakforum.com/forum/index.php?topic=172965.0

Ersin kardeşim ve Konuyla ilgilenen diğer arkadaşlar.
Yıldız Silah'tan Halil KARA Beyle bugün ben de görüştüm. Başından Beri Ersin Beye "tüfeği göndermesini, gerekirse değişim de dahil olmak üzere, tüfekle ilgili gerekenin yapılacağını söylediğini" belirtti.
Üstüne basa basa aynı sözünün halen geçerli olup olmadığını sordum. "Ersin Bey tüfeği gönderdiği takdirde tüfekle ilgili gereken neyse yapılacağını" belirtti.

Emin VURAL kardeşimin de belirttiği gibi, Halil KARA Bey; "konunun firma avukatlarınca incelediğini ve yargıya intikal edeceğini" belirtmiştir.
Bu nedenle konuyu kilitliyor ve gerektiğinde adli mercilere vermek üzere arşive kaldırıyorum. Bu konuda söz hakkı olduğunu düşünen arkadaşlar varsa bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirler. Lütfen bu konuyla bağlantılı benzer konu açmayınız.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2014, 15:07:48 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
Değerli arkadaşlar yanlış anlaşılma olmaması için FORUM adına bir ekleme yapmak istiyorum;
Forum da kimsenin yazdığı mesajlara müdahil olmuyoruz kimseyi yönlendirmiyoruz, elimizden geldiğince kişilerin arasını bulmaya çalışıyoruz, güçlünün yanın da olma yada mağduru kollama gibi yada menfaatimiz göre müdahil olma söz konusu değildir, eski üyelerimiz özellikle bilirler.

Benzer Konulara iki durum da müdahil olunur
1- Forum kurallarına aykırı durumlar ( Hakaret küfür aşağılama v.s )
2- Tarafların uzlaşabilmesi ve zarar görmemeleri için rızaları ile.

Ersin MUTLU kardeşimizin açtığı konuya 2. durum için elden gelen yapılmaya çalışılmıştır,
ancak 1. durum nedeni ile konu da hakaret olması olduğu için konu önce kilitlenmiş devamında yargıya intikal ettiğinden talep edilmesi halinde sunulmak üzere arşive kaldırılmıştır.

Her zaman ifade ettik FORUM lar asıl şikayet ve hak arama yeri değildir ancak mağduriyetler ve görüşler makul olarak ifade edilir diğer arkadaşlarımız fikir sahibi edilir. Üyelerimizden isteğimiz haklarını öncelikle HUKUK çerçevesinde aramalarıdır ve öyle paylaşmalarıdır ki belgeli ve kalıcı olsun.

Ersin MUTLU kardeşimizin haklı olduğuna kalben insansam da kullandığı bazı kelimeler forum çerçevesi dışında kalmaktadır.
Dilerim bu konu da huzurla tatlıya bağlanır, Eğer taraflardan talep eden olursa bu mesajı da alta eklenir :(

Ayrıca Şikayetini içeren ilk mesajını alta ekliyorum ki amacımızın şikayeti yok etmek olmadığı anlaşılsın... Teşekkürler...

merhabalar abilerim geçen yıl aldığım yıldız spz me tüfeğimi öğrencilikten ötürü ava götüremedim ve 50 fişek ancak attım  şoklarından hiç memnun değilim  her biri farklı bir renk özentisiz ve sanki merdiven altı üretim gibi yıldıza yakışmayan soklar .. en kötü yerli malının bile şoku yıldızın şoklarından daha gösterişlidir ....ayrıca elime temiz pamuğu alıp namluyo sürtüyorum pamuk resmen simsiyah oluyor bunun nedeni nedir acaba .. ve son olarakta halil beyin nette paylaştığı gurupmanla hiç alakası yok daha yakın mesafelerden atışlarımda bile güzel gurupmanlar elde edemedim ve en önemlisi 30 35 metreden soda şişesini havaya atıp vurmaya çalışıyorum lakin şişeye saçma değiyor ama kırmıyor bir türlü anlam veremedim kullandığım fişekler 30 gr 7 numara      28  gr 8 numara   .. 30 metrede şişeyi kıramıyorsa kekliğide vurmayacaktır ... ben tüfeği alırken son 2 tüfek kaldığını söylemişti halil bey demekki  bana gelen silah defolu ve kalite kontrolden geçmemiş çünkü ilk geldiğinde de namlu ucunda sıyrıklar vb şeyler vardı ....

ücretsiz resim barındırma

çoklu resim upload

jpg upload

resim gönder

Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

The following users thanked this post: Emre HİKMETOĞLU