Gönderen Konu: Av ile Avcı'nın Buluştuğu An Ahmet Gariboğlu  (Okunma sayısı 2146 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet GARİBOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • Sürdürülebilir Bir Avcılık İçin Doğayı Koruyun....
Av ile Avcı'nın Buluştuğu An Ahmet Gariboğlu
« : 25 Haziran 2013, 03:17:18 »
Sabah uyku sersemi bir vaziyette suya yaklaşmıştım..Gün yeni yeni ağarmaya başlıyor ortalık yavaş yavaş ışıyordu...Söğüt dallarının arasında uygun bir yere kendimi kamufle ederek kayaların üstünden mepsi karşı çaprazıma salladım...Mepsi makarama sardırmadan akıntının kuvvetiyle aheste bir şekilde dans ediyordu birkaç defa daha bu şekilde attım...Nasıl olur diyordum kendi kendime nerede bu devler....Ama ben bile etrafı zor seçiyordum bu sırada ortalık ışımaya başlamıştı ve bir daha salladım ve onu gördüm derinlerden geldi suyun yüzüne yakındı temkinli bir şekilde kaşığa yaklaştı...İşte o an iş avcıda bitiyordu cezbetmek gerekti...Ben üstüme düşeni yaptım ve o da buna hemen karşılık verdi...Ardından bir şangırtı koptu sanki suyu dövüyordu...Makaranın çıkardığı vızıltı da cabası...O inat bense ondan inat avcıyla avın buluştuğu o anlar dünyada hiçbir şeye değişilmez....Aklım başımdan gitmiş keyiften sarhoş olmuştum...İşte buydu sıcacık yatakların uykularına değen ve işte buydu sabahın soğuğunda gece yollara düşmeme sebep olan...Dakikalar geçmiş o yorgun düşmüştü bense ondan aşağı kalamazdım kollarımda bir ağrı bir uyuşukluk vardı...Çekemiyordum çünkü yer kayalık ve bir adım önüm çok derindi...Aklıma o an kameram geldi...Aklım başımdan gitmişti ve yeni yeni kendime geliyordum....Herkese Rastgele Ahmet Gariboğlu Sağlıcakla....

how to use print screen
Takılr Gönlüm Kınalı'nın Kanadına... 1987 Kahramanmaraş

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Av ile Avcı'nın Buluştuğu An Ahmet Gariboğlu
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2014, 20:19:02 »
çok güzel bir av geçirmişsin darısı bize :)
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende