Gönderen Konu: CABELAS SİPARİŞİ İLE İLGİLİ SIKINTI YARDIM  (Okunma sayısı 9132 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
CABELAS SİPARİŞİ İLE İLGİLİ SIKINTI YARDIM
« : 11 Şubat 2016, 17:32:13 »
ARKADAŞLAR BUGÜN GEÇMİŞ OLDUĞUM SİPARİŞİMDEN SONRA ŞÖYLE BİR YAZI GELDİ KIR İNGİLİZCEMLE TAM ANLAYAMADIM NE YAPMAM GEREKTİĞİ KONUSUNDA YARDIMCI OLUR İSENİZ SEVİRNİRİM

Recently you requested personal assistance from our on-line support center. Below is a summary of your request and our response.

If this issue is not resolved to your satisfaction, please reply to this e-mail and we will be happy to assist further.

Thank you for allowing us to be of service to you.

Subject
Regarding your Cabela's order 234-244-054

Discussion Thread
 Response Via Email (Carol J.)   02/11/2016 08:41 AM
Dear :Mr. Memet

Order number: 234-244-054

The high rate of credit card fraud has prompted us to take extra precautions when accepting and shipping credit card orders. We regret any inconvenience this delay may cause, but feel that this verification procedure is a necessary precaution that protects both the cardholder as well as Cabela’s from potential fraud.

Please provide the billing address for your card, in other words, the address where your monthly credit card statements are received. If the address you gave us is actually a delivery address for your merchandise, please provide the name of the business or resident at the address.

We verify all international orders at Cabela’s. Unfortunately, this process can take several days. If you wish to speed up this process you may contact your bank and request the 6 digit authorization code, voucher number or purchase number for this transaction and email the code back to us for verification.

Your order will not be processed until we have received the above information. We will hold your order for 15 business days. If we have not heard back from you within this time we will simply cancel your order for you. As soon as we hear from you regarding this order, we will be happy to forward it for further processing.

Thank you for your patience and cooperation.
Taner MEMET
Bursa-1988

Çevrimdışı Yiğit BAŞARAN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: CABELAS SİPARİŞİ İLE İLGİLİ SIKINTI YARDIM
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2016, 17:38:56 »
Kardeş senin malı başkasına satmışlar kusura bakma diyor şuara sıkıntı var ödeyemeyiz ama borcum borc muhakkak ödeyeceğiz diyor
  • Browning b25 gold
  • Browning b525
  • Browning maxus camo max 5
  • El reno ispanyol çifte
1988 -  İSTANBUL-ATAŞEHİR/AKSARAY

The following users thanked this post: Adem KARACAN, Taner MEMET, Kemal ANKARALI

Çevrimdışı Uğur ÖZDEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • 532 113 66 44
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2016, 17:51:18 »
Bankanin odeme kodunu bilgilerinizi bize 15 gun icinde gonderin yoksa bu islemi iptal edecegiz diyor ayrica
Hayatta en iyi bildiğim şey Haddimdir.

1981 ADANA

The following users thanked this post: Taner MEMET

Çevrimdışı Gürsel KARABAY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2016, 17:51:41 »
ARKADAŞLAR BUGÜN GEÇMİŞ OLDUĞUM SİPARİŞİMDEN SONRA ŞÖYLE BİR YAZI GELDİ KIR İNGİLİZCEMLE TAM ANLAYAMADIM NE YAPMAM GEREKTİĞİ KONUSUNDA YARDIMCI OLUR İSENİZ SEVİRNİRİM

Recently you requested personal assistance from our on-line support center. Below is a summary of your request and our response.

If this issue is not resolved to your satisfaction, please reply to this e-mail and we will be happy to assist further.

Thank you for allowing us to be of service to you.

Subject
Regarding your Cabela's order 234-244-054

Discussion Thread
 Response Via Email (Carol J.)   02/11/2016 08:41 AM
Dear :Mr. Memet

Order number: 234-244-054

The high rate of credit card fraud has prompted us to take extra precautions when accepting and shipping credit card orders. We regret any inconvenience this delay may cause, but feel that this verification procedure is a necessary precaution that protects both the cardholder as well as Cabela’s from potential fraud.

Please provide the billing address for your card, in other words, the address where your monthly credit card statements are received. If the address you gave us is actually a delivery address for your merchandise, please provide the name of the business or resident at the address.

We verify all international orders at Cabela’s. Unfortunately, this process can take several days. If you wish to speed up this process you may contact your bank and request the 6 digit authorization code, voucher number or purchase number for this transaction and email the code back to us for verification.

Your order will not be processed until we have received the above information. We will hold your order for 15 business days. If we have not heard back from you within this time we will simply cancel your order for you. As soon as we hear from you regarding this order, we will be happy to forward it for further processing.

Thank you for your patience and cooperation.

Son zamanlarda bizim on-line destek merkezi kişisel yardım istedi. Aşağıda istek ve tepki bir özetidir.

Bu sorunun memnuniyeti çözülmezse, bu e-postaya cevap ve biz daha fazla yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Lütfen size hizmet için izin için teşekkür ederiz.

konu
senin Cabela emri ilişkin 234-244-054

Tartışma Konu
 E-posta Via Tepki (Carol J.) 2016/02/11 08:41
Sevgili Bay. Memet

Sipariş numarası: 234-244-054

kredi kartı sahtekarlığı yüksek oranda kabul ve kredi kartı siparişleri nakliye sırasında ekstra önlemler almak için bize yol açtı. Biz bu gecikme neden olabilecek herhangi bir rahatsızlık için özür dileriz, ancak bu doğrulama işlemi potansiyel dolandırıcılık kart sahibinin yanı sıra Cabela en hem koruyan gerekli bir önlem olduğunu hissediyorum.

Başka bir deyişle, kartınız için aylık kredi kartı ekstresi alınır adresi fatura adresi veriniz. Bize verdiğin adres aslında mal için bir teslimat adresi ise, adresinde iş veya ikamet adını veriniz.

Biz Cabela evinde tüm uluslararası siparişler doğrulayın. Ne yazık ki, bu işlem birkaç gün sürebilir. Bu işlemi hızlandırmak için isterseniz bankanızla temasa ve bu işlem için 6 haneli yetki kodunu, fiş numarası veya satın alma numarası talep ve doğrulama için bize geri kodu e-posta olabilir.

Yukarıdaki bilgiler aldık kadar siparişiniz işleme alınmayacaktır. Biz 15 iş günü için sipariş yapacak. Bu süre içinde size geri duymadım varsa biz sadece sizin için siparişi iptal eder. En kısa sürede bu siparişi ile ilgili duymak, biz daha fazla işlem için iletmek için mutlu olacak.

Sabrınız ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz.
  • Ata Neo 12
  • Akdaş 412 L
  • Pointer , 13 adet Setter Della Bassana
1971 istanbul

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2016, 17:54:50 »
Kart yolsuzluğu problemleri ile sık karşılaştığımız için bazı önlemler almak zorundayız.Bize mail olarak her ay gelen kart ekstrenizin geldiği adresi gönderin eğer teslimat adresi ile aynı ise şahıssa adı, işyeri ise ünvanını yazın.

Eğer kart işlemlerinin hızlanmasını istiyorsanız bankanızla irtibata geçip yaptığınız işlemle ilgili 6 haneli onay kodunu, fiş nosunu veya satın alma nosunu bize maille bildirin..İşleminiz bu bilgiler tarafımıza gelmeden 15 gün boyunca askıya alınacak süre dolunca alım işleminiz iptal edilecektir.Bilgiler ulaştığı anda işlem süreci devam edecektir.Sabır ve anlayışınıza teşekkür ederiz..
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2016, 18:01:59 »
peki ben ne yapmalıyım şimdi 18 adet ördek mühresi sipariş ettim bakalım olucak mı diye 3 paket halinde gümrüğe takılır mı aca kargo ile 91 dolor kargosuz 71 dolar iş aldım valla başıma bu işlerden anlayan birisi yardım eder ise sevinirim
Taner MEMET
Bursa-1988

Çevrimdışı Murat TEPE

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 11 Şubat 2016, 18:38:51 »
Kargo hariç 75 euroyu (84 usd civarı) aşmadıysanız sıkıntı yok, Gümrük sorun olmaz.
KAYSERİ / 1976
Beretta 686 Spz.-12, Franchi Affinity-12
Waffen-16
Akus Spz-20-28-36

The following users thanked this post: Taner MEMET

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 11 Şubat 2016, 19:54:30 »
Ürünler 71 dolar ama adet olarak 3 ayrı kutu içinde 6 şar adet olmak üzere 18 tane sayıdan dolayı ticari mala sokulma ihtimali var mıdır çünkü bir yerlerde sanki böyle birşeyler okumuştum
Taner MEMET
Bursa-1988

Çevrimdışı Erdem BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 11 Şubat 2016, 20:11:31 »
Türkiye de aynı kalite de daha düşük fiyata ürünler var.Mühre için yurt dışından almanıza gerek yok..Biraz macera oldu sizinki :)
1982-İstanbul

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 11 Şubat 2016, 20:25:11 »
Türkiye de aynı kalite de daha düşük fiyata ürünler var.Mühre için yurt dışından almanıza gerek yok..Biraz macera oldu sizinki :)

