Gönderen Konu: akdas pozemde kaplama problemi  (Okunma sayısı 9064 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail CEYLAN 16

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
akdas pozemde kaplama problemi
« : 17 Şubat 2015, 21:21:30 »
Oncelikle bu sezon geçtiğimiz sezon öncesi almış olduğum özel yapım akdas 712 el tüfeğim de emeği geçen bütün akdas ailesine başta sadık usta ve fabrika bekçisi ne kadar herkeze teşekkür ederim tüfeğim den çok memnunum fakat bi kaç sıkıntıyı ömer beye iletmek istedim o kadar kaliteli işçiliğe rağmen gözden kaçan hataları aktarmak istedim tüfeğimin tetigini özellikle sarı olmasini istedim buda zzaten akdas poze lerde standart diye biliyorum benim tüfeğimin 1 sezonda tetigi büyük ihtimal sarı kaplama yapılmış yada geneli böyle tetigi min rengi ve kaplaması kayboldu beyaz oldu bu durum çok büyük sıkıntı değil ama sinek ufak mide bulandiriyor benim sarı Tetik mantığı sert princ veya kızıl malzemeden yapilmasi değilmidir ben kendim tornaciyim sarı deyince aklına princ malzeme geliyor kaplamanin gitmesi iyi bişey değil bunu aktarmamim sebebi akdas  silah çok iyi bir yol yakaladı ve devam etmekte tekrar söylüyorum tüfeğim den çok memnunum mükemmel bi işçilik ve grupmana sahip ama bu ayrıntıları kacirmamalari lazım çünkü 2500 tl civarı tufege para verdim bu kaplamanin atması 1 senede gerceklesmemesi gerekir birde şu tüfek kutusu ücretine gelelim tüfek karton kutuda geldi parayla veriliyormus akdas silahın böyle ufak tefek şeylere takilmamasi lazım bence ben başka bir tüfek firmasının kutusunu kullaniyorum ismi belli olmayan tüfek firmalari bile en uygun tüfeği ni kutusuna gönderirken akdas a bu yakışmıyor  ömer bey sikintimi size aktarabildiysem ne mutlu saygilar
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2015, 01:11:03 Gönderen: İsmail CEYLAN 16 »
  • Akdas 712 elit superpoze 66cm
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
  • Sarsilmaz concorde x 68 cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: 712 el tüfeğimin ufak hatasi
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2015, 21:47:52 »
Normal bi poze nin nerdeyse 3 katı para verince insan biraz ince düşünüyor çünkü işçi maaşı belli dışından tırnağindan artani ayirip hevesi için harciyo
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

Çevrimdışı Gökay KARADUMAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2015, 22:06:52 »
Akdaşı takdir ediyorum güzel tüfek yapıyorlar fakat 2500 liralık tüfekte bu tip şeylerin eksikliği büyük sorun düzeltmeleri lazım bence. Çünkü fiyat oralara çıkınca rakipler de devleşiyor çünkü o fiyattan sonra avrupa tüfek seçenekleri başlıyor
  • Akdaş 312 SE
  • Benelli Premium Plus
  • Ata Neo
  • Fabarm XLR 5
  • Beretta A400 Xplor Unico
  • Akdaş AK-212
1987
SAKARYA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2015, 22:31:23 »
Arkadaşım bende bunu anlatmak istiyorum teşekkür ederim
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2015, 23:10:19 »
Bu Tetik sorununu yaşayan varmı yada krom kaplaması rengi atan sadece benim tüfeğim de mi var yoksa başka sıkıntıyı yaşayan varmi
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2015, 23:11:28 »
Ömer beyin bu konu hakkında yorumunu bekliyorum saygilarimla
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
  • Yeminli Mütercim Tercüman AKDAŞ SİLAH
    • Akdaş Silah
Ynt: akdas pozemde kaplama problemi
« Yanıtla #6 : 19 Şubat 2015, 10:26:27 »
Oncelikle bu sezon geçtiğimiz sezon öncesi almış olduğum özel yapım akdas 712 el tüfeğim de emeği geçen bütün akdas ailesine başta sadık usta ve fabrika bekçisi ne kadar herkeze teşekkür ederim tüfeğim den çok memnunum fakat bi kaç sıkıntıyı ömer beye iletmek istedim o kadar kaliteli işçiliğe rağmen gözden kaçan hataları aktarmak istedim tüfeğimin tetigini özellikle sarı olmasini istedim buda zzaten akdas poze lerde standart diye biliyorum benim tüfeğimin 1 sezonda tetigi büyük ihtimal sarı kaplama yapılmış yada geneli böyle tetigi min rengi ve kaplaması kayboldu beyaz oldu bu durum çok büyük sıkıntı değil ama sinek ufak mide bulandiriyor benim sarı Tetik mantığı sert princ veya kızıl malzemeden yapilmasi değilmidir ben kendim tornaciyim sarı deyince aklına princ malzeme geliyor kaplamanin gitmesi iyi bişey değil bunu aktarmamim sebebi akdas  silah çok iyi bir yol yakaladı ve devam etmekte tekrar söylüyorum tüfeğim den çok memnunum mükemmel bi işçilik ve grupmana sahip ama bu ayrıntıları kacirmamalari lazım çünkü 2500 tl civarı tufege para verdim bu kaplamanin atması 1 senede gerceklesmemesi gerekir birde şu tüfek kutusu ücretine gelelim tüfek karton kutuda geldi parayla veriliyormus akdas silahın böyle ufak tefek şeylere takilmamasi lazım bence ben başka bir tüfek firmasının kutusunu kullaniyorum ismi belli olmayan tüfek firmalari bile en uygun tüfeği ni kutusuna gönderirken akdas a bu yakışmıyor  ömer bey sikintimi size aktarabildiysem ne mutlu saygilar

