Gönderen Konu: 2012-2013 SEZONU RESMİNİ ÇEKEBİLDİĞİM EKİM ....OCAK AYI TAVŞAN AVLARIM.  (Okunma sayısı 10587 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Allah avladıklarınızın bereketini versin. Rastgele..
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Nurettin AYDIN

• Müdavim Üyemiz
harun usta bútún tavsanlar kastamonuyami gelmis yoksa senin ustaliginmi  tavsan avi okadar kolay bir av deyildir, sitede   górdúgúm  tavsan avcisi olarak seni górdúm   kutlarim seni,  hasan can kardeste  zagarli  tavsan avcisi iyi  kópekleri var, hasan kardeste  usta  tavsan avcisi,   kutlarim,

en cok sevdigim avlar, tavsan, keklik, domuz, culluk, avidir, bildircin,órdek,  avi  bana pek asmaz,

sabahin ilk safaginda  yerler  savkarmayi  basladigi  bir  sagatde  zagarlari ormani saldinmi  birde ates  yaktinmi,  zagarlarin  sesine dinleye  dinleye, ufak ufak kafaltina yaptinmi  birde zagarlar tavsani buldu kardirdimi  zagar sesi ile daglar  inlemeyi  yankilanmayi basladimi,  deymeyin  avcinin nesesine,
Nurettin AYDIN
1966-Hollanda

Çevrimdışı Harun KARAOSMANOĞLU

• Müdavim Üyemiz

Volkan bey dediğiniz gibi Allah Bereket versin.Eşe dosta ikram edip bebaber nasiplendik desem yalan olmaz.Şükür
Nurettin bey Tüfek.Av ve avcılık konularınızdaki yazılarınızı okuyorum.Av ve Avcılık yönünden baya yazılarınızı okudum.Sitede aydınlatıcı oluyor.Tavşanları genelde çankırıda avlıyorum sağolun
Selam ve saygılar
RASTGELE
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2013, 08:29:21 Gönderen: Harun KARAOSMANOĞLU »
Harun KARAOSMANOĞLU
1964 KASTAMONU         [email protected]
0 542 603 30 29 Kurt, Ayı dahil TAHNİT VE TROFE YAPILIR
Puanter ve Drahthaar  itinalı tavşan avı yapılır.

Çevrimdışı Bülent PEKPAK

• AvlakForum Üye
  • *
Maşallah abi Allah nice kazasız belasız avlar nasip etsin sizlerden öğrenecek çok şey var biz çırakların.
Bülent PEKPAK
1978 KÜTAHYA

Çevrimdışı Nurettin AYDIN

• Müdavim Üyemiz
tesekúrler sag ol harun kardes, bol nasip saglik diler   nice  saglikli  ve nesili tavsan avlari yaparsin daha uzun súre,bizler gidemesekte sen bizim icin avlan,
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2013, 11:54:55 Gönderen: Nurettin AYDIN »
Nurettin AYDIN
1966-Hollanda

Çevrimdışı Canan GÖRÜR

• Müdavim Üyemiz
  • ADANA BELÇIKA HATTINDA GARİP BİR AVCI
Güzel av olmuş. Paylaşım için teşekkürler cok guzel kareler usta emeyine saglik
Canan GÖRÜR
1967 ADANA & BELÇİKA

Çevrimdışı Harun KARAOSMANOĞLU

• Müdavim Üyemiz

CENAB-I HAK ,İNŞAALLAH  TEKRARINA TÜM AVCI DOSTLARLAR BERABER ERDİDİR VE YENİ SEZONDA AV ETTİRİR .SELAMLAR
Harun KARAOSMANOĞLU
1964 KASTAMONU         [email protected]
0 542 603 30 29 Kurt, Ayı dahil TAHNİT VE TROFE YAPILIR
Puanter ve Drahthaar  itinalı tavşan avı yapılır.