Gönderen Konu: ÜZÜMLÜ KOOP. UÇAKLI S.POZE ALDIM FİŞEK SEÇİMİ VE TÜFEK HAKKINDA BİLGİ  (Okunma sayısı 6994 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hasan ERKOÇ

• AvlakForum Üye
  • *
ARKADAŞLAR SONUNDA GEÇTE OLSA ALDIK ÜZÜMLÜ KOOP.UÇAKLI YANAKLI DİPÇİK POZE BU TÜFEKLE İLGİLİ ANLATILANLAR DOĞRUMU BEKLENTİLERİM ÇIKACAKMI SAÇMASI GRUPMANI AVA ETKİSİ NASIL BİLEN VARMI AKDENİZ İKLİMİNDE KEKLİK VE TAVŞAN İÇİN ÜVEYİK TAHTALI İÇİN ÖRDEK İÇİN  KAÇ GR KAÇ NO KULLANMAM LAZIM BU TÜFEKTE 4 OTOMATİĞİM VAR 1 KIRIKKALEM VAR SIRF HASTALIKTAN ALDIM BUNUDA  YARDIMLAR İÇİN TEŞEKKÜR
Hasan ERKOÇ
1976 ANAMUR

Çevrimdışı M.Emin OLGAÇ

• Müdavim Üyemiz
  • (Keklik Uzmanı)
ARKADAŞLAR SONUNDA GEÇTE OLSA ALDIK ÜZÜMLÜ KOOP.UÇAKLI YANAKLI DİPÇİK POZE BU TÜFEKLE İLGİLİ ANLATILANLAR DOĞRUMU BEKLENTİLERİM ÇIKACAKMI SAÇMASI GRUPMANI AVA ETKİSİ NASIL BİLEN VARMI AKDENİZ İKLİMİNDE KEKLİK VE TAVŞAN İÇİN ÜVEYİK TAHTALI İÇİN ÖRDEK İÇİN  KAÇ GR KAÇ NO KULLANMAM LAZIM BU TÜFEKTE 4 OTOMATİĞİM VAR 1 KIRIKKALEM VAR SIRF HASTALIKTAN ALDIM BUNUDA  YARDIMLAR İÇİN TEŞEKKÜR

Hasan bey resimlerini atında bir görelim üzümlü efsanesini selam....
  • Falcor 958 (Robust) (Poze) (70)
  • Vursan 92 A Europa (65)
  • Vursan 92 A Europa (71)
  • Üzümlü MKE çifte (71)
  • İngiliz Setter (MARKO)
Emin OLGAÇ B Rh (+)  1967 TEİAŞ/MARDİN  

Çevrimdışı Hasan ERKOÇ

• AvlakForum Üye
  • *
emin bey nasıl atacam resimleri bilmiyorumki ayrıca efsane derken bu forumda anlatılanlardır beni etkileyen birde burda tüfek tamircisis bir abimiz üzümlünün uçaklısını alacaksın demişti kuzenimde de kuşlu çiftesi var oda süper aslında
Hasan ERKOÇ
1976 ANAMUR

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
AŞAğıdaki adreste yeni bir site var oradan yükleyebilirsiniz

http://www.postimage.org

Site zaten türkçe siteye girince GÖZAT a tıklayıp yükleme istediğiniz fotoları bilgisayarınızdan seçip

Boyutlandır: 800x600 kısmını seçip

RESMİ YÜKLE yi tıklayıp

yükleme işleminin tamamlanmasını bekleyip bitince

6. satırdan kopyalanacak

Forumlar için hotlink (1) sağındaki KOPYALA ya tıklayıp forumda ki mesajınıza sağ tıklayıp yapıştır demeniz yeterlidir.

anlatımı burada
http://www.avlakforum.com/forum/index.php/topic,136961.0.html
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Burak KAZANCI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • Tedavisi Olmayan Tek Hastalık Avcılıktır...
Hasan abicim öncelikle merhabalar...
Bende  Üzümlü kooperatifi süperpozeye sahibim.Fişek konusunda şiddetle RC diyorum.Bu fişekler simit ve çay gibi tüfekle bütünleşiyor.Birçok üzümlü kullanıcısı zaten başka fişek kolay kolay kullanmaz.Gramaj konusu sana ve avlandığın bölgedeki sıcaklığa bağlı.Selamlar/Saygılar
  • Üzümlü Kooperatifi Süperpoze
  • Huğlu Kooperatifi Çift Kırma
1991-SAMSUN
" Dağa doğru giden bir yolu öğrenmek isterseniz, dağdan geri gelen veya çıkmak için çaba haracayan adama sorun."

Çevrimdışı Tarık OĞUZ

• AvlakForum Üye
  • *
tayyareli üzümlü gençlik yıllarımın efsane tüfeği neden sattım hala bilmem çelgini yok bu tüfeğin fişekleri kendimizyapardık ozaman 70 32 kışın 60 30 yazın .
Tarık OĞUZ
1961 İZMİR
                     İzmir  Hatay  Avcılar  Derneği