Hemde ne macera aslında isteyerekte olmadı kargo hesabı çıkaramıyodum bir türlü olur olmaz mı derken birde baktım karttan para çekilmiş haklısınız buradaki fiyatlarla arasında çok fark yok mühre başı 5 tl falan oynuyor ama 18 mührede 90 tl hemde aynı ürün aynı marka bir kaza oldu değmez gümrüğe takılma ihtimalide yüksek gibi duruyor insaalah türkiyedekinin 2 katına gelmeye kalkmaz acaba siparişi iptal edebilirmiyim
Taner MEMET
Bursa-1988

Çevrimdışı Erdem BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 11 Şubat 2016, 20:43:30 »
Sparişi iptal edebilirisiniz ödediğiniz karta iade olması gerekli.Siteyi google chorme den türkçeye çevirip kullanın.
1982-İstanbul

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 11 Şubat 2016, 21:08:20 »
Öyle kullanıyorum ama bu amerikan ingilizcesinden mi kaynaklıdır nedir cok tuhaf çeviriyor anlamakta zorlanıyorum.

Mühre getiren var mı daha önce acaba cabelastan acaba takılır mı gümrüğe
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2016, 21:09:25 Gönderen: Taner MEMET »
Taner MEMET
Bursa-1988

Çevrimdışı Erdem BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 11 Şubat 2016, 21:13:29 »
Ben daha önce 10 lu kutularda getirdim.Gümrük falan sorunu olmadı postacı kapıya getiriyor.
1982-İstanbul

Çevrimdışı Erdem BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 11 Şubat 2016, 21:14:35 »
Ben daha önce 10 lu kutularda getirdim.Gümrük falan sorunu olmadı postacı kapıya getiriyor.

Kauçuk esaslı meke muhresi görürsen bana da link at lutfen.
1982-İstanbul

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Taner MEMET
Bursa-1988

Çevrimdışı Erdem BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
1982-İstanbul

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 11 Şubat 2016, 23:39:31 »
Bu kadar anlıyorum işte  ;D ;D ;D ;D

Bu ürünler gümrüğe takılır mı acaba

yok mu anlayan bu işten
Taner MEMET
Bursa-1988

Çevrimdışı Ali Hayati UYGUR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #17 : 17 Haziran 2016, 03:14:27 »
Dışardan malzeme isteyen olursa bilgim olsun yardımcı olabilirim getirte bilirim
1973 Mersin/Tarsus

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
« Yanıtla #18 : 26 Kasım 2016, 19:37:06 »
Dışardan malzeme isteyen olursa bilgim olsun yardımcı olabilirim getirte bilirim
Ustam fiyat farkı varmi türkiye ile varsa.ne kadardir

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL
...İnanmak yağmur duasına giderken şemsiyeyi yanına almaktır...

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #19 : 07 Aralık 2016, 00:18:18 »
Hiç uğraşmayın buradan alın bugün istiyosun yarın elinde manke bası 2 tl belki kar yaparsın sitresi sıkıntısı ayrı amerikadan ürün getirme iş değil (MANKE İÇİN DİYORUM)..
Taner MEMET
Bursa-1988

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #20 : 07 Aralık 2016, 01:01:06 »
Bu kadar anlıyorum işte  ;D ;D ;D ;D

Bu ürünler gümrüğe takılır mı acaba

yok mu anlayan bu işten

Türkiye Gümrük Bölgesindeki bir kişiye posta ya da hızlı kargo taşımacılığı yoluyla gelen, gümrük kıymeti gönderim başına toplam 75 Avro’yu geçmeyen eşya önemli değeri olmayan eşya olarak kabul edilmekte ve muafiyet tanınmaktadır.

Yurt dışından gümrüksüz alışveriş yapma limiti 74€ dur. 75€-1500€  arası alışverişlerde (Burada bahsedilen toplam 74€ tutarına getirmiş olduğumuz ürünün kargo ya da posta bedeli dahil değildir. Örneğin 60 € tutarında bir ürün aldık ve 25 € kargo bedeli ödediysek bu ürünün asıl değer 60 € olduğu için vergiden muaf olur ve hiç bir ek ücret ödemeden ürünümüzü teslim alabilirsiniz..

ekstradan bilgiler için

http://ggm.gtb.gov.tr/sikca-sorulan-sorular/bireysel/posta-ve-hizli-kargo-muafiyetleri
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2016, 01:02:38 Gönderen: Samet BİRİCİK »
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

The following users thanked this post: Onur TAVACI, Taner MEMET

Çevrimdışı Müjdat KARAMAN

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #21 : 16 Mayıs 2021, 13:39:44 »
Arkadaşlar merhabalar,
Son zamanlarda cabelastan ürün getiren varmı acaba.Site sağlıklı işlemiyor bir türlü,bass pro almış cabelası sanırım.Eskiden sorun yoktu ama şimdi sipariş veremedim ben.Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim,teşekkürler.
Müjdat KARAMAN
1974 İSTANBUL/EDİRNE/KEŞAN