Gönderen Konu: Stoeger m2000 carlson's choke tube test  (Okunma sayısı 6339 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail BİLİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Stoeger m2000 carlson's choke tube test
« Yanıtla #25 : 20 Kasım 2016, 00:02:27 »
Tuncay bey, derin bilgi ve tecrübenizin küçük bir kısmını aktardığınızda dahi bir çok kişi, ben başta olmak üzere faydalanmıştır. Istediğim pattern 45-50 mt ye kadar penetrasyonu iyi ve patterni bir kekliği kaçırmayacak şekilde olmasını isterim ki buna hiç yaklaşamadım. Zaten hedefin orta kısmı boş kenarlara doğru açılıyor. Full şokla atıldığında pattern iyice bozuluyor. Gramaj düşürmek bir çözüm gibi görünsede gramajla ilgisinin olduğunu düşünmüyorum. Tüfeğimi fabrikaya yollayacağım. Baksınlar normal çıkarsa sorunu daha iyi fişek şok kombinasyonları deneyerek çözmeye çalışırım.
ramazan kardeşim lütefn tüfeği fabrikaya göndermeden önce gramajı düşürüp aynı şeklide saçma numarasını düşürüp denemeniz inanın bnde merak ediyorum bişi kaybetmezsiniz birde o şekilde görelim ...
  • Huğlu 202 B
  • Huğlu 201 A
1987 balıkesir

Çevrimdışı Ramazan YILDIZ 20

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 20 Kasım 2016, 00:05:13 »
ramazan kardeşim lütefn tüfeği fabrikaya göndermeden önce gramajı düşürüp aynı şeklide saçma numarasını düşürüp denemeniz inanın bnde merak ediyorum bişi kaybetmezsiniz birde o şekilde görelim ...
Ince saçma ve gramajı düşürünce dağılım düzelir. Ama olması gereken kalın saçmada da dağılım iyi olmalı. Yoksa ucuz tüfekten farkıne beretta grubunun
  • Stoeger m2000 2012 model standart combo
  • sarsılmaz sp-flash 86
  • Huğlu Çifte
  • English Pointer
1990 DENİZLİ
Karavanacı Avcı

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı İsmail BİLİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 20 Kasım 2016, 00:39:04 »
Ince saçma ve gramajı düşürünce dağılım düzelir. Ama olması gereken kalın saçmada da dağılım iyi olmalı. Yoksa ucuz tüfekten farkıne beretta grubunun
o kadarına artık bakmıycan kardeşim 6 numara saçma ile senin beklentini karşılarsa ise bunada şükür diycen 6 no saçma orta mesafelerde av yaptırır abimde a 300 outlander var beretta şimdi senin bu olaydan açıkçası nem kaptım işkillendim deniyicem franchi affinity ile full şok ile denedim a 300 beretta grupmanda fark attı ama affinity lerin 1 nolu şoku bozuk tuncay beyde bunu bilir ...
  • Huğlu 202 B
  • Huğlu 201 A
1987 balıkesir

The following users thanked this post: Tuncay KAHRAMAN, Selim UYGUN