İsmail Bey merhaba,

Tetik üzerindeki kaplamayı yapan bir çok firmadan numune alınarak en iyisi elde edilmeye çalışılıyor. Tabii ki zaman içinde çalıştığımız kaplama firmalarını daha iyisini bulduğumuzda değiştiriyoruz. Maalesef kaplama kalitesi, ülkemizdeki kaplama firmalarının becerisi ile sınırlı. Bu konuda firma olarak en iyisini aramak haricinde yapabileceğimiz pek de bir şey yok şu anda. Belki ilerde alternatifler düşünülebillir. Dediğiniz gibi sarı tetik Akdaş'ta, üretim yaptığı tüm markalar için standart ve aynı kaplamalı tetik tüm markalarda kullanılıyor.

Selamlar

« Son Düzenleme: 19 Şubat 2015, 10:28:23 Gönderen: Ömer AKDAŞ »

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 19 Şubat 2015, 19:13:12 »
Peki ömer bey tufek kutu konusu hakkında bilgi vermemissinz  peki bu kaplamanin kalkması sonucunda tetikte paslanma gerçekleşirmi 20 senelik tüfek lerde huglu üzümlü koop tufeklerin tetikleri olduğu gibi sarı duruyor o zamandan bu zamana ne değişti Arge calismalarinizi genişletmeniz gerekir yıl 2015
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

Çevrimdışı Ömer KARABÖRK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 19 Şubat 2015, 19:18:03 »
pirinç tetik temini bu kadar mı zor.lütfen ömer bey yapabileceğimiz bişey yok demek arge den kaçmak demek.bende 25 senelik üzümlü koperatif poze var tetiği pirinç sapsarı duruyor
  • Franchi first class
  • Benelli montefeltro
1986- AFŞİN

Çevrimdışı Cemal MADEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 19 Şubat 2015, 19:34:07 »
İsmail Bey merhaba,

Tetik üzerindeki kaplamayı yapan bir çok firmadan numune alınarak en iyisi elde edilmeye çalışılıyor. Tabii ki zaman içinde çalıştığımız kaplama firmalarını daha iyisini bulduğumuzda değiştiriyoruz. Maalesef kaplama kalitesi, ülkemizdeki kaplama firmalarının becerisi ile sınırlı. Bu konuda firma olarak en iyisini aramak haricinde yapabileceğimiz pek de bir şey yok şu anda. Belki ilerde alternatifler düşünülebillir. Dediğiniz gibi sarı tetik Akdaş'ta, üretim yaptığı tüm markalar için standart ve aynı kaplamalı tetik tüm markalarda kullanılıyor.

Selamlar.
İsmail Ceylan 16 Bey in sorununa bu şekilde çözümsüzlük cevabı verilmesine şaşırdım. Sarı tetik temin etmek oldukça zor demek ki.Akdaş markasını tercih ve tavsiye eden avcılar tetiklerine iyi baksın.ALLAH tetiklerine zeval vermesin...
  • Hatsan Supreme Combo 61/71
1972 ANKARA (SİNOP)

Çevrimdışı Erdem BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 19 Şubat 2015, 19:40:54 »
İsmail Bey merhaba,

Selamlar.
İsmail Ceylan 16 Bey in sorununa bu şekilde çözümsüzlük cevabı verilmesine şaşırdım. Sarı tetik temin etmek oldukça zor demek ki.Akdaş markasını tercih ve tavsiye eden avcılar tetiklerine iyi baksın.ALLAH tetiklerine zeval vermesin...

+1
1982-İstanbul

Çevrimdışı Kadri AĞRALI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #11 : 19 Şubat 2015, 20:17:19 »
Sayın Ömer Akdaş,yaptığınız açıklamayı okudum.Ancak size birşey sormak isterim;sizin açıklamalarınıza ters ama nasıl oluyorda 20 senelik 300 TL lik çifsan tüfeklerin tetikleri hala sarı rengini koruyor?
Kadri AĞRALI
1974 - Balıkesir

Çevrimiçi Ersan ARGIÇ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 19 Şubat 2015, 22:01:08 »
21. yüzyılda yerli tüfeklerimizin  hemen hemen hepsinde sorun var.
  • Stoeger 2000
1973
memleket fethiye-iş burdur

Çevrimdışı Hasan BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 19 Şubat 2015, 23:21:12 »
Sayın Ömer Akdaş,yaptığınız açıklamayı okudum.Ancak size birşey sormak isterim;sizin açıklamalarınıza ters ama nasıl oluyorda 20 senelik 300 TL lik çifsan tüfeklerin tetikleri hala sarı rengini koruyor?
Aynen abi.Geçenlerde çiftsan pozeyi inceledim.Eski modeldi.Arkadaş ağır diye sattı..Tetikleri yekpare pirinç galiba..200 tl ye çiftsan alıp akdaşa organ (tetik) nakli yaparsak işi çözeriz. :)
1982 Konya

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
    • Akdaş Silah
« Yanıtla #14 : 20 Şubat 2015, 09:05:34 »
Peki ömer bey tufek kutu konusu hakkında bilgi vermemissinz  peki bu kaplamanin kalkması sonucunda tetikte paslanma gerçekleşirmi 20 senelik tüfek lerde huglu üzümlü koop tufeklerin tetikleri olduğu gibi sarı duruyor o zamandan bu zamana ne değişti Arge calismalarinizi genişletmeniz gerekir yıl 2015

İsmail Bey şu anda çantaya dair bir gündemimiz yok. Ancak tüfek taşıma kılıfı üzerinde çalışıyoruz. Ar-Ge'ye oldukça önem veren bir firmayız. En iyi kaplama firmaları ile çalışma gayretindeyiz. Tetikte paslanma elbette olmaz, içiniz rahat olsun. Özel tasarlanan, ergonomik tetik modelimiz, ürünlerimiz için en verimli ve kullanışlı olacak şekilde üretilmiştir.

Selamlar

Çevrimdışı Mehmet KILIÇ 41

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #15 : 21 Şubat 2015, 00:47:21 »
İsmail bey bende 15 seneden beri her hava şartlarında kullandığım huğlu çifte var. en sevdiğim parçası da tetikleri parlak çelik gibi bir şey malzemesi, şimdiye kadar pas lekesi hiç görmedim üzerinde, pirinç malzeme bildiğim kadarıyla sert ve kırılgan, neden pirinç olmasını istiyorsunuz anlayamadım ayrıca yedek namlulu akdaş kinetik alacağım maddi durumum el verdiğinde Allah nasip ederse
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2015, 00:53:12 Gönderen: Mehmet KILIÇ 41 »
  • tek kırma huğlu
  • çift kırma huğlu
  • sarsılmaz magic
  • setter

