Gönderen Konu: Akdaş süper poze ile huğlu süper pozetufek arasında arasında fark farmı  (Okunma sayısı 1940 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alperen BİÇİCİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Süperpoze almayı düşünüyorum en kısa zaman da ustalardan tavsiyeler
  • Akdaş ah 212
1976 - Hatay

Çevrimiçi Naim ZENGİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Alper bey, maalesef bizdeki tüfek üreticilerinin net bir standardı olmadığı için Huğlu yada Akdaş arasında net bir seçim yapmak imkansız. Aynı seride peşpeşe üretilen tüfekler bile aynı şekilde grupman sağlayamıyor. Velhasılı kelam biraz şans işi. En iyisi mi test edip hangisi hoşunuza giderse onu alın. Birde nacizane görüşüm odur ki tüfek alırken en önemlisi dipçik uyumu. Doğru yüzleyemediğiniz bir tüfekle ne yapsanız nafile. O yüzden hangi markayı alırsanız alın mutlaka dipçik ölçülerinizi vererek size en uygun dipçiği yaptırarak alın.
Armsan Paragon combo set
akus hunter lux 71 cm namlu
Remington 870 express

Çevrimdışı Murat PAKEL

• AvlakForum Üye
  • *
Huğlu 104A çift tetik süperpoze sahibiyim. taş gibi tüfek hiç sorun çıkartmadı, sadece biraz ağır uzun gezeceğiniz avlarda hissettiriyor kendisini. geçenlerde Akkar süperpoze ve çifte inceledim elime aldım denedim çok beğendim. işçilik ve kalite çok tatmin ediciydi. bence akdas dan ziyade huğlu, akkar veya genç huğluyu da bir inceleyin derim
  • Saint etienne darne çifte
  • Simson Suhl
  • Huğlu 104a/ Seçkin S3 superpoze
  • Özkanlar FX015
  • Akdaş AG 212
  • English Pointer
Murat PAKEL
1975 İZMİR

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
Süperpoze almayı düşünüyorum en kısa zaman da ustalardan tavsiyeler

Akdaş Silah Sanayi Grupman testini yapıp kağıdı ile müşterisine yolluyor.Bunu yapan Huğluda belkide yoktur bilmiyorum ama akdaş bu iş için özel bir atış poligonu yaptı yani silah da sağ sol üst alt atma problemini ortadan kaldırıyor kendimde Hem AG 212 otomatik modelini ve üst alt çifte 312 Se çift namlu 66 ve 81 cm Model kullanıcısı olarak tavsiye ederim güzel bir silah sağlam yarı yolda bırakmadı daha üstelik yeri geldi 40-50 g magnum fişekler attım ne ejektör ne çift patlatma sorunu yaşadım..

81 namlu yapılırken tüm testleri yapılıp yollanmıştı hatta resimlerini bile çekmişlerdi..

« Son Düzenleme: 18 Eylül 2019, 17:45:03 Gönderen: Samet BİRİCİK »
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

Çevrimdışı A.Recai DEMİRCİ

• AvlakForum Üye
  • *
 Akdaş  firması silahının sonuna kadar arkasında duruyor. Saygıdeğer elemanları var.
A.Recai DEMİRCİ
Emekli Memur-1957
Atabey-Isparta

The following users thanked this post: Selim GÜMÜŞ