Gönderen Konu: 2013-2014 sezonu KASTAMONU BILDIRCIN VE TAVŞAN AVLARIMDAN KESİTLER  (Okunma sayısı 5144 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun KARAOSMANOĞLU

• Müdavim Üyemiz
BILDIRCIN AVLARIMIZ

Sayın Genel Sekreterimiz Zafer bey in Drahthaar ırkı köpeği asmin  in ferması  Genelde akşam üstü  avladığımız bıldırcınlar

resim yuklemek

resim upload servisleri

hızlı resim yükle

resim yükleme servisi

Eczacı Suha bey ve bady

hızlı resim yükle

resim upload

ücretsiz resim barındırma

Bekir  Hocam,Şeref bey ve Resul beyle yaptığımız bıldırcın avımız
resim yüke

yükle resim

hızlı resim yükle

resim upload servisleri
    TAVŞAN AVLARIMIZ

2/11/2013 Günü sezon açılışı idi.Şehrimizin yakınlarında   sabah erken vakitte gidip vurduğum tavşan. Bady fazla zahmet çekmedi. Tecrüsebiz av tevrübeli  bady ve  tüfeğim 601 g  89 magnum  yaptığım atışta  yakın gelen tavşanaı ön ayaklarını kesdirerek durdurdum,

resim gönder

3/11/2013  Günü  arkadaşımla yine yakın bölgelerdeki, genel bakımı yapmak üzere   avlağa  vardık ,avlaktan  avladığımız tavşanlarışarzım yeterli olmadığından bahcede çekmek zorunda kaldım.İyi bir av oldu.

çoklu resim upload

9/11/2013 Günü yine yakın bir bölgede  köpeğim bady sayesinde  karşıdan karşıya atıp  vurduğum ve çoban köpeklerinin  akibetine uğrayıp 4/3 nü kurtardığım  .tavşanım.Tabi bu arada bady de sinirli ve gergin

resim upload

gif upload

resim yüke

10/11/2013  günü  Çankırı Çerkeş te avladığımız  keklik ve  tavşan  arazi güzel dostluk
Şahaneydi

gif upload

16/11/2013  günü Yine ilimizin Daday tarafında avladığım  tavşan baya da iriydi.Çobanları baya uğraştırmış koyunlarını ürkütüyormuş.illa gel vuruver dediler.Tabi eli boş gitmek olmaz bizde bişeyler getirdik müjdelerine karşılık

hızlı resim yükle

resİm yÜkleme

Karaçomak barajında  Kıymetli av arkadaşım Kado Ahmet (Usta ın torunu)
ile beraber avladığımız güzel bir tavşan badyi baya uğraştırmasını ve uçurum kenarında yataklanmasına rağmen bady den kurtulamadı

resİm yÜkleme

resim yülke

bmp resim yükle

23/11/2013 Tarihinde  Ilgaz dağı civarında Kıymetli av arkadaşlarımla beraber (ava  selbest bölge)  avladığımız  tavşan bayada iriydi.Bady ile ölçtük   denge belli idi.Hani derler ya Köpek gibi idi yani Yalanda değil.

gif upload

24/11/2013 Günü  arkadaşımla beraber avladığımız tavşanla Küçük oğlum Oğuzun  bir anı fotoğrafı

çoklu resim yükle

resim yükleme servisi

30/11/2013 günü  arkadaşım Aydın bey le avladımız tavşan bayada kurnaz bi tavşandı (3 senedir  aynı yerden kalkıyordu) bir türlü denk getiremedik fakat  ömrü bu gün sonmuş

resim upload servisleri

gif upload

yükle resim

1/12/2013 günü  Çankırı bölgesinde Arkadaşım Şeref beyle beraber avda idik  Baya curnata oldu  ve tavşanımız

7/12/2013  günü  ilimize yakın bir merada  sabah kısa vade de avladığım  tavşan

resim upload

çoklu resim yükle

8/12/2013 günü  ardadaşımla avladığım tavşan. İstesem bir iki tane daha vurmak mümkündü ama limitlere uyalım dedim ve bıraktık

resim upload servisleri

resim gönder

resim yükle

14/12/2013 günü Arkadaşım şerefle baya tavşan aradık  en sonunda  bulduk ama baya da yorulmuştuk halimizden belli ama  av sevinci yorgunluk bırakmadı

çoklu resim upload
15/12/2013 günü  doğantepe mevki inde avladığım tavşan epeydir 401 a tüfeğimi elime almamıştım onunda özrü gitti

gif upload

21/12/2013 günü yine  şehrimiz cevarında avladığım tavşan

resim upload servisleri

22/12/2013  günü Çankırı tarafında avladığım tavşan ikinci tavşanı kaçırdım izleri sağımda bellidir.
« Son Düzenleme: 06 Mart 2014, 11:11:10 Gönderen: Harun KARAOSMANOĞLU »
Harun KARAOSMANOĞLU
1964 KASTAMONU         [email protected]
0 542 603 30 29 Kurt, Ayı dahil TAHNİT VE TROFE YAPILIR
Puanter ve Drahthaar  itinalı tavşan avı yapılır.

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
Tebrikler harun usta, çobana çiftçiye sorup hazir adreste tavşan bulmakta güzel, sen o köpeğe dua et elindeki nimet
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Hüseyin YUVANÇ

• Müdavim Üyemiz
Güzel   kareler  harun  bey  bu   sene  kopay   yok  galiba    hep  kuşçuyla  avlanmışsın   izmirden  selamlar  rastgele
Hüseyin YUVANÇ (ZAZA hüseyin)
1954 Buca İZMİR            0537 2567299

• Müdavim Üyemiz
         Hasan bey  genelde avlakta çobanlarla iyi diyalog kurmak gerekiyor.Şapka - çakı-su vb. ikramda bulunmak bile işi değiştiriyor.Köpeğim şükrolsun  beni avlandırıyor.10 yaşına girdi sanırım 1-3 sene daha  avlandırır diye tahmin ediyorum.

Hüseyin bey kardeşim tavşancyllada avlandık ama bana tavşan vurmak nasip olmadı o yüzdende resim çekmedim.bunlar benim bizzat avladığım tavşanlar diyebilirim.bunlardan hariç  benim köpeğin önünde ekipten vuran  baya oldu.Kuşcuyla  çok gezmek gerekiyor.Ben onu seviyorum.Tavşancıyla köpeğin önünde senin varlığından tavşanın haberi olmuyor vurması kolay oluyor.Ha kuşcununda ferması var dersiniz.ama  fermada  durup attıran tavşan nadir diyebilirim,sezonun ilk haftası belki belki çünkü  tavşan  avcı gördükçe uyanıklaşıp avcıyı yaklaştırmıyor diyebilirim.

Selamlar Rastgele
Harun KARAOSMANOĞLU

Çevrimdışı Selçuk KAYGISIZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
harun abi tebrik ederim,güzel enstanteneler olmuş,avlarınızın devamını dilerim,Allah sağlık sıhhat versin :)
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

• Müdavim Üyemiz
Selçuk bey  iyi dileklerinize teşekkür ederim.Tüm dostlara hayırlısıyla yeni sezona  sıhhat ve afiyet içinde kavuşmak nasip etsin.Selamlar
Rastgele
Harun KARAOSMANOĞLU

Çevrimdışı Bülent PEKPAK

• AvlakForum Üye
  • *
İşte usta farkı bu bi tavşan avcısı olarak harika resimler,bu arada köpeğin hakkınıda yemeyem maşallah tiritleri hep bol olsun bu tavşilen :)
Bülent PEKPAK
1978 KÜTAHYA

Çevrimdışı Hamza CİVİL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Harun abim tebrikler,Güzel kareler..
1983 ANKARA

• Müdavim Üyemiz

S.A Bülent  bey  yaklaşık 8 seneyi aşkın bu köpekle avlanıyorum.Hakkını zayi etmemeye gayret eder .Hasta gibi issetsem veteriner götürürüm. Av dönüşü ön koltuğa kaloriferin yanına  paspasa  dinlenmeye alır rahatını sağlarım.(Daha nediyim babama bu kadar hizmet etmemişimdir diyorum kendi kendime)

Hamza bey iyi dilekleriniz için teşekkür eder.Daha güzel karelerin sizlerinde olmasını dilerim.

Selam ve saygılar

« Son Düzenleme: 31 Mart 2014, 15:28:05 Gönderen: Harun KARAOSMANOĞLU »
Harun KARAOSMANOĞLU

Çevrimdışı Oğuz YÜCE

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
memleket toprağı görmek bi ayrı güzel oldu harun abi avın her zaman daim ,kanlı ve kazasız olsun rastgele..
Oğuz YÜCE
1992 istanbul
Sabır kurtuluşun anahtarıdır...

• Müdavim Üyemiz

Oğuz bey iyi dileklerine teşekkür ederim.Bu tarafa yolun düşünce beklerim sezonda gelirsen gideriz  Rastgele
Harun KARAOSMANOĞLU