Mehmet KILIÇ
1982 İZMİT

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 22 Şubat 2015, 00:19:21 »
Mehmet bey bakin tekrar soyluyorum akdas kalite ve guvenirlik olarak suan bence Turkiyenin bir numarasi almanizi tavsiye ederim ben tufegimden gayet memnunum yalniz omer beyin bu sekilde cevap vermesi bana cevap ve elestiri hakki dogurmustur
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #17 : 22 Şubat 2015, 00:47:36 »
Selamlar
Omer bey arkadaslarin ve benim demek istedigini ya yanlis anladiniz yada carptiriyorsunuz ki bunu yaptiginizi sanmiyorum
Senelerini av meralarinda gevirmis kooperatif tufekleri belki binlerce kez tetik dusurmus ve tetik renklerinde problem olmamamisve hala ayni fabrikadan cikmis gibi duruyorsa ve bunu princ dedigimiz malzemeye borcluysa neden bunu devam ettirmiyorsunuzda kaplama ile ugrasiyorsunuz?cok mu pahali yoksa Avrupa devleri bunu yapiyor bendemi kaplama yapayim mantigimi NEDEN?
Bu konunun bu kadar uzamasi sizin benim soruma bu sekilde cevap vermeniz sonucunda yon bulmustur
Diyorsunuz ki kutu ile alakali calismamiz yok tasima kilifi uzerinde calisiyoruz iyi hos lakin benim almam gereken cevap bu degil
Formda bir cok akdas 212 ve 312 seri tudek sahiplerinin fotograflarinda tasima kutusu ile geldigini gordum nden ayrim yapiliyor diyeceksiniz ki onlar para karsiligi aldilar neden para versinlerki
Avrupa firmalari boyle mi yaoiyorlar.sizin mantik bu mu yerli avciya karton kutuyla gonder yabanci avciya plastik tasima kutusuyla bu dusunce tarzi bizim ulke ihracat ve imalatcilari olarak degisime ugramiyacakmi
Ben ve benim gibi bircok avci kardesim ve abilerim benim gibi dusunuyor neden yabanci tufek alayim benim vatandasim kazansin mantigiyla yerli tufek aliyor
Bir akdas bir akus bir sarsilmaz ve yildiz vb.firmalar neden Avrupa devleri beretta benelli utandirmasin yalniz bu is boyle bir yoruma bu sekilde cevap vermekle olmaz buyuk isler icin kucuk hesaplar yapmicaksiniz buyuk isler icin buyuk dusunmek gerek
Ben tufegimden tekrar soyluyorum cok cok memnunum ve herkeze tavsiye ediyorum etmeyede devam edicegim
Fakat sizin tufeginizi baska bir tufek firmasinin kutusunda muhafaza etmekteyim sarsilmaz sp303 bir abim verdi ava gittigimde arkadaslarim o yeni sarsilmsz tufek almissin dediginde icinden akdss pozem ciktiginda soyleyin onun kutusu yokmu neden onda tasiyosun dedikleri zaman ne cevap vereyim soruyorum size benim sikintim bundan ibaret.Saygilarimla
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

Çevrimdışı Alper KAYAR

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #18 : 22 Şubat 2015, 01:00:36 »
bu kadarmı kaçamak  karşısındakini aptal yerıne koyan cevaplar verilir hayret dogrusu.
bunlar paraya doymuş.
bende uretıcıyım sanayıcıyım 20 tl lık mal ıcın musterı onunde el pençe dıvan duruyorum ne sorup neyı ogrenmek ıstedıgını dırek anlıyor ve karşımdakını aptal yerıne koymadan cevaplar veriyorum.
yani bu rahatlık bende yok açıkçası ben bu kadar rahat olamam mumkun degıl üretici olsam.
  • Fabarm xlr5
  • Beretta s-55
evdekı huzur zengınlık budur.

1985-SAKARYA

Çevrimiçi İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #19 : 22 Şubat 2015, 01:26:39 »
Üretici firma tarafından ülkemizdeki kaplama yapan firmaların yetersiz olduğu ima edilmiş. Tüfeğin üzerinde , kaplama yapan firmanın değil, sizin markanız yazılı. Topu kaplama firmasına bu kadar kolay atamamalısınız. Müşteri tarafından , "o halde sürecinizi değiştirin ya da alternatif bir çözüm bulun" gibi bir yanıt verilir haklı olarak. Bir de bunun üzerine "...yapabileceğimiz çok da bir şey yok şu anda" gibi ifadeler kullanılmamalı bence. Böyle şeyler, müşteriyi üzer, potansiyel müşterileri de uzaklaştırır. Varolan siparişlerle, üretim hattınızın yeterince dolu olduğunu düşünüyorsanız dahi bence bu konuyu tekrar düşünün ve dikkat edin yanıldığınızı anladığınızda geç olabilir.

Açıkçası planlarım arasında bir Akdaş tüfek almak zaten yoktu da, şu okuduklarımdan sonra , özellikle firmayı temsil yetkisine sahip bir isim olduğu anlaşılan bir forum kullanıcısı tarafından yazılanlardan sonra, ileride de Akdaş tüfek almaya elim gitmez.

Dayanamadım, yazdım, kusura bakmayın.
  • Merkel Custom Made Sidelock Ejector SxS
  • Blaser F3 Game Competition O/U
  • Pieper Bayard Belgium SxS
  • Browning Maxus Carbon Fiber SemiAuto
1978 - Istanbul

Çevrimdışı Erkan POLAT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #20 : 22 Şubat 2015, 10:55:07 »
+1
Epagneul Breton

Browning B725 71 cm
Beretta silver pigeon sporting 76 cm
Franchi Affinity 3 67 cm

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #21 : 22 Şubat 2015, 19:58:42 »
her hata şikayet ve öneri doğrultusunda aksiyon alınarak giderilir neyse çalıştığım firma rica etmemiz sonucu bizi kırmayarak istanbul fuarına sponsor olmuştur avcılığa gönülvermiş ben ve arkadaşlarım ALLAH c.c ömür verirse orda olacağız bu konu ve başka konular hakkında uzun uzun ömer bey ismail bey sadık usta ile uzun görüşüp çaylarını içeceğim
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
    • Akdaş Silah
« Yanıtla #22 : 22 Şubat 2015, 20:19:11 »
bu kadarmı kaçamak  karşısındakini aptal yerıne koyan cevaplar verilir hayret dogrusu.
bunlar paraya doymuş.
bende uretıcıyım sanayıcıyım 20 tl lık mal ıcın musterı onunde el pençe dıvan duruyorum ne sorup neyı ogrenmek ıstedıgını dırek anlıyor ve karşımdakını aptal yerıne koymadan cevaplar veriyorum.
yani bu rahatlık bende yok açıkçası ben bu kadar rahat olamam mumkun degıl üretici olsam.

Alper Bey yazdıklarımı anlamadığınızı görüyorum sizin yazdıklarınızdan. Bence kullandığınız sıfatları, genel olarak sözcükleri bir tartıp sonra kullanmalısınız.

Burada kaçamak bir cevap söz konusu değil. Maalesef kaplama tetikler bir süre sonra, kullanım yoğunluğuna ve şahsın terleme oranına göre farklılık göstermek suretiyle renk atıyor ve beyazlıyor. Kaçamak değil, aksine fazlasıyla dürüst ve net bir cevap var ortada.

İbrahim Bey kusura bakılacak bir şey yok, elbette herkes özgürce görüşünü dile getirecektir. Ancak emin olun ne yazdığımın farkındayım. Tüm süperpoze üretimimizde söz konusu sarı tetiği kullanıyoruz ve şikayet aldığımızı da söyleyemem. İsmail Bey özellikle talep ederse - ki bu konuda belli hassas olduğu anlaşılıyor - kendisine beyaz krom kaplama tetik önerebiliriz ve asla rengi değişmez.

İsmail Bey maalesef çanta hususu düşündüğünüz gibi değil. Şu anda çalıştığımız hiç bir firmaya çantalı ürün göndermiyoruz (yani asla böyle bir talepleri yok) ve bu nedenle elimizde çanta stoku olmuyor. Çanta talebi sadece Türkiye'den geliyor, bundan emin olabilirsiniz. Talep üzerine elimizde bir miktar çanta bulunduruyor ve özel istek üzerine gönderiyoruz. Ayrımcılık gibi ifadeler, en azından Akdaş için geçerli değildir. Elbette zaman için içinde talepler değerlendirilecektir.

Firma olarak ülkemiz piyasasındaki çizgimiz ve duruşumuz değişmeyecek. Biz üstün pazarlama numaraları ile çok daha fazla ürün satmayı öncelik olarak görmeyen, önceliği kaliteli (ve uygun fiyatlı) ürünler ve servis güvencesiyle müşterisini memnun etmeye çalışan bir firmayız.

Saygılar ve sevgiler

İyi akşamlar

Çevrimdışı Harun KOCA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #23 : 22 Şubat 2015, 20:55:33 »
Yaklaşık yarım saat evvel AKDAŞ  firmasına mail atmıştım
Özel bir tüfek için. Sanırım tekrar Yabancı Markaları incelemeye
başlamak lazım .

Konuya arka kapıdan girdim ama konunun
özüne bakılınca neden 20 yıllık tüfekleri ( berrtta s 56 )3000-4000
TL istediklerini anlıyorum.

ÖNCE VATAN
1978 ankara

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #24 : 22 Şubat 2015, 22:23:12 »
AHMET BEY SİZ BENİM YAZDIĞIMI İYİCE OKUMADINIZ HERALDE ben  bu formda belki akdaş  tüfeklerini en çok övenlerden biriyim açın bakın ben yazımda belirttim tüfeğimden çok memnunum ama aldığım yanıt canımı sıktı onuda belirttim akdaşı seçmedeki ilk faktör SADIK AKDAŞ usta sonrada bu şekilde muhattaplık ve güven kalite .demişsiniz kundak kırık gelmiş olabilir  kul yapısı kargo hatasıdır telafi edilir YALNIZZ DERSEN ÇATLAK OLSA YAPMASALAR NE OLUR ORDA FRENE BASICAN iyi o zaman namlu yerrine su borusu göndersinler oda aynı işi görür sonuçta sizin bu tarz rahat konuşmanıza göre maddi durumunuz iyi düşünceniz yanlış saygılarrımla